Bilety na mecz Inter - Fiorentina

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
Leonine
Posty: 4
Rejestracja: 9 mar 2011, 01:19

Bilety na mecz Inter - Fiorentina

Post autor: Leonine »

Witam,

Wybieram sie do mediolanu w dniach 07.05-10.05 i akurat 8mego jest rozgrywany mecz pomiedzy Inter - Fiorentina i chcialbym kupic bilety na ten mecz.
Tylko z jakiej strony? Na oficjalnej stronie mozna dopiero tydzien przed meczem zamowic bilet, a ja chcialbym je miec juz wczesniej aby miec zaplanowany dzien:)

Ktos z was moze kupywal z tej strony? http://www.worldticketshop.pl ?
Sa dostepna bilety z "Sektor: 217 Seated Behind the Goal" po 20euro za kazdy. I jak to wygladaja te miejsca? Moze ktos z was posiada takie informacje?
Sa to miejsca siedzace/stojace?
Jesli polecacie jakies inne strony to prosze o info:)

Pozdrawiam
smerf1600
Posty: 41
Rejestracja: 23 maja 2009, 15:32

Odp: Bilety na mecz Inter - Fiorentina

Post autor: smerf1600 »

jest to drugi poziom, zakole południowe niebieskie. Sektor 217 bardzo fajny bo leżący za bramką ale jakby na "przegubie" trybun wiec fajny widok. Kiedys tez bylem w takim miejscu na meczu i bylem zadowolony z widocznosci.
Z tego co widze trzeba do tych 20e dodac 18e za uslugi i dostawę co da ci 38e w sumie. Lepiej poczekaj i jak juz bedziesz w Mediolanie to idz do banku Banca Popolare di Milano i tam spokojnie kupisz bilet (sprzedaja na tydzien przed meczem). Za 38 e to bedziesz mial miejscowke duzo lepsza na trybunie niebieskiej badz pomaranczowej wzdluz boiska
Wszystkie miejscowki na stadionie sa miejscami siedzacymi
RdK.
Posty: 626
Rejestracja: 8 lut 2006, 13:52
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Odp: Bilety na mecz Inter - Fiorentina

Post autor: RdK. »

Tutaj też kupisz w miarę tanio wejściówki: http://www.viagogo.com/Sports-Tickets/S ... s/E-309011
Obrazek
Messie
Posty: 2499
Rejestracja: 1 sie 2004, 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Odp: Bilety na mecz Inter - Fiorentina

Post autor: Messie »

na Inter-Fiorentina w tamtym roku były chyba restrykcje! a nawet jeśli nie to są jakieś problemy często -poprostu ultrasi obydwu zespołów sie nie lubią
!! FANATICI DALLA POLONIA !! Non Mollare Mai !!
Leonine
Posty: 4
Rejestracja: 9 mar 2011, 01:19

Odp: Bilety na mecz Inter - Fiorentina

Post autor: Leonine »

to cos jak mecz arki z lechia?:D
co myslicie o takim spotkaniu warto isc? Jak sie bedzei na miejscu?
smerf1600
Posty: 41
Rejestracja: 23 maja 2009, 15:32

Odp: Bilety na mecz Inter - Fiorentina

Post autor: smerf1600 »

ja bylem w tamym roku na Fiorentinie wlasnie i nie bylo restrykcji. nie wiem ale chyba nie maja reguły dla ktorych meczy daja restrykcje a dla ktorych nie. O ile sie nie myle w tym sezonie jeszcze takich nie bylo chyba ani razu. A na spotkanie zawsze warto, ostatnio z Genoą nie zapowiadal sie zbyt ciekawie a skonczylo sie na naprawde fajnym widowisku
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Bilety na mecz Inter - Fiorentina

Post autor: Szycha »

Leonine pisze: to cos jak mecz arki z lechia?:D
co myslicie o takim spotkaniu warto isc? Jak sie bedzei na miejscu?
Wydaje mi sie, że możliwość zobaczenia Interu na San Siro to juz olbrzymie przezycie. Fiorentina to pomimo słabszych wynikow w tym sezonie nadal zespół godny uwagi, a do tego dochodzi jeszcze Boruc w składzie.Jesli chodzi o post smerfa to wszystkie miejsca na stadionie sa siedziace oficjalnie.Nie widziałem nikogo na Curvie Nord żeby siedzial.pozdrawiam i życze udanego wyjazdu
Soprano1986
Posty: 396
Rejestracja: 22 lis 2007, 22:45
Lokalizacja: Sopot

Odp: Bilety na mecz Inter - Fiorentina

Post autor: Soprano1986 »

Nie wazne z kim graja ważne ze INTER ja byłem na Inter-Chievo za czasow Kosowskiego i bylo 4-3 :) a potem z Udine 1-1 oba mecze byly wypas  :szal:
Dumni po zwycięstwie, Wierni po porażce
Leonine
Posty: 4
Rejestracja: 9 mar 2011, 01:19

Odp: Bilety na mecz Inter - Fiorentina

Post autor: Leonine »

Panowie mam jeszcze jedno pytanie odnosnie viagogo.pl.
Chodzi mianowicie oto czym rożnią się poszczególne bilety w tym samym sektorze (nie ma podanych numerów rzedów)
Chodzi o sektor Terzo Anello Rosso 332. Ceny biletow zaczynaja sie od ok.40zł i siegaja do 110zł.
Chciałbym wiedziec czym sie różnia poszczegolne bilety.
Dodatkowo podesle link jakby ktos chcial zobaczyc:
http://www.viagogo.pl/Sports-Tickets/Fo ... s/E-309011
smerf1600
Posty: 41
Rejestracja: 23 maja 2009, 15:32

Odp: Bilety na mecz Inter - Fiorentina

Post autor: smerf1600 »

zwroc uwage na to ze na glownej stronie pisze w zł a jak klikniesz w jakis bilet to sie pojawia cena w ojro i ta jest prawidlowa. Czyli w rzeczywistosci najtanszy bilet jest po 162 zl (40E)
Leonine
Posty: 4
Rejestracja: 9 mar 2011, 01:19

Odp: Bilety na mecz Inter - Fiorentina

Post autor: Leonine »

Cos nie tak musialo Ci sie ustawic.
Poniewaz cene widoczna biletu mam w zł natomiast kiedy najezdzam na bilet ukazuje mi sie cena w euro.
I w podsumowaniu mam do zaplaty 212zł (za 2 bilety) + przesylka (prawie 30euro!! skandal doslownie....120zl za przesylke kpina i zarty)
Jest to rowniez przeliczone na euro i wychodzi jakos 53euro~~
ODPOWIEDZ