Zły herb Interu w TVP 1

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Zły herb Interu w TVP 1

Post autor: Kusy »

dla mnie to nie jest szczegół, klub zmienił herb na nowy to trzeba pokazywać nowy a nie stary...

P.S. wiadomo że jednemu to przeszkadza a drugiemu nie, każdy ma inne odczucia co do tego problemu.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
solo_nerazzurri
Posty: 246
Rejestracja: 2 sie 2009, 22:28
Lokalizacja: Łódź

Odp: Zły herb Interu w TVP 1

Post autor: solo_nerazzurri »

dla mnie ważne jest, żeby po prostu wspominali o Interze w miare regularnie, a to czy herb jest nowy czy stary, to juz dla mnie sprawa drugorzędna
E\' una gioia infinita
che dura una vita
Pazza Inter amala!

FORZA INTER!!
and
Posty: 186
Rejestracja: 25 maja 2010, 14:05
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Zły herb Interu w TVP 1

Post autor: and »

Zaproponowałem ten wątek, bo uważam że klub taki jak INTER zasługuje na poważne traktowanie i szacunek w mediach - co przejawia się także poprzez poszanowanie barw i herbu. Działając w pojedynkę, poprzez informowanie (e-mailowo) nieprofesjonalne redakcje nie osiągnie się tego efektu (lub przynajmniej nie w krótkim czasie) co działając w większej grupie. Wiadomo, jeden mail można olać lub nawet przeoczyć, kilkanaście/kilkadziesiąt maili powinno zmusić do szybkiego działania.
Cieszę się, że są osoby, które myślą podobnie - zapraszam ich do wspólnego działania poprzez reagowanie na nieprawidłowe sytuacje, które zauważycie w różnych mediach.
Tym, którzy dziwią się "robieniem sztucznego problemu" odpowiem, że oczywiście mam świadomość, że nie jest to najważniejsza sprawa na świecie. Sam także wolałbym zwycięski Inter za starym herbem w TV, niż przegrywający i słaby ale z nowym. Cóż, na grę Interu nie mamy zbyt wielkiego wpływu, więc zachęcam do działania w sprawach na które możemy mieć wpływ!
Zachęcam i proszę o wsparcie!!

PS. Ten apel to także prośba do osób odpowiedzialnych za grafikę naszych stron ... :- )
Grande Inter !!!
and
Posty: 186
Rejestracja: 25 maja 2010, 14:05
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Zły herb Interu w TVP 1

Post autor: and »

Z radością informuję, że Eurosport używa już poprawnego herbu !!! (przynajmniej w internecie, bo w TV jeszcze nie widziałem)
Dzięki wszystkim, którzy wsparli akcję  :brawo:
Zobaczymy co dziś pokaże nasza TVP (w skrótach)
Grande Inter !!!
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Zły herb Interu w TVP 1

Post autor: pewny »

poprawili w TVP herb????  czy lipa dalej??
mało oglądam TVP1 i TVP2, dlatego pytam z ciekawości :)
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
buldog
Posty: 11
Rejestracja: 29 sie 2008, 02:08

Odp: Zły herb Interu w TVP 1

Post autor: buldog »

Nie wiem jak w TVP, ale na wikipedii nadal jest stary, zgłosiłem błąd i napisałem, żeby użyli tego z angielskiej wersji (czyli nowego herbu Interu). Sam nie mogłem tego zrobić, herb (na en.wikipedia...Inter) jest zabezpieczony. Poza tym, nie bardzo orientuje się jeżeli chodzi o edycje na wikipedii...  :|
and
Posty: 186
Rejestracja: 25 maja 2010, 14:05
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Zły herb Interu w TVP 1

Post autor: and »

Zgłosiłem sprawę do TVP 3 razy. Też nie wiem czy poprawili, bo ostatnio nie było żadnej transmisji meczu Interu.
Grande Inter !!!
ricardo
Posty: 120
Rejestracja: 9 lip 2008, 11:56
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Odp: Zły herb Interu w TVP 1

Post autor: ricardo »

Ostatnio w Sporcie po Wiadomościach jak pokazywali tabele poszczególnych grup Ligi Mistrzów, to obok nazwy klubu był też herb i muszę powiedzieć, że herb Interu był stary.
ElPolako
Posty: 260
Rejestracja: 17 wrz 2007, 15:11

Odp: Zły herb Interu w TVP 1

Post autor: ElPolako »

Nie wiem jak wam, ale mi osobiście stary herb podoba się bardziej. Więć nie robi mi to wielkiej różnicy który herb jest używany w TV bo i tak jej zresztą nie oglądam.
Obrazek
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Zły herb Interu w TVP 1

Post autor: Serpente »

Mnie też o wiele bardziej podoba się stary herb ;)
Obrazek
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: Zły herb Interu w TVP 1

Post autor: Gunnar »

TVP to tak często mówi coś o nas, że rzeczywiście warto sobie głowę zaprzątać...
Obrazek
VVujek

Odp: Zły herb Interu w TVP 1

Post autor: VVujek »

Stary czy nowy herb ja obydwa herby uważam za nasze i nie robi mi to różnicy który herb pokazuje
TVP.
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Zły herb Interu w TVP 1

Post autor: Ulis »

Inter to Inter bez względu na nowy czy stary herb, troche temat na siłe wymyślony się wydaje. No, ale to tylko moje zdanie:P
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
and
Posty: 186
Rejestracja: 25 maja 2010, 14:05
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Zły herb Interu w TVP 1

Post autor: and »

ric@rdo pisze: Ostatnio w Sporcie po Wiadomościach jak pokazywali tabele poszczególnych grup Ligi Mistrzów, to obok nazwy klubu był też herb i muszę powiedzieć, że herb Interu był stary.
Dzięki za info ric@rdo
Trzeba działać dalej :-)
Grande Inter !!!
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Zły herb Interu w TVP 1

Post autor: pewny »

uważam że sprawa idzie w dwie strony...
jedno to poglądy na temat tego kto który herb uważa za ładniejszy (ale nie tego tyczy się ten post), a druga sprawa to taka ze pomimo tego ze ktoś woli starszy to i tak trzeba promować nowy w mediach, bo taki obecnie nosimy na koszulkach i taki jest podawany oficjalnie przez Serie A, tak samo podawany przez UEFA, więc trzeba promować nowy...

co do tych fanów, co wolą starszy herb, chwała Wam za to, że macie wybór, przywiązanie itd, więc pełny szacunek dla Was, ale klub podjął decyzje o zmianie herbu i musimy na to przystanąć czy nam się to podoba czy nie...
przemyślcie to...

osobiście też nie lubię takich zmian, bo nie powinno się tak skakać i zmieniać herby, ale teraz taką ciekawostkę Wam przytoczę...
obecny herb jest praktycznie taki sam jaki INTER miał podawany jako pierwszy od 1908 roku, różnica polega tylko na tym ze dodana została gwiazda... więc zmianę można uznać za dobrą tylko i wyłącznie z tego względu ze wróciliśmy do tradycji :)

FORZA INTER
Ostatnio zmieniony 11 gru 2011, 15:43 przez pewny, łącznie zmieniany 1 raz.
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
and
Posty: 186
Rejestracja: 25 maja 2010, 14:05
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Zły herb Interu w TVP 1

Post autor: and »

W tych nieciekawych czasach informuje o małym "sukcesie" - otóż nasza ukochana TVP w końcu nauczyła się używać poprawnego herbu Interu!
Małe to pocieszenie w obecnej chwili ale zawsze coś ...
Dzięki dla wszystkich, którzy przyłączyli się do akcji!
Grande Inter !!!
FReeFonix
Posty: 291
Rejestracja: 4 lip 2010, 21:01
Lokalizacja: Giżycko

Odp: Zły herb Interu w TVP 1

Post autor: FReeFonix »

and pisze: W tych nieciekawych czasach informuje o małym "sukcesie" - otóż nasza ukochana TVP w końcu nauczyła się używać poprawnego herbu Interu!
Małe to pocieszenie w obecnej chwili ale zawsze coś ...
Dzięki dla wszystkich, którzy przyłączyli się do akcji!
Właśnie to wczoraj zauważyłem, zmienili większość herbów, nie tylko Interu :)
ObrazekObrazek


"Zesraj się, a nie daj się!"
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Zły herb Interu w TVP 1

Post autor: pewny »

no i git :)

:brawo:
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Castellazzi
Posty: 436
Rejestracja: 4 wrz 2010, 20:54
Kontakt:

Odp: Zły herb Interu w TVP 1

Post autor: Castellazzi »

FReeFonix pisze:
and pisze: W tych nieciekawych czasach informuje o małym "sukcesie" - otóż nasza ukochana TVP w końcu nauczyła się używać poprawnego herbu Interu!
Małe to pocieszenie w obecnej chwili ale zawsze coś ...
Dzięki dla wszystkich, którzy przyłączyli się do akcji!
Właśnie to wczoraj zauważyłem, zmienili większość herbów, nie tylko Interu :)
Tak, tak większość herbów, w tym logo Marsylii na herb Olympique Lyonu :ave:
Obrazek
ODPOWIEDZ