Walter Mazzarri

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: Walter Mazzarri

Post autor: MiRas. »

Żeby były wzmocnienia to potrzebny jest odpowiedni człowiek, który je załatwi, a w Interze takiego kogoś nie ma :) Oczywiście, że gra Interu wyglądałaby całkowicie inaczej, gdybyśmy posiadali piłkarzy prezentujących jakikolwiek poziom, nawet z tym betonowym, komicznym i zarazem tragicznym 3-5-1-1. Niestety mamy od dawna skupisko leśnych dziadków, przypadkowych kopaczy i młodych "talentów", których ktoś tak kiedyś nazwał i tak się ostało. 1/3 okienka transferowego za nami, póki co sprowadziliśmy piłkarza, który i tak jest naszym piłkarzem - Bottę. Yippie Yah Yei Motherfucker.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Walter Mazzarri

Post autor: Seba »

Orzeu pisze: Dziwi kogoś, że wczoraj przegraliśmy? Bo mnie nie, patrząc na skład jaki wyszedł w Udine. Różnica pomiędzy Stramą a Mazzarim jest taka, że Strama miał Cassano, który sam wygrał nam kilka meczów. Walter zamiast Cassano dostał połamańca Icardiego i słabego Belfodila.
Hola, hola. Mazzarri sam pozbył się Cassano i zażyczył sobie Belfodila, więc pretensje może mieć tylko i wyłącznie do siebie.
Obrazek
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Walter Mazzarri

Post autor: Orzeu »

Seba. pisze:
Orzeu pisze: Dziwi kogoś, że wczoraj przegraliśmy? Bo mnie nie, patrząc na skład jaki wyszedł w Udine. Różnica pomiędzy Stramą a Mazzarim jest taka, że Strama miał Cassano, który sam wygrał nam kilka meczów. Walter zamiast Cassano dostał połamańca Icardiego i słabego Belfodila.
Hola, hola. Mazzarri sam pozbył się Cassano i zażyczył sobie Belfodila, więc pretensje może mieć tylko i wyłącznie do siebie.
nikt tego nie neguje. Mazzari z takim składem jaki ma gra porównywalnie do Stramy w 1 połówce sezonu. Wydaje mi się, że mimo wszystko jednak takiego zjazdu nie będzie teraz jak było za Stramy.

Mam nadzieję na przyzwoite mercato i wtedy powinna się nasza gra trochę poprawić.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Walter Mazzarri

Post autor: miniu86 »

Mazzari mnie rozwalił ostatnią wypowiedzią. W drugiej połowie zagraliśmy dobrze? Walter coś Ci się pomieszało, albo próbujesz ściemą ogłupić kibiców, którzy to w tym klubie widzieli już wszystko i tak łatwo omotać się nie dadzą.

Fakty są takie, że dobrze gralismy pierwszych kilka kolejek, w których to strzelaliśmy sporo bramek i mało traciliśmy. Niestety mniej więcej od listopada zaliczamy wpadkę średnio raz na dwa mecze.

Ostatnio jest tak:

- wychodzimy w ustawieniu 3-5-1-1, w którym to najważniejsza jest równowaga i zdecydowana przewaga zawodników defensywnych
- oczywiście tracimy bramkę(i tutaj pytanie, czy to nie powinno zastanowić przyzwoitego trenera?)
- w drugiej połowie Walter wypuszcza hordę ofensywnych zawodników, którzy to nagle mają odrobić stratę
- niestety te pospolite ruszenie kończy się granie w szerz a nie do przodu

Popatrzmy na ostatnie dwa mecze kiedy to musieliśmy odrabiać straty. Podczas tego czasu nie stworzyliśmy sobie ŻADNEJ 100% okazji, a graliśmy z gównianym Lazio i Udinese w kryzysie.
IlCapitano

Re: Walter Mazzarri

Post autor: IlCapitano »

Zwolnijmy Mazzarriego, zatrudnijmy kolejnego, siódmego już trenera po Mourinho, wtedy na pewno zaczniemy seryjnie wygrywać mecze, a 3/4 naszej kadry nagle przemieni się z amatorów w czołowych piłkarzy na świecie. Ludzie, pomyślcie przez chwilę, nie nauczyły was niczego ostatnie 3 lata i ciągłe zmiany szkoleniowców? Może pora zacząć szukać przyczyny nieustannych kompromitacji w żałosnej kadrze i polityce transferowej?
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: Walter Mazzarri

Post autor: yoda79 »

Bronić to można było Beniteza a nie tego oszołoma hipokryty. Zero pozytywów, a jego wypowiedzi po tych kompromitacjach są kuriozalne. Od zawsze każdy normalny trener dobiera taktykę biorąc pod uwagę wykonawców, ten mózg na upartego trzyma się jednej. Efekty widać.
Borowa
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2009, 00:19
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Walter Mazzarri

Post autor: Borowa »

yoda79 pisze:Bronić to można było Beniteza a nie tego oszołoma hipokryty. Zero pozytywów, a jego wypowiedzi po tych kompromitacjach są kuriozalne. Od zawsze każdy normalny trener dobiera taktykę biorąc pod uwagę wykonawców, ten mózg na upartego trzyma się jednej. Efekty widać.
Nie do końca. W wielkich klubach to zawodników dobiera się do filozofii gry zespołu/trenera. Nas na to nie stać. Gwarantuje, że z obecną kadrą w każdym ustawieniu będzie to samo gówno.
Il Capitano pisze:zatrudnijmy kolejnego, siódmego już trenera po Mourinho
Amen
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Re: Walter Mazzarri

Post autor: and1 »

Ciekaw jestem czy Mazzari jest takim betonem jak wszyscy pisza i czy z Viola wyjdziemy jednym napastnikiem...jezeli tak to co najwyższej zremisujemy. Widac to bylo wczoraj gdy po zejsciu Milito dlugo nie potrafilismy nic stwprzy stworzyc...dwa strzaly w końcówce to za malo jak na takiego rywala jak Sassuolo. Wynik i gra wcale trenera nie broni. Z Viola musi zagrac D'Ambrossio. Dzony irytuje jest slaby i latwo daje sie odgrywać...kazdy z nim jeździ jak z dziwka w dodatku zero wygranych pojedynkow w ataku. Japoniec to inna bajka...zadko kiedy atakuje i zadko kiedy irytuje...pierwsze dosrodkowanie w 70 min. Troche pozno...jednak wole jego niz Pereire. Chciałbym tez Icardiego ale to marzenie. Wczoraj bylo widoczne jak bardzo marnuja sie umiejętności Palacio jak gra osamotniony w ataku. Musi byc drugi napastnik. Nawet Milito. Jezeli znowu wyjdzie sam Palacio nic nie ugramy...
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Walter Mazzarri

Post autor: Odet »

po tym jaki wystawił skład z Sassuolo straciłem zaufanie do tego człowieka.

Poza tym nie widzę u niego taktyki, nie widzę żeby przygotowywał zespół pod każdego przeciwnika z osobna

Pozdr.
ziajaxoxo
Posty: 4
Rejestracja: 26 sty 2014, 17:44
Kontakt:

Re: Walter Mazzarri

Post autor: ziajaxoxo »

Racja powyżej. W moich oczach także stracił. Nie potrafi zbudować wiarygodności.
Ostatnio zmieniony 11 lut 2014, 19:07 przez ziajaxoxo, łącznie zmieniany 1 raz.
Psotka2013
Posty: 6
Rejestracja: 21 cze 2013, 00:28

Re: Walter Mazzarri

Post autor: Psotka2013 »

Gadanie. Każdemu łatwo się gada a nic nie wiecie :)
Moja stronka www.studio8.pl
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Walter Mazzarri

Post autor: miniu86 »

Icardi ostatnio robi różnicę w ataku.
Palacio sam stwierdził, że woli grać za napastnikiem.
Roma z pewnością nie zrezygnowała by ze swojego normalnego ustawienia jadąc na Meazza.

Oto jaki plan na mecz rozpisze Walter:
Inter wyjdzie 3-5-1-1 i będzie napieprzał długie piły na Palacio.

PS. Wczorajsze kolejne już wpadki Fiorentiny i Napoli pokazują, że nie trzeba by mega wzmocnień, żeby zameldować się na koniec na pudle. Wystarczyło golić frajerów na San Siro.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Walter Mazzarri

Post autor: andyvdm »

Ostatnio widzę że obrzucanie kompostem Mazzarriego coraz bardziej się nasila, czego nie mogę zrozumieć. Kolejna zmiana trenera po roku, rozwiązanie na wszystkie problemy. Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić czy Inter w tym sezonie pod przewodnictwem De Boera czy jakiegokolwiek trenera w zasięgu grałby lepiej. Amatorzy wciąż będą amatorami, bez względu kto ich trenuje. Popularny juror tańca z gwiazdami ma oczywiście swoje wady, jego przywiązanie do jednego schematu taktycznego może irytować, ale przez lata swojej pracy udowodnił że zna się na swoim fachu i jest czołówką trenerską w serie A. Brak schematów w Interze? Jakoś w Napoli bardzo dobrze to funkcjonowało, zwłaszcza ich zabójcze kontry. Może zapomniał jak się to robi? A może tę bandę nie da się ustawić inaczej. Taka moja osobista dygresja na koniec, sam wpływ szkoleniowca na sukcesy to według mnie maks 20,30%, reszta to kadra jaką dysponuje. Trochę polece fantastyką, ale jakby Real nie chciał na siłę wywalić Sneijdera to czy Mourinho osiągnąłby sukces z 2010? Jestem prawie pewny, że nie. Bardziej opierając się na faktach, Heynckes, dobry trener, prawda? jakoś tam Bayern poustawiał w zeszłym roku. Przypominam że wcześniej skompromitował się z Boruusią Moenchengladbach spuszczajac ja do 2 ligi będąc ostatni w tabeli, później został szybko wykopany z Schalke kiedy znalazl sie w strefie spadkowej. Widział ktoś Tottenham harry'ego Redknappa? Doskonale poukładany, walczący do końca o LM w bardzo silnej EPL, ofensywny, widowiskowy. Później prowadził QPR, żałośnie grający mimo wielu nazwisk, chaotyczny, kompletnie nijaki. Kolejny zapominalski. Przykładów jest mnóstwo, Moyes robiący świetną pracę w Evertonie kompromitujacy sie z 'sierotami po Fergusonie' itp itd. Jak dla mnie najlepszym wyjsciem jest pełne zaufanie Mazzarriemu, danie mu przynajmniej 3 sezony pracy przy wzmacnianiu kadry, bo na to zasługuje.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: Walter Mazzarri

Post autor: yoda79 »

Tak pokrótce (często o tym mówię, nie chce mi się walkować, ale małe resume się przyda) powody, dla których Mazzarri to beton i bezmózg:
1. Trzyma się ustawienia, do którego nie ma wykonawców.
2. Brak ambicji u grajków - pełen luz, zero problemu, fantastyczne zawody, trener powiedział, że grałem super.
3. Brak świeżości, mecz raz na tydzień, a oni wychodzą pospacerować, brak energii totalny.
4. Brak wypracowanych akcji. U nas dominuje dzida na Palacio albo innego zawodnika grającego z przodu. Nie widzę żadnych sensownych rozwiązań jeśli chodzi o kontrę czy stałe fragmenty gry. Natomiast atak pozycyjny to jedna wielka kompromitacja i tego trenera, i tych zawodników. Nie wychodzą na pozycję, graja na stojąco i na alibi. Dno.
5. Wystawianie oferm jak Jonathan. Rozumiem,że można się pośmiać,ale na litość boską, nie lepiej się cieszyć z udanych zagrań Interistów niż z występów cyrkowców na bokach?
6. Bredzenie na konferencjach.
7. Hipokryzja (wypowiedzi o sędziach).
8. Nierówne traktowanie zawodników - Kova zawalił to mu wyjeżdza z tekstem na konferencji, kitajec zawalił ileś tam bramek - jego gra jest świetna wg wypowiedzi Mazzarriego.
9. Piłkarze nie graja lepiej niż w ubiegłym sezonie, co więcej - większość z nich prezentuje się słabiej niż za amatora Stramy.
To tak z grubsza. Beton i tyle, mamy teraz taki terminarz, że mają okazję się zrehabilitować - i trener i ta banda.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Walter Mazzarri

Post autor: Seba »

Mazzarri póki co osiąga gorsze wyniki od poprzedników, mając najlepsze warunki do pracy (brak pucharów). Do tego bredzi na konferencjach i nie traktuje na równi zawodników. Skoro krytykowany był Ranieri oraz Stramaccioni, to tym bardziej joby należą się Walterowi. Zdecydowanie najbardziej ograniczony trener ostatnich lat. Gasperini ma godnego konkurenta.
Obrazek
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Walter Mazzarri

Post autor: miniu86 »

Ogólnie argument "nie kwalifikujmy się do LE to skupimy się tylko na Serie A" jest w tym sezonie kompromitowany.
IlCapitano

Re: Walter Mazzarri

Post autor: IlCapitano »

yoda79 pisze:Tak pokrótce (często o tym mówię, nie chce mi się walkować, ale małe resume się przyda) powody, dla których Mazzarri to beton i bezmózg:
Doprawdy? To lecimy:
yoda79 pisze: 1. Trzyma się ustawienia, do którego nie ma wykonawców.
Do którego ustawienia mamy wykonawców? Ach tak, 4-3-3. Otóż muszę Ciebie zmartwić, bo w 4-3-3 na bokach będą występować - jakby inaczej - Nagatomo i Jonathan. Zresztą, w poprzednim sezonie Srama żonglował ustawieniami, co mecz graliśmy innym, no i pojawiały się głosy, że potrzeba stabilizacji - czyli jednym, dwoma ustawieniami w sezonie, no i tak właśnie gramy. 3-5-1-1 albo 3-5-2.
yoda79 pisze: 2. Brak ambicji u grajków - pełen luz, zero problemu, fantastyczne zawody, trener powiedział, że grałem super.
Z każdym poprzednim trenerem było tak samo.
yoda79 pisze: 3. Brak świeżości, mecz raz na tydzień, a oni wychodzą pospacerować, brak energii totalny.
Jak wyżej. To nie brak świeżości, to lenistwo. Potrafią ograć Fiorentinę na wyjeździe, zremisować z Romą w Rzymie, a jednocześnie wyjść na spacerek przed własną publicznością z Cagliari. Zapewne tylko Mourinho by potrafił ich zmotywować, no bo jest wyjątkowy i kocha Inter...
yoda79 pisze: 4. Brak wypracowanych akcji. U nas dominuje dzida na Palacio albo innego zawodnika grającego z przodu. Nie widzę żadnych sensownych rozwiązań jeśli chodzi o kontrę czy stałe fragmenty gry. Natomiast atak pozycyjny to jedna wielka kompromitacja i tego trenera, i tych zawodników. Nie wychodzą na pozycję, graja na stojąco i na alibi. Dno.
Po raz kolejny jak wyżej. To nie brak wypracowanych schematów, to brak jakości kadry. Jak na boisku jest Hernanes to potrafimy coś zagrać z przodu. Problem w tym, że potrzebujemy jeszcze 3 - 4 takich Hernanesów.
yoda79 pisze: 5. Wystawianie oferm jak Jonathan. Rozumiem,że można się pośmiać,ale na litość boską, nie lepiej się cieszyć z udanych zagrań Interistów niż z występów cyrkowców na bokach?
Tutaj się zgadzam, jest dla mnie kompromitacją, że ta pokraka, ten amator gra. Z drugiej strony nie jesteśmy na treningach i nie wiemy jak spisuje się na nich D'Ambrosio. Zanetti wiadomo, niech kończy karierę i idzie za biurko, bo na boisku jest mniej przydatnych od Nagamatora i Żenadana.
yoda79 pisze: 6. Bredzenie na konferencjach.
Kolejna domena każdego trenera po Mourinho. Zachęcam do lektury konferencji Ranieriego czy legendarnych wywiadów Sramy, gdzie "musiał pogratulować chłopakom" po 3:4 na San Siro z Atalantą czy 1:2 z Cagliari.
yoda79 pisze: 7. Hipokryzja (wypowiedzi o sędziach).
Tak jakby Mourinho w ogóle nie jęczał u nas na sędziów :lol: Zresztą każdy widzi co w naszych meczach wyczyniają sędziowie.
yoda79 pisze: 8. Nierówne traktowanie zawodników - Kova zawalił to mu wyjeżdza z tekstem na konferencji, kitajec zawalił ileś tam bramek - jego gra jest świetna wg wypowiedzi Mazzarriego.
Nagatomo mimo, że jest totalnym amatorem to bronią go statystyki. Kovacicia nie broni nic - wchodzi na boisko i kompromituje się, przez rok nie strzelił u nas bramki, asyst zaliczył chyba ze dwie, a jest jednym z najlepiej zarabiających zawodników w klubie.
yoda79 pisze: 9. Piłkarze nie graja lepiej niż w ubiegłym sezonie, co więcej - większość z nich prezentuje się słabiej niż za amatora Stramy.
Bzdura, totalna bzdura. Alvarez zdecydowanie się polepszył, Cambiasso nawet nie ma co porównywać, nawet Żenadan i Nagamator grają lepiej niż w poprzednim sezonie.
kulasiak
Posty: 212
Rejestracja: 2 sie 2009, 20:01

Re: Walter Mazzarri

Post autor: kulasiak »

Il Capitano to rozbawiłeś mnie tym postem w niektórych punktach.
Punkt 1 - już bardziej mamy wykonawców do 4-3-3 niż do 3-5-2. Najlepsze chyba ustawienie pasujące pod Inter to chyba 4-2-3-1 bo wtedy nie trzeba skrzydłowych/wahadłowych, których u nas nie ma bądź są tacy, którzy nawet dośrodkować nie potrafią.
Punkt 2 - a kto ma motywować niby piłkarzy? Sami siebie mają się motywować? Od tego jest trener by motywować. Nie można pisać, że Mazzari jest bez winy bo jego poprzdnicy byli też do dupy.
Punkt 4 - tu to pojechałeś po bandzie. Jakoś 99% drużyn na świecie ma gorszych piłkarzy od nas, a w przynajmniej połowie są jakieś lepsze schematy co do stałych fragmentów czy kontr. Duża wina trenera jest w tym aspekcie.
Punkt 8 - akurat co do Nagatomo to się zgadzam gdyż kompletnie nie rozumiem psioczenia na niego na tej stronie. Fakt daje się czasem ogrywać jak przedszkolak ale bronią go statystyki. Co do zaś traktowania innych piłkarzy to Kovacić czy Icardi zagrają źle to Mazzari jedzie po nich publicznie. Milito nie potrafi trafić z 2 metrów i snuje się przez cały mecz to wtedy według Waltera nic złego się nie dzieje. Jak już krytykować publicznie to wszystkich choć i tak uważam to za głupotę ze strony Mazzariego, że mówi takie rzeczy publicznie.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Walter Mazzarri

Post autor: hQ »

Poczekajmy na koniec sezonu i okienko. Po przyjściu Hernanesa jest jakiś płomyk nadziei na lepsze jutro. Być może dzięki Thohirowi, który ma u mnie coraz więcej plusów, wzmocnimy konkretnie skład i wyniki będą lepsze. Niemniej jeśli chodzi o Mazzara mam mieszane uczucia. Z jednej strony jest to gościu, który zrobił fajną drużynę z Napoli, z drugiej gryzie mi się on z polityką klubu, gdzie mamy stawiać na młodszych zawodników. Benitez nie miał z tym problemu (wiem, trochę kontuzji też miało na to wpływ), stawiał na Cou, Biabianego, na boisku nawet pojawiali się tacy zawodnicy jak Nwankwo Obiorah :D
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Walter Mazzarri

Post autor: Orzeu »

Obora :D

btw zgadzam się z kolegą wyżej. Trzeba dać Mazzariemu czas i jeszcze jedno mercato co najmniej. Wyniki są przeciętne, ale i zespół jest przeciętny. Hernanes na pewno da kopa zespołowi, tak samo jak po sezonie Vidić. Póki co zostawiłbym Mazzariego.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Walter Mazzarri

Post autor: andyvdm »

Jakoś 99% drużyn na świecie ma gorszych piłkarzy od nas
czo ja czytam
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Walter Mazzarri

Post autor: Piter »

Krytykujecie Mazzarriego, a od poprzedniego sezonu jest progres, obecnie o 4 miejsca w tabeli. Musimy zająć 5 miejsce w tabeli, co oznaczać będzie skok o cztery pozycje od poprzedniego sezonu, a w następnym o kolejne cztery :) (wiem marzenia). Jak pisze Orzeu, kolejne mercato i wolną rękę dla Pana Waltera, a efekty zauważalne będą, na pewno.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Walter Mazzarri

Post autor: Seba »

Piter9702 pisze:Krytykujecie Mazzarriego, a od poprzedniego sezonu jest progres, obecnie o 4 miejsca w tabeli.
Sezon temu po 26 kolejkach także byliśmy na 5 miejscu, więc żaden progres :P W dodatku Strama grał co 3 dni ;)
Obrazek
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Walter Mazzarri

Post autor: Piter »

Seba. pisze:
Piter9702 pisze:Krytykujecie Mazzarriego, a od poprzedniego sezonu jest progres, obecnie o 4 miejsca w tabeli.
Sezon temu po 26 kolejkach także byliśmy na 5 miejscu, więc żaden progres :P W dodatku Strama grał co 3 dni ;)

Progres w grze widać, wychodzimy z VC-liderem na mecz i próbujemy grać swoje, za stramy broniliśmy wyniku od 1-wszej minuty.
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: Walter Mazzarri

Post autor: hbk »

Ta ze Strama wychodzimy do niepokonanego Juve i im wpieprzamy 3 bramki i przez 70 minut jesteśmy wyrażnie lepszą drużyną. Jak za Macara zobacze taki mecze z dobrą drużyną, to pogadamy.
IlCapitano

Re: Walter Mazzarri

Post autor: IlCapitano »

hbk pisze:Ta ze Strama wychodzimy do niepokonanego Juve i im wpieprzamy 3 bramki i przez 70 minut jesteśmy wyrażnie lepszą drużyną. Jak za Macara zobacze taki mecze z dobrą drużyną, to pogadamy.
Mnie wystarczy, że widziałem jak nas Udinese rozpierdala 2:5 na San Siro.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Walter Mazzarri

Post autor: Piter »

hbk pisze:Ta ze Strama wychodzimy do niepokonanego Juve i im wpieprzamy 3 bramki i przez 70 minut jesteśmy wyrażnie lepszą drużyną. Jak za Macara zobacze taki mecze z dobrą drużyną, to pogadamy.

dwa mecze udane w sezonie, brawo (drugi 4-1 z kogutami). Pogadamy jak za Macara wygrywając 3-1 przegramy 3-4, lub fiora wbije nam 4 bramki, nie mówiąc o 2-5 z udine.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Walter Mazzarri

Post autor: Raffal »

Mi wystarcza że Mazzari podejmuje głupie decyzje....jest taktycznie ograniczony do jednego ustawienia a jego wizja ogranicza się do "dajcie mi ukształtowanych piłkarzy"
Pani Mazzari - masz Kovacica, Icardiego, Jesusa wyciagnij z nich co najlepsze bo talent bezprzecznie posiadają.
Jeżeli to jest rok przejściowy i sprawdzamy kto się nadaje a kto nie to co robi w składzie Milito , Samuel(mimo dobrej gry) , Cambiasso (mimo znośnej gry) którzy tak naprawde nigdzie nas nie zaprowadzą.
Wymiana Cassano - Belfodil jest genialnym zagraniem.
A opieranie gry na duecie NagaŻona jest wrecz zabawne.

Nie jestem zwolennikiem zmian trenerów ale chciałbym trenera spoza Włoch.

Skoro wizją Ericka T. jest młoda druzyna pełna talentów , grająca ofensywną piłke to z Mazzarim tego nie osiągniemy i to jest najważniejszy powód. Mamy trenera nie potrafiącego realizować wizji zarządu.
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: Walter Mazzarri

Post autor: hbk »

Il Capitano pisze:
hbk pisze:Ta ze Strama wychodzimy do niepokonanego Juve i im wpieprzamy 3 bramki i przez 70 minut jesteśmy wyrażnie lepszą drużyną. Jak za Macara zobacze taki mecze z dobrą drużyną, to pogadamy.
Mnie wystarczy, że widziałem jak nas Udinese rozpierdala 2:5 na San Siro.
Rozgnojenie przez Rome na własnym stadionie 3 do 0. Licytować się można w nieskończoność. Przypomne też piłkarzy, którzy zagrali w tym meczu z Udine:
Simone Pasa, Pereira, Kuzma i Rokki. Z ławki wszedł choćby Benassi i Skelotto.Tych co zotali nawet Strama nie traktowł poważnie. Naprawdę macie porównanie.
Ile meczy z rzędu wygraliśmy ze Stramą w lidze? 7. Składu lepszego od Macara nie miał.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Walter Mazzarri

Post autor: Seba »

Raffal pisze:Nie jestem zwolennikiem zmian trenerów ale chciałbym trenera spoza Włoch.
Klucz do sukcesu. Myślę, że Thohir poczeka spokojnie do zakończenia sezonu i dopiero wtedy podziękuje Mazzarriemu.
Obrazek
ODPOWIEDZ