Pytanie starego fanatyka Interu

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
hate_machine
Posty: 3
Rejestracja: 4 lip 2014, 00:29

Pytanie starego fanatyka Interu

Post autor: hate_machine »

Witam, przez wiele lat byłem wielkim fanem piłki nożnej i Interu Mediolan. Ni stąd ni zowąd przestałem oglądać mecze, pochłonęło mnie życie, studia, praca i poczynania Interu jak i ogólnie piłka nożna przestały mnie interesować. Zwycięstwo w LM całkowicie zamknęło ten etap i przestałem myśleć o piłce nożnej.

W ostatnim czasie z ciekawości prześledziłem ostatnie poczynania Interu i zdziwiony musiałem aż założyć na tym forum konto tylko po to by dowiedzieć się, co takiego się stało...Przeglądam skład, wyniki, tabele ligową. To jest niemożliwe...W składzie Interu nie ma obecnie chyba żadnego piłkarza z wyższej (nie najwyższej) półki świata. Co oni porobili z tym klubem? Co oni zrobili z tymi wszystkimi pieniędzmi za tych sprzedanych zawodników? Wpadli w jakieś długi? Przeczytałem kilka newsów w których widzę, że np. władze skąpią kilka milionów na wykup (jak doczytałem w komentarzach) całkiem dobrego obrońcy...O co chodzi?

Kiedy przypomnę sobie tych wszystkich genialnych piłkarzy sprowadzonych za kolosalne pieniądze w ostatnich 10-15 latach i porównam to z obecną kadrą, to moje zdziwienie jest ogromne. Bez urazy, nie chcę żeby ktoś to odebrał jako hejt albo prowokację. Po prostu zaciekawiło mnie jak można było tak wyniszczyć klub, szczególnie po sukcesie jaki osiągnął Mourinho...
adi1908
Posty: 350
Rejestracja: 5 sie 2007, 11:59
Lokalizacja: Radomsko

Re: Pytanie starego fanatyka Interu

Post autor: adi1908 »

"Zwycięstwo w LM całkowicie zamknęło ten etap i przestałem myśleć o piłce nożnej."
czyli tak byłeś kibicem Interu zasnąłeś i obudziłeś się 22 maja 2010 roku znowu zasnąłeś i teraz znów pobudka
dla mnie to mimo wszystko jakaś prowokacja bo ciężko mi w taką bajkę uwierzyć
pozdrawiam
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Pytanie starego fanatyka Interu

Post autor: Klinsi64 »

prowokacja,nie prowokacja,powód upadku Interu można streścić w dwóch prostych słowach...Massimo Moratti ;)
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Pytanie starego fanatyka Interu

Post autor: sampam »

Sukcesy Interu to tez MM;)
Piekarz
Posty: 2016
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Pytanie starego fanatyka Interu

Post autor: Piekarz »

Przestałeś interesować się piłką i przez 4 lata żyłeś w jaskini, ale wiesz, którzy piłkarze są z której półki? :F
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Pytanie starego fanatyka Interu

Post autor: hQ »

O tym co się stało przez 4 lata powinno się grubą książkę napisać.

sampam, tak, ale przede wszystkim Mourinho.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Pytanie starego fanatyka Interu

Post autor: Odet »

hate_machine pisze:Witam, przez wiele lat byłem wielkim fanem piłki nożnej i Interu Mediolan. Ni stąd ni zowąd przestałem oglądać mecze, pochłonęło mnie życie, studia, praca i poczynania Interu jak i ogólnie piłka nożna przestały mnie interesować. Zwycięstwo w LM całkowicie zamknęło ten etap i przestałem myśleć o piłce nożnej.

W ostatnim czasie z ciekawości prześledziłem ostatnie poczynania Interu i zdziwiony musiałem aż założyć na tym forum konto tylko po to by dowiedzieć się, co takiego się stało...Przeglądam skład, wyniki, tabele ligową. To jest niemożliwe...W składzie Interu nie ma obecnie chyba żadnego piłkarza z wyższej (nie najwyższej) półki świata. Co oni porobili z tym klubem? Co oni zrobili z tymi wszystkimi pieniędzmi za tych sprzedanych zawodników? Wpadli w jakieś długi? Przeczytałem kilka newsów w których widzę, że np. władze skąpią kilka milionów na wykup (jak doczytałem w komentarzach) całkiem dobrego obrońcy...O co chodzi?

Kiedy przypomnę sobie tych wszystkich genialnych piłkarzy sprowadzonych za kolosalne pieniądze w ostatnich 10-15 latach i porównam to z obecną kadrą, to moje zdziwienie jest ogromne. Bez urazy, nie chcę żeby ktoś to odebrał jako hejt albo prowokację. Po prostu zaciekawiło mnie jak można było tak wyniszczyć klub, szczególnie po sukcesie jaki osiągnął Mourinho...

jeśli byłeś/jesteś kibicem Interu to wystarczy tylko to:

w 2010 Massimo Moratti dorównał Ojcu.

Pozdr.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Pytanie starego fanatyka Interu

Post autor: andyvdm »

Odet pisze:
hate_machine pisze:Witam, przez wiele lat byłem wielkim fanem piłki nożnej i Interu Mediolan. Ni stąd ni zowąd przestałem oglądać mecze, pochłonęło mnie życie, studia, praca i poczynania Interu jak i ogólnie piłka nożna przestały mnie interesować. Zwycięstwo w LM całkowicie zamknęło ten etap i przestałem myśleć o piłce nożnej.

W ostatnim czasie z ciekawości prześledziłem ostatnie poczynania Interu i zdziwiony musiałem aż założyć na tym forum konto tylko po to by dowiedzieć się, co takiego się stało...Przeglądam skład, wyniki, tabele ligową. To jest niemożliwe...W składzie Interu nie ma obecnie chyba żadnego piłkarza z wyższej (nie najwyższej) półki świata. Co oni porobili z tym klubem? Co oni zrobili z tymi wszystkimi pieniędzmi za tych sprzedanych zawodników? Wpadli w jakieś długi? Przeczytałem kilka newsów w których widzę, że np. władze skąpią kilka milionów na wykup (jak doczytałem w komentarzach) całkiem dobrego obrońcy...O co chodzi?

Kiedy przypomnę sobie tych wszystkich genialnych piłkarzy sprowadzonych za kolosalne pieniądze w ostatnich 10-15 latach i porównam to z obecną kadrą, to moje zdziwienie jest ogromne. Bez urazy, nie chcę żeby ktoś to odebrał jako hejt albo prowokację. Po prostu zaciekawiło mnie jak można było tak wyniszczyć klub, szczególnie po sukcesie jaki osiągnął Mourinho...

jeśli byłeś/jesteś kibicem Interu to wystarczy tylko to:

w 2010 Massimo Moratti dorównał Ojcu.

Pozdr.
dlaczego ojcu z dużej?

pozdr.
hate_machine
Posty: 3
Rejestracja: 4 lip 2014, 00:29

Re: Pytanie starego fanatyka Interu

Post autor: hate_machine »

adi1908 pisze:"Zwycięstwo w LM całkowicie zamknęło ten etap i przestałem myśleć o piłce nożnej."
czyli tak byłeś kibicem Interu zasnąłeś i obudziłeś się 22 maja 2010 roku znowu zasnąłeś i teraz znów pobudka
dla mnie to mimo wszystko jakaś prowokacja bo ciężko mi w taką bajkę uwierzyć
pozdrawiam
Może kiedyś dojdziesz do takiego etapu, że na takie rzeczy zabraknie czasu. Kiedyś codziennie wychodziłem na boisko i grałem od świtu do zmierzchu. Nagle w jeden dzień się to kończy.

Byłem kibicem Interu od '97.. Gdzieś w okolicach końca Mourinho przestałem śledzić fora, weekendowe serie a, a ligę mistrzów oglądałem od czasu do czasu. Z racji większej ilości wolnego czasu podglądałem ostatnio mundial i z ciekawości poszukałem trochę info o Interze. Nie trzeba być chyba wielkim specjalistą by ocenić graczy z pierwszej jedenastki. Nie rozumiem kompletnie gdzie oni te pieniądze utopili.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Pytanie starego fanatyka Interu

Post autor: Odet »

andyvdm pisze:
Odet pisze:
hate_machine pisze:Witam, przez wiele lat byłem wielkim fanem piłki nożnej i Interu Mediolan. Ni stąd ni zowąd przestałem oglądać mecze, pochłonęło mnie życie, studia, praca i poczynania Interu jak i ogólnie piłka nożna przestały mnie interesować. Zwycięstwo w LM całkowicie zamknęło ten etap i przestałem myśleć o piłce nożnej.

W ostatnim czasie z ciekawości prześledziłem ostatnie poczynania Interu i zdziwiony musiałem aż założyć na tym forum konto tylko po to by dowiedzieć się, co takiego się stało...Przeglądam skład, wyniki, tabele ligową. To jest niemożliwe...W składzie Interu nie ma obecnie chyba żadnego piłkarza z wyższej (nie najwyższej) półki świata. Co oni porobili z tym klubem? Co oni zrobili z tymi wszystkimi pieniędzmi za tych sprzedanych zawodników? Wpadli w jakieś długi? Przeczytałem kilka newsów w których widzę, że np. władze skąpią kilka milionów na wykup (jak doczytałem w komentarzach) całkiem dobrego obrońcy...O co chodzi?

Kiedy przypomnę sobie tych wszystkich genialnych piłkarzy sprowadzonych za kolosalne pieniądze w ostatnich 10-15 latach i porównam to z obecną kadrą, to moje zdziwienie jest ogromne. Bez urazy, nie chcę żeby ktoś to odebrał jako hejt albo prowokację. Po prostu zaciekawiło mnie jak można było tak wyniszczyć klub, szczególnie po sukcesie jaki osiągnął Mourinho...

jeśli byłeś/jesteś kibicem Interu to wystarczy tylko to:

w 2010 Massimo Moratti dorównał Ojcu.

Pozdr.
dlaczego ojcu z dużej?

pozdr.
mój tata kibicuje Interowi od czasu Angelo Morattiego, tak zaczęła się jego miłość i nie kończy.

przez szacunek do Angelo piszę Ojcu.

Pozdr.
TestoForza
Posty: 171
Rejestracja: 25 sie 2006, 20:10
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pytanie starego fanatyka Interu

Post autor: TestoForza »

Widzisz Moratti tak jak ty po wygraniu LM przestał interesować się piłką no i jest jak jest :D.

Inter Morattiego był zawsze źle zarządzanym klubem pod każdym względem jednak pieniądze właściciela zawsze pomagały utrzymać się na powierzchni.
Po wygranej w LM Massimo chyba stwierdził ze dorównał sukcesom ojca i przestał pompować w klub miliony a kwestie transferowe i wszelkie inne nadal wyglądały tak samo czyli źle.
Klub postanowił oszczędzać na zawodnikach więc nasze gwiazdy opuszczały zespół za śmieszne sumy, które zupełnie nie wspierały budżetu a na ich miejsce byli ściągani gracze o wiele słabsi od poprzedników np: Forlan za Eto'o (przypominam że wygrywając LM byliśmy już sporo zadłużeni a sezon 09/10 to jeden z niewielu jak nie jedyny,który zakończyliśmy z minimalnym plusem) .
Kolejne błędne decyzje ściągały nas coraz bardziej na dno, sam Moratti stracił już zupełnie nad tym kontrolę a nie miał już środków(albo nie chciał ich dać) żeby jak zawsze kilkoma transferami jakoś to ustabilizować.
Klub potrzebuje głębokiej przebudowy, która ma nadejść z....

Nowym właścicielem i to ma być nowy Inter - Thohir robi wielkie przemeblowania na każdym szczeblu od składu drużyny po zarząd. Klub ma być nowoczesny i sam w sobie dobrze prosperującą "firmą", która będzie zarabiać na siebie.
Moratti kierował się sentymentami tu już ich nie ma z miejsca został zwolniony wieloletni pracownik Branca a i nawet do legendy Cordoby ma nie być miejsca w klubie.

Co nam pozostaje? Tylko czekać...oby na lepsze, żeby plan Thohira wypalił :P.

Pamiętaj że kibicem się jest a nie bywa :D, a z planem Thohira nawet dla tych, którym już rodzina,praca itd nie pozwala na kibicowanie wrócimy w środę na TVP 2 i każdy będzie mógł sobie raz na jakiś czas obejrzeć :P.
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: Pytanie starego fanatyka Interu

Post autor: sempre_fci »

Piekarz pisze:Przestałeś interesować się piłką i przez 4 lata żyłeś w jaskini, ale wiesz, którzy piłkarze są z której półki? :F
Hahah, wlasnie to mialem napisac po przeczytaniu pierwszego posta. Tez cos mi tu nie gra...
hate_machine
Posty: 3
Rejestracja: 4 lip 2014, 00:29

Re: Pytanie starego fanatyka Interu

Post autor: hate_machine »

Zadałem konkretne pytanie, bez hejtu, nie złamałem regulaminu. Nadal co druga odpowiedź to głupi komentarz taki jak twój. Nie wiedziałem, że trzeba być ponadprzeciętnym, by chociaż trochę ogarniać nazwiska sportowców. Nie interesuje mnie tennis, mimo wszystko wymienię 10-15 topowych tenisistów. Nie interesuje mnie NBA, a jakimś cudem kojarzę kto jest mistrzem i gdzie grają większe gwiazdy. Tak się składa, że niektórzy przeglądają gazetę albo portale informacyjne i czasem czytają rubrykę ze sportem. Nie wiedziałem, że to czyni ze mnie specjalistę piłki nożnej.
Gajdzik
Posty: 173
Rejestracja: 15 wrz 2006, 22:16
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Pytanie starego fanatyka Interu

Post autor: Gajdzik »

Nie chcę nikogo obrażać, ale znam wiele osób które ciężko pracują, mają rodziny, ale i tak zawsze trochę czasu znajdą (nie mówię o oglądaniu wszystkich meczy w sezonie, ale 2, 3 razy w tygodniu na 5 min. wchodzimy na stronkę i znamy większość ważnych wydarzeń w klubie), a nazywając się wiernym kibicem Interu, naglę wymazuję się wszystko co z nim związane z życia, dla mnie trochę dziwne, ale nie mi to oceniać...

A co do problemów Interu, to długi był zawsze, tylko że kiedyś MM nie bardzo się tym przejmował i wydawał więcej i więcej, nazwiska były, a sukcesów ciągle mało, więc prawie każdy sezon na minus, później przyszły czasy wielkich triumfów, ale to wcale nie przyczyniło się do podreperowania funduszy, do tego dochodzi złe zarządzanie, nietrafione transfery i sentyment do piłkarzy, których można było sprzedać za naprawdę duże pieniądze, a jakby jeszcze było mało, to cała SerieA straciła na sile rażenia i nie jest już tak atrakcyjną ligą dla piłkarzy jaki kiedyś. Trzeba się liczyć z tym, że najbliższe lata mogą być mało obfite w sukcesy i puki co nie ma co liczyć na spektakularne transfery, pozostaje mieć tylko nadzieję, że nowy właściciel jakoś to wszystko ogarnie i w ciągu najbliższych lat wrócimy tam gdzie nasze miejsce !!

Forza Inter !! :flaga:
Obrazek
.................C'e Solo l'Inter, Per Me, Solo l'Inter C'e Solo l'Inter, Per Me !!.........
ODPOWIEDZ