Na mecz z dzieckiem

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
floorer
Posty: 6
Rejestracja: 1 paź 2011, 00:02

Na mecz z dzieckiem

Post autor: floorer »

Witam! Jak w temacie, chce wybrać się na mecz z żoną i dzieckiem. Czy są jakieś obostrzenia odnośnie wieku? Jak wygląda sprawa z biletami? Nigdzie nie potrafię znaleźć informacji na ten temat, a może ktoś juz przerabiał podobny problem.
Z góry wielkie dzięki za pomoc :)
zahor
Posty: 217
Rejestracja: 9 gru 2006, 12:33
Lokalizacja: Piechowice

Re: Na mecz z dzieckiem

Post autor: zahor »

W jakim wieku dziecko?
floorer
Posty: 6
Rejestracja: 1 paź 2011, 00:02

Re: Na mecz z dzieckiem

Post autor: floorer »

Nie będzie miało jeszcze roku, ale widziałem niejednokrotnie na trybunach takie obrazki. W końcu nie jest to polska liga :) Jeśli byłaby jakaś awaria, to przypuszczam, że pewnie są tam jakieś kawiarnie/restauracje na koronie stadionu?
Przeglądałem cennik na inter.it i (o ile dobrze zrozumiałem) w niektórych wypadkach jest kolumna z cenami dla kibiców "do 10 lat". W niektórych jej nie ma, czyli rozumiem, że nie na wszystkie mecze jest możliwość wprowadzania dzieci, czy po prostu cena jest jednakowa?
zahor
Posty: 217
Rejestracja: 9 gru 2006, 12:33
Lokalizacja: Piechowice

Re: Na mecz z dzieckiem

Post autor: zahor »

Wow, nie spodziewałem sie takiej odpowiedzi :) cieżko mi w tym przypadku cos powiedzieć, ale co do cen to ta zniżka under 10 jest po prostu na wybrane sektory, nie ma ograniczeń ze na ten czy tamten sektor nie możesz wejść z dzieckiem, tylko wówczas jest odpowiednio wyższa cena.
Piekarz
Posty: 2016
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Na mecz z dzieckiem

Post autor: Piekarz »

O kawiarniach i restauracjach zapomnij, są tylko budki z colą i hot dogami. A poza tym to nie znam się na dzieciach, ale akcja z niespełna rocznym dzieckiem w tak głośnym miejscu jak 80-tysięczny włoski stadion nie brzmi dla mnie jak dobry pomysł. Nie mówiąc o tym, że możesz przeszkadzać innym.
Inter od zawsze
Posty: 100
Rejestracja: 30 sty 2007, 20:50

Re: Na mecz z dzieckiem

Post autor: Inter od zawsze »

Halas jaki jest na stadionie na pewno nie jest dobry dla tak malego dziecka.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Na mecz z dzieckiem

Post autor: Orzeu »

Piekarz pisze: A poza tym to nie znam się na dzieciach, ale akcja z niespełna rocznym dzieckiem w tak głośnym miejscu jak 80-tysięczny włoski stadion nie brzmi dla mnie jak dobry pomysł. Nie mówiąc o tym, że możesz przeszkadzać innym.
dziecko miałoby przeszkadzać na stadionie :D? Zamów sobie bilety na jakąś ze środkowych trybun (nie na Curvę), i wyślij maila, bądź zapytaj na miejscu apropo tak małego dziecka - podejrzewam, że prawdopodobnie zapłacisz dużo taniej za bilet dla malucha. Odpowiadając na pytanie nie słyszałem o obostrzeniach, a dzieci już się widywało na trybunach.

na jaki mecz jedziesz?
Inter od zawsze
Posty: 100
Rejestracja: 30 sty 2007, 20:50

Re: Na mecz z dzieckiem

Post autor: Inter od zawsze »

Jesli chcesz aby dziecko w przyszlosci slabiej slyszalo to zabierz go na ten ´mecz. Sam mam dziecko i nie wyobrazam sobie zabrac malucha na stadion na ktorym jest tak glosno, ze ja po meczu slabo slysze.....
ODPOWIEDZ