wyjazd do mediolanu

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
karci
Posty: 2
Rejestracja: 2 kwie 2015, 11:10

wyjazd do mediolanu

Post autor: karci »

cześć,

wybieramy się w kilka osób na derby mediolanu realizować marzenia :)

Bilety zakupiliśmy poprzez inter.it - czy w związku z tym mogą być jeszcze jakieś problemy (mecz z restrykcjami?) z dostaniem się na stadion czy sam bilet i dowód wystarczą. Może ktoś z Was zna jakiś tani dobry hotel niedaleko San Siro lub z dobrym dojazdem, podzielcie się doświadczeniami
Będziemy wdzięczni za wskazówki.

karci
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: wyjazd do mediolanu

Post autor: Orzeu »

nie ma problemów. Hotel przy dworcu, przy linii metra polecam
PepeBergomi
Posty: 377
Rejestracja: 13 wrz 2006, 18:04
Kontakt:

Re: wyjazd do mediolanu

Post autor: PepeBergomi »

Generalnie po wyjściu z dworca w okolicznych uliczkach jest masa Hosteli. Ceny rozne 20-30 ojro ale z uwagi na derby pewnie wzrosną. Ponadto aby zaoszczędzić czasu na szukanie lepiej zabookowac cos juz z Polski.
Inter_destination
Posty: 3
Rejestracja: 12 lut 2015, 20:20

Re: wyjazd do mediolanu

Post autor: Inter_destination »

ja też osobiście zamawiałem wszystko sam, bilety z inter.it (nie przewiduje problemów) zatrzymuje sie w hostelu Amalfi tak w połowie drogi od centrum do stadionu (cena to 114 f za 3 noce) wg google map pokazuje 45 min pieszo na stadion, takze rozwazam ta opcje jak i taxi, co zależy równiez od godziny rozgrywania meczu,
Dodatkowo wybieram sie sam, wiec pewne obawy są... dlatego z chęcią podziele się pomysłmi.... no i oczywiscie jestem otwarty na wszelkiego rodzaju ustawki, przed czy po meczu jako że zostaje w mediolanie do wtorku co oznacza dla mnie cały poniedziałek wolny na zwiedzanie miasta.
btw. w poszukiwaniu hoteli polecam uzywanie trivago.com tak jak zrobiłem to ja.

pozdro i miejmy nadzieje do zobaczyska na stadionie ;)
Berki
Posty: 107
Rejestracja: 13 sty 2011, 04:36

Re: wyjazd do mediolanu

Post autor: Berki »

z Polski będzie sporo osób, ja mam w sobotę hotel w Bergamo, a w niedzielę po meczu zostaję jeszcze w Mediolanie.
koniar
Posty: 144
Rejestracja: 15 kwie 2010, 20:40
Kontakt:

Re: wyjazd do mediolanu

Post autor: koniar »

Mam zarezerwowane miejsce w hotelu, mam jeszcze jedno wolne miejsce bo miałem leciec z kolesiem z forum ale mnie wystawił ( http://www.booking.com/hotel/it/hotelbe ... rtant_info )


Jak by ktoś jeszcze leciał sam dajcie znać, ja nocuje tylko z niedzieli na poniedziałek. I jak coś to chętnie też się mogę zgadać żeby samemu po mieście się nie plątać.
karci
Posty: 2
Rejestracja: 2 kwie 2015, 11:10

Re: wyjazd do mediolanu

Post autor: karci »

My lecimy w sb z Krakowa powrót we wtorek
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: wyjazd do mediolanu

Post autor: Stachoo »

polecam stronę airbnb.pl ja mieszkałem w domu u prywatnego włocha, koszt około 140 zł za noc, cały parter dla mnie.

Pytanie co do biletów, ja byłem ostatnio na Cesenie, więc na inter.it nie było problemów z biletami, jak kupiliście bilety na derby przez inter.it? Z tego co wiem, obcokrajowcy nie mogą kupywać biletów online, bo to mecz podwyższonego ryzyka, bynajmniej tak mi pisali z serwisu inter.it
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: wyjazd do mediolanu

Post autor: Orzeu »

Stachoo pisze:Pytanie co do biletów, ja byłem ostatnio na Cesenie, więc na inter.it nie było problemów z biletami, jak kupiliście bilety na derby przez inter.it? Z tego co wiem, obcokrajowcy nie mogą kupywać biletów online, bo to mecz podwyższonego ryzyka, bynajmniej tak mi pisali z serwisu inter.it

bzdura. Kupujcie sobie przez internet. O ile jeszcze są.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: wyjazd do mediolanu

Post autor: Stachoo »

Orzeu pisze:
Stachoo pisze:Pytanie co do biletów, ja byłem ostatnio na Cesenie, więc na inter.it nie było problemów z biletami, jak kupiliście bilety na derby przez inter.it? Z tego co wiem, obcokrajowcy nie mogą kupywać biletów online, bo to mecz podwyższonego ryzyka, bynajmniej tak mi pisali z serwisu inter.it

bzdura. Kupujcie sobie przez internet. O ile jeszcze są.
no wiesz, ja jak bywałem na san siro to na zwykłych meczach, takie mi info dali z serwisu w odpowiedzi na moje pytanie i takie info widnieje, jak wchodzisz w zakładkę jak kupujesz bilet na milan. Ale dzięki Orzeu za info w takim razie, bo miałem już zlecać zakup koledze z Mediolanu:)
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: wyjazd do mediolanu

Post autor: Orzeu »

gdzie to info? Bo ja widzę tylko apropo trybunu Milanu informację.
Tickets for the second blue tier, which is reserved for AC Milan fans, will only be available to holders of the Cuore Rossonero card. Information regarding purchasing methods for away fans will be distributed in the coming days by AC Milan.
byłem na derbach jak Mancini debiutował, kupiłem bilety przez Internet bez problemu. I teraz jak wchodzę na bilety online na inter.it to też normalnie można bilet kupić np na Curvę na 3 pierścień za 28 euro, albo za 60 na środkową trybunę
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: wyjazd do mediolanu

Post autor: Stachoo »

Orzeu pisze:gdzie to info? Bo ja widzę tylko apropo trybunu Milanu informację.
Tickets for the second blue tier, which is reserved for AC Milan fans, will only be available to holders of the Cuore Rossonero card. Information regarding purchasing methods for away fans will be distributed in the coming days by AC Milan.
byłem na derbach jak Mancini debiutował, kupiłem bilety przez Internet bez problemu. I teraz jak wchodzę na bilety online na inter.it to też normalnie można bilet kupić np na Curvę na 3 pierścień za 28 euro, albo za 60 na środkową trybunę
fakt nie ma już tego info, ale było, że obywatele z zagranicy mogą zakupić bilety jedynie podczas podbytu we Włoszech i dodatkowe pytałem przez serwis i to samo mi powiedzieli. Ale dobrze wiedziec na przyszłość, że można kupic jednak
f
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: wyjazd do mediolanu

Post autor: andyvdm »

Ja bym jednak nie kupował, nawet jeśli można
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: wyjazd do mediolanu

Post autor: Jaszczu91 »

Natrafiłem na ciekawy film na weszło. Stanowski pokazuje że Interowi nawet nie tylko piłkarsko dużo brakuje do Europy. Obiektywnie patrząc San-Siro pozostaje już jedynie symbolem wielkiej piłki. Ale czasy niestety się zmieniają i z takim obiektem ciężko będzie zarabiać na dniu meczowym.
https://www.youtube.com/watch?v=Os9WB1-c_gU
mirekwalczyk
Posty: 2
Rejestracja: 21 kwie 2015, 15:45

Re: wyjazd do mediolanu

Post autor: mirekwalczyk »

No cóż potrzeba tylko sobie jakiś hotel zarezerwować, albo jakiś hostel i można jechać przecież to nie wyprawa w kosmos.
SebastianR
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2015, 09:32

Re: wyjazd do mediolanu

Post autor: SebastianR »

Zawsze chciałem jechać na taki mecz ale odwagi nie starczało. Jedyne miejsce do jakiego pojechałem to hotel w Białobrzegach, wakacje dla całej rodziny. Mecze też są w tamtej okolicy podrzędnej drużyny. Zawsze coś.
Znacie może hotele w Białobrzegach? Wszyscy moi znajomi polecają.
ODPOWIEDZ