Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
Cinek
Posty: 215
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Cinek »

MrMario pisze: 17 sty 2023, 00:45 Czy ktoś orientuje się czy są jakieś ograniczenia Covidowe na stadionie?
Byłem w listopadzie, wtedy nie było żadnych ograniczeń na stadionie jak i w samym Mediolanie.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: mio85 »

Gość na grupie Facebookowej proponuje bilety na Inter juventus w Coppa Italia. 150 euro za zestaw to jest 4 bilety. Na stronce zostały tylko po 200 euro za sztukę więc cena jest atrakcyjna bardzo wg mnie. Co sądzicie?
mathias
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2012, 20:32

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: mathias »

Planuję na koniec maja wyjazd na swój pierwszy mecz Interu - z Atalantą. Przeczytałem cały wątek, dzięki za cenne rady.
Nie pojawił się jednak temat widoczności z poszczególnych trybun.
Interesują mnie miejsca wzdłuż dłuższego boku boiska ewentualnie narożne, jak ktoś wcześniej polecał - które z nich będą lepsze?
Czy warto dopłacać za bilety na pierwszy ring czy widoczność z drugiego ringu jest wystarczająca?
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

kiedys na oficjalnej stronie San Siro była mapka z widocznością z poszczególnych trybun, aż dziwne, że to zlikwidowali bo było to bardzo przydatne narzędzie.

Drugi ring jest ok
Cinek
Posty: 215
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Cinek »

Orzeu pisze: 14 kwie 2023, 08:20 kiedys na oficjalnej stronie San Siro była mapka z widocznością z poszczególnych trybun, aż dziwne, że to zlikwidowali bo było to bardzo przydatne narzędzie.

Drugi ring jest ok
Nadal jest taka opcja, na etapie kupna biletu po wybraniu sektora i miejsca. Ikonka takiego "oka" - 3D View.
mario1908
Posty: 27
Rejestracja: 21 sty 2007, 13:26
Lokalizacja: ZeBrZyDoWiCe

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: mario1908 »

Witam, czy ktos kupowal bilety na tej stronie https://www.viagogo.pl ?? I pytanie gdzie na dzis kupie bilet z potwierdzeniem do max 3dni?
uchol0808
Posty: 44
Rejestracja: 9 lip 2017, 10:34

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: uchol0808 »

Wie ktoś może kiedy ruszy sprzedaż biletów na derby?
Novicjusz
Posty: 192
Rejestracja: 3 cze 2009, 23:56
Lokalizacja: szczecin

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Novicjusz »

na razie co najwyzej mozesz zostawic swojego maila na stronie z przypominajka
Husi
Posty: 9
Rejestracja: 21 kwie 2007, 16:12
Lokalizacja: Kraków

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Husi »

Cześć, orientuje się ktoś co można wnieść ze sobą na stadion ? Da radę mieć butelkę wody ? Otwarta lub zamknięta ? Czy warunkiem jest brak szkła czy nie można nic wnosić ?
WR1908
Posty: 19
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: WR1908 »

nie mozna nic takiego wnosic, ale pod stadionem i na bramkach jest taki scisk, ze jak schowasz w inna kieszonke niz glowna, to na luzie wniesiesz, nawet Ci tego nie sprawdza ;)
Skejt92
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwie 2023, 22:28

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Skejt92 »

Witam, wie ktoś jak wygląda sprzedaż biletów na finał Pucharu Włoch w Rzymie?
Czy godz 21 meczu jest już oficjalna?
Wie ktoś jak to przykładowo wyglądało w tamtym roku?
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: IntNarcyz »

Czy ktoś zna datę meczu z Atalanta Bergamo czy data 28.05 jest sztywna i zmieni się tylko ewentualnie godzina meczu?dzięki za info
mario1908
Posty: 27
Rejestracja: 21 sty 2007, 13:26
Lokalizacja: ZeBrZyDoWiCe

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: mario1908 »

Husi pisze: 26 kwie 2023, 16:49 Cześć, orientuje się ktoś co można wnieść ze sobą na stadion ? Da radę mieć butelkę wody ? Otwarta lub zamknięta ? Czy warunkiem jest brak szkła czy nie można nic wnosić ?
Bylem na meczu z Lazio pare dni temu i mozna wniesc wode ale na bramkach trzeba wyrzucic nakretke wiec warto miec druga ze soba.
jakub-popielarz
Posty: 1
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: jakub-popielarz »

Cześć - zakupiłem dziś bilety na swój pierwszy w życiu mecz na Giuseppe Meazza. 13.05 z Sassuolo. Nie było już nic taniego przez stronę Interu więc zdecydowałem się kupić przez Ticombo, z drugiej ręki. Bilety od razu otrzymałem w formie pdf, ale sa one imienne na jakis Włochów. Sprawdzają to na bramkach z dowodem? Ktoś miał podobną sytuację? Zdarzyło mi się wchodzić na inne nazwisko np na stadionie narodowym i nie sprawdzali tego. A tutaj?
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: AlwaysRemember »

jakub-popielarz pisze: 4 maja 2023, 00:02 Cześć - zakupiłem dziś bilety na swój pierwszy w życiu mecz na Giuseppe Meazza. 13.05 z Sassuolo. Nie było już nic taniego przez stronę Interu więc zdecydowałem się kupić przez Ticombo, z drugiej ręki. Bilety od razu otrzymałem w formie pdf, ale sa one imienne na jakis Włochów. Sprawdzają to na bramkach z dowodem? Ktoś miał podobną sytuację? Zdarzyło mi się wchodzić na inne nazwisko np na stadionie narodowym i nie sprawdzali tego. A tutaj?
Single ticket PDF print @ home / paper: it is possible to change the user of a ticket purchased online or at Inter / Vivaticket points of sale only once.

Single ticket loaded on the Siamo Noi card: it is possible to change the ticket user only once for the benefit of another person in possession of the Siamo Noi card number.

"Bilet jednorazowy PDF print@home/paperback: możliwa jest jednorazowa zmiana użytkownika biletu zakupionego online lub w punktach sprzedaży Inter/Vivaticket.

Bilet jednorazowy załadowany na kartę Siamo Noi: możliwa jest jednorazowa zmiana użytkownika biletu tylko na rzecz innej osoby posiadającej numer karty Siamo Noi."

https://tickets.inter.it/tickets/season ... ss?lang=en
pusiek900
Posty: 43
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: pusiek900 »

Czy ktos na Atalante sie wybiera?
mathias
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2012, 20:32

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: mathias »

pusiek900 ja będę.

Czy w dniu meczowym są jakieś dodatkowe kursy komunikacji w godzinach przed i po meczu? Jadę na mecz z Atalantą, który jest o 20:45 i z tego co widzę ostatni pociąg powrotny do Bergamo mam o 22:30 co oznacza, że musiałbym wyjść ok. 22 z meczu żeby zdążyć.
Lipa, tym bardziej że jak kupowałem bilety na mecz to miał być o 15:00...
WR1908
Posty: 19
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: WR1908 »

nie ma zadnej dodatkowej komunikacji. Mecz nie jest swietem Wloch, wszystko kursuje tak samo
Padik23
Posty: 1
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Padik23 »

Myślę o tym, żeby polecieć do Mediolanu na finał LM (tak, wiem, że finał jest w Stambule :)). Chciałbym po prostu świętować wygraną w Lidze Mistrzów razem z kibicami Interu i uczestniczyć w jakiejś fecie (może jakąś zorganizują w niedzielę). Myślał ktoś z was o takim wyjeździe?
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: andyvdm »

mathias pisze: 23 maja 2023, 19:39 pusiek900 ja będę.

Czy w dniu meczowym są jakieś dodatkowe kursy komunikacji w godzinach przed i po meczu? Jadę na mecz z Atalantą, który jest o 20:45 i z tego co widzę ostatni pociąg powrotny do Bergamo mam o 22:30 co oznacza, że musiałbym wyjść ok. 22 z meczu żeby zdążyć.
Lipa, tym bardziej że jak kupowałem bilety na mecz to miał być o 15:00...
Za pierwszym wyjazdem tak sie wydymalem i nie zdazylem na ostatni pociag do Bergamo. Polecam, ciekawe przeżycie. Zwlaszcza okolice Milano Centrale w nocy
XyzIM
Posty: 2
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: XyzIM »

Wie ktoś jaki jest mniej więcej koszt wyjazdu na mecz do Mediolanu ? Wliczając w to przelot, ceny biletu itp
SyR90
Posty: 75
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: GÓRNY ŚLĄSK

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: SyR90 »

Hej,
W sumie cena zależy głównie od lotów, bo na mecze bilety są mniej więcej w podobnych kwotach.
W tym sezonie udało mi się być raz na meczu LM i raz na Serie A i wyglądało to mniej więcej tak:
Przelot do i z Bergamo - 2x69zl
Bilet na mecz -około 120-200zl
Przejazd z i na lotnisko - 2x10euro
Nocleg - 150-200zl

Do tego oczywiście koszty jedzenia, zakupu pamiątek itd 😀
XyzIM
Posty: 2
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: XyzIM »

Dzięki za info. Szczerze to myślałem, że będzie to kosztować trochę więcej, całkiem spoko cena 🙂
grzesczes
Posty: 2
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: grzesczes »

Cześć, udało mi się kupić przez stronę inter.it bilety na derby 16.09, trybuna Terzo Blu, sektor 302 - z tego co rozumiem to nad ultrasami milanu.
Nie jestem teraz pewien jak wygląda podział biletów gdy to my jesteśmy gospodarzem.
Wybieram się z kobietą, ktoś może potwierdzić czy to bezpieczne miejsce na świętowanie derbów? :)
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: rafi27 »

Spokojnie, nic wam nie grozi, to że będziecie siedzieli nad ultrasami Milanu nic kompletnie nie zmienia, ja sam mam bilet na sektor 313 co jakby jest po drugiej stronie tej samej trybuny Terzo Anello Blue, derby to nie mecz z juve, kibice Interu i Milanu mimo rywalizacji i dogryzania sobie przed meczem albo na stadionie przyśpiewkami, zachowują się z respektem, jest taki niepisany od wielu lat ,,akt o nieagresji" pomiędzy kibicami obu klubów, który to respektują ultrasi, także naprawdę jakiś ćwok bez głowy musiałby się porywać do sektorów zajmowanych przez kibiców Interu, poza tym są tam też stewards, także nic wam się nie stanie. W Mediolanie jest rywalizacja, ale raczej nie dzieją się rzeczy pomiędzy ultrasami, które mogą się wydarzyć w Rzymie (Lazio vs Roma), tam jest bardziej niebezpiecznie. Tam samo jak Inter będzie gościem w kwietniu 2024, to nad naszymi ultrasami będą siedzieli zwykli kibice Milanu i też nic im nie grozi;)
A skoro tam się wybieracie, to dajcie znać na PM, to się tam spotkamy pod trybuną południową.
grzesczes
Posty: 2
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: grzesczes »

Dzięki za wyczerpujące wyjaśnienia, jako że to mój pierwszy wyjazd do Mediolanu pomogłeś rozwiać wątpliwości :D
Odezwę się w przyszłym tygodniu :)
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: mio85 »

Ktoś się wybiera na Benficę do Mediolanu?
shuya
Posty: 11
Rejestracja: 22 wrz 2008, 02:07
Lokalizacja: Rybnik

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: shuya »

Czy ktoś wybiera się na mecz z Udinese 9. grudnia? Póki co wybieram się sam lotem z Krakowa, ale w towarzystwie byłoby raźniej ;)
butibuma
Posty: 4
Rejestracja: 3 lis 2023, 00:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: butibuma »

Cześć.

Zamierzam zabrać młodego na mecz i mam trochę pytań.

1. Jest szansa w ogóle dostać bilety na mecz z Juventusem?

2. Jeszcze nie ma daty i godziny ale z Waszych doświadczeń jaka może być godzina meczu? Czy zawsze mecz na szczycie jest w niedzielę o 20:45? Ma to znaczenie gdyż samolotem lądowałbym ok. 15.

3. Da radę dostać się po meczu z stadionu na lotnisko Bergamo lub Malpensę komunikacją publiczną?
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: AlwaysRemember »

butibuma pisze: 12 gru 2023, 12:51 Cześć.

Zamierzam zabrać młodego na mecz i mam trochę pytań.

1. Jest szansa w ogóle dostać bilety na mecz z Juventusem?

2. Jeszcze nie ma daty i godziny ale z Waszych doświadczeń jaka może być godzina meczu? Czy zawsze mecz na szczycie jest w niedzielę o 20:45? Ma to znaczenie gdyż samolotem lądowałbym ok. 15.

3. Da radę dostać się po meczu z stadionu na lotnisko Bergamo lub Malpensę komunikacją publiczną?
1. Tak

2. Ostatnie 3 mecze Interu w Serie A były o 20:45, ale lepiej poczekać dla pewności.

3. Z Malpensy najlepiej dostać się do miasta pociągiem (13 euro), są też busy prywaciarzy. Jeśli chodzi o Bergamo to możesz albo autobusem (niebieską nitką 1) dostać się pod dworzec kolejowy w Bergamo i stamtąd do Mediolanu, ale łatwiej będzie wziąć autobus spod lotniska - 10-15 euro.
ODPOWIEDZ