Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

ale łatwiej będzie wziąć autobus spod lotniska - 10-15 euro.
serio to tak dużo już kosztuje?
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Dzonyy »

Orzeu pisze: 14 gru 2023, 08:59
ale łatwiej będzie wziąć autobus spod lotniska - 10-15 euro.
serio to tak dużo już kosztuje?
13 euro jak kupujesz na miejscu, a 10 euro jak kupisz przez apke.
Cinek
Posty: 215
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Cinek »

Orzeu pisze: 14 gru 2023, 08:59
ale łatwiej będzie wziąć autobus spod lotniska - 10-15 euro.
serio to tak dużo już kosztuje?
Ostatnio jak leciałem na Romę to z lotniska Bergamo dojeżdżałem do Mediolanu autobusem Terravision. Kupowałem z wyprzedzeniem przez stronę to wychodziło po jakieś 8 euro + jeszcze znalazłem kod zniżkowy na jakiejś stronce. Autobusy jeżdżą nawet po północy.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

Dzonyy pisze: 14 gru 2023, 09:49
Orzeu pisze: 14 gru 2023, 08:59
ale łatwiej będzie wziąć autobus spod lotniska - 10-15 euro.
serio to tak dużo już kosztuje?
13 euro jak kupujesz na miejscu, a 10 euro jak kupisz przez apke.
a no tak, ale to jest w dwie strony nie?
AlwaysRemember
Posty: 1468
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: AlwaysRemember »

Orzeu pisze: 14 gru 2023, 11:46
Dzonyy pisze: 14 gru 2023, 09:49
Orzeu pisze: 14 gru 2023, 08:59
ale łatwiej będzie wziąć autobus spod lotniska - 10-15 euro.
serio to tak dużo już kosztuje?
13 euro jak kupujesz na miejscu, a 10 euro jak kupisz przez apke.
a no tak, ale to jest w dwie strony nie?
Terravision, Flibco, Autostradale 10 euro przez neta w jedną stronę.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

no to kiedyś tyle w 2 strony kosztowało
butibuma
Posty: 4
Rejestracja: 3 lis 2023, 00:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: butibuma »

Cinek pisze: 14 gru 2023, 11:10
Orzeu pisze: 14 gru 2023, 08:59
ale łatwiej będzie wziąć autobus spod lotniska - 10-15 euro.
serio to tak dużo już kosztuje?
Ostatnio jak leciałem na Romę to z lotniska Bergamo dojeżdżałem do Mediolanu autobusem Terravision. Kupowałem z wyprzedzeniem przez stronę to wychodziło po jakieś 8 euro + jeszcze znalazłem kod zniżkowy na jakiejś stronce. Autobusy jeżdżą nawet po północy.
Dzięki wszystkim za info. Masz może link do tej stronki albo jakąś podpowiedź gdzie szukać zniżki.
butibuma
Posty: 4
Rejestracja: 3 lis 2023, 00:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: butibuma »

No i decyzja zapadła.
Po konsultacji z synem :) i cenach biletów na mecz na szczycie, w środę ruszam do Mediolanu na szybki "sitibrejk".
Naszym celem Puchar Włoch i mecz Interu z Bologną. Łączny koszt biletów na samolot + bilety na mecz+ nocleg to na dwie osoby ok. 750-800 zł.
AlwaysRemember
Posty: 1468
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: AlwaysRemember »

https://www.sansirostadium.com/en/museum-tour/ < sprawdź, czy są terminy na zwiedzanie stadionu :) Niesamowite przeżycie wyjść na murawę tym samym tunelem, co chłopaki.

Jeżeli byście chcieli wejść do Duomo (Duomo Cathedral, Rooftops (By Stairs) And Museum) to polecam jakieś poranne godziny (najmniejszy tłum) i zakup biletów online - brak kolejek. https://duomomilan.milanmuseums.com/tickets/
Cinek
Posty: 215
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Cinek »

butibuma pisze: 15 gru 2023, 23:23
Cinek pisze: 14 gru 2023, 11:10
Orzeu pisze: 14 gru 2023, 08:59
ale łatwiej będzie wziąć autobus spod lotniska - 10-15 euro.
serio to tak dużo już kosztuje?
Ostatnio jak leciałem na Romę to z lotniska Bergamo dojeżdżałem do Mediolanu autobusem Terravision. Kupowałem z wyprzedzeniem przez stronę to wychodziło po jakieś 8 euro + jeszcze znalazłem kod zniżkowy na jakiejś stronce. Autobusy jeżdżą nawet po północy.
Dzięki wszystkim za info. Masz może link do tej stronki albo jakąś podpowiedź gdzie szukać zniżki.
Przypadkiem na kod zniżkowy trafiłem na tej stronie https://www.kierunekwlochy.pl/autobus-z ... mediolanu/ ale z tego co widzę niestety obowiązywał tylko do 10 grudnia :(
butibuma
Posty: 4
Rejestracja: 3 lis 2023, 00:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: butibuma »

Witam.

Właśnie wracam z Mediolanu.
Postaram się opisać jak wyglądał pobyt.

Wylot z Krakowa na Malpensę Wizzairem o 12:45 i po przylocie szybka przesiadka na bus do Milano Centrale.
Koszt busa 10€ w jedną stronę + 5€ za dzieciaka. Czas jazdy ok. 1h 10 min z powodu zatorów na drodze ( godzina szczytu). W Centrale zakup biletu jednodniowego na metro 7,60 € (dziecko do 14 lat free) i dojazd na miejsce noclegowe, które miałem w okolicach stacji Dergano. Tam w pobliżu jest PENNY MARKT I TIGROS jakby ktoś szukał :)
Nocleg u spoko gościa w SIRA HOUSE MILANO. Meldunek bezobsługowy, czysciutko i na miejscu dostępne kawa, herbata. Cena za noc 199 zł.
Szybkie ogarnięcie i jazda na stadion. Pod stadionem byliśmy ok. 18:45 i już zbierał się tłum :) Na miejscu ogrom żarcia do wyboru w cenach 6-8€ za solidną kanapkę oraz tyle samo za piwo. Zestaw 15€
Tam również dostępne różne koszulki , szale, czapki itp zarówno ORIGINAL jak i "TURKISH ORIGINAL.
Wszystko robi wrażenie. Wejście na mecz trochę się ociągało, bo każdemu sprawdzają bilet i dokument tożsamości. Nie wiem czy w Polsce tłum stałby tak spokojnie :)
Około 20 min do meczu przyszedł gość i zaczął kierować do bramek gdzie było mniejsze obłożenie.
Ja miałem wykupione miejsce w sektorze 331 ale jako, że nie było kompletu, przemieszczałem się po trybunach. Sam młyn CURVA NORD robi wrażenie pod względem melodyjności przyśpiewek oraz różnorodności. Mecz jak wiadomo układał się super do pewnego momentu :) Za cenę 5€ za bilet dostaliśmy gratis 30 minut emocji.
Po meczu foodtrucki dalej dostępne ale jako, że już była północ poszliśmy na metro. Tam trzeba uzbroić się w cierpliwość i uważać na napierający tłum . Co 3-4 minuty otwierają się bramki i wchodzi 450 osób. Oczywiście względy bezpieczeństwa. Sam poworot w miarę szybki bo pierwsze 2-3 stacje od stadionu maszynista pominął. Powrót na nocleg i z rana wyjazd do DOUMO. Tam szybki spacer i obiad (ceny w restauracji za spaghetti ok. 12-13 €). O 13:30 odjazd z Centrale do Bergamo (12+5€ za bilet) i powrót do kraju tym razem RYANAIREM.

Łączny koszt bez wydatków na miejscu czyli loty+ nocleg+ bilety na mecz +bilety na busa i metro zamknęło się w 960 zł. Wg mnie tanio. Choć mogłoby wyjść taniej. :) i taki będzie następny plan. Wyjazd mega budżet :) :)
szmaloo
Posty: 5
Rejestracja: 2 sty 2013, 17:18

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: szmaloo »

Witam,

wybiera sie ktos w lutym na derby Włoch z Juventusem? Macie dostęp do biletów?
Kazim
Posty: 11
Rejestracja: 10 paź 2012, 11:20

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Kazim »

Witam,

Chciałem kupić bilety na mecz Inter - Napoli. Gdy wpisuje swój numer kart siamo noi i date urodziny wkakuje mi błąd że się nie zgadza "SOMETHING WENT WRONG, PLEASE CHECK THE CARD NUMBER AND THE DATE OF BIRTH" . Sprawzałem to kila razy i wszystko dobze wpisuje. Czy miał ktoś podobny problem i możę mi jakoś pomóc? albo może trwa sprzedaż tylko dla posiadaczy karnetów, gdzie mogę to sprawdzić ?

pozdrawiam
mich4al33
Posty: 1
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: mich4al33 »

szmaloo pisze: 15 sty 2024, 00:07 Witam,

wybiera sie ktos w lutym na derby Włoch z Juventusem? Macie dostęp do biletów?
Ja byłem na tym meczu , ale było bardzo ciężko dostać bilety . Całe szczęście udało się dostać bilety w dzień meczu . Było mega wybieramy się na kolejny mecz .
Con-Man
Posty: 19
Rejestracja: 9 mar 2008, 12:36

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Con-Man »

Mógłby ktoś doradzić, skąd kupić bilety na mecz? Warto czekać aż będą dostępne bilety z oficjalnej strony Interu (aktualnie jeszcze są niedostępne), czy zawczasu lepiej kupić np. z sportsevents365.pl? Sprawdzona stronka?
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

100 razy to bylo pisane...

chcesz jakiemus sportscostam zaplacic za to ze Ci kupi bilet na inter.it? przeciez tak to wlasnie dziala...

kupujcie bilety na inter.it
Ryzu17_Il Serpente
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2024, 07:04

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Ryzu17_Il Serpente »

Witam, mam pytanie, w maju lecę do Mediolanu, jako prezent na 30 chciałem w końcu się wybrać na mecz Interu. Niestety właśnie jedyny termin na jaki mogłem sobie pozwolić to ten kiedy Inter gra z Lazio no i teraz się zastanawiam, z tego co czytałem na Inter.it raczej się nie dopcham. Na viagogo są tam jakieś dostępne, dość drogie ale trudno przeboleję, tylko że jest napisane
Purchase restricted to Tessera del Tifoso card owners. Czy jako nie Włochowi uda mi się wejść bez tej karty czy raczej nie?
ODPOWIEDZ