Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
nagato3211
Posty: 76
Rejestracja: 22 sie 2013, 16:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: nagato3211 »

Zawsze zostają jakieś miejsca wolne :D Jak nie da rady inter.it lub viagogo to u konia możesz ZARYZYKOWAĆ :D
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

noo ale u konia trzeba uważać, bo zdarzają się oszusci
Loon
Posty: 9
Rejestracja: 3 sie 2009, 14:27

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Loon »

Ale generalnie w wyścigu na stronie mam szanse, tylko po prostu konkurencja będzie spora ;-)?
nagato3211
Posty: 76
Rejestracja: 22 sie 2013, 16:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: nagato3211 »

Masz szanse. Ja miałem obawy co do poprzednich derbów Włoch i Mediolanu, ale w obu przypadkach dostałem bilety bez problemu. Może i z Barcą nie będzie też takiego problemu chociaż wątpię, że po tylu latach nie będzie kompletu na stadionie :D
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

Loon pisze: 4 wrz 2018, 02:28 Ale generalnie w wyścigu na stronie mam szanse, tylko po prostu konkurencja będzie spora ;-)?
Jeśli w razie czego jesteś w stanie zapłacić więcej to na pewno na mecz wejdziesz.
Michał Z

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Michał Z »

Witam, ja też liczę, że kupimy bilety na Barce, bo bilety lotnicze już zakupione :)
coalmeluck
Posty: 7
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: coalmeluck »

Jak juz piszemy o CL. Co z wyjazdami? Interesuje mnie mecz z PSV. Na stronie pasiaków nie ma jeszscze biletów na inter ale czy bez karty kibica jest opcja takiego zakupu? Dziekuje!
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

coalmeluck pisze: 4 wrz 2018, 13:59 Jak juz piszemy o CL. Co z wyjazdami? Interesuje mnie mecz z PSV. Na stronie pasiaków nie ma jeszscze biletów na inter ale czy bez karty kibica jest opcja takiego zakupu? Dziekuje!
nie dostaniesz się na sektor Interu. Ewentualnie kupuj na sektory PSV
coalmeluck
Posty: 7
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: coalmeluck »

@orzeu, dzieki za odpowiedz. Wiec zostaje tylko przez FDP albo posiada siamo noi?
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: SETE »

Leci ktoś na Inter-Parma ?
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

coalmeluck pisze: 4 wrz 2018, 18:05 @orzeu, dzieki za odpowiedz. Wiec zostaje tylko przez FDP albo posiada siamo noi?
no w pierwszej kolejnosci bym próbował przez FDP.
strzalkowy
Posty: 42
Rejestracja: 25 maja 2010, 14:20
Lokalizacja: Elbląg

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: strzalkowy »

SETE pisze: 4 wrz 2018, 20:21 Leci ktoś na Inter-Parma ?
Ja lecę z żoną . Na mecz wybiera się tez Kriss88
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

Panowie jak bukujecie nocleg to zapraszamy do skorzystania z bannerów booking wiszących na stronie głównej fcinter, każdą rezerwacją wspieracie fcinter.pl
strzalkowy
Posty: 42
Rejestracja: 25 maja 2010, 14:20
Lokalizacja: Elbląg

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: strzalkowy »

oczywiście wiem , znajomym nawet polecam
strzalkowy
Posty: 42
Rejestracja: 25 maja 2010, 14:20
Lokalizacja: Elbląg

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: strzalkowy »

Kompendium na 10/10. Właśnie od kilku godzin jestem w Mediolanie. Wszystko sprawnie dzięki Waszej pomocy ! Grazie !
MariisaG

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: MariisaG »

Ciao! Widzę, że kilka osób ma zamiar wybrać się na mecz z Barcą - ja również, mam wobec tego pytanie do posiadaczy karty kibica. Czy samo nabycie karty umożliwia zakup biletu na mecz tej rangi, czy - tak jak w przypadku angielskich drużyn - na karcie zbierane są jakieś punkty lojalnościowe i to one są brane w pierwszej kolejności pod uwagę?

Z góry dzięki za rozwianie wątpliwości :D
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

Nie ma punktów lojalnościowych
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: PioFCI »

Na forum barcelony nie ma takich informacji? :)
Matt_Cooper56
Posty: 11
Rejestracja: 11 wrz 2018, 19:44

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Matt_Cooper56 »

Czesc,

potrzebuję Waszej pomocy w zakresie dojazdu z Mediolanu na Orio al Serio w Bergamo.
Wybieram się na mecz Interu z Barceloną - z racji, że mecz kończy się późno zastanawiam się, czy wracać od razu do Bergamo, czy spróbować wrócić tam rano. Lot mam o 9:00.
Wydaje mi się, że najlepiej będzie rano dojechać do Bergamo. Jak wyglądają połączenia z Mediolanu do Bergamo w okolicach 5:00-5:30? I skąd najlepiej coś łapać, oprócz głównego dworca?

Z góry dzięki wszystkim za pomoc.
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

Matt_Cooper56 pisze: 2 paź 2018, 11:58 I skąd najlepiej coś łapać, oprócz głównego dworca?
Pod głównym dworcem są autobusy jeżdżące co 15-20 minut do Bergamo. Nie powinno być problemów, sam kiedyś około 6 tak wracałem. Jakbyś nocleg rezerwował przez booking to zapraszamy do wejścia na portal z noclegami przez fcinter.pl
nagato32111

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: nagato32111 »

Po meczu masz nikłe szanse aby zdążyć na autobus do Bergamo. Ostatni odjeżdża jakoś parę min po północy a kolejny jakoś około 5 nad ranem :)
Matt_Cooper56
Posty: 11
Rejestracja: 11 wrz 2018, 19:44

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Matt_Cooper56 »

Orzeu pisze: 2 paź 2018, 12:01
Matt_Cooper56 pisze: 2 paź 2018, 11:58 I skąd najlepiej coś łapać, oprócz głównego dworca?
Jakbyś nocleg rezerwował przez booking to zapraszamy do wejścia na portal z noclegami przez fcinter.pl
Dzięki za info, możecie na mnie liczyć :flaga: :flaga:
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: andyvdm »

Matt_Cooper56 pisze: 2 paź 2018, 11:58 Czesc,

potrzebuję Waszej pomocy w zakresie dojazdu z Mediolanu na Orio al Serio w Bergamo.
Wybieram się na mecz Interu z Barceloną - z racji, że mecz kończy się późno zastanawiam się, czy wracać od razu do Bergamo, czy spróbować wrócić tam rano. Lot mam o 9:00.
Wydaje mi się, że najlepiej będzie rano dojechać do Bergamo. Jak wyglądają połączenia z Mediolanu do Bergamo w okolicach 5:00-5:30? I skąd najlepiej coś łapać, oprócz głównego dworca?

Z góry dzięki wszystkim za pomoc.


Po meczu o tej porze nie ma szans dostać się do Bergamo. Czekania w nocy w okolicach dworca nie polecam chyba że jestes spragniony mocnych wrażeń :-D
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Klinsi64 »

ja po środowym meczu ligowym zdążyłem wrócić pociągiem do Bergamo,ale mecz się o 20:45 zaczynał,więc te 15 minut i większy tłum robi różnicę :D pociąg masz 23:40 jakby co ;)
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: mio85 »

Czy któryś z kolegów wybiera się jeden z meczów z Barceloną?
monpandora
Posty: 2
Rejestracja: 20 lis 2018, 11:52

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: monpandora »

Witam, planuję w lutym zorganizować niespodziankę mojemu chłopakowi i zabrać go do Mediolanu na mecz Interu z Bolonią. I tutaj prośba o kilka słów od tych z Was, którzy już doświadczenie w wyjazdach meczowych mają:

- bilety chcę kupić przez inter.it, ale zanim się pojawią to jeszcze muszę trochę poczekać. Czy orientujecie się, czy wcześniej niż na stronie można kupić stacjonarnie w kasie? Mam koleżankę, która mieszka w Mediolanie i mogłaby mi po nie podskoczyć. Jestem na etapie rezerwacji lotów, noclegów i chciałabym mieć pewność, że i z biletami nie będzie problemu, dlatego chciałabym wcześniej je ogarnąć..
- i tutaj drugie pytanko - na viagogo.pl można kupić bilety, ceny są różne, bo od 60 do dwustu kilku złotych. Jednak przy większości jest komunikat "Zakup zawężony do właścicieli kart Tessera del Tifoso" - czyli co? Muszę mieć jakąś kartę żeby móc z nich skorzystać?
- w jakich miejscach na stadionie najlepiej kupić bilet? nie interesuje mnie kocioł, chciałabym żeby była spoko widoczność, ale też nie za miliony monet. Czy z miejsc za bramką da się coś zobaczyć? :P
- czy mecz z Bolonią jest bardzo oblegany? a może nawet na dzień przed da się na niego kupić bilety w kasie/na stronie?

Będę wdzięczna za odpowiedź, chciałabym zorganizować coś, co będzie miało ręce i nogi :P
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

bez problemu kupisz bilet na Bolognę przez inter.it, nie kupuj na viagogo (przeczytaj nasz poradnik). Przy rezerwacji noclegów zapraszamy do przejścia na booking przez nasz portal.

na kocioł jest najtaniej (za bramką), jak nie chcecie to na środku czegoś szukajcie.

Jednym słowem - nie będzie żadnych problemów. Nie na bolognę
monpandora
Posty: 2
Rejestracja: 20 lis 2018, 11:52

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: monpandora »

Dzięki za szybka odpowiedź. A orientujesz się może jakie widełki cen biletów na mecz z Bolonią mogą być? Chciałabym sobie to jakoś w wydatkach zaplanować mniej więcej.

Na środku szukać, tzn. dokładniej w którym miejscu?

I jeszcze, gdybym wybrała inny mecz, np. z Romą w kwietniu, to rozumiem, że już z dostępnością biletów i ich ceną będzie sporo gorzej, niż w przypadku Bolonii?

A jak to mogłoby wyglądać na mecz z Atalantą (też kwiecień)?

Wyjazd uzależniam od lotów które mi najkorzystniej wyjdą, więc nie wykluczam, żeby zmienić mecz, na który pojedziemy. Kwiecień byłby zdecydowanie lepszy, bo wtedy ma urodziny, więc bardziej trafiona niespodzianka...
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

NA Romę na pewno drożej, Atalanta / Bologna na curva Nord pewnie +/- 35 euro, na Secondo Rosso 45 euro około
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: PioFCI »

Nie martw sie biletami na Rome, tam nie bedzie kompletu. Bylem w zeszlym roku i bylo ledwo troche ponad 60tys na 78tys miejsc. W tym roku z wieksza pompa i tak bilety na inter.it na ten mecz beda stac jakies kilka tygodni. Bilet na prosta rok temu kosztowal 65€.
ODPOWIEDZ