Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
Messie
Posty: 2497
Rejestracja: 1 sie 2004, 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Messie »

Coldi: raczej to co widzisz to tylko takie bilety zostały, jeżeli są zwroty a wątpie (będą woleć sprzedać na własną ręke w stylu koników) przy takim meczu - to zwrotne bilety mogą być dostępne w punktach stacjonarnych.

mateusz.9: jest możliwość zmiany na inne nazwisko - trzeba kliknąć w dział bilety i tam jest opcja "transferu"
Novicjusz
Posty: 192
Rejestracja: 3 cze 2009, 23:56
Lokalizacja: szczecin

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Novicjusz »

siemanko! wybieram sie na mecz z roma. sektory: 215-220 warte uwagi za 40e czy lepiej dopłacić 35e do 221/223/235/237, ewentualnie 225/226/233/234 za 75e?
devil162
Posty: 50
Rejestracja: 8 gru 2007, 22:09
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: devil162 »

Witam, rozumiem że bez żadnych obaw mogę kupować bilety na trybune Secondo Blu? Niebieską
I na które sektory najlepiej się wybrać?

Ps. Nowicjusz tez wybieram sie na mecz z roma ;)
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

devil162 pisze: 20 paź 2019, 11:20 Witam, rozumiem że bez żadnych obaw mogę kupować bilety na trybune Secondo Blu? Niebieską
I na które sektory najlepiej się wybrać?

Ps. Nowicjusz tez wybieram sie na mecz z roma ;)
jeżeli nie przeszkadza Ci, że nad Tobą będą kibice gości to tak
devil162
Posty: 50
Rejestracja: 8 gru 2007, 22:09
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: devil162 »

Orzeu pisze: 21 paź 2019, 11:03

jeżeli nie przeszkadza Ci, że nad Tobą będą kibice gości to tak
Czy to aż tak bardzo jest uciążliwe? :) tutaj zaplace za bilet 40 euro a na inne sektory juz po 75

i ktore sektory, narozne?
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: anett »

FDP dwa lata temu dostało bilety właśnie na Romę, na Secondo Blu. Wiadomo, to nie CN, ale nie dało się aż tak bardzo odczuć obecności gości, z wyjątkiem kilku przyśpiewek i wyzywania się nawzajem :D Jeśli chcesz być od nich ciut dalej, można spróbować z miejscem na niebieskim łuku ;) Cena oczywiście zachęcająca. Teraz lecimy na BVB właśnie na łuk (sektor 217), to będę mogła ocenić po meczu.
lena182
Posty: 219
Rejestracja: 19 maja 2010, 11:33

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: lena182 »

Hej kochani!
wiem że wszyscy świętujecie niedawno zdobyta bramką przez Lautaro, jednak moja radość miesza się z olbrzymim bólem. Otóż Ryanair 1,5h temu odwołał mój lot do Mediolanu z powodu strajku. praktycznie całkowicie mnie to wyklucza z wyjazdu na mecz z Parmą który miał być moją pierwszą wizytą w Mediolanie. Jeszcze się łudzę że coś znajdę ale muszę też założyć, że wycieczka żadną drogą się nie odbędzie bo jadę w grupie 5 osób w tym 2 letnie dziecko (nawet brałem pod uwagą jazdę samochodem ale to była by katorga nie wycieczka marzeń). Dla tego odpowiedzcie mi na pytanie jaka jest szansa, że jak poproszę o zwrot kasy za bilety na mecz to się popatrzą na mnie łaskawym okiem??
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

nie wiem jaka jest szansa, kontaktuj się z inter.it. Zawsze można spróbować sprzedać bilety.
devil162
Posty: 50
Rejestracja: 8 gru 2007, 22:09
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: devil162 »

lena182 pisze: 23 paź 2019, 21:34 Hej kochani!
wiem że wszyscy świętujecie niedawno zdobyta bramką przez Lautaro, jednak moja radość miesza się z olbrzymim bólem. Otóż Ryanair 1,5h temu odwołał mój lot do Mediolanu z powodu strajku. praktycznie całkowicie mnie to wyklucza z wyjazdu na mecz z Parmą który miał być moją pierwszą wizytą w Mediolanie. Jeszcze się łudzę że coś znajdę ale muszę też założyć, że wycieczka żadną drogą się nie odbędzie bo jadę w grupie 5 osób w tym 2 letnie dziecko (nawet brałem pod uwagą jazdę samochodem ale to była by katorga nie wycieczka marzeń). Dla tego odpowiedzcie mi na pytanie jaka jest szansa, że jak poproszę o zwrot kasy za bilety na mecz to się popatrzą na mnie łaskawym okiem??
mi ryanair zmienil godzine lotu, wylot mam godzine pozniej niz bylo planowane
uchol0808
Posty: 44
Rejestracja: 9 lip 2017, 10:34

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: uchol0808 »

Ja dziś dotarłem do Mediolanu i dowiedziałem się że podobno jutro ma być strajk całej komunikacji miejskiej
lena182
Posty: 219
Rejestracja: 19 maja 2010, 11:33

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: lena182 »

devil162 pisze: 24 paź 2019, 21:15

mi ryanair zmienil godzine lotu, wylot mam godzine pozniej niz bylo planowane
Mi nic nie zaproponowali :P sam mogłem zmienić sobie na lot sobotni ale tam przylot był około 21 do bergamo. po meczu na dodatek z 1,5 rocznym dzieckiem sobie o tej porze nie wyobrażam. oczywiście ryanair twierdzi że to nie ich wina więc wszelkie koszty/straty ponoszę tylko ja - hostel, mecz. Na dodatek oddają mi kasę za lot do Mediolanu... bilet z Mediolanu do Krakowa jest ważny bo lot się odbędzie... nie ważne że mnie nie ma w Mediolanie :(
lena182
Posty: 219
Rejestracja: 19 maja 2010, 11:33

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: lena182 »

lena182 pisze: 28 paź 2019, 12:56
devil162 pisze: 24 paź 2019, 21:15

mi ryanair zmienil godzine lotu, wylot mam godzine pozniej niz bylo planowane
Mi nic nie zaproponowali :P sam mogłem zmienić sobie na lot sobotni ale tam przylot był około 21 do bergamo. po meczu na dodatek z 1,5 rocznym dzieckiem sobie o tej porze nie wyobrażam. oczywiście ryanair twierdzi że to nie ich wina więc wszelkie koszty/straty ponoszę tylko ja - hostel, mecz. Na dodatek oddają mi kasę za lot do Mediolanu... bilet z Mediolanu do Krakowa jest ważny bo lot się odbędzie... nie ważne że mnie nie ma w Mediolanie :(
ehhh... teraz muszę to odszczekać. zadzwoniłem i po nabiciu 8 zł + Vat z Panem konsultantem z Ryanair mam otrzymać całość za bilety :) czyli tam i z powrotem... ufff :)
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: SETE »

Witam . Poleci ktoś jakiś hotel blisko San Siro , jakiś sprawdzony ?
Z góry dzięki
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

lepiej na meiście
devil162
Posty: 50
Rejestracja: 8 gru 2007, 22:09
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: devil162 »

Przegapiłem bilety za 40 euro i musiałem kupić w sektorze 221 za 65 euro :/ w meczu na Romę. Mam takie pytanie czy te autobusy z lotniska z bergamo do mediolanu kursują cały czas? bo lądowanie mamy o 21:30
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: SETE »

@devil

Jak wyjdziesz z lotniska od razu masz parking z autobusami do Mediolanu. Odjeżdżają z tego co kojarzę co 20 albo 30 min ( jest w sumie kilku przewoźników czyli ten czas oczekiwania jest jeszcze krótszy ). Do północy napewno kursują taka częstotliwością także powinieneś sie spokojnie załapać . Pzdr
devil162
Posty: 50
Rejestracja: 8 gru 2007, 22:09
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: devil162 »

Czy był ktoś w hostelu Mio Hostel? blisko stacji Lambrate
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: forzaragazzi »

devil162 pisze: 7 lis 2019, 20:54 Czy był ktoś w hostelu Mio Hostel? blisko stacji Lambrate
Tak. Jest w porządku.
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Andy »

Witam wszystkich,

Chciałem się zapytać i przy okazji dowiedzieć jak jest ze zwiedzaniem stadionu? Jest to możliwe, gdzie znajdę ewentualną informację (ceny itp).
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

Andy pisze: 11 lis 2019, 13:16 Witam wszystkich,

Chciałem się zapytać i przy okazji dowiedzieć jak jest ze zwiedzaniem stadionu? Jest to możliwe, gdzie znajdę ewentualną informację (ceny itp).
https://www.sansirostadium.com/museum-tour/tour
SejusFCI
Posty: 4
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Bilety na mecze

Post autor: SejusFCI »

Witajcie,

Zamierzam wybrać się na derby Mediolanu 9 lutego i mam dylemat odnośnie kupna biletów na mecz, może temat pomoże nie tylko mi.
Problem jest w tym, że może nie dojść do otwartej sprzedaży, byłem już raz na meczu ale z Torino, wiec nie martwiłem się o to tylko kupiłem na inter.it 3 lub 4 tygodnie przed meczem.
1. Viagogo- wiem, że można u nich kupić bilety jeszcze przed przedsprzedażą, cena wiadomo, wyższa, ale czy jest to sprawdzony i bezpieczny sposób ? Czytałem, że naliczają jakieś ukryte koszta.
2. Czy opłaca się wykupić membership na inter.it dla jednego meczu ? Nie wiem ile jest ważna taka karta i czy jeszcze bym ją wykorzystał oraz jak szybko bym ją otrzymał, aby zakupić bilet na pewniaka. Nie wiem też czy ta karta upoważnia mnie do kupna więcej niż jednego biletu, bo chciałbym zabrać ze sobą dziewczynę.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :szal: :szal:
plint4n
Posty: 10
Rejestracja: 9 sie 2017, 15:02

Re: Bilety na mecze

Post autor: plint4n »

jeśli chodzi o drugi punkt to pierwszeństwo w zakupie biletu daje tylko black i yellow membership (najtańszy niebieski, nie daje takiej możliwości).
Możesz kupić 2 bilety, ale od dzisiaj bilety są w otwartej sprzedaży na inter.it więc chyba nie ma sensu z tym kombinować.
SejusFCI
Posty: 4
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Bilety na mecze

Post autor: SejusFCI »

Nie wiedziałem, kiedy będzie otwarta sprzedaż, jeszcze jedno pytanie, czy bilety na tą chwilę to wszystkie bilety, które zostały czy to jest jedna z pól, które będą wprowadzać do sprzedaży ? Dzięki za informacje
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: SETE »

Próbuj przez Inter.it a jak nie zdążysz to kupisz na Viagogo o 30% drożej.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Woo-cash »

Też się zastanawiałem czy kupić ten black package tylko dla meczu derbowego z Milanem i doszedłem do wniosku że nie ma sensu tylko dla jednego spotkania. Jak sie uda kupić to będzie fajnie a jak nie to pozostaje czatować na bilety na inne spotkanie.
lukasp92
Posty: 2
Rejestracja: 17 sty 2020, 12:57

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: lukasp92 »

Witam serdecznie Fanów Interu :) Wraz z rodzeństwem mojej dziewczyny planujemy wyjazd na marcowy mecz Interu z Sassuolo i miałbym w związku z tym kilka pytań do osób bardziej doświadczonych. Po pierwsze - Czy do kupna biletów/ wejścia na stadion jest potrzeba karta kibica? Zarejestrowałem się na oficjalnej stronie Interu, próbowałem nabyć bilety na wcześniejsze spotkania (tylko dla sprawdzenia) i wyskoczył mi komunikat "In attesa della delibera delle Autorità, i residenti nella regione Liguria potranno accedere allo stadio solo se in possesso di una tessera del tifoso." Sprawdziłem to w tłumaczu google i z tego co zrozumiałem to muszę wyrobić ową kartę, tak? Po drugie - Czy aby dokonać płatności trzeba mieć konto walutowe czy można to zrobić np. Revolutem? Jeśli macie jakieś dodatkowe porady w związku z wyjazdem na mecz to każda odpowiedź czy uwaga będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuje bardzo :)
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

lukasp92 pisze: 17 sty 2020, 13:14 Witam serdecznie Fanów Interu :) Wraz z rodzeństwem mojej dziewczyny planujemy wyjazd na marcowy mecz Interu z Sassuolo i miałbym w związku z tym kilka pytań do osób bardziej doświadczonych. Po pierwsze - Czy do kupna biletów/ wejścia na stadion jest potrzeba karta kibica? Zarejestrowałem się na oficjalnej stronie Interu, próbowałem nabyć bilety na wcześniejsze spotkania (tylko dla sprawdzenia) i wyskoczył mi komunikat "In attesa della delibera delle Autorità, i residenti nella regione Liguria potranno accedere allo stadio solo se in possesso di una tessera del tifoso." Sprawdziłem to w tłumaczu google i z tego co zrozumiałem to muszę wyrobić ową kartę, tak? Po drugie - Czy aby dokonać płatności trzeba mieć konto walutowe czy można to zrobić np. Revolutem? Jeśli macie jakieś dodatkowe porady w związku z wyjazdem na mecz to każda odpowiedź czy uwaga będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuje bardzo :)
po pierwsze sprawdź tu: https://fcinter.pl/dzial/kompendium

co do komunikatu to dotyczy on mieszkańców Ligurii - jesteś stamtąd?

nie trzeba mieć konta walutowego.

Będziesz brał nocleg polecam wejść przez https://www.booking.com/?aid=1572698 wtedy przy dokonaniu rezerwacji wspomożesz nasz portal
lukasp92
Posty: 2
Rejestracja: 17 sty 2020, 12:57

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: lukasp92 »

Orzeu pisze: 17 sty 2020, 14:14
lukasp92 pisze: 17 sty 2020, 13:14 Witam serdecznie Fanów Interu :) Wraz z rodzeństwem mojej dziewczyny planujemy wyjazd na marcowy mecz Interu z Sassuolo i miałbym w związku z tym kilka pytań do osób bardziej doświadczonych. Po pierwsze - Czy do kupna biletów/ wejścia na stadion jest potrzeba karta kibica? Zarejestrowałem się na oficjalnej stronie Interu, próbowałem nabyć bilety na wcześniejsze spotkania (tylko dla sprawdzenia) i wyskoczył mi komunikat "In attesa della delibera delle Autorità, i residenti nella regione Liguria potranno accedere allo stadio solo se in possesso di una tessera del tifoso." Sprawdziłem to w tłumaczu google i z tego co zrozumiałem to muszę wyrobić ową kartę, tak? Po drugie - Czy aby dokonać płatności trzeba mieć konto walutowe czy można to zrobić np. Revolutem? Jeśli macie jakieś dodatkowe porady w związku z wyjazdem na mecz to każda odpowiedź czy uwaga będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuje bardzo :)
po pierwsze sprawdź tu: https://fcinter.pl/dzial/kompendium

co do komunikatu to dotyczy on mieszkańców Ligurii - jesteś stamtąd?

nie trzeba mieć konta walutowego.

Będziesz brał nocleg polecam wejść przez https://www.booking.com/?aid=1572698 wtedy przy dokonaniu rezerwacji wspomożesz nasz portal
Patrzylem na szybko te tlumaczenie i nie dopatrzyłem, że chodzi wyłącznie o mieszkańców tamtego regionu. Także rozumiem, że nie potrzeba, bo ja mieszkam w PL. Niestety, ale nocleg już dawno opłacony. Dzięki wielkie :D
jenek
Posty: 3
Rejestracja: 17 sty 2009, 23:48

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: jenek »

Witajcie,

Wybieram się na mecz z Sassuollo i mam pytanie dotyczące zajmowanych miejsc. Który sektor wybrać żeby siedzieć jak najbliżej ławki rezerwowych Interu? Nie wiem - być może to głupie pytanie, ale proszę o wyrozumiałość :) Drugie pytanie - przy zakupie biletów widzę opcję 'donne" i "intero', czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi i co powinienem wybrać? Sprawdzałem w słowniku, ale wolę się upewnić.
piotrtalikos
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2020, 23:32
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: piotrtalikos »

jenek pisze: 2 lut 2020, 19:27 Witajcie,

Wybieram się na mecz z Sassuollo i mam pytanie dotyczące zajmowanych miejsc. Który sektor wybrać żeby siedzieć jak najbliżej ławki rezerwowych Interu? Nie wiem - być może to głupie pytanie, ale proszę o wyrozumiałość :) Drugie pytanie - przy zakupie biletów widzę opcję 'donne" i "intero', czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi i co powinienem wybrać? Sprawdzałem w słowniku, ale wolę się upewnić.
Kiedy jedziesz? Też mam w planach jechać. Może wybierzemy się razem ?
PORÓWNAJ CENY OKIEN - http://twoje-okna.com/
ODPOWIEDZ