Bilety na mecz Interu z Romą

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
Stefan1988
Posty: 3
Rejestracja: 4 paź 2015, 12:27

Bilety na mecz Interu z Romą

Post autor: Stefan1988 »

Witam wszystkich. Mam takie pytanko, bo zamierzam wybrać się z kumplem na mecz Interu. Ten z Romą 1.11.15. I moje pytanie czy orientuje sie ktoś jak to wygląda od strony finansowej i technicznej. Ile kosztuje bilet, bo na oficjalnej stronie jest napisane, że bilety zaczynają się od 25 euro (bo niedawno sprawdzałem ceny na mecze np. Romy, Milanu, to są znacznie droższe i dziwi mnie fakt takiej róznicy miedzy zespołami podobnej klasy - i to jeszcze na mecz z Romą!). Czy nie ma jakichś ukrytych kosztów? Jakiejś opłaty rejestracyjnej, czy wysyłają bilety do domu i ile to kosztuje czy też można odebrać na terenie Mediolanu. Co oznacza skrót CHIU SO przy bocznej górnej trybunie? Czy trzeba wyrobić jakąś kartę kibica jednorazową? Szczerze jetem zielony, bo rzadko chodziłem na mecze, nawet w PL. I liczę, ze tutaj znajdą się osoby co na meczach Interu już były i pomogą;)
Bodzek
Posty: 576
Rejestracja: 10 lip 2007, 19:03

Re: Bilety na mecz Interu z Romą

Post autor: Bodzek »

Usuń ten temat i swoje pytania umieść w tym wątku: http://fcinter.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=4306

Nie będzie się bez potrzeby mnożyć takich samych tematów a może komuś też się przyda.
Stefan1988
Posty: 3
Rejestracja: 4 paź 2015, 12:27

Re: Bilety na mecz Interu z Romą

Post autor: Stefan1988 »

Ok. Przeniesiony. Proszę usunąć;)
ODPOWIEDZ