Inter 2015/2016

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Inter 2015/2016

Post autor: miniu86 »

Dzisiejsza LGDS sugeruje, że Thohir szykuje się do ucieczki z Interu.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: Inter 2015/2016

Post autor: yoda79 »

Im szybciej, tym lepiej. Wiem, że 90% strony to zwolennicy Indora, dla mnie to porażka zupełna. I tyle.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Inter 2015/2016

Post autor: maniekfci »

Erick out, amator na ławie też.
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Inter 2015/2016

Post autor: Kebo »

Jak ten nowy inwestor ma hajs to jak najbardziej. Lubię Ericka bo widać, że ma olej w głowie, ale nam potrzeba pieniędzy, a nie mądrości.
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Inter 2015/2016

Post autor: Chuchu »

2011/12 - 58 pkt
2012/13 - 54 pkt
2013/14 - 60 pkt
2014/15 - 55 pkt

Czyli wychodzi na to, że jest to najlepszy sezon od 5 lat. Czyli najważniejsze teraz to zatrzymać najlepszych zawodników, wzmocnić przede wszystkim boki obrony gdzie nasi najlepsi zawodnicy to dwa przeciętniaki czyli D'Ambrosio i Nagatomo, no i pomoc, gdzie mamy samych drwali i raczej średniego Brozovicia. Do tego jakiś dobry skrzydłowy i Mancini może katować 4-2-3-1 bądź 4-3-3 (no bo jakoś nie wydaje mi się, żeby go Thohir zwolnił), no i przede wszystkim rotacje tylko wtedy, kiedy to konieczne.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Inter 2015/2016

Post autor: Orzeu »

no i przede wszystkim rotacje tylko wtedy, kiedy to konieczne.
dobrze wiesz, że jeśli zostanie Mancini to rotacje będą.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Inter 2015/2016

Post autor: Nen »

Tak, ale będą to rotacje SA-LE, a nie SA-SA, przynajmniej taką mam nadzieję.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Inter 2015/2016

Post autor: Stachoo »

Nen pisze:Tak, ale będą to rotacje SA-LE, a nie SA-SA, przynajmniej taką mam nadzieję.
Nadzieja matką głupich, chociaż z drugiej strony, nadzieja umiera ostatnia.

Ja nie wierzę w to, że Roberto pozostanie przy jednym pewnym składzie...no chyba, że teraz tak bardzo brakowało mu gry w europejskich pucharach, że robił takie rotacje tylko dlatego, żeby poczuć się jakby grał na 3 frontach.
Lovato
Posty: 13
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Inter 2015/2016

Post autor: Lovato »

Sam przecież mówił że szukał optymalnej pierwszej jedenastki i że taka już się prawie skrystalizowała dzięki tym rotacją. Po latach spędzonych w klubach gdzie grały same gwiazdy trudno mu się przestawić na takich przeciętniaków dlatego ciągle ktoś w składzie mu nie pasował i wcale Manciniemu się nie dziwie. I niech lepiej aby został bo śmiejecie się z Milanu że zwolnili Mihajlovicia chociaż wcale źle nie grali a Manciniego chcecie zamieniać na jakiegoś nierealnego trenera. Zespół potrzebuje stabilizacji, sezon wyglądał dobrze z perspektywy wcześniejszych lat i walka o podium była zacięta czyli wreszcie mieliśmy jakieś emocje chociaż i tak kadrowo Inter wygląda słabiej niż Juventus, Roma i Napoli. Może być tylko lepiej jeśli dokonają inteligentnych wzmocnień w tym okienku. Na LM jeszcze jest za wcześnie a budowa zespołu trwa więcej niż jeden sezon i niektórzy z was o tym zapominają.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Inter 2015/2016

Post autor: maverik »

Na koniec sezonu będziemy mieli coś około 70 punktów zapewne, więc dość spory progres w porównaniu do poprzednich lat. Sezon dla nas się już skończył więc pomału można myśleć o mercato, czyli coś czego się najbardziej obawiam, czy uda nam się zatrzymać Handanovica, Icardiego, Mirande i innych potrzebnych graczy, oraz czy wzmocnimy odpowiednio prawe skrzydło, środek pomocy, oraz boki obrony. Liczę na dobrą prace Ausilio, ale bez LM może być ciężko o to niestety. Mancini może nie jest trenerem idealnym, ale na teraz nikt inny lepszy do nas nie przyjdzie, pogódźmy się z tym. Trzeba się odpowiednio przygotować do nowego sezonu oraz do LE. Wymagania od trenera będą większe top2-3. Do tego jeśli Mancini chce przedłużenia kontraktu to musi na niego pracować bo umowa wygasa za rok :) Tak jak wyżej inni pisali, potrzebujemy stabilizacji, a nie ciągłej zmiany trenerów i kolejnych budowanych drużyn, wizji itp. Wystarczy 5 przejściowych lat moim zdaniem :)
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Inter 2015/2016

Post autor: Kebo »

Lovato pisze:Sam przecież mówił że szukał optymalnej pierwszej jedenastki i że taka już się prawie skrystalizowała dzięki tym rotacją. Po latach spędzonych w klubach gdzie grały same gwiazdy trudno mu się przestawić na takich przeciętniaków dlatego ciągle ktoś w składzie mu nie pasował i wcale Manciniemu się nie dziwie. I niech lepiej aby został bo śmiejecie się z Milanu że zwolnili Mihajlovicia chociaż wcale źle nie grali a Manciniego chcecie zamieniać na jakiegoś nierealnego trenera. Zespół potrzebuje stabilizacji, sezon wyglądał dobrze z perspektywy wcześniejszych lat i walka o podium była zacięta czyli wreszcie mieliśmy jakieś emocje chociaż i tak kadrowo Inter wygląda słabiej niż Juventus, Roma i Napoli. Może być tylko lepiej jeśli dokonają inteligentnych wzmocnień w tym okienku. Na LM jeszcze jest za wcześnie a budowa zespołu trwa więcej niż jeden sezon i niektórzy z was o tym zapominają.
o widzę będzie się z czego pośmiać także na forum
Lovato
Posty: 13
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Inter 2015/2016

Post autor: Lovato »

Kebo pisze:o widzę będzie się z czego pośmiać także na forum
Jakiś problem kolego? Radze zejść na ziemie co niektórym bo wasze umysły dalej tkwią w 2010r.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Inter 2015/2016

Post autor: Orzeu »

Sam przecież mówił że szukał optymalnej pierwszej jedenastki i że taka już się prawie skrystalizowała dzięki tym rotacją.
o ile ogólnie z treścią postu się zgadzam, to z tą rotacją to u Manciniego wydaje mi się że nie ma żadnej krystalizacji.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Inter 2015/2016

Post autor: Stachoo »

Kebo pisze:
Lovato pisze:Sam przecież mówił że szukał optymalnej pierwszej jedenastki i że taka już się prawie skrystalizowała dzięki tym rotacją. Po latach spędzonych w klubach gdzie grały same gwiazdy trudno mu się przestawić na takich przeciętniaków dlatego ciągle ktoś w składzie mu nie pasował i wcale Manciniemu się nie dziwie. I niech lepiej aby został bo śmiejecie się z Milanu że zwolnili Mihajlovicia chociaż wcale źle nie grali a Manciniego chcecie zamieniać na jakiegoś nierealnego trenera. Zespół potrzebuje stabilizacji, sezon wyglądał dobrze z perspektywy wcześniejszych lat i walka o podium była zacięta czyli wreszcie mieliśmy jakieś emocje chociaż i tak kadrowo Inter wygląda słabiej niż Juventus, Roma i Napoli. Może być tylko lepiej jeśli dokonają inteligentnych wzmocnień w tym okienku. Na LM jeszcze jest za wcześnie a budowa zespołu trwa więcej niż jeden sezon i niektórzy z was o tym zapominają.
o widzę będzie się z czego pośmiać także na forum
Kuba, żółwik!

Pierwsze co przyszło mi do głowy widząc go na forum to właśnie to, że będzie z kogo się pośmiać.

Jest i on, mistrz trollingu fcinter.
Lovato
Posty: 13
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Inter 2015/2016

Post autor: Lovato »

Masz coś do powiedzenia w związku z tematem czy szukasz tematów zastępczych ponieważ nie masz nic konkretnego do napisania a chciałbyś zabłysnąć?
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Inter 2015/2016

Post autor: Kebo »

Dobra utnijmy ten temat. Lovato po prostu nie ma tutaj osoby, która się bardziej kompromituje i to wszystko, jeśli to prowo to bije pokłony serio, ale jeśli nie to lepiej nie dyskutujmy na żadne tematy bo to bez sensu.

Wracając do Interu, myślicie Pany, że jest szansa latem na przywitanie Simeone?
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Inter 2015/2016

Post autor: Stachoo »

Kebo pisze:Dobra utnijmy ten temat. Lovato po prostu nie ma tutaj osoby, która się bardziej kompromituje i to wszystko, jeśli to prowo to bije pokłony serio, ale jeśli nie to lepiej nie dyskutujmy na żadne tematy bo to bez sensu.

Wracając do Interu, myślicie Pany, że jest szansa latem na przywitanie Simeone?
Szanse są, ale nie liczyłbym na to. Moim zdaniem zastaniemy w sierpniu status Quo na stołku trenerskim.
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Inter 2015/2016

Post autor: Kebo »

No moim zdaniem niestety będzie tak samo. Głównie z powodów finansowych bo mielibyśmy na utrzymaniu 2 trenerów. Pomijając ten fakt to ja najbardziej liczę na wykup udziałów przez chińczyków i za rok być może przejęcie sterów w klubie. Potężna firma, byłoby super.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Inter 2015/2016

Post autor: Odet »

Kebo pisze:
Wracając do Interu, myślicie Pany, że jest szansa latem na przywitanie Simeone?
Uważam, że nie ma żadnych szans na to.
Już prędzej to Mou wróci :)
Pozdr.
mediolan
Posty: 383
Rejestracja: 11 maja 2010, 22:06

Re: Inter 2015/2016

Post autor: mediolan »

a Mou nie był dogadany z ManUtd? tak mi sie cos ostatnio o uszy obilo.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Inter 2015/2016

Post autor: Odet »

Zdaje się jest ugadany, moim wpisem chciałem pokazać jak bardzo wierzę w przyjście Simeone...
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Inter 2015/2016

Post autor: Yascarr »

Trzeba mieć nadzieję, że będzie tak: ten sezon Mancini eksperymentował i teraz już wie kto w przyszłym sezonie będzie stanowił o sile, a kto będzie się kisił na ławce. Do tego dokupi dwóch konkretnych pomocników - do środka i na prawe skrzydło. Oczywiście konkretny to nie znaczy Banega, Soriano czy Gabbiadini, a raczej Biglia, Candreva lub Berardi.
Lovato
Posty: 13
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Inter 2015/2016

Post autor: Lovato »

Mancini to na razie najlepsza opcja na jaką stać ten klub. Jak w przyszłym sezonie po dobrych wzmocnieniach nie będzie w stanie walczyć do ostatniej kolejki o podium to wtedy należałoby mu podziękować i szukać kogoś kto gotów byłby na wyzwanie jakim jest wprowadzenie Interu do LM. Po za tym jeżeli ktoś nie potrafi się ustosunkować do moich komentarzy i zamiast kontrargumentów czytam jakieś słabe żarty i oskarżenia o trolling to nie mój problem, pozostałych zachęcam do dyskusji.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Inter 2015/2016

Post autor: Odet »

Krytykom Lovato proponuję:

dokładnie czytać to co jest przez niego napisane, a nie to co WYDAJE się Wam, że jest napisane...

Nie ze wszystkim można się z nim zgadzać, ale nie przesadzajmy.

Pozdr.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Inter 2015/2016

Post autor: Stachoo »

Odet pisze:Krytykom Lovato proponuję:

dokładnie czytać to co jest przez niego napisane, a nie to co WYDAJE się Wam, że jest napisane...

Nie ze wszystkim można się z nim zgadzać, ale nie przesadzajmy.

Pozdr.
Jaskółka wiosny nie czyni...

[ale znów off top]
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Inter 2015/2016

Post autor: Kebo »

Nie błagam Lovato nie zaczynaj dyskusji bo nie chcemy Cię tu skompromitować na amen, jestem pewien, że ktoś kto z Tobą dyskutuje w komentarzach ( ja już dawno zaprzestałem bo to nie ma sensu ) ma jakieś dowody na Twoje kompromitacje, więc nie zaczynaj się bronić.
Lovato
Posty: 13
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Inter 2015/2016

Post autor: Lovato »

Kebo pisze:Nie błagam Lovato nie zaczynaj dyskusji bo nie chcemy Cię tu skompromitować na amen, jestem pewien, że ktoś kto z Tobą dyskutuje w komentarzach ( ja już dawno zaprzestałem bo to nie ma sensu ) ma jakieś dowody na Twoje kompromitacje, więc nie zaczynaj się bronić.
To nie atakowany ma się bronić tylko atakujący powinien atakować, jeśli nie potrafisz rzeczowo przedstawić dowodów na jakąkolwiek kompromitacje to zamilcz i po prostu ignoruj to co piszę bo mych słów na pewno nie kieruje do niepoważnych osób. Jeszcze mi nikt nic nie udowodnił a sam się przyznaje do tego że myliłem się co do Joveticia, bo jednak jest to zawodnik który coś wnosi do tego przeciętnego zespołu.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Inter 2015/2016

Post autor: Stachoo »

Lovato pisze: sam się przyznaje do tego że myliłem się co do Joveticia, bo jednak jest to zawodnik który coś wnosi
punkt dla Ciebie...
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Inter 2015/2016

Post autor: Nen »

Chcę zwrócić uwagę na jedno - treść merytoryczna na pewno jest nadrzędna. W postach i komentarzach jest subiektywna, więc zawsze podlegająca dyskusji - ale to jedno. Lovato prezentuje w wypowiedziach natomiast kulturę języka obcą lwiej części użytkowników, więc z tymi kompromitacjami (swoją droga chyba najczęściej padające słowo na naszej stronie) nie rozpędzałbym się.

Wracając do tematu - za pozostaniem Manciniego przemawia fakt, że zarabia u nas niemało i, choć za 2 miesiące mamy z głowy Mazzarriego, nie ma sensu dokładać do kosztów pensji kolejnego trenera, który nie byłby wyraźnie lepszą opcją od Mancio. Na takich aktualnie nie mamy szans. Bardziej niż nowy trener z półki Manciniego poprawi naszą sytuację klasowy pomocnik środka pola i prawoskrzydłowy i to na nich powinno być przeznaczone każde dostępne w lecie euro.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Inter 2015/2016

Post autor: Stachoo »

Nen pisze:Wracając do tematu - za pozostaniem Manciniego przemawia fakt, że zarabia u nas niemało i, choć za 2 miesiące mamy z głowy Mazzarriego, nie ma sensu dokładać do kosztów pensji kolejnego trenera, który nie byłby wyraźnie lepszą opcją od Mancio. Na takich aktualnie nie mamy szans. Bardziej niż nowy trener z półki Manciniego poprawi naszą sytuację klasowy pomocnik środka pola i prawoskrzydłowy i to na nich powinno być przeznaczone każde dostępne w lecie euro.
Wydaję mi się, że płacenie pensji trenerom jest już wpisane w naszą tradycję. Kończy się płacenie jednemu trenerowi, zaczyna się płacenie drugiemu. Polityka podpisywania kontraktów jest dla mnie skandaliczna, nie rozumiem tego. Mancini to dla mnie duża zagadka, niby jest lepiej niż wcześniej, co prawda przegrywamy głupio z ogórkami, ale widać tą klarującą się jedność w zespole. Gdyby tylko Roberto dał z 5-6 meczów jednym składem, bez zmian poszczególnych ogniw, wydaję mi się, że ten cały silnik zaczął by 'trybić'.
ODPOWIEDZ