Nowe stroje?

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
17_7

Odp: Nowe stroje?

Post autor: 17_7 »

Pio_FCI pisze: ...
3.Uwazam podobnie jak Kujon...Ta koszulka na nowa mi nie wyglada... 8)
Pio_FCI pisze: wyjazdowa koszulka jest bardzo fajna a mi ta trzecia się nie podoba, wygląda jakby miała z 10 lat
no i wlasnie mi sie dlatego podoba, ze jest taka w starym stylu :)
Kily

Odp: Nowe stroje?

Post autor: Kily »

Wyjazdowa fajna, różnie się przynajmniej trochę. Te niebieskie paski... przedałyby się takie, tyle że złote w podstawowej.

A ta trzecia najmniej mi się podoba ze wszystkich trzech. Niby oryginalna, ale jakoś nie bardzo... jak słusznie Kujon zauważył, te szare pasy sprawiają wrażenie jakby koszulka była stara.
Dexster

Odp: Nowe stroje?

Post autor: Dexster »

Koszulka mi sie bardzo podoba,jest świetna chyba najlepsza jaką mieliśmy.Co do koloru żółtego dobrze że go nie ma bo jest do bani.
Na temat koszulek Juve podstawowa jest tak świetna jak i nasza.Ale trykoty zastępcze a szczegulnie ta:JEST do DUPY


Obrazek
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Nowe stroje?

Post autor: Andy »

Całkiem ciekawe te nowe koszulki :D , bardzo podoba mi się ta druga , a co do trzeciej tak jak koledzy powtórze się , no ale cóż , brakuje tu jednak złotego kolorku ( troche ma taki smutne barwy :( ) .
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Odp: Nowe stroje?

Post autor: Scpn »

Mam małe pytanie odnosnie nowej kosuzlki. Na jakim tle i jakiego koloru bedzie nazwisko pilkarza??Bo np. w Wiśle czy Arsenalu jest czerwony napis na czerwonym tle, ale u nas cienko bedzie wygladac czarny napis na ciemno niebieksim tle, albo odwrotnie. Jak to rozwiazą/rozwiazali???
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Nowe stroje?

Post autor: Bart »

tak to będzie wyglądało:

https://151.1.216.31/en/list.php?subcat=22
Arkir

Odp: Nowe stroje?

Post autor: Arkir »

Koszulki fajne, a ta trzecia jest o wiele ładniejsza od tamtej zeszłorocznej złotej i bardzo mi się podoba. Ogólnie w 1 troche złota mogłoby być więcej, ale i tak jest fajna. Biała też niczego sobie, jedynie iść do sklepu i kupować 220+. EEEhhhh
17_7

Odp: Nowe stroje?

Post autor: 17_7 »

Nie wiem, czy zauwazyliscie, ale na store·inter·it sa najprawdopodobniej nowe stroje Interu. Sa tez nowe t-shirty, czapecznki, itp.

Obrazek
Obrazek
Obrazek



Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mnie sie podobaja :)
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Nowe stroje?

Post autor: Szycha »

Tak mogą być to nowe stroje bo jest na nich tarcza oznaczająca zwycięstwo w Coppa Italia. Domowa bez zmian, a wyjazdowa lekko zmieniona i moim zdaniem zajechana :x Jest znów koszulka przeznaczona na Europejskie Puchary :o Te 3 pozostałe to chyba treningowe :P
Ostatnio zmieniony 14 lip 2005, 15:51 przez Szycha, łącznie zmieniany 1 raz.
17_7

Odp: Nowe stroje?

Post autor: 17_7 »

domowy stroj jest zmieniony, ale delikatnie
przyjzyj sie ;)
Dexster

Odp: Nowe stroje?

Post autor: Dexster »

No całkiem fajnie tylko wyjazdowa mi się stanowczo nie podoba :|
Już lepsza jest ta druga treningowa :smile:
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Nowe stroje?

Post autor: Winiar »

ogolnie mi sie podobaja oprocz tej wyjazdowej :/ jakoś tak to niebiesko-czarne mi nie pasuje do białego i podoba mi sie bardziej ta z ostatniego sezonu. I jeszcze jeden minus :( bo to oznacza ze moja koszulka jush jest nieaktualna :( ale ogolnie koszulki są spoko :)
Citka

Odp: Nowe stroje?

Post autor: Citka »

Mi tez sie ona niepodoba.... :/ ta jest do zmiany i to zdecydowanie...
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Nowe stroje?

Post autor: klusek »

a dla mnie wyjazdowa cud - miod :P jakos nie podobal mi sie kiedys ten pasek, co na ukos lecial. no i te wypasione kolory na pucharowej tez zostaly :wink:

ale i tak najbardziej podoba mi sie to koleczko :P
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Nowe stroje?

Post autor: Andy »

A mnie się tam nie podobają, szczególnie ta wyjazdowa :lol: wogóle to nie pasuje, już lepsze mają treningówki :D :!: Nic, lepsze to niż żółć koszulek Fc Barcelony :lol:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Nowe stroje?

Post autor: RoB »

Według mnie już lepsza jest ta druga treningowa (biała) od tej wyjazdowej.
Ogólnie niezbyt mi się podobają :roll: .
Citka

Odp: Nowe stroje?

Post autor: Citka »

Duzo osobom sie nie podoba ta zołta koszulka FC Barcelony, a mi wąłsnie sie ona podoba...ogolnie to lubie zołty i sie jakos widzi :wink:
panxxx
Posty: 95
Rejestracja: 14 lut 2004, 12:46
Lokalizacja: Łobez
Kontakt:

Odp: Nowe stroje?

Post autor: panxxx »

Zobaczymy jak będą wyglądały na piłkarzach, bo w ostatnim sezonie też mi się nie podobało, a teraz już bez różnicy. Na pewno nie ma żadnej rewelacji :o Patrząc sie na koszulki Realu, czy Milanu ciekawe jak będą nazwiska napisane, ale znając świat tradycyjna czcionka. Z tego co gdzieś czytałem Julio Cesar ma zostać zaprezentowany w niedziele, (chyba tą najbliższą...) to i pewnie reszta zostanie przedstawiona z nowymi strojami, bo juz większość klubów ujawniła stroje na następny sezon :o

Edit: Oficjalna prezentacja w poniedziałek o godz. 13 :o
Ostatnio zmieniony 14 lip 2005, 23:13 przez panxxx, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Suhy
Posty: 48
Rejestracja: 11 sie 2004, 17:22
Lokalizacja: Lodz

Odp: Nowe stroje?

Post autor: Suhy »

Domowe do przyjecia, lekka kosmetyczna zmiana w stosunku do poprzednich, chociaz poprzednia wecdlog mnie ciut ladniejsze. Natomiast wyjazdowa tragiczna! Tragiczna, bo reklama zolta czcionka, wedlug mnie z biala reklama Pirelli koszulka wygladala by o niebo lepiej.
Obrazek
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Nowe stroje?

Post autor: Bart »

Jak co roku, koszulki zmienione niewiele i na kolana nie powalają. Natomiast treningowe są według mnie świetne i właśnie te żółte paski na czarnej treningowej według mnie powinny znaleźć się na koszllce domowej. Brakuje tam wyraźnie koloru żółtego/złotego. Napewno lepiej prezentują się koszulki z 'coccardą' za zwycięstwo w Coppa Italia. Nie jest już tak pusto po lewej. Wyjazdowa koszulka nawet, nawet, przynajmniej znów jakaś zmiana. Przypominają mi trochę te z sezonu 98/99. Ale najbardziej przypadły mi do gustu wyjazdowe z sezonów 02/03 i 03/04.

A i jeszcze patrząc na nowe koszulki Juve (blee..) możemy tylko cieszyć się, że Nike nie wciska nam takiego samego badziewia. :P
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Nowe stroje?

Post autor: PioFCI »

Mnie tez zabardzo sie nie podoba ta wyjazdowa :( Ale jest to chwyt naszych dzialaczy. Musza co jakis czas zmienic koszulki, aby kibice kupowali coraz to nowsze wzory, zeby byc na czasie z klubem a co za tym idzie klub zarabia dodatkowa kase 8)
Inter na zawsze !!!
Garfield

Odp: Nowe stroje?

Post autor: Garfield »

Nie podobaja mi sie. przynajmniej wyjazdowe bo domowe sie niewiele zmienily. ciekaw jestem czy beda takie same numery czy zmienia tak jak real
BeXa

Odp: Nowe stroje?

Post autor: BeXa »

Mi Ten Wyjazdowy Stroj Przypomina ten W Ktorym Grał INTER W 89 Roku Kiedy To Własnie Zdobył Ostatnie 13 Scudetto Wiec Jestem Dobrej Mysli !!! :ave:
Anonymous

Odp: Nowe stroje?

Post autor: Anonymous »

Stroj domowy i pucharowy jest ok.... ale ta wyjazdowa mi sie nie podoba... treningowe tez ok... heh pozatym troche to dziwne ale nei podoba mi sie to kolko w barwach Wloch... wiem ze to znaczek ktoy mozna umiescic na koszulce w nagrode za wygrana w pucharze wloch... ale jakos mi sie nie podoba heh
Dexster

Odp: Nowe stroje?

Post autor: Dexster »

ShadY_FCI pisze: heh pozatym troche to dziwne ale nei podoba mi sie to kolko w barwach Wloch...
No mi tak samo się to nie podoba, jakoś dziwnie to wygląda już lepsza by była flaga włoch.
Hubi
Posty: 85
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:56
Lokalizacja: Józefów

Odp: Nowe stroje?

Post autor: Hubi »

Male zmiany, ale i tak na plus.
Tradycyjnie- najlepsze sa koszulki treningowe :)
PAZZA INTER AMALA!

Obrazek
Obrazek6480695Obrazek
Obrazekadastat@op.pl
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Nowe stroje?

Post autor: Andy »

Bart pisze:A i jeszcze patrząc na nowe koszulki Juve (blee..) możemy tylko cieszyć się, że Nike nie wciska nam takiego samego badziewia. :P
Dokładnie, co roku mają je gorsze, wcześniej mieli bodajże różowe barwy , a teraz czerwone :lol: hahahahah :!: Naprawde nie spodziewałem się takiej zmiany, ale pomysł z tymi barwami Włoch jest niezły :wink:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Citka

Odp: Nowe stroje?

Post autor: Citka »

Hehe, a ten zielony pasek pasuje do tego czerwonego jak swini siodlo hahahaha :D
toldo12
Posty: 101
Rejestracja: 15 lip 2005, 09:21
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Odp: Nowe stroje?

Post autor: toldo12 »

No ładne stroje, bardzo ładne...Poza wyjazdową :twisted: Na stronie www.intermediolan.pl możecie zobaczyć jak w tych koszulkach prezentują się nasi piłkarze: Julio Cesar, Wome, Cordoba i Solari :smile: Może znaczek zwycięstwa Copa Italia zmobilizuje naszych graczy do sięgnięcia po Scudetto :?: Kto wie... :P
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Nowe stroje?

Post autor: RoB »

Widzieliście nowe koszulki Realu -80- :


http://www.as.com/misc/segunda_camiseta.html

http://www.as.com/misc/tercera_camiseta.html

http://www.as.com/misc/primera_camiseta.html

Dość oryginalna ta czcionka. Mi nie za bardzo nie podoba.
ODPOWIEDZ