Nowe stroje?

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Nowe stroje?

Post autor: Orzeu »

Il Capitano pisze:https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hph ... 3899_n.jpg

CUDOWNE :hold:

PS. Oceniam 10/10.
jakieś potwierdzenie, że to oficjalne? Chyba niestety nie, a szkoda - bardzo fajne
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Re: Nowe stroje?

Post autor: Shady »

Na plecach pasy mogłyby być przez całą długość.
dico
Posty: 17
Rejestracja: 10 sie 2012, 13:24

Re: Nowe stroje?

Post autor: dico »

Doskonałe obydwie, ale to raczej fan art niestety :(
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Nowe stroje?

Post autor: Kubus »

Mega zajebioza, ale widać że podpis jakiegoś gościa na dole obrazków... a wieeelka szkoda.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Nowe stroje?

Post autor: Orzeu »

patrząc na stroje Chelsea
Obrazek

jestem wręcz pewny jakie stroje bedziemy mieli w nast. sezonie. ten sam motyw.
Soprano1986
Posty: 396
Rejestracja: 22 lis 2007, 22:45
Lokalizacja: Sopot

Re: Nowe stroje?

Post autor: Soprano1986 »

A co Nike kopiuje Adidasa ??
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Nowe stroje?

Post autor: Orzeu »

Soprano1986 pisze:A co Nike kopiuje Adidasa ??


Ale wtops. Myslalem ze to nike. Ale podobienstwo jest
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Re: Nowe stroje?

Post autor: Shady »

Chińczyki już ruszyły z produkcją http://www.aliexpress.com/item/Inter-Mi ... 62594.html, więc raczej na pewno w takich koszulkach będziemy grali w następnym sezonie (oby to był trzeci komplet bo koszulka nie jest zła, ale nie jako domowa).
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Nowe stroje?

Post autor: Dzyl »

Serio wam się podoba ta koszulka ? te pasy są okropne, zbyt wąskie. Mam nadzieję że jeżeli ta koszulka będzie oficjalna to nie będzie ona ani domowa ani wyjazdowa. Jako trzeci komplet ujdzie.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Nowe stroje?

Post autor: Orzeu »

Dzyl pisze:Serio wam się podoba ta koszulka ? te pasy są okropne, zbyt wąskie. Mam nadzieję że jeżeli ta koszulka będzie oficjalna to nie będzie ona ani domowa ani wyjazdowa. Jako trzeci komplet ujdzie.
to będzie domowa. Ja w sumie poczekam żeby zobaczyć jak wyjdzie w realu.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Nowe stroje?

Post autor: hQ »

Jeśli te z wąskim niebieskim paskiem mają być domówkami to niech Thohir rozwiąże kontrakt z Nike. Co za ścierwo.

Moglibyśmy mieć np. takie:
Obrazek
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Nowe stroje?

Post autor: Orzeu »

hQ pisze:Jeśli te z wąskim niebieskim paskiem mają być domówkami to niech Thohir rozwiąże kontrakt z Nike.
lol, a wiesz co jest najlepsze? Że takie koszulki, całkiem inne, nowatorskie, wywołujące skrajne emocje - idę o zakład - będą się bardzo dobrze sprzedawać.
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowe stroje?

Post autor: AlwaysRemember »

Orzeu pisze:
hQ pisze:Jeśli te z wąskim niebieskim paskiem mają być domówkami to niech Thohir rozwiąże kontrakt z Nike.
lol, a wiesz co jest najlepsze? Że takie koszulki, całkiem inne, nowatorskie, wywołujące skrajne emocje - idę o zakład - będą się bardzo dobrze sprzedawać.
Podobnie jak te czerwone.:P Chociaż pasy pewnie by lepiej schodziły, a jeszcze jak w normalnych barwach to w ogóle.:P
Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Re: Nowe stroje?

Post autor: Don_Balon »

pamiętam, że parę lat temu była podobna akcja, bodajże czarna koszulka z niebieskimi wstawkami. Ostatecznie okazało się, że to koszulki treningowe (a były takie fajne). Myślę, że co do koszulek domowych nie ma się co spodziewać niespodzianek będą tradycyjne. Choć chciałbym grubsze paski...
- Wyjazdowe chciałbym by były jak te http://zaruintershirt.blogspot.com/2013 ... -2005.html
- Jako trzeci strój mogą być te wstawione powyżej lub tak jak powyżej z 04/05.

Ewentualnie komplet z sezonu 05/06
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Nowe stroje?

Post autor: hQ »

Takie stroje jakie robi Nike to może zaprojektować człowiek umiejący się obsługiwać paintem czy podstawami Photoshopa.
sasayaku4
Posty: 5
Rejestracja: 30 maja 2014, 18:13

Re: Nowe stroje?

Post autor: sasayaku4 »

Nawet lepsze zrobi. Niech zostawią tradycję w spokoju i wracają do normalnych pasów
dico
Posty: 17
Rejestracja: 10 sie 2012, 13:24

Re: Nowe stroje?

Post autor: dico »

Z marketingowego punktu widzenia te koszulki z cienkimi paskami byłyby lepsze od tradycyjnych, bo zawsze to jakaś nowość. Nikt takiej nie ma, a tradycyjną można było kupić co sezon.

Niestety obawiam się, że ta wersja jest już przesądzona, patrząc na źródło wycieku. Mimo wszystko fajnie gdyby to okazał się trzeci komplet, bo projekt jest fajny i szkoda by było zupełnie z niego rezygnować.
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowe stroje?

Post autor: AlwaysRemember »

Obrazek

Takie coś znalazłem na FCInterNews.it, chyba najbardziej prawdopodobne.;P
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Re: Nowe stroje?

Post autor: groch »

Jeśli to prawda to masakra...
Wyjazdówka wygląda jak B klasa :D w latach 90 ...
Radek
Posty: 106
Rejestracja: 9 wrz 2005, 17:28
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: Nowe stroje?

Post autor: Radek »

Wyjazdówka jak wyjazdówka, bardziej martwi mnie fakt kombinowania przy domowej i szerokości pasów, myślę, że można było wprowadzić jedynie kosmetyczne zmiany względem ubiegłej, ale wygląda na to, że wygrywa marketing..
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Nowe stroje?

Post autor: Piekarz »

Wyjazdówka (albo trzecia, nie pamiętam) Chelsea sprzed paru sezonów (spoko, ale jako trzecia; jako domowa - niewybaczalna profanacja) i gówno wyciągnięte z kosza na przecenie w Carrefourze uszyte przez pijanego Chińczyka z wadą wzroku i kompletnym brakiem gustu. Wielkie dzięki najki, nie mogę się doczekać nowego sezonu.
IlCapitano

Re: Nowe stroje?

Post autor: IlCapitano »

Szkoda to coś nawet komentować.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Nowe stroje?

Post autor: Dzonyy »

Rok w rok się pojawiają jakieś kosmiczne projekty, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Wątpię aby ruszyli domówkę w jakiś radykalny sposób. Kibice by ich za to zjedli. Trzeba poczekać jeszcze z miesiąc i się wyjaśni w jakich koszulkach będą biegać nasi piłkarze :)
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Nowe stroje?

Post autor: Piekarz »

Te kosmiczne projekty są zawsze zrobione w paincie, a nie sfotografowane. Jak pojawiają się już ewidentne zdjęcia namacalnych koszulek, to to prawie zawsze (zdarzył się chyba jeden jedyny wyjątek) są te właściwe. Radzę się przyzwyczajać do tego gówna. A kibice to już ich zjedli za czerwoną wyjazdówkę - tak bardzo, że się najlepiej sprzedawała.
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Re: Nowe stroje?

Post autor: Shady »

Dzonyy pisze:Trzeba poczekać jeszcze z miesiąc i się wyjaśni w jakich koszulkach będą biegać nasi piłkarze :)
I to jest wielki fail marketingowców z Nike i co za tym idzie także klubu.
Bayern grał ostatnie mecze w strojach na przyszły sezon żeby je wypromować, koszulki Adidasa na kolejny sezon m. in. Milanu, Realu, Chelsea już dawno można kupić, a u nas nawet nie wiadomo jak będą wyglądały.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Nowe stroje?

Post autor: Piekarz »

To dobra okazja, żebym wygłosił coś, co mi leży na sercu od jakiegoś czasu: ależ to było kretyńskie, jak Bayern zagrał z nami finał w koszulkach na następny sezon.

A co do naszych opóźnień to faktycznie jesteśmy jednymi z najpóźniej prezentujących nowe koszulki zawsze, nie wiem czemu, ale mam tezę. Końcówka sezonu, maj-czerwiec, te okolice, to od paru lat moment, kiedy delikatnie mówiąc "popyt na Inter" jest wybitnie mały, najniższy w całym roku. Wszyscy zażenowani minionym sezonem, wściekli na zbieraninę gównozjadów którzy hańbią te barwy - prezentowanie nowych koszulek przez tę zrezygnowaną bandę straceńców byłoby raczej karykaturalne i wątpię, żeby ludzie się rzucili na nowości. Z każdym nowym sezonem nadchodzą nowe nadzieje (nawet ludzie żyjący ze stałą świadomością w jak wielkim gównie jesteśmy, na przykład ja, nie są chyba w stanie opędzić się od tego lekkiego powiewu mimowolnej nadziei, że skoro wszystko zaczyna się od zera, przyszedł ktoś tam nowy (choćby o wątpliwej jakości nawet), to może będzie dobrze, może zaskoczy), nadchodzą mniej więcej z początkiem okresu przygotowawczego, z pierwszymi sparingami, a wtedy prezentujemy nowe koszulki. Może jednak tak jest lepiej.

Która to teza jest w dłuższej perspektywie trochę o dupę potłuc, bo w 2008 i 2009, po wygranych mistrzostwach, czekaliśmy na nowe trykoty tyle samo co teraz.
piotrekninter
Posty: 10
Rejestracja: 7 gru 2009, 11:49
Kontakt:

Re: Nowe stroje?

Post autor: piotrekninter »

mi tam domowe pasuja, od czasu do czasu jakas zmiana sie przyda, tj czerwone byly niedawno
oczywiscie za rok powrot do granatowo czarnych, z w miare grubymi paskami,takie jak w tym roku ok, tylko zeby ten granat był mniej fioletowy :P
wyjazd,koszmar, na 3 komplet alternatywny ok, ale nie na 2gi
ja czekam ciagle az zrobia altenatywne np zlote, mysle ze bylby to fajny pomysl
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: Nowe stroje?

Post autor: sempre_fci »

Domowe jeszcze ujda ale te wyjazdowki to jakis dramat... Ze trzy razy "brzydsze" od obecnych...
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Nowe stroje?

Post autor: Orzeu »

to co, jakie w końcu te stroje będziemy mieli?
to są najprawdopodobniej treningówki
http://www.inter.it/img/207140-800.jpg


a Vidić został zaprezentowany w:
http://instagram.com/p/qELlX3oIZY/
i to moze byc wyjazdówka
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Nowe stroje?

Post autor: Kebo »

Ta możliwa wyjazdówka na Vidiciu elegancka, natomiast domówka słabizna. Ogólnie moim zdaniem Adidas przebija Nike jeśli chodzi o stroje, mają ciekawsze projekty i pomysły, wystarczy sprawdzić stroje Realu, Chelsea, Bayernu, czy nawet Milanu.
ODPOWIEDZ