Chiński Inter

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Chiński Inter

Post autor: Lopez »

miniu86 pisze:Oj marzę o tym by Inter funkcjonował tak jak Bayern. Wykup najlepszych zawodników ze swojej ligi + załatwianie tego natychmiast, bez żadnych telenowel.
Załatwiają transfery szybko bo mają kasy jak lodu,nie muszą kombinować(rozkładanie transferu na raty czy dodawanie młodzików) chcą kogoś,dostają odpowiedź ile dany klub chce za zawodnika jeśli to jest rozsądna kwota to po prostu dają i pozamiatane.

Też bym chciał,żeby nasi wykupowali najlepszych zawodników ligi i zaczęli bardziej stawiać na swoich wychowanków.Nie mówię hurtowo,ale dwóch trzech.Badstuber,Lahm,Alaba,Muller,Schweinsteiger to wszystko zawodnicy wychowani w Monachium.Tyle,że ktoś im dał kiedyś szanse gry i nie zrażali się gdy nastolatek popełniał błędy
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Chiński Inter

Post autor: Minister »

miniu86 pisze:Oj marzę o tym by Inter funkcjonował tak jak Bayern. Wykup najlepszych zawodników ze swojej ligi + załatwianie tego natychmiast, bez żadnych telenowel.
W serieA w ten sposób działa Juve, które moim zdaniem jest jednym z najlepiej zarządzanych klubów w Europie.

Dobrze, że parę osób stanęło w obronie Morattiego, co by nie było to dzięki niemu i jego poświęceniom co niektóre pokemony z tej strony trzepały frędzla w 2O1O r. Ręka mnie mierzi jak czytam niektórych błaznów co trollują wszystko co się pojawi na stronie. Nigdy nie byłem za banowaniem takich wynalazków, bo wolność słowa w tych czasach jest potrzebna jak woda na pustyni, ale skoro Inter-Chiny-Komuna-Forum? :D
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Re: Chiński Inter

Post autor: and1 »

28 czerwca prawdopodobnie dowiemy sie wiecej w ktorym miejscu stoi Inter z nowym wlascicielem. Mowi sie rowniez o poprawie dochodów poprzez zakontraktowanie dwoch komercyjnych partnerow. Linie lotnicze i producent samochodow. Ciekaw jestem czy moze to jest sposob na obejscie ffp. W kazdym badz razie sa to informacje nie potwierdzone wiec trzeba czekac.
Fanatyczny
Posty: 152
Rejestracja: 23 cze 2007, 11:52
Lokalizacja: Niebieska strona Mediolanu

Re: Chiński Inter

Post autor: Fanatyczny »

Wystarczy, że czarodziej czasu wie.
interfann
Posty: 409
Rejestracja: 19 kwie 2007, 11:33

Re: Chiński Inter

Post autor: interfann »

Minister pisze:
miniu86 pisze:ale skoro Inter-Chiny-Komuna-Forum? :D

JESTEM ZA
Ucz się tak jakbyś miał żyć wiecznie,
Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro.
arman
Posty: 3
Rejestracja: 1 wrz 2016, 11:28

Re: Chiński Inter

Post autor: arman »

Także chciałbym, żeby więcej wychowanków, choć oczywiście stopniowo, pojawiało się w drużynie.
http://mrfashion.pl - nie tylko dla fanów piłki nożnej
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Chiński Inter

Post autor: Klinsi64 »

arman pisze:Także chciałbym, żeby więcej wychowanków, choć oczywiście stopniowo, pojawiało się w drużynie.
ja synek mosz recht
ODPOWIEDZ