Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: maverik »

Dzięki Orzeu, że tak zrobiłeś screena co bym się na nim załapał.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Jaszczu91 »

Ja się zastanawialem kogo brac z Romy. Pedro czy Mikiego. No i kupiłem sobie Pedro :lol:
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Orzeu »

Dzonyy pisze: 10 lis 2020, 15:00
Algierian mega kolejkę zaliczył.
w koncu Armenczyk to musial go dac do składu i na kapitana xd
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Orzeu »

pierwsza trójka kibic Manchesteru, "Grande Milan" i Randama :oops:
pieczarka01
Posty: 5
Rejestracja: 24 wrz 2020, 23:50

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: pieczarka01 »

Obrazek
ktoś wie czemu vice-kapitan nie zapunktował mi 2x? celowo zmieniłem kapitana z lukaku na kogoś kto nie wystapi, aby vice wskoczył na kapitana. W regulaminie jest wzmianka że jeśli kapitan nie wystapi to rolę kapitana przejmuje vicekapitan, a tu nic takiego nie nastąpiło :(. Straciłem przez to 9pkt :(
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Orzeu »

a kogo miałeś na kapitanie?
pieczarka01
Posty: 5
Rejestracja: 24 wrz 2020, 23:50

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: pieczarka01 »

najpierw Lukaku, ale wykminiłem że lepiej bedzie wstawic na kapitana kogoś kto nie wystąpi, żeby opaskę przejął vice-kapitan, to wstawiłem najpierw Theo, który miał pauze za kartki. Dało mi to gwarancję że nie zagra i Lautaro przejmie kapitana i pocisnie 32 pkt. tak się nie stało i zaczałem kminić że nie można wystawiać gości z pauzą za kartki to zmieniłem na Moratę, który dostał jakiejś kontuzji przed meczem i też była gwarancja że nie zagra. Ostatecznie dubla za vicekapitana nie dostałem i sporo 0 pkt ;p. ale te zerowe pkt nie stanowiły problemu bo cała ławka była akurat wyzerowana. Szkoda mi tylko tych 9 pkt za kapitana Lukaku, które straciłem. I nie rozumiem czemu vice nie zapuktował mi 2x. Jakbym wiedział to nie zmieniałbym kapitana, 9 pkt to już dobry wynik.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Orzeu »

a pokaż screena większego bo możliwe że zrobiłeś zmiane kapitana już na tą kolejkę :D
pieczarka01
Posty: 5
Rejestracja: 24 wrz 2020, 23:50

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: pieczarka01 »

zmieniłem kapitana 2 razy, przecież napisałem Lukaku->Theo->Morata. Po prostu myślałem że skoro jest w regulaminie że jeśli kapitan nie wystąpi to opaska przechodzi na vice. Chciałem to wykorzystać z premedytacją bo vice miał 16 pkt. Gdzie jest pkt w regulaminie, który mówi że można zrobić określoną ilośc zmian kapitana?
Bodzek
Posty: 576
Rejestracja: 10 lip 2007, 19:03

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Bodzek »

pieczarka01 pisze: 6 sty 2021, 15:46 zmieniłem kapitana 2 razy, przecież napisałem Lukaku->Theo->Morata. Po prostu myślałem że skoro jest w regulaminie że jeśli kapitan nie wystąpi to opaska przechodzi na vice. Chciałem to wykorzystać z premedytacją bo vice miał 16 pkt. Gdzie jest pkt w regulaminie, który mówi że można zrobić określoną ilośc zmian kapitana?
Zmian możesz dokonywać do godziny przed rozpoczęciem pierwszego meczu danej kolejki.
Oto rozwiązanie całej tajemnicy zmian kapitana, które nie mogły być uwzględnione.
Inaczej by to było bez sensu przecież
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Orzeu »

znowu można wild card użyć
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Jaszczu91 »

Ja mam problem od jakiegoś czasu żeby się zalogować do fantasy przez fb. Wyskakuje mi jakiś błąd i nie mogę nic zmieniać. Ktoś ma podobnie ??
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Orzeu »

miałem też coś takiego, ale tylko przez tydzień. Zalogowałem się inną metodą i później już przez fb też szło
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Wybraniec »

Jakie emocje wywołuje w Was obecny sezon w fantasy, ja to powoli pierdole, 3 raz w tej rundzie z powodu kontuzji wylatuje mi 4 grajkow z powodu urazów, tak się nie da wygrywać, jak pech to pech
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Lopez »

Wybraniec pisze: 17 lis 2021, 21:18 Jakie emocje wywołuje w Was obecny sezon w fantasy, ja to powoli pierdole, 3 raz w tej rundzie z powodu kontuzji wylatuje mi 4 grajkow z powodu urazów, tak się nie da wygrywać, jak pech to pech
Poddajesz się już jak jeszcze nie ma połowy sezonu? Zapowiadałeś zwycięstwo w tym sezonie.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Jaszczu91 »

Ja zmieniam coś raz na 4 kolejki bo dalej nie mogę się normalnie logować. Bez sensu
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: domin98 »

Jaszczu91 pisze: 18 lis 2021, 09:41 Ja zmieniam coś raz na 4 kolejki bo dalej nie mogę się normalnie logować. Bez sensu
Spróbuj logować się z telefonu. Ja z komputera też mam problem
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Wybraniec »

Bóg nie chce bym wygrał Fantasy. Bóg. Chce by wygrał Maverik, to nie jest przypadek, ze po raz trzeci mam kontuzjowanych czterech grajków.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Wybraniec »

I co kurwa, fantasy nie jest ustawione? Maverikowi drugi raz z rzędu PUnktuja Pasalić zapa Costa i duvan w jednym meczu. A u mnie oczywiście kontuzja kolejna tym razem Danilo.

Zwykle skurwysynstwo
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: domin98 »

Wybraniec pisze: 20 lis 2021, 21:09 I co kurwa, fantasy nie jest ustawione? Maverikowi drugi raz z rzędu PUnktuja Pasalić zapa Costa i duvan w jednym meczu. A u mnie oczywiście kontuzja kolejna tym razem Danilo.

Zwykle skurwysynstwo
Po prostu jesteś chujowym strategiem
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Dzonyy »

Wybraniec pisze: 20 lis 2021, 21:09 I co kurwa, fantasy nie jest ustawione? Maverikowi drugi raz z rzędu PUnktuja Pasalić zapa Costa i duvan w jednym meczu. A u mnie oczywiście kontuzja kolejna tym razem Danilo.

Zwykle skurwysynstwo
Już od dawna to podejrzewałem. Cieszę się, ze w końcu ktoś ma odwagę o tym głośno mówić. #MuremZaŁysołem
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Wybraniec »

Przecież to jest kurwa ustawka lol
Kondzik
Posty: 118
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:39

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Kondzik »

Jaką Ty masz zryta czapke to głowa mała
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: maverik »

Wybraniec pisze: 20 lis 2021, 21:09 I co kurwa, fantasy nie jest ustawione? Maverikowi drugi raz z rzędu PUnktuja Pasalić zapa Costa i duvan w jednym meczu. A u mnie oczywiście kontuzja kolejna tym razem Danilo.

Zwykle skurwysynstwo
Gościu przecież mogłem ustawić Pasalikowi kapitana i miałbym jeszcze więcej, ale postanowiłem, że jednak dam Duvanowi co by nikt się nie ogarnął, że ustawione.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Wybraniec »

Czy administracja strony zrobi porządek w lidze i wywali z niej arabow, Paulo alvesov, arabów i pierdolca z Asroma. Pl co jest na drugim miejscu? Tutaj wystarczy regularnie czyścić top 40....

Poziom ligi dużo wyzszy niż sezon temu, będzie ciężko o miejsce w top 10.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Wybraniec »

Witam,

10 miejsce po pierwszej rundzie.

108 punktów straty don lidera.

Czy da się to odrobić? Tak.

Chce wygrać te ligę.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Orzeu »

informuję, że niejaki Maverick chcąc wygrać ze mną wprowadził mnie w błąd.

Otóż: można robić transfery zimowe bez limitu
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Wybraniec »

Fantasy to już loteria przez covid
Zabawa nie ma żadnego sensu
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Jaszczu91 »

Już za chwilę wraca nasza ukochana Serie A więc czas najwyzszy powrócić do gry w fantasy. Wszedłem sobie na stronkę i widzę, że jeszcze nic się nie dzieje i założyłem swoją ekipę i przy okazji ligę prywatną FcInter.pl
Jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam do zabawy. Niżej podaje kodzik
League token: deb115e4

Pytanie czy robimy ligę tylko dla siebie, czyli użytkowników naszej strony? Wydaje mi się że tak by było najlepiej. Nie ma sensu robić ligi otwartej dla wszystkich bo znów zapiszą się jakieś araby..
ODPOWIEDZ