Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Orzeu »

Nie no Jaszczu będzie organizowana liga przez nas :P

Jakieś zmiany sugerujecie?
- liga prywatna żeby nie było nikogo z zagranicy?
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Jaszczu91 »

No to dawaj Orzeu i rób tą ligę bo ja już skład taki ogarnąłem że wygrana pewna :p
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Orzeu »

CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: CzarodziejCzasu »

Nie no Panowie, pora na zmianę serwera do grania. Ja wiem, że fajnie jak trzeba się napocić i nakombinowac, ale to jak podnieśli ceny za ofensywnych grajków to jest porazka, Lukaku po gównianym sezonie 11.5, Vlaho 12, Jovic 9 (xdddd).

https://www.serieafantasy.com/auth/sign-up/select-team/

Tutaj ceny są o wiele bardziej współmierne z tym co grajek obecnie prezentuje, mniej więcej 1 mln euro każdy grajek ofensywny jest tańszy przy tym samym budżecie, obrońcy około 0.5 mln.

Siedzę na fantasy realfevr i to co oni odwalili z wycenami to straszny przypał.

https://www.serieafantasy.com/auth/sign-up/select-team/ - tutaj do przeanalizowania zasady, bo tego nie sprawdzalem. Ale wyceny duzo, dużo lepsze.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: maverik »

CzarodziejCzasu pisze: 6 sie 2022, 15:12 Nie no Panowie, pora na zmianę serwera do grania. Ja wiem, że fajnie jak trzeba się napocić i nakombinowac, ale to jak podnieśli ceny za ofensywnych grajków to jest porazka, Lukaku po gównianym sezonie 11.5, Vlaho 12, Jovic 9 (xdddd).
Racja, ceny za piłkarzy na RealFevr poszły mocno w górę i do tych piłkarzy co wymieniłeś można dorzucić Ruiza za 9.0 czyli o jakieś 3.0 w górę.
CzarodziejCzasu pisze: 6 sie 2022, 15:12
https://www.serieafantasy.com/auth/sign-up/select-team/

Tutaj ceny są o wiele bardziej współmierne z tym co grajek obecnie prezentuje, mniej więcej 1 mln euro każdy grajek ofensywny jest tańszy przy tym samym budżecie, obrońcy około 0.5 mln.
Nie do końca. Berardi kosztuje 12.0 (1.0 więcej), Dybala kosztuje 10.0 (1.5 więcej), SMS kosztuje 11.0 (0.5 więcej), Theo 7.4 (0.4 więcej), więc to też zależy, ale fakt, że ogólnie RealFevr ma droższych piłkarzy. Ja osobiście jeszcze nie próbowałem tworzyć drużyny, więc nie wiem jak to wychodzi w praktyce.

Temat jest na pewno do przemyślenia.
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: CzarodziejCzasu »

Przed chwila ustawiłem w obu fantasy taki skład

Cragno, Ibanez, De Vrij, Theo, Biraghi; Leao, Barella, Gonzalez, Dybała, Lukaku, Satriano

W jednym zostaje mi budżet 21.6 mln na rezerwowych.

W Real fevr 17,5. Xddd

17.5 to jest mniej więcej 4-4.5 na jednego rezerwowego, a powiedzmy sobie szczerze ten skład szalu nie robi
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Orzeu »

CzarodziejCzasu pisze: 6 sie 2022, 16:20 17.5 to jest mniej więcej 4-4.5 na jednego rezerwowego, a powiedzmy sobie szczerze ten skład szalu nie robi
wniosek taki, że w realfevr trzeba się bardziej natrudzić
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: CzarodziejCzasu »

A tak, fenomenalny wniosek. W mojej 11 masz dwóch grajków z wartością powyżej 10 mln i aż 4 grajków poniżej 5.5 mln euro, a i tak finalnie mam jedynie 4 mln euro na każdego rezerwowego, a za taką kwotę masz wyłącznie rezerwowych każdej ekipy. Cała zabawa na tym serwerze traci mnóstwo sensu, decydować będzie wyłącznie fart komu nie będą łamać się gracze, bo długofalowo nie będzie można nic sobie zaplanować z takim budżetem i z taką wartością poszczególnych graczy. Drugi serwer daje delikatnie niższe ceny, co daje większe możliwości manewru, a kto gra wie, że nawet 0.5 mln euro może zrobić różnice.

Nie wezmę udziału w grze na tym serwerze, dali dupy i tyle.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Orzeu »

ceny się będą zmieniać w trakcie sezonu. Jak zawsze.
KaraJunior
Posty: 63
Rejestracja: 11 lis 2007, 16:41

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: KaraJunior »

ja zrobiłem skład - gram pierwszy raz w ligę fantasy więc proszę się nie śmiać jak będę ostatni :) :

Maignan - Bremer, Skriniar, Kalulu, Kiwior - Leao,Barella,Bovo - Vlahovic,Lukaku,Quagliarella
w rezerwie mam samą Monzę :P Ranocchia, Bondo i Scozzarella i na bramce w rezerwie Ciężkowski z Cremonese
Sie zobaczy po paru kolejkach co narobiłem

Bardzo chciałem mieć LuLa w ataku ale ograniczenia 3 zawodników z jednej drużyny zrobiło swoje :(
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: maverik »

Orzeu pisze: 6 sie 2022, 21:57 ceny się będą zmieniać w trakcie sezonu. Jak zawsze.
Akurat ceny w RealFevr idą zwykle w górę. W dół idą gdy piłkarz dozna poważniejszej kontuzji. W tym fantasy od Czarodzieja z kolei ceny mają być takie same przez cały sezon z tego co widziałem.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Orzeu »

na chwilę obecną mój skład:

Obrazek
KaraJunior
Posty: 63
Rejestracja: 11 lis 2007, 16:41

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: KaraJunior »

Obrazek
bbcode generator

Zmieniłem troszkę skład - trzeba było wprowadzić parę oszczędności ( rezygnacja z Leao ) a czy zrobiłem dobrze to się okaże już wkrótce
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Orzeu »

też małe zmiany:

Obrazek
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Dzonyy »

Maignan to chyba będzie najpopularniejszy zawodnik w tym sezonie. Z kim nie rozmawiałem to ma go na bramce :)
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Jaszczu91 »

Działa wam strona? Bo ja od piątku się nie mogę zalogować przez Fb i nic nie mogłem zmienić.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: maverik »

Działa bez zarzutu cały czas.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Orzeu »

potwierdzam nie działa logowanie przez fb
zidek15
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2020, 14:57

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: zidek15 »

Orientuje się ktoś jak będzie wyglądała najbliższa kolejka w fantasy? Jest Superpuchar w składzie mam 5 zawodników, którzy nie będą grać w związku z tym pucharem. Muszę ich wymienić czy punkty się nabiją, gdy zagrają przełożone mecze?
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Lopez »

zidek15 pisze: 15 sty 2024, 14:21 Orientuje się ktoś jak będzie wyglądała najbliższa kolejka w fantasy? Jest Superpuchar w składzie mam 5 zawodników, którzy nie będą grać w związku z tym pucharem. Muszę ich wymienić czy punkty się nabiją, gdy zagrają przełożone mecze?
Pamiętam, że jak raz przełożyli nam mecz i graliśmy go w późniejszym terminie, to później nie uwzględniło wyniku itd w klasyfikacji za kolejkę. Radziłbym wymienić ich, sam też tak zrobie.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: maverik »

Wszystko jest opisane w zasadach:

W przypadku meczów przełożonych poza normalną sekwencję tygodnia rozgrywek i gdy oficjalny komunikat zostanie przekazany przed zamknięciem danego tygodnia rozgrywek, punkty zgromadzone przez graczy uczestniczących w tych meczach nie będą wliczane do klasyfikacji Fantasy.

W takich sytuacjach w tygodniu rozgrywkowym, którego dotyczą mecze, zostaną przyznane 2 dodatkowe transfery za każdy przełożony mecz. Jeśli 3 lub więcej meczów zostanie przełożonych przed zamknięciem tygodnia rozgrywek, przyznana zostanie nadzwyczajna karta Wildcard do wyłącznego wykorzystania w tym tygodniu rozgrywek.

W przypadku przyznania karty Wildcard, transfery zapisane w poprzednim tygodniu gry i dostępne w tym tygodniu gry nie zostaną przeniesione do następnego tygodnia gry.

W przypadku meczów przełożonych po zakończeniu tygodnia rozgrywek, do których się odnoszą, punkty zgromadzone przez graczy uczestniczących w tych meczach nie będą liczone do celów Fantasy, a automatyczne zastępstwa będą brane pod uwagę w celu pokrycia ewentualnych nieobecności.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Jaszczu91 »

Dobra to była kolejka. 99 punktów. Gdyby gra nie okradła Ruggeriego z asysty, albo Gasp zdjął by go 5 minut później to by stówka pękła.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Orzeu »

nom ogółem kto miał trio z Interu to napukał punktów.
ODPOWIEDZ