Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
maverik

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: maverik »

Dzięki Orzeu, że tak zrobiłeś screena co bym się na nim załapał.
Jaszczu91

Post autor: Jaszczu91 »

Ja się zastanawialem kogo brac z Romy. Pedro czy Mikiego. No i kupiłem sobie Pedro :lol:
Awatar użytkownika
Orzeu
Kontakt:

Post autor: Orzeu »

Dzonyy pisze: 10 lis 2020, 15:00
Algierian mega kolejkę zaliczył.
w koncu Armenczyk to musial go dac do składu i na kapitana xd
Awatar użytkownika
Orzeu
Kontakt:

pierwsza trójka kibic Manchesteru, "Grande Milan" i Randama :oops:
pieczarka01

Post autor: pieczarka01 »

Obrazek
ktoś wie czemu vice-kapitan nie zapunktował mi 2x? celowo zmieniłem kapitana z lukaku na kogoś kto nie wystapi, aby vice wskoczył na kapitana. W regulaminie jest wzmianka że jeśli kapitan nie wystapi to rolę kapitana przejmuje vicekapitan, a tu nic takiego nie nastąpiło :(. Straciłem przez to 9pkt :(
Awatar użytkownika
Orzeu
Kontakt:

a kogo miałeś na kapitanie?
pieczarka01

najpierw Lukaku, ale wykminiłem że lepiej bedzie wstawic na kapitana kogoś kto nie wystąpi, żeby opaskę przejął vice-kapitan, to wstawiłem najpierw Theo, który miał pauze za kartki. Dało mi to gwarancję że nie zagra i Lautaro przejmie kapitana i pocisnie 32 pkt. tak się nie stało i zaczałem kminić że nie można wystawiać gości z pauzą za kartki to zmieniłem na Moratę, który dostał jakiejś kontuzji przed meczem i też była gwarancja że nie zagra. Ostatecznie dubla za vicekapitana nie dostałem i sporo 0 pkt ;p. ale te zerowe pkt nie stanowiły problemu bo cała ławka była akurat wyzerowana. Szkoda mi tylko tych 9 pkt za kapitana Lukaku, które straciłem. I nie rozumiem czemu vice nie zapuktował mi 2x. Jakbym wiedział to nie zmieniałbym kapitana, 9 pkt to już dobry wynik.
Awatar użytkownika
Orzeu
Kontakt:

a pokaż screena większego bo możliwe że zrobiłeś zmiane kapitana już na tą kolejkę :D
pieczarka01

zmieniłem kapitana 2 razy, przecież napisałem Lukaku->Theo->Morata. Po prostu myślałem że skoro jest w regulaminie że jeśli kapitan nie wystąpi to opaska przechodzi na vice. Chciałem to wykorzystać z premedytacją bo vice miał 16 pkt. Gdzie jest pkt w regulaminie, który mówi że można zrobić określoną ilośc zmian kapitana?
Bodzek

Post autor: Bodzek »

pieczarka01 pisze: 6 sty 2021, 15:46 zmieniłem kapitana 2 razy, przecież napisałem Lukaku->Theo->Morata. Po prostu myślałem że skoro jest w regulaminie że jeśli kapitan nie wystąpi to opaska przechodzi na vice. Chciałem to wykorzystać z premedytacją bo vice miał 16 pkt. Gdzie jest pkt w regulaminie, który mówi że można zrobić określoną ilośc zmian kapitana?
Zmian możesz dokonywać do godziny przed rozpoczęciem pierwszego meczu danej kolejki.
Oto rozwiązanie całej tajemnicy zmian kapitana, które nie mogły być uwzględnione.
Inaczej by to było bez sensu przecież
ODPOWIEDZ