Pomocy!

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
ciechan
Posty: 1
Rejestracja: 1 sie 2009, 14:19

Pomocy!

Post autor: ciechan »

Witam,
Jest to mój pierwszy post na forum, więc prosiłbym o wyrozumiałość w związku z ewentualną pomyłką działów.

Pisze tutaj, ponieważ liczę na waszą pomoc i prawdopodobnie duże doświadczenie w tych sprawach . Pół roku temu zamówiliśmy noclegi na okres 30.12-3.12 w Mediolanie przez pośrednika booking.com. Zostaliśmy, kulturalniej nie mogę, wydymani przez wystawiajacego apartament. Zostaliśmy trochę na lodzie, bo bilety na lazio kupione, lotnicze kupione a nocleg zarezerwowany od pół roku kilka dni przed wyjazdem anulowane. W związku z tym moje pytanie czy macie może kontakt, tudzież sprawdzone apartamenty w Mediolanie w przystępnej cenie które bylibyście w stanie polecić. Za wszelką pomoc dziękuję i pozdrawiam :)
Janosv360
Posty: 112
Rejestracja: 1 gru 2008, 17:00
Lokalizacja: Zgorzelec/Węgliniec

Re: Pomocy!

Post autor: Janosv360 »

Siemanko :) ja byłem z kolegami na derbach w tym hotelu https://www.booking.com/hotel/it/dreams ... 10.it.html nie drogi i zarazem dobry standard :) no i co najważniejsze blisko do metra :) Pozdrawiam i Wesołych Świąt życzę :)
kornikuje
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2018, 11:39
Kontakt:

Re: Pomocy!

Post autor: kornikuje »

jak się wjazd w końcu udal ? :hahaha:
znaleźliście cos?
w takich sytuacjach trzeba szybko czegos szukac w necie,
czasem nawet oferty sa ciekawsze bo to prawie jak last minute w biorach podrozy :D
wojtus...
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2018, 12:23

Re: Pomocy!

Post autor: wojtus... »

Właśnie jestem ciekaw jak rozwiązała się sytuacja? Czy wszystko w rezultacie się udało? Właśnie szukam mieszkania w Mediolanie jednak na 5 osób.




https://zw.pl/news/paleciak-elektryczny ... cej,138843#
Marek123
Posty: 5
Rejestracja: 5 gru 2018, 15:47

Re: Pomocy!

Post autor: Marek123 »

Nie da się jakoś rozmawiać z bookingiem w takich sytuacjach? jakas rekompensata za takie postępowanie?
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: Pomocy!

Post autor: nicolas80 »

Proszę administrację o zdjęcia mi bana ponieważ przypadkowo zostało zablokowane.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Pomocy!

Post autor: andyvdm »

Niech juz zostanie na stale ten ban
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: Pomocy!

Post autor: nicolas80 »

Nie żartuj. Weź tam lepiej napisz do jakiegoś admina niech mnie odbanuje
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Pomocy!

Post autor: Tom_Hardy »

nicolas80 pisze: 10 mar 2023, 21:33 Nie żartuj. Weź tam lepiej napisz do jakiegoś admina niech mnie odbanuje
Goń parówkę. Correa w Maju robi grilla , weź sie szykuj bo to będzie wydarzenie.
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Pomocy!

Post autor: Kebo »

andyvdm pisze: 10 mar 2023, 21:28 Niech juz zostanie na stale ten ban
Podpisuję się pod tym. Jednego trolla mniej.
ODPOWIEDZ