dresy dla kibica

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
Pertycja

dresy dla kibica

Post autor: Pertycja »

cześć

mój narzeczony ma za miesiąc urodziny. od zawsze kibicował Interowi- jest to dla niego najlepsza drużyna piłkarska. chciałam mu kupić dres Inter Mediolan w Polsce lub we Włoszech za pomocą poczty. Czy znacie jakieś sklepy strony internetowe z wyborem takiego dresu?
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: dresy dla kibica

Post autor: anett »

Przesyłka z Włoch kosztuje 20 euro, więc proponuję zdobyć na terenie Polski, np. w R-Golu, Zgoda FC, Nike, niektóre outlety, sklepy z odzieżą klubową.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: dresy dla kibica

Post autor: Stachoo »

Pertycja pisze:cześć

mój narzeczony ma za miesiąc urodziny. od zawsze kibicował Interowi- jest to dla niego najlepsza drużyna piłkarska. chciałam mu kupić dres Inter Mediolan w Polsce lub we Włoszech za pomocą poczty. Czy znacie jakieś sklepy strony internetowe z wyborem takiego dresu?
W sklepie nike na oficjalnej stronie są dresy. Polecam. Kupowałem osobiście.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: dresy dla kibica

Post autor: Orzeu »

Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: dresy dla kibica

Post autor: Skepta »

te spodnie dresowe zajebiste
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: dresy dla kibica

Post autor: Orzeu »

dokl
lorek
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2018, 10:57

Re: dresy dla kibica

Post autor: lorek »

Stachoo pisze: 31 maja 2018, 11:36
Pertycja pisze:cześć

mój narzeczony ma za miesiąc urodziny. od zawsze kibicował Interowi- jest to dla niego najlepsza drużyna piłkarska. chciałam mu kupić dres Inter Mediolan w Polsce lub we Włoszech za pomocą poczty. Czy znacie jakieś sklepy strony internetowe z wyborem takiego dresu?
W sklepie nike na oficjalnej stronie są dresy. Polecam. Kupowałem osobiście.
też mam jeden. dobra jakość i ogólnie spoko.
Chcesz wiedzieć gdzie i za ile kupisz używane wózki widłowe? Kliknij tutaj i dowiedz się wszystkiego!
Marek123
Posty: 5
Rejestracja: 5 gru 2018, 15:47

Re: dresy dla kibica

Post autor: Marek123 »

jak nie masz znajomych we włoszech to w polsce trzeba próbować, w internecie najszybciej
beczq
Posty: 1
Rejestracja: 8 sty 2019, 11:45

Re: dresy dla kibica

Post autor: beczq »

Hej! Czy zamówiłaś te dresy? Jestem ciekaw jakie w końcu wybrałaś. Może dodasz zdjęcie? Wiecie jak to jest teraz, lepiej zapytać ludzi o zdjęcia przed zamówieniem, bo to co oni dodają na stronę a to co przychodzi to nieraz są dwie rożne rzeczy. Tez chciałbym zamówić dla siebie i dla brata.
Wózek wysokiego składowania? Jeśli szukasz informacji zobacz tu!
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Re: dresy dla kibica

Post autor: Shady »

beczq pisze: 8 sty 2019, 11:49 Hej! Czy zamówiłaś te dresy? Jestem ciekaw jakie w końcu wybrałaś. Może dodasz zdjęcie? Wiecie jak to jest teraz, lepiej zapytać ludzi o zdjęcia przed zamówieniem, bo to co oni dodają na stronę a to co przychodzi to nieraz są dwie rożne rzeczy. Tez chciałbym zamówić dla siebie i dla brata.
Kup na Zalando, przesyłka i zwrot za darmo, więc w zasadzie nic nie ryzykujesz.
Na stronie Nike też często przesyłki i zwroty są za free.
Stefano80
Posty: 1
Rejestracja: 5 lut 2019, 11:58

Re: dresy dla kibica

Post autor: Stefano80 »

Zgadzam się z tym, że finansowo lepiej wyjdzie szukać tutaj w sklepach, albo ew. strony wysyłające z Polski. Za zagraniczne zakupy zapłacisz o wiele więcej.. :oops:
ODPOWIEDZ