Opiszcie co teraz czujecie

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Opiszcie co teraz czujecie

Post autor: Wybraniec »

Panowie jakie samopoczucie po wczorajszym meczu? Mam nadzieje, że nikt z was nie wylądował na ostrym dyżurze, bo mi serduszko biło jeszcze dziś o 09:00 rano i przeszło dopiero o 09:15 kiedy zasiadłem na fotelu u dentysty.

Czuje nieprawdopodobną ulgę i taką pieprzoną radość, że skończył się ten zasrany sezon, że w końcu lato, że zapowiadają się zmiany. Rok temu pragnąłem Calcio już po tygodniu, teraz czuje, że potrzebuje tych kilkunastu tygodnii przerwy by zrelaksować się i odpocząc po tym zasranym sezonie.

Nie będę tęsknił za Calcio, na pewno nie.

A wy co teraz czujecie, opiszcie.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Opiszcie co teraz czujecie

Post autor: Alfa »

Wybraniec pisze: 27 maja 2019, 12:52 Panowie jakie samopoczucie po wczorajszym meczu? Mam nadzieje, że nikt z was nie wylądował na ostrym dyżurze, bo mi serduszko biło jeszcze dziś o 09:00 rano i przeszło dopiero o 09:15 kiedy zasiadłem na fotelu u dentysty.

Czuje nieprawdopodobną ulgę i taką pieprzoną radość, że skończył się ten zasrany sezon, że w końcu lato, że zapowiadają się zmiany. Rok temu pragnąłem Calcio już po tygodniu, teraz czuje, że potrzebuje tych kilkunastu tygodnii przerwy by zrelaksować się i odpocząc po tym zasranym sezonie.

Nie będę tęsknił za Calcio, na pewno nie.

A wy co teraz czujecie, opiszcie.
ostatnio coś za często się z Toba zgadzam :oops:
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Opiszcie co teraz czujecie

Post autor: Nasir »

czuje satysfakcje gdyz wlasnie pobilem zyciowke w wyciskaniu na plaskiej, za moment udaje sie galerii zakupic nowe pantofle zeby siem lepiej chodzilo, wieczorem sesja jogi i pewnie jakies ruchanko, jest pieknie, tak trzeba zyc.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Opiszcie co teraz czujecie

Post autor: miniu86 »

Również z wielką ulgą i spokojem przyjmę te 2 miesiące przerwy od Interu i Serie A.
ODPOWIEDZ