SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Claudio »

Można się nie zgodzić z tym co przytacza rafi, ale należy to uszanować.
Jestem zażenowany tym co tutaj zobaczyłem.
Dajcie mu pisać co chce w temacie który założył. Można przytoczyć jakieś fakty, które temu zaprzeczają, ale obrażanie i perfidne wysmiewanie w każdym komentarzu?
Ogarnijcie się trochę. Weryfikacja przyjdzie za 3 tygodnie.
A w tym czasie niech wrzuca sobie info ze swoich źródeł youtubowych, twitterowych czy jakie to on tam ma.
Bo zrobił się tutaj spory spam.
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Powiedzmy że po tym co dziś tu było to mój entuzjazm opadł w kwestii zapodawania czegokolwiek, o ile nie będzie to coś faktycznie niezaprzeczalnego :lol:
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: andyvdm »

Ale gdzie wy tu widzicie jakieś wyzwiska czy obrażanie bo ja np nie dostrzegłem
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Żeby nie było że potrzebuję teraz przeprosin.... :lol: nie po to tu wymieniamy opinie, czasem nie ma się racji i trzeba to zaakceptować :hahaha:
Mora
Posty: 2589
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Mora »

Poznałem Rafiego osobiście podczas wyjazdów na mecze do Mediolanu i co mogę powiedzieć...Chłop merytorycznie zjada zdecydowaną większość tego forum, język włoski zna lepiej niż 90-95% użytkowników, wiedzy o historii Interu również nie można mu odmówić...Rafi jest przez wielu osobą znaną i szanowaną, a Wy kim jesteście?

Nie wiem czy dojdzie do przejęcia Interu przez Saudyjczyków, ale nawet gdyby do tego nie doszło i chłop się pomylił, to co? Mało dziennikarzy już przyklepywało swego czasu Lamparda w Interze albo Guardiolę w Juve?

Wg mnie jeśli Skriniar odejdzie to znak, że nie będzie przejęcia przez Saudów. Jeśli Słowak pójdzie do PSG, to znaczy że na tą chwilę rządzą Chińczycy i tematu przejęcia klubu nie ma.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Dzięki za miłe słowa, Mora, wzajemnie, miło Cię wspominam z wyjazdów, ale też nie odbierajmy innym rzeczowych i popartych faktami wypowiedzi, w końcu po to jest te forum, nawet jak się popełnia błędy czasem :-)
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: andyvdm »

Mora pisze: 11 lip 2022, 22:01 Poznałem Rafiego osobiście podczas wyjazdów na mecze do Mediolanu i co mogę powiedzieć...Chłop merytorycznie zjada zdecydowaną większość tego forum, język włoski zna lepiej niż 90-95% użytkowników, wiedzy o historii Interu również nie można mu odmówić...Rafi jest przez wielu osobą znaną i szanowaną, a Wy kim jesteście?

Nie wiem czy dojdzie do przejęcia Interu przez Saudyjczyków, ale nawet gdyby do tego nie doszło i chłop się pomylił, to co? Mało dziennikarzy już przyklepywało swego czasu Lamparda w Interze albo Guardiolę w Juve?

Wg mnie jeśli Skriniar odejdzie to znak, że nie będzie przejęcia przez Saudów. Jeśli Słowak pójdzie do PSG, to znaczy że na tą chwilę rządzą Chińczycy i tematu przejęcia klubu nie ma.
Bardzo się cieszę ze poznałeś Rafiego i mieliście okazje odbyć merytoryczne rozmowy podczas wspólnych podróży ale mimo wszystko pozwolę sobie dalej kwestionować informacje podawane przez yourubowych atencjuszy
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Orzeu »

Claudio pisze: 11 lip 2022, 21:04 Jestem zażenowany tym co tutaj zobaczyłem.
Można przytoczyć jakieś fakty, które temu zaprzeczają, ale obrażanie i perfidne wysmiewanie w każdym komentarzu?
Poza jakimś jednym pojedynczym przypadkiem, gdzie to perfidne obrażanie widzisz? Wyśmiewanie? Jeśli już to wyśmiewane są wrzucane tu tezy, niektóre niedorzeczne (jak np. to z logiem Aramco na koszulce Nike).
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Kiedyś, jakieś 20 lat temu, nie było żadnego YT, gdzie każdy mógł snuć swoje teorie....były gazety, ale tak samo wypisywały bzdury, przynajmniej w większości przypadków, jak dziś. Zapodam taki przykład z 20 lat do tyłu: w 2002 r. Nesta miał być kupiony przez Inter, wszystkie dzienniki sportowe o tym pisały, że na 100% przejdzie do Interu, a tymczasem....ostatniego dnia mercato w sierpniu kupił go Milan Berlusconiego....
Zapodając te informacje o Giuseppe G., wtedy nie wiedziałem, że ów dokument w PDF na 155 stron faktycznie istniał, ale nigdy miał nie wypłynąć na światło dzienne, z jakiego powodu to nie wiem...
Co do Corcione, to jest to taki pajac trochę, ale jakieś informacje ktoś mu faktycznie dostarcza, czy są prawdziwe i czy zna jak twierdzi osobę z kręgów rządowych Arabii Saudyjskiej, to nie wiem, nie mam wglądu do jego telefonu i WhatsApp....część z tych informacji faktycznie się sprawdziła,jak z Lukaku, jak to będzie z 30.07 to się okaże.....dodam tylko, że na czacie sami Włosi mu nie wierzą....sami mu piszą, że po 30.07 ma zamknąć kanał na YT jak się nie sprawdzi.... :lol:
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Sempre_Inter »

Mora pisze: 11 lip 2022, 22:01 Poznałem Rafiego osobiście podczas wyjazdów na mecze do Mediolanu i co mogę powiedzieć...Chłop merytorycznie zjada zdecydowaną większość tego forum, język włoski zna lepiej niż 90-95% użytkowników, wiedzy o historii Interu również nie można mu odmówić...Rafi jest przez wielu osobą znaną i szanowaną, a Wy kim jesteście?

Nie wiem czy dojdzie do przejęcia Interu przez Saudyjczyków, ale nawet gdyby do tego nie doszło i chłop się pomylił, to co? Mało dziennikarzy już przyklepywało swego czasu Lamparda w Interze albo Guardiolę w Juve?

Wg mnie jeśli Skriniar odejdzie to znak, że nie będzie przejęcia przez Saudów. Jeśli Słowak pójdzie do PSG, to znaczy że na tą chwilę rządzą Chińczycy i tematu przejęcia klubu nie ma.
Ja nie mam nic osobiście do Rafiego. I cały czas podkreślam, że podziwiam, że chce mu się powielać i tłumaczyć kwestie rzekomej sprzedaży Interu.
Natomiast Ty mylisz dwie zasadnicze kwestie. Łączysz plotki transferowe, które są w znakomitej większości wyssane z palca, z działalnością spółek kapitałowych.
Nie rozumiesz, że działalność spółki akcyjnej tudzież spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest w pełni transparentne.

Podam CI przykład: https://rejestr.io/krs/116034/kks-lech-poznan zerknij sobie na ten link, jest bezpieczny i strona nie wymaga logowania. Do podstawowych danych powiązań kapitałowo-osobowych ma dostęp każdy. Ja mam płatne wersję ww. raportów (m.in. DUNS oraz CreditReform) gdzie mam dostęp do pełnych raportów dotyczących dowolnych spółek. Zerknij sobie w drzewo powiązań. Mówiąc kolokwialnie jak krowie na rowie widzisz wszystkie osoby i spółki ze sobą powiązane.
I tutaj dochodzimy do sedna sprawy.

Spółka o której pisze Rafi mianowicie GLAS - po pierwsze nie ma żadnej założonej w tej dacie o której wspominał. Po drugie bodajże jedyna spółka która ma identyczna nazwę jak ta wymieniona przez Rafiego, została założona w 2012 roku w Wielkiej Brytanii i nnie ma nic współnego z ŻADNĄ spółka we Włoszech (SIC! już wtedy Zhangi chcieli Inter sprzedać PIF? - pytanie retoryczne dla ułatwienia).
Kolejno screen, który wrzucił odnosi się do Spółki Akcyjnej zarejestrowanej we Włoszech. I tu Cię zaskoczę, też nie ma powiązań z ŻADNĄ spółką o nazwie GLAS :)

Reasumując nie łączymy plotek transferowych, z działalnością spółek kapitałowych. To mniej więcej jakbyś chciał porównać stomatologa i ginekologa. Niby zaglądają do "otworów ", ale jakże różnych.

Na zakończenie podkreślę, że nie jestem team Suning i chciałbym żeby Inter zmienił właściciela, gdyż czas Chińczyków w moim mniemaniu nieubłagalnie dobiega końca. Natomiast to co pisze Rafi mówiąc nie ma potwierdzenia, w żadnych faktach i jest to najzwyczajniej w świecie myślenie życzeniowe. Jest to wszystko niepoparte twardymi danymi, które jak widać na załączonym przykładzie jest dość łatwo zweryfikować, jeśli ktoś ma odrobine wiedzy w tym zakresie. Większość osób chciałoby nowego właściciela i chciałoby żeby sen o arabskim księciu z bajki sypiącym petrodolarami się ziścił. Jak widać trafiło to na podatny grunt. Natomiast dla osoby, która nie zna się na powiązaniach spółek kapitałowych, wystarczy podkreślić , że źródłem tejże wiedzy jest youtuber scarface lub effenberg. Jeśli ktoś wierzy w tego typu ekspertów, to gratuluje poczucia humoru.
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Screen na video pochodzą z oficjalnej dokumentacji Interu co widać także po zamieszczonych kwotach w mln Euro, jakby mi się chciało a mi się nie chce to bym mògł te kwoty sprawdzić tylko po co? Aby co udowodnić? .....Nie wydaje mi się aby akurat ta dokumentacja była fake...Co do spòłek to pytanie czy akurat masz dostęp do wszystkich na całym świecie....tak czy siak co będziemy spekulować,w niedługim czasie wszystko będzie jasne☺
KaraJunior
Posty: 63
Rejestracja: 11 lis 2007, 16:41

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: KaraJunior »

Dzięki Sempre za wytłumaczenie a po drugie to dzięki za zabicie nadziei wielu kibicom :P
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Sempre_Inter »

rafi27 pisze: 12 lip 2022, 10:12 Screen na video pochodzą z oficjalnej dokumentacji Interu co widać także po zamieszczonych kwotach w mln Euro, jakby mi się chciało a mi się nie chce to bym mògł te kwoty sprawdzić tylko po co? Aby co udowodnić? .....Nie wydaje mi się aby akurat ta dokumentacja była fake...Co do spòłek to pytanie czy akurat masz dostęp do wszystkich na całym świecie....tak czy siak co będziemy spekulować,w niedługim czasie wszystko będzie jasne☺
Sprawdź sobie co to jest DUNS lub CreditReform - skoro jesteś dziennikarze śledczym to zapewne umiesz to zweryfikować i odpowiesz sobie na dane pytanie.
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Á jak ci załatwie oficjalną dokumentację ze strony Interu í tam bedzie w tym zestawieniu Glas Trust to co wtedy napiszesz? Że sfałszowałem te dokumenty na stronie oficjalnej Interu....?
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: domin98 »

rafi27 pisze: 12 lip 2022, 10:59 Á jak ci załatwie oficjalną dokumentację ze strony Interu í tam bedzie w tym zestawieniu Glas Trust to co wtedy napiszesz? Że sfałszowałem te dokumenty na stronie oficjalnej Interu....?
No to załatw :D
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Mogę to zrobić bo mam takie możliwości bo mam kontakt do osòb które się tym zajmują bo pracują dla Interu. Pomijam już fakt że nie wiem czy można takie dokumenty w necie bez ich zgody publikować....wracamy do punktu co to zmieni nawet jak na oficjalnym dokumencie bedzie ten Glas Trust....ci co nie chcą wierzyć i tak nie uwierzą.. :(
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Dzonyy »

rafi27 pisze: 12 lip 2022, 11:08 Mogę to zrobić bo mam takie możliwości bo mam kontakt do osòb które się tym zajmują bo pracują dla Interu. Pomijam już fakt że nie wiem czy można takie dokumenty w necie bez ich zgody publikować....wracamy do punktu co to zmieni nawet jak na oficjalnym dokumencie bedzie ten Glas Trust....ci co nie chcą wierzyć i tak nie uwierzą.. :(
Pozostaje czekać. Jedna data już minełą. Kolejna za 2 tygodnie.
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Sempre_Inter »

rafi27 pisze: 12 lip 2022, 11:08 Mogę to zrobić bo mam takie możliwości bo mam kontakt do osòb które się tym zajmują bo pracują dla Interu. Pomijam już fakt że nie wiem czy można takie dokumenty w necie bez ich zgody publikować....wracamy do punktu co to zmieni nawet jak na oficjalnym dokumencie bedzie ten Glas Trust....ci co nie chcą wierzyć i tak nie uwierzą.. :(
Problem w tym, że nie ma takiej spółki :DD
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Endru »

Mora pisze: 11 lip 2022, 22:01 Poznałem Rafiego osobiście podczas wyjazdów na mecze do Mediolanu i co mogę powiedzieć...Chłop merytorycznie zjada zdecydowaną większość tego forum, język włoski zna lepiej niż 90-95% użytkowników, wiedzy o historii Interu również nie można mu odmówić...Rafi jest przez wielu osobą znaną i szanowaną, a Wy kim jesteście?

Nie wiem czy dojdzie do przejęcia Interu przez Saudyjczyków, ale nawet gdyby do tego nie doszło i chłop się pomylił, to co? Mało dziennikarzy już przyklepywało swego czasu Lamparda w Interze albo Guardiolę w Juve?

Wg mnie jeśli Skriniar odejdzie to znak, że nie będzie przejęcia przez Saudów. Jeśli Słowak pójdzie do PSG, to znaczy że na tą chwilę rządzą Chińczycy i tematu przejęcia klubu nie ma.
W dupie go poznałeś. Może jeszcze w 1997 na Bologni z nim byłeś? A Ty kim jesteś?
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Co ty bredzisz Endru? Mora to gość którego kojarzę, a Ciebie nigdy nie widziałem na żadnym meczu na wyjeździe czy to w Mediolanie czy gdzieś indziej (np.ostatnio byłem w grudniu 2021 na Santiago Bernabeu)....
Mora był na kilku meczach na bank, a ty byłeś na jakimś czy tylko kibic w kapciach? :lol:
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Endru »

Byłem na kilku meczach ale nie siedzialem w lozy z vip z goscmi z arabii saudyjskiej nie mam takich znajomosci w swiatowej pilce jak ty
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Orzeu »

Endru apeluję o kulturę
Mora
Posty: 2589
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Mora »

Endru pisze: 12 lip 2022, 12:43
Mora pisze: 11 lip 2022, 22:01 Poznałem Rafiego osobiście podczas wyjazdów na mecze do Mediolanu i co mogę powiedzieć...Chłop merytorycznie zjada zdecydowaną większość tego forum, język włoski zna lepiej niż 90-95% użytkowników, wiedzy o historii Interu również nie można mu odmówić...Rafi jest przez wielu osobą znaną i szanowaną, a Wy kim jesteście?

Nie wiem czy dojdzie do przejęcia Interu przez Saudyjczyków, ale nawet gdyby do tego nie doszło i chłop się pomylił, to co? Mało dziennikarzy już przyklepywało swego czasu Lamparda w Interze albo Guardiolę w Juve?

Wg mnie jeśli Skriniar odejdzie to znak, że nie będzie przejęcia przez Saudów. Jeśli Słowak pójdzie do PSG, to znaczy że na tą chwilę rządzą Chińczycy i tematu przejęcia klubu nie ma.
W dupie go poznałeś. Może jeszcze w 1997 na Bologni z nim byłeś? A Ty kim jesteś?
Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie jestem hejterem :) Tym się różnimy :)
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

@Endru:
Rozumiem, że w naszym Fanklubie FdP chyba nie pełnisz znaczącej funkcji czy się mylę? :lol:
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Endru »

rafi27 pisze: 12 lip 2022, 13:19 @Endru:
Rozumiem, że w naszym Fanklubie FdP chyba nie pełnisz znaczącej funkcji czy się mylę? :lol:
Ale z jakiej paki wyskakujesz mi tu z FDP?
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Towarzysz »

Mora pisze: 11 lip 2022, 22:01 Poznałem Rafiego osobiście podczas wyjazdów na mecze do Mediolanu i co mogę powiedzieć...Chłop merytorycznie zjada zdecydowaną większość tego forum, język włoski zna lepiej niż 90-95% użytkowników, wiedzy o historii Interu również nie można mu odmówić...Rafi jest przez wielu osobą znaną i szanowaną, a Wy kim jesteście?

Nie wiem czy dojdzie do przejęcia Interu przez Saudyjczyków, ale nawet gdyby do tego nie doszło i chłop się pomylił, to co? Mało dziennikarzy już przyklepywało swego czasu Lamparda w Interze albo Guardiolę w Juve?

Wg mnie jeśli Skriniar odejdzie to znak, że nie będzie przejęcia przez Saudów. Jeśli Słowak pójdzie do PSG, to znaczy że na tą chwilę rządzą Chińczycy i tematu przejęcia klubu nie ma.
Z całym szacunkiem i wiarą, ale ten temat dotyczy sprzedaży Interu i argumentów wokół niej, a nie tego jaki jest Rafi. Poprzedni koledzy bawili się w wycieczki personalne i nazywanie go trollem, teraz bronienie go dla równowagi nie zwraca mu merytoryki, bo jej po prostu zabrakło - Sempre idealnie to wyjaśnił. Na marginesie, to i tak podziwiam go za dociekliwość i chęć szerzenia swojej (lub nieswojej ;) ) tezy na forum.
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

@edru
Á z takiej że cwaniaczysz za dużo....
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Endru »

rafi27 pisze: 12 lip 2022, 14:16 @edru
Á z takiej że cwaniaczysz za dużo....
No ale jak chce jechać na mecz Interu to jadę, a co ma do tego FDP? Sam się umiem zorganizować na wyjazd. Czemu mieszasz FDP odpowiedz.
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Dobra,zakończmy te wywody personalne jak słusznie twierdzą koledzy na forum.Takie dywagowanie prowadzi tylko do obrażania się wzajemnie....
Basta. :/
pusiek900
Posty: 43
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: pusiek900 »

Ja tam licze na kolejne Twoje posty Rafi.
Dobrze się to czyta.
ODPOWIEDZ