SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Dzonyy »

rafi27 pisze: 15 lip 2022, 01:52 Ktoś pisał że zabiłem nadzieje kibiców na przyjście nowych właścicieli (Saudi Aramco).
Nadzieja umiera ostatnia...:) Nie wiem czy to się wszystko zrealizuje tego 30/07, czyli przejęcie naszego klubu
przez Arabów, ale z analizy prawnej, jaką przeprowadzili koledzy z YT, których tu tak wyśmiewają, na podstawie oficjalnej dokumentacji Interu wynika, że Zhang niczym już nie zarządza i klub będzie na pewno sprzedany (czy tego 30.07 to się jeszcze okaże). Poczekajcie cierpliwie, bo muszę przetłumaczyć całą notę prawną, która to udowodni. Opublikuję to tłumaczenie, ale tylko w j.polskim (proszę nie kopiować tekstu i nigdzie nie zamieszczać na innych forach, tekst nie jest moją własnością, tylko kolegów z Włoch!). Cierpliwość jest cnotą..... w tym tekście każdy przecinek, kropka ma znaczenie:-)
Coś się gubisz w zeznaniach Panie Rafi. Najpierw 10 miało być, a potem do 30. Niedługo się okaże, że jak za 10 lat nas Sunning sprzeda to będziesz mówił - 'a nie mówiłem'.
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Chyba nie zrozumiałeś o co mi chodzi....date 30.07 zapodała tylko jedna osoba na YT,ja zawsze na to spoglądałem od strony finansowej,czyli dokładnie tak jak zrobił inny kolega z Włoch,który na podstawie oficjalnej dokumentacji Interu í analizy prawnej wyraźnie ukazuje,że Zhang-í już niczym nie zarządzają í wszelkie decyzje podejmuje za nich nie Oaktree a Glas Trust Corporation Ltd. (nie są żadnym kontrolerem pożyczki tylko ukrytymi przyszłymi właścicielami).Przetłumaczę tekst prawny to wszystko będzie wiadomo,chwila cierpliwości bo to nie łatwe rzeczy do tłumaczenia. ;)
Swoją drogą stajemy się popularni bo Włosi piszą o nas na czasach że dyskutujemy ostro na ten temat na tej stronie :hahaha:
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: domin98 »

rafi27 pisze: 15 lip 2022, 01:52 Ktoś pisał że zabiłem nadzieje kibiców na przyjście nowych właścicieli (Saudi Aramco).
Nadzieja umiera ostatnia...:) Nie wiem czy to się wszystko zrealizuje tego 30/07, czyli przejęcie naszego klubu
przez Arabów, ale z analizy prawnej, jaką przeprowadzili koledzy z YT, których tu tak wyśmiewają, na podstawie oficjalnej dokumentacji Interu wynika, że Zhang niczym już nie zarządza i klub będzie na pewno sprzedany (czy tego 30.07 to się jeszcze okaże). Poczekajcie cierpliwie, bo muszę przetłumaczyć całą notę prawną, która to udowodni. Opublikuję to tłumaczenie, ale tylko w j.polskim (proszę nie kopiować tekstu i nigdzie nie zamieszczać na innych forach, tekst nie jest moją własnością, tylko kolegów z Włoch!). Cierpliwość jest cnotą..... w tym tekście każdy przecinek, kropka ma znaczenie:-)
Kto wykonał tą analizę prawną i jakim cudem grupa anonimowych osób ma dostęp do, jak mniemam, niejawnych dokumentów? Jakim cudem temat żyje na youtubie, a nic nie piszą na ten temat włoskie media? Nie sądzisz, że jakby podchwyciły taki temat, to od razu wypłynęłyby takie sensacyjne informacje?

Ja nie mam nic do Ciebie personalnie, ale zgadzam się z innymi, że chyba za łatwo wierzysz na słowo we wszystko, co powiedzą na tym youtubie. "Effenberg" co się zna jak mało kto? A skąd wiesz, że się zna?

rafi27 pisze: 11 lip 2022, 15:48 Jeśli coś nie jest oficjalnie potwierdzone komunikatem klubu, to we Włoszech wszystko jest spekulacją....
Więc dlaczego doniesienia youtuberów są warte więcej niż doniesienia gazet?
rafi27 pisze: 11 lip 2022, 16:53 ,,a opisy gazet że Psg codziennie podwyższa ofertę za Skriniara są wiarygodne"-totalna bzdura....od lat śledzę calcio mercato, przynajmniej od 20 lat i gazety sportowe wypisują jeszcze większe brednie niż mówią obecnie osoby z YT.....
Zawsze chodzi tylko o tytuły na pierwszych stronach i sprzedaż egzemplarzy, nic innego się nie liczy :hahaha:
A może youtuberom też chodzi tylko o liczbę wyświetleń? Czy pracują charytatywnie i jakby mieli takie pewne informacje o sprzedaży klubu, to nie sprzedaliby ich do prasy?
rafi27 pisze: 7 lip 2022, 08:55 Chyba na początku tego wątku o sprzedaży Interu Saudyjczykom, kilka osób wyśmiewało się, że Corcione to jakiś tam marny, nędzny Youtuber.....a tym czasem Corcione Scarface 6.06.22 z 10-dniowym wyprzedzeniem podał datę 16.06.22, kiedy to pojawił się po raz pierwszy artykuł na La Gazzetta dello Sport o powrocie Lukaku do Interu (nie jakieś spekulacje o tym, tylko faktyczne dogrywanie szczegółów), następnie pod koniec czerwca, chyba 27/28.06 podał, że ten pośrednik Petralito wyląduje w Mediolanie, aby dokończyć transfer Dybali, co tak się stało....oby tak dalej, bo zapodał datę 30 lipca kiedy Saudyjczycy ogłoszą zakup Interu Mediolan.Vai Corcione!:)
No i gdzie ten Dybala?
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Zapodam tylko analizę prawną na podstawie oficjalnej dokumentacji Interu.Te osoby,prawnicy zrobili to za darmo poświęcając swój czas í nawet wydając na to pieniądze bo za te szczegòłowe certyfikowane dokumenty trzeba zapłacić (tak jak ja to musiałem zrobić).
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

@Domin98:
Dokumenty są jawne (nie tajne), tylko trzeba wiedzieć gdzie są dostępne i jeszcze trzeba za to zapłacić, aby te poświadczone dokumenty otrzymać. Work in progress :]
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Sorki, że tak jeden pod drugim post, ale nie miałem czasu wcześniej....:(
Tu jest video, na którym jest ta nota prawna od adwokata Giuse10 Gli Esonerati Original, on ma na imię Michele, któremu pomagało jeszcze 3-4 inne osoby), Sami zdobyli wszystkie oficjalne dokumenty, musieli za nie oczywiście z własnej kieszeni zapłacić:
https://www.youtube.com/watch?v=SLxXml7dIKA
(istotny jest tylko fragment od minuty 12:15 do 15:53; ja słowo w słowo przepisałem sobie wszystko, nawet tak samo przecinki i kropki, bo tu akurat wszystko ma znaczenie przy takich tłumaczeniach).
Oto tekst tłumaczenia, wersji włoskiej nie zapodaję bo to nie moja własność i ktoś mógłby ją skopiować stąd i wkleić na inne forum; jak ktoś zna j.włoski albo ma znajomego adwokata, co zna j.włoski, to mogę zapodać mu ale nie może tego tu publikować po włosku:

,,Zastaw (udziałów) na korzyść Glas Trust Corporation Ltd jest współistniejący (powiązany) z zastawem (udziałów) na korzyść OCM Luxembourg Sunshine SARL (to ta spółka z Luxemburga od Oaktree). Aby uniknąć nieporozumień, należy powiedzieć, że Glas Trust ustanowiony 27.11.2021 r., w tym przypadku nie interweniuje jako ,,security agent” (agent bezpieczeństwa) od Oaktree lub jako podmiot, który zajmuje się administrowaniem udzielonej pożyczki przez Oaktree, ponieważ fundusz amerykański, o którym mowa, mógł ustanowić zastaw (udziałów) bezpośrednio na rzecz Glas Trust, udzielając jej w tym celu mandatu powierniczego. Jeśli istnieje drugi zastaw (udziałów), – a drugi zastaw istnieje – to drugi zastaw (udziałów) na korzyść Glas Trust dlatego istnieje, ponieważ chińczycy otrzymali pożyczkę od zleceniodawcy Glas Trust czyli Saudi Aramco.
Taki rodzaj pożyczki, zważywszy że nie wylądował ,,w brzuchu” (dosłownie, z jw. ,,in pancia”-w brzuchu) spółki Grand Tower (mającej 68,55% udziałów) musiał wylądować na 100% ,,w brzuchu” jakiejś innej spółki z ,,galaktyki” SUNING, widząc ogromne problemy z płynnością finansową, jakie SUNING miał w tym czasie (maj 2021 roku). Jeżeli jednak pożyczkodawcy (Glas Trust) został przyznany zastaw (udziałów), to dlatego gdyż istnieje zainteresowanie ze strony podmiotu, który udzielił pożyczki (Glas Trust), aby zostać właścicielem Interu Mediolan. Jako, że nie do pomyślenia jest, aby SUNING stracił INTER w maju 2024 roku za darmo, to jasne jest, że już w maju 2021 roku (kiedy pożyczka wpłynęła na konto chińczyków) było porozumienie pomiędzy stronami (Oaktree-Glas Trust), w którym to Oaktree zezwalał na sprzedaż Interu Mediolan na korzyść ,,ukrytego” podmiotu udzielającego pożyczki (Saudi Aramco). W tym porozumieniu, kwota pożyczki zadeklarowana na finansowanie bardzo prawdopodobnie stanowi zaliczkę na poczet późniejszej sprzedaży, tzn. saldo.
Więcej. W rzeczywistości jednak Zhang nie ma zasadniczo znaczących uprawnień wewnątrz klubu Interu Mediolan, bo jak zauważa artykuł 2352 włoskiego kodeksu postępowania cywilnego, przypisuje (nadaje) wierzycielowi (,,creditore pignoratizio”) posiadającemu zastaw (udziałów) wiele praw, dzięki którym wywiera on silny wpływ wewnątrz przedsiębiorstwa (w tym wypadku spółki akcyjnej).
Z finansowaniem otrzymanym w związku ze sprzedażą Interu Mediolan, Zhang również dostosował się do dyktatu chińskiego rządu, - odnośnie zakazu kapitału i wyzbycia się udziałów za granicą –, biorąc pod uwagę fakt, że zmiana właściciela to zasadniczo czynność formalna, a Zhang wykazał to w ten sposób, że wyzbył się udziałów w klubie Inter Mediolan (Pegno, czyli zastaw na rzecz Oaktree i Glas Trust) i oczekuje tylko odejścia formalnego.
(w tym fragmencie od słowa ,,Więcej", Giuseppe dziękuję Zhangowi za to co zrobił dla Interu i zaznacza, że Zhang może mu za to wytoczyć sprawę w sądzie i że on będzie dochodził swoich praw, bo wszystko jest zgodnie z dokumentacją oficjalną, za jaką oni zapłacili w dodatku z własnej kieszeni).

Wyjaśnienie artykułów z włoskiego kodeksu postępowania cywilnego:
2784. (Nozione). Il pegno e' costituito a garanzia dell'obbligazione dal debitore o da un terzo per il debitore.
(Pojęcie) Zastaw jest wnoszony w celu poręczenia zobowiązania przez dłużnika lub przez osobę trzecią na rzecz dłużnika.

2352. (( (Pegno, usufrutto e sequestro delle azioni). )) ((Nel caso di pegno o usufrutto sulle azioni, il diritto di voto spetta, salvo convenzione contraria, al creditore pignoratizio o all'usufruttuario. Nel caso di sequestro delle azioni il diritto di voto e' esercitato dal custode. (zastaw, używalność cudzego mienia i zajęcie akcji)) (W przypadku zastawu lub użytkowania akcji prawo głosu przysługuje wierzycielowi zastawu lub osobie uprawnionej do korzystania, chyba że uzgodniono inaczej. W przypadku zajęcia akcji depozytariusz wykonuje prawo głosu).

,,Creditore pignoratizio” – w ten sposób określa się wierzyciela, który posiada zastaw w celu zabezpieczenia jego wierzytelności (art.2784 włoskiego kodeksu postępowania cywilnego).
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Endru »

Wiesz co Rafi czytajac te twoje wypociny mam ochote cie obrazac
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Widać od razu że nie masz pojęcia o niczym....tyle w tej kwestii. :]
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Orzeu »

zajmuje się administrowaniem udzielonej pożyczki przez Oaktree
chińczycy otrzymali pożyczkę od zleceniodawcy Glas Trust czyli Saudi Aramco
to od kogo w końcu tą pożyczkę dostaliśmy :D?


Rafi - dużo się rozpisałeś, ale nadal mnie to nie przekonuje i nadal nie widzę żadnych poszlak sugerujących, że 30 lipca 2022 roku zmieni się w Interze właściciel.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: andyvdm »

I co ma to Glas, brytyjska spółka zajmująca się administrowaniem pożyczek od 10 lat wspólnego z Aramco bo dalej nie wiem skąd to się wzięło
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Endru »

andyvdm pisze: 17 lip 2022, 12:14 I co ma to Glas, brytyjska spółka zajmująca się administrowaniem pożyczek od 10 lat wspólnego z Aramco bo dalej nie wiem skąd to się wzięło
Jako, że nie do pomyślenia jest, aby SUNING stracił INTER w maju 2024 roku za darmo, to jasne jest, że już w maju 2021 roku (kiedy pożyczka wpłynęła na konto chińczyków) było porozumienie pomiędzy stronami (Oaktree-Glas Trust), w którym to Oaktree zezwalał na sprzedaż Interu Mediolan na korzyść ,,ukrytego” podmiotu udzielającego pożyczki (Saudi Aramco).


ukryty podmiot tak sobie to rafi wymyslil.
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Towarzysz »

Rafi, jeśli to Aramco udzieliło pożyczki Interowi to co tam robi Oaktree? Nic z tego nie rozumiem. Po co dalej podają to jawne kłamstwo o dacie 27.11 jako dniu założenia spółki Glas Trust? Mi się wydaje, że dosłownie już w pierwszym zdaniu jest bezczelne kłamstwo. Glas Trust prawdopodobnie ma dlatego zastaw, aby mieć równe prawa co Oaktree i wykonywać w ich imieniu administrację pożyczką. Oaktree to fundusz inwestycyjny, więc to logiczne, że ich struktura nie jest do tego stworzona.
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Sempre_Inter »

Sezon ogórkowy w pełni. Rafi postanowił umilić czas innym użytkownikom historiami z mchu i paproci. Doceniam robotę.

...

Merytorycznie temat już dawno się wyczerpał GLAS jest administratorem pożyczki, a ARAMCO ma z Interem tyle wspólnego co Biedroń z tradycyjnym modelem rodziny.
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Więcej nie wyjaśniam bo każdy to widzi inaczej....ilu ludzi,tyle opinii. :oops:
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Towarzysz »

rafi27 pisze: 17 lip 2022, 14:19 Więcej nie wyjaśniam bo każdy to widzi inaczej....ilu ludzi,tyle opinii. :oops:
Fakty są takie, że Glas Trust powstała w 2012 w Wielkiej Brytanii jako twór absolutnie nie związany z Aramco. Są administratorami pożyczek, takich jak np. udzielonej nam ostatnio przez Oaktree. Prawdopodobieństwo, że tym "tajemniczym właścicielem" jest Aramco, jest takie samo, jak to, że jest nim jakikolwiek inny podmiot na świecie, zakładając nawet, że to co przedstawiasz jest prawdą.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Orzeu »

nom wydaje mi się Rafi, że każdy kto z boku sprawę na podstawie przesłanek ocenia to powie, że te całe przejęcie przez Aramco to bujda. Jak ktoś natomiast mocno w to wierzy i nie docierają do niego niektóre argumenty to sobie każdy fakt będzie tłumaczył na swój sposób byleby tylko pasowało pod narrację.

30 lipca nie będzie nowego właściciela w Interze.
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Sempre_Inter »

I temat umarł jak nadzieja na arabskiego księcia w turbanie :D
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

https://www.calciomercato.com/news/inte ... ioni-48984

Steven Zhang musi spłacić około 250 milionów euro długu. nadchodzi wieść z Hongkongu, gdzie prezydent Interu przegrał proces przeciwko niektórym wierzycielom :lol:
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Orzeu »

rafi27 pisze: 19 lip 2022, 14:14 https://www.calciomercato.com/news/inte ... ioni-48984

Steven Zhang musi spłacić około 250 milionów euro długu. nadchodzi wieść z Hongkongu, gdzie prezydent Interu przegrał proces przeciwko niektórym wierzycielom :lol:
nom teraz to już na pewno Bin Salman wjedzie do Mediolanu
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Jaka szkoda, że Steven-owi się to przydarzyło.... :lol:
faninter
Posty: 6
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: faninter »

Orzeu pisze: 19 lip 2022, 14:28
rafi27 pisze: 19 lip 2022, 14:14 https://www.calciomercato.com/news/inte ... ioni-48984

Steven Zhang musi spłacić około 250 milionów euro długu. nadchodzi wieść z Hongkongu, gdzie prezydent Interu przegrał proces przeciwko niektórym wierzycielom :lol:
nom teraz to już na pewno Bin Salman wjedzie do Mediolanu
Orzeu Ty dalej jesteś zapatrzony w chińskich golodupcow.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Dzonyy »

faninter pisze: 19 lip 2022, 14:45
Orzeu pisze: 19 lip 2022, 14:28
rafi27 pisze: 19 lip 2022, 14:14 https://www.calciomercato.com/news/inte ... ioni-48984

Steven Zhang musi spłacić około 250 milionów euro długu. nadchodzi wieść z Hongkongu, gdzie prezydent Interu przegrał proces przeciwko niektórym wierzycielom :lol:
nom teraz to już na pewno Bin Salman wjedzie do Mediolanu
Orzeu Ty dalej jesteś zapatrzony w chińskich golodupcow.
To się nazywa prawdziwa miłość.

Zostało 11 dni i szejkowie wjeżdzają do Interu.
faninter
Posty: 6
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: faninter »

Dzonyy pisze: 19 lip 2022, 15:10
faninter pisze: 19 lip 2022, 14:45
Orzeu pisze: 19 lip 2022, 14:28
rafi27 pisze: 19 lip 2022, 14:14 https://www.calciomercato.com/news/inte ... ioni-48984

Steven Zhang musi spłacić około 250 milionów euro długu. nadchodzi wieść z Hongkongu, gdzie prezydent Interu przegrał proces przeciwko niektórym wierzycielom :lol:
nom teraz to już na pewno Bin Salman wjedzie do Mediolanu
Orzeu Ty dalej jesteś zapatrzony w chińskich golodupcow.
To się nazywa prawdziwa miłość.

Zostało 11 dni i szejkowie wjeżdzają do Interu.
To jest ślepa miłość która do niczego nie prowadzi. A w ramach tej miłości niech Orzeu założy zbiórkę na spłatę 255 mln euro gołodupca.
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Pomijając już fakt Araby czy nie,jeśli ta wiadomość o 250mln długu wobec wierzycieli sie potwierdzi,á wszystko na to wskazuje,bo piszą o tym wszedzie, to może to bumerangiem odczuć Inter....😐
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Orzeu »

rafi27 pisze: 19 lip 2022, 16:24 Pomijając już fakt Araby czy nie,jeśli ta wiadomość o 250mln długu wobec wierzycieli sie potwierdzi,á wszystko na to wskazuje,bo piszą o tym wszedzie, to może to bumerangiem odczuć Inter....😐
w jaki sposób? Skoro i tak właściciel nic nie wykłada na klub od 2 lat?

Ewentualnie może popchnąć do sprzedaży udziałów. Zobaczymy.
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Teraz faktycznie może Zhang-owi jr zacząć się palić grunt pod nogami...skąd weźmie tyle kasy na spłatę wierzycieli í wcześniej już zaciągniętej pożyczki? :oops:
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Endru »

Orzeu napisz w koncu cos zlego na suning
coco
Posty: 90
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:37
Lokalizacja: Krościenko Wyżne

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: coco »

Mamy jeszcze cennych graczy jak Barella Skriniar czy Lautaro, za wszystkich Suning dostanie upragnione 250 baniek, i problem rozwiązany, nie rozumiem gdzie wy się tu doszukujecie problemu.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Orzeu »

Endru pisze: 19 lip 2022, 17:20 Orzeu napisz w koncu cos zlego na suning
to jest zła sytuacja:
Orzeu pisze: 19 lip 2022, 16:27 właściciel nic nie wykłada na klub od 2 lat
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Piekarz »

Won gołodupce!
ODPOWIEDZ