SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Nie zamierzam, bo to nie ja zapodaję te daty, tylko ten typ z YT.....
Jest ewidentne, że ktoś musi mu takie informacje dostarczać, i raczej nie chodzi o jakiegoś Di Marzio czy Fabrizio Romano, tylko kogoś znacznie wyżej w hierarchii klubu bądź osób które mają bezpośredni kontakt z ludźmi z Interu....on sam twierdzi, że tego przejęcia przez Aramco jest bardziej pewny niż transferów, bo zdarzył mu się błąd, jak zapodawał, że Perisić zostanie, a tym czasem Perisić w o tatnim momencie się rozmyślił...
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Dzonyy »

rafi27 pisze: 7 lip 2022, 11:14 Nie zamierzam, bo to nie ja zapodaję te daty, tylko ten typ z YT.....
Jest ewidentne, że ktoś musi mu takie informacje dostarczać, i raczej nie chodzi o jakiegoś Di Marzio czy Fabrizio Romano, tylko kogoś znacznie wyżej w hierarchii klubu bądź osób które mają bezpośredni kontakt z ludźmi z Interu....on sam twierdzi, że tego przejęcia przez Aramco jest bardziej pewny niż transferów, bo zdarzył mu się błąd, jak zapodawał, że Perisić zostanie, a tym czasem Perisić w o tatnim momencie się rozmyślił...
Czy jest możliwe, że Aramco się w ostatnich chwilach rozmyśli?

Czy jego źródło w rządzie jest w stanie coś powiedzieć o rynku ropy? Bo nie wiem czy grać na spadki czy nie.

Pozdrawiam wariacie!
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Kebo »

Rafi nie przejmuj się, to tylko chińska propoganda, jeszcze się uderzą w pierś gdy nasz dzień nadejdzie, a komuna przestanie rządzić.
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Cóż, to tak jak z wiarą, ci co nie wierzą to i tak nie uwierzą, nawet jak im prawdę pokażesz....
Na koniec wszyscy chcemy tego samego, dobra Interu, więc i Zhang-i to zrozumieją/zrozumiały i klub sprzedadzą/sprzedały....
Co do transferów, to łatwiej że jakiś piłkarz się rozmyśli w ostatnim momencie, niż ktoś wycofa się z transakcji przejęcia klubu, jak wszystko ustalone.
:szal:
bobogol
Posty: 250
Rejestracja: 5 lut 2005, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: bobogol »

rafi27 pisze: 7 lip 2022, 12:41 Na koniec wszyscy chcemy tego samego
...żeby został Skrniar. czekanko, super że opisujesz Rafi

Obrazek
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Chciałbym Ci napisać, że Skriniar zostanie, ale to chyba Wishful Thinking, czyli myślenie życzeniowe...:(
To nie jest też tak, że jak masz Arabów, czy Katarczyków za właścicieli, to nikogo nie sprzedasz z Top-owych piłkarzy. Weźmy takie City, przyszedł Haaland, ale odchodzi Sterling, wcześniej odszedł Ferran Torres do Barcelony czy Leroy Sane do Bayernu....każdy klub musi mieć zgodnie z Financial Fair Play dochody także ze sprzedaży piłkarzy. Ktoś zapyta: skoro niby ma przyjść Aramco, co mają mld dochodów, to dlaczego sprzedają akurat Skriniar-a? Ano z bardzo prostej przyczyny: my kibice myślimy sercem, a nie rozumem, a ludzie co zarządzają Top-owymi klubami, to zawsze musi im się zgadzać w Excelu w rubryce ,,Przychody".
Zapominamy o jednym, to rynek (mercato) sam decyduje o popycie: jeśli Chelsea ma do zastąpienia 2 obrońców, a PSG jednego, to czy najpierw zapytają Inter i Juve o De Vrija i Ruganiego, czy o Skriniara i De Ligt-a? Oczywiście, że będą brali tych najbardziej z Top-u, a De Vrij niestety coraz więcej błędów popełnia (derby) co także potencjalni kupcy widzą....jak pojawi się oferta 75-80 mln Euro, to niezależnie od właścicieli każdy klub ją zawsze przynajmniej rozważy.
bobogol
Posty: 250
Rejestracja: 5 lut 2005, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: bobogol »

to ja już nie chce wierzyć w takich arabów, dzięki
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Orzeu »

bobogol pisze: 8 lip 2022, 00:29 to ja już nie chce wierzyć w takich arabów, dzięki
:D
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

A jeśli Dybala i Bremer oraz ewentualnie Milenkovic wcale mieliby nie być ostatnimi transferami, tylko
te Arabusy szykowałyby skok na jeszcze jednego piłkarza--->SMS z Lazio, to czy wtedy byś zmienił zdanie
Bobogol, nawet jakby odszedł Skriniar? :-D
:inter: :flaga:
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Towarzysz »

Obejrzałem profil na yt tego Corcione giuseppe czy jak mu tam, i jego treści raczej wyglądają jak hinduskie memy o futbolu niż poważne źródło informacji. Dodam też, że wiele użytkowników fcinter.pl mogłoby opisywać odejście Lukaku na kilka dni przed sylwestrem 2021, kiedy to Big Rom wysapał po raz pierwszy. Szczególnie, gdy sytuacja się "zaostrzyła" przy okazji wojny na Ukrainie i sankcji wobec Abramowicza. Tak samo można opisywać teraz przyjście Dybali na 100%, przyjście Bremera na 100%, tak więc nie jest to żadnym argumentem. Orzeu też słusznie punktuje Cię, rafi. Ale mimo to, wierzę, że może dojdzie do sprzedaży, choć większość tych argumentów uważam, za trochę wymyślonych "na siłę".
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Masz prawo jak Orzeu nie wierzyć, po to jest to forum, aby wymieniać opinie...
Ja jestem zdania, że Zhang już niczym nie zarządza, i to nie od wczoraj, ale od 27.11.2021 r.,wtedy utworzono spółkę o nazwie Glas Trust Corporation Ltd i Zhang wykonuje tylko polecenia osób które będą nowymi właścicielami klubu i te osoby kontrolują od tego 27.11.2021 finanse Interu. Bardzo dobrze to wyjaśnia jeden gość
co się zwie ,,Effenberg" i zna od podszewki finanse Interu, które analizował na podstawie oficjalnej dostępnej dokumentacji w PDF, jaką Inter jako klub musi udostępniać do publicznej wiadomości. Od razu powiem, że ten typ ma wiedzę wykraczającą poza normalne rozumowanie kibica Interu o finansowaniu klubów w Italii, jest fanem Interu i pracuje jako adwokat, słuchałem jego wypowiedzi w kwestii finansowania Interu i wszystkich struktur, jakie Chińczyki utworzyły przy okazji kupna Interu w 2016 roku:
https://www.youtube.com/watch?v=N-en50hrq2s
Od 27.11.2021 r. Glas Trust Corporation Ltd pojawił się na liście oficjalnych wspólników Interu Mediolan (poza Oaktree z USA).
Dlatego właśnie, niezależnie od daty jaką podaje Corcione Scarface, czyli 30.07, Inter i tak zostanie sprzedany.
Zhang już na luzie sobie udziela wywiadów, nic nie wspomina już o problemach finansowych, pełen luzik Steven...:)
:szal:
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Dzonyy »

rafi27 pisze: 8 lip 2022, 13:23 Masz prawo jak Orzeu nie wierzyć, po to jest to forum, aby wymieniać opinie...
Ja jestem zdania, że Zhang już niczym nie zarządza, i to nie od wczoraj, ale od 27.11.2021 r.,wtedy utworzono spółkę o nazwie Glas Trust Corporation Ltd i Zhang wykonuje tylko polecenia osób które będą nowymi właścicielami klubu i te osoby kontrolują od tego 27.11.2021 finanse Interu. Bardzo dobrze to wyjaśnia jeden gość
co się zwie ,,Effenberg" i zna od podszewki finanse Interu, które analizował na podstawie oficjalnej dostępnej dokumentacji w PDF, jaką Inter jako klub musi udostępniać do publicznej wiadomości. Od razu powiem, że ten typ ma wiedzę wykraczającą poza normalne rozumowanie kibica Interu o finansowaniu klubów w Italii, jest fanem Interu i pracuje jako adwokat, słuchałem jego wypowiedzi w kwestii finansowania Interu i wszystkich struktur, jakie Chińczyki utworzyły przy okazji kupna Interu w 2016 roku:
https://www.youtube.com/watch?v=N-en50hrq2s
Od 27.11.2021 r. Glas Trust Corporation Ltd pojawił się na liście oficjalnych wspólników Interu Mediolan (poza Oaktree z USA).
Dlatego właśnie, niezależnie od daty jaką podaje Corcione Scarface, czyli 30.07, Inter i tak zostanie sprzedany.
Zhang już na luzie sobie udziela wywiadów, nic nie wspomina już o problemach finansowych, pełen luzik Steven...:)
:szal:
Był u nas na stronie pod nickiem 'IlCapitano' niestety Orzeu go zbanował bo miał inne zdanie niż on.
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Zupełnie tego nie rozumiem....jak 30.07 ogłoszą tą sprzedaż, to będę się cieszył, że Araby przychodzą, a nie dlatego, że miałem rację w jakiejś kwestii na forum. Każdy ma prawo mieć inne zdanie, ale jak masz inne to podaj jakieś argumenty, ja to zrobiłem. Wierzę, że Inter zostanie sprzedany nie tyle przez to co mówi Corcione Scarface, ile przez to co mówią osoby, które znają się na tych kwestiach finansowania klubu i wiedzą do czego prowadzą pewne sytuacje, które to poruszyłem przy okazji powstania nowego wspólnika w Interze, od 27.11.2021 r. o nazwie Glas Trust Corporation Ltd (to nie są jakieś brednie kogoś z YT, tylko ta spółka jest oficjalnie wspólnikiem Interu Mediolan). I jak twierdzi kolega z Włoch, interista ,,Effenberg", co się na tym zna jak mało kto, wszystko prowadzi do zmiany właściciela klubu, bo po to właśnie tworzy się takie spółki, które kontrolują finanse podczas sprzedaży klubów, aż do momentu ujawnienia się nowych właścicieli.
:inter: :flaga:
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Endru »

Rafi mAm nadzieje, ze masz racje i ktos wybawi Inter od komunizmu
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Piekarz »

To, co pisze rafi27, brzmi wyjątkowo wiarygodnie, wręcz szalenie wiarygodnie. Wszystko się spina. Prześledziłem profil użytkownika i to jest osoba poważna. Radziłbym wam się tak łacno nie śmiać, bo niedługo może nie być wam do śmiechu.
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

68,55% udziałów od Suning Holding Group i 31,05% od Lion Rock Capital (w sumie 99,6% udziałów, co można też sprawdzić wg Wikipedia), od 27.11.2021 r. trafiło pod zastaw tej spółki Glas Trust Corporation Limited, która to jako podmiot trzeci, także za zgodą Oaktree, kontroluje finanse Interu Mediolan. W praktyce oznacza to mniej więcej tyle, że Zhang senior i junior nie mają już prawa w podejmowaniu decyzji strategicznych dla klubu.
Co takiego robi ten Glas Trust Corporation Limited? Prowadzi działalność na dużych umowach kredytowych poprzez pożyczki wewnątrzgrupowe. I tu muszę podziękować koledze z Włoch co się zwie ,,Effenberg", bo świetnie to wyjaśnił i wszystko się pokrywa: Oaktree pożyczyło Zhang-om te 292 mln Euro na wysokim procencie (bodajże 12%), a Glas Trust Corporation Limited, także za zgodą Oaktree, jest administratorem tej pożyczki.
Co więcej zapodaje kolega z Włoch, jesteśmy w fazie likwidacji tej pożyczki od Oaktree (o ile już to nie nastąpiło), co oznacza mniej więcej tyle, że za spółką Glas Trust Corporation Limited stoją nowi właściciele klubu, którzy wkrótce się ujawnią i te 292 mln Euro+ 12%, po spłacie przez nowych właścicieli, trafi z powrotem do Oaktree (co też potwierdza to o czy wcześniej pisałem, że celem Oaktree nie jest zostanie właścicielem Interu, ale czysty zysk-->dokładnie to samo mówi jeden z najlepszych expertów w branży finansowania klubów piłkarskich, Marco Bellinazzo).
:szal:
KaraJunior
Posty: 63
Rejestracja: 11 lis 2007, 16:41

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: KaraJunior »

rafi - może i dzień nie przyniósł nic nowego w mercato ale dobrze było przeczytać to co napisałeś tutaj ;) - nie jestem wielkim fanem ale i też wielkim wrogiem Suning - po prostu nie chciałbym co roku musieć sprzedawać najlepszych graczy dla ratowania finansów - jak już coś to dla ogromnych zysków. Obyś miał rację w tym co piszesz ... a jak nie to oby Suning stanął na nogach a Inter odzyskał blask chwały :D
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: andyvdm »

Przejrzałem z ciekawości profil na yt tego Giuseppe Scarface, moja uwagę oprócz beki która cisną z niego w komentarzach Włosi przykuł ten filmik

https://youtu.be/PLlDo4TRV5M

W którym pan Scarface ogłasza ze Bremer jest w interze ponieważ tak jest napisane na Wikipedii :lol:
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Piszę to co zapodają mądrzejsi ode mnie, a muszę przyznać, że tego typa z Włoch, co się zwie ,,Effenberg", na live słuchało setki osób na YT i nikt nie zakwestionował tego co mówi, ponieważ wszystko się pokrywa z dokumentacją oficjalnie udostępnioną do publicznej wiadomości przez nasz klub Inter Mediolan.
Jak będę wiedział coś nowego to zapodam :-D
To akurat o tym z Wikipedia to chyba go poniosło trochę, co nie znaczy że inne informacje, które zapodał,
jak np.z Lukaku, się nie sprawdziły....
Ale jeszcze raz powtórzę, moja przekonanie że Inter zostanie sprzedany nie wynika z tego co mówi Corcione,
choć nie wykluczam, że ktoś wysoko w hierarchii klubu dostarcza mu wiadomości, ile bardziej z tych faktów o których mówi kolega z Włoch ,,Effenberg", i które realnie potwierdzają, że Zhang w niedługim czasie zmierza do sprzedaży klubu (o ile już tego nie uczynił).
Ostatnio zmieniony 8 lip 2022, 21:51 przez rafi27, łącznie zmieniany 1 raz.
KaraJunior
Posty: 63
Rejestracja: 11 lis 2007, 16:41

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: KaraJunior »

to może być plotka jak wiele podczas np mercato i będzie flop ale może to być też prawda i wtedy każdy - czy w to wierzył czy też nie - będzie z grubsza zadowolony. Skoro możemy dywagować i plotkować o transferach to nie rozumiem po co odbierać ludziom ( rafiemu ) ochotę do szukania i wypisywania tutaj na forum tego czego się dowiedział. To akurat pomaga takim ludziom jak ja którzy nie posiadają social mediów i nie potrafią ni w ząb po włosku przetrwać ten okres między sezonami :) także dziękuję - jak okaże się to być nieprawdą to cóż - życie - fajnie było pomarzyć ale jak będzie to prawda to wtedy yupi i do przodu
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Towarzysz »

Jak najbardziej rafi wykonuje kawał świetnej roboty, research i podawanie argumentów, pełen szacunek za merytorykę, choć właśnie chcę te kilka argumentów z niechęcią odejścia piłkarzy (Skriniar chętnie by odszedł do PSG gdyby nie było nowych właścicieli?) i ze sponsorami (niezmiennie od przyjścia Sunning co roku rozwijamy się na tej płaszczyźnie) jest po prostu na siłę. Niemniej, ten wątek z finansami i spółką jest bardzo wiarygodny i stoję po stronię "naiwniaków", którzy wierzą, że 30 lipca będzie zmiana właściciela, może nawet wcześniej :-)

Co do samego Corcione, to gość moim zdaniem szuka uwagi, aniżeli podaje informacje z pierwszej ręki.
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Corcione jest taki trochę showmen z niego, ale jak my wszyscy kibicuje Interowi, no robi z siebie czasem
buraka, jak z tą Wikipedia-Bremer, ale jakieś kontakty faktycznie ma, akurat tego nie można podważyć,
bo tak jak pisałem wcześniej o Lukaku, on podał dokładnie co do dnia datę 16.06.22, kiedy to faktycznie Chelsea i Inter dogadywały transfer Lukaku, a on mówił o tej dacie 6.06.22, a nie jak tu ktoś pisał w grudniu 2021 po tym wywiadzie Lukaku że chce odejść z Chelsea, powtórzę:6.06.22 na swoim live jako pierwszy zapodał, że Lukaku na 100% trafi do Interu, bo miał informacje o tym spotkaniu obu klubów na tego 16.06.22 i że oba kluby będą chciały jak najlepiej dla Lukaku (to akurat mu się udało i to bardzo).
Naturalnie, w kwestii transferów łatwo z siebie zrobić pośmiewisko, bo nie raz tak było, że ktoś z kimś już wszystko dogadał, umowę, wizyty medyczne etc., a tu nagle okazuje się że niewypaliło (choćby Spinazzola-Inter, gdzie on nie przeszedł chyba testów medycznych).
W kwestii tej powstałej spółki Glas Trust która od 27.11.2021 kontroluje finanse Inter-u: tak na zdrową logikę, co także poruszył kolega z Włoch ,,Effenberg", w jaki sposób Zhang-i miałyby oddać Oaktree te 292 mln Euro+12%, nawet za rok czy dwa, jak Suning nie dawał kasy na Inter od tego momentu co Conte się dowiedział, że są problemy finansowe i odszedł? Nie mięli kasy wtedy to i za 1 rok czy 2 lata nie uzbieraliby ponad 300 mln Euro na spłatę pożyczki (obligacji) od Oaktree....po prostu w momencie pożyczki, Zhang wiedział, że sprzedaż klubu jest nieunikniona i że te pieniądze wyłożą za niego nowi właściciele, którzy kupią klub od niego.
https://ibb.co/tBffF9Z
Pegno po włosku oznacza ,,dać pod zastaw", np.udziały w jakiejś spółce czy przedsiębiorstwie etc.
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Endru »

Dobra Rafi ta corcione cie pogrzebala i juz ci nie wierze jednak. Ja w marcu opisalem atak Lukaku i Dybala w Interze mam ku temu dowody jak to wypali chyba bede lepszy od niego. Wypad z atencyjnymi dziwkami z yt
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Należysz chyba do klubu 99% ludzi, którzy nie wierzą w to, że Araby z Aramco nas kupią, więc aż takiej różnicy by nie było, jakbyś dołączył do klubu 1%, w którym jestem ja, Corcione i kilka innych osób, co wierzą w sprzedaż Interu..... :lol: :lol: :lol:
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Endru »

Dobrze Ci szło ale wyleciałeś z tym scarface i niestety straciłeś całą wiarygodność
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Pytanie co to znaczy wiarygodność w futbolu...? Nic nie jest wiarygodne, dopóki nie jest ogłoszone oficjalnie...w dziennikach sportowych we Włoszech piszą od lat czyste brednie, z czego jakieś 2% jest prawdą...to wszystko po to aby kibice mięli się czym emocjonować i żyli iluzją....podobnie z tym tematem tutaj: nie masz pewności w 100% że się to wydarzy, jak i w drugą stronę, że się nie wydarzy....od strony czysto finansowej Inter zmierza do sprzedaży klubu, ponieważ nikt z Chińczyków raczej by się nie zgodził, aby jakiś podmiot trzeci kontrolował ich finanse po tym jak pożyczyli kasę od Oaktree i że stracili kontrolę nad 99,6% udziałów jakie posiadali w Interze.
To są wiarygodne fakty, jakie się dokonały od 27.11.2021 r., kiedy powstała ta spółka Glas Trust Corporation Ltd i ja to pokazałem tym niedowiarkom, którzy twierdzili, że wszystko się opiera o jakieś brednie hinduskie szamana Corcione....jeśli ktoś kwestionuje to o czym pisałem od strony finansowej, to znaczy że nie ma bladego pojęcia o tym jakie są struktury i kto zarządza Interem :brawo:
:inter: :flaga:
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: andyvdm »

rafi27 pisze: 10 lip 2022, 20:26 To są wiarygodne fakty, jakie się dokonały od 27.11.2021 r., kiedy powstała ta spółka Glas Trust Corporation Ltd i ja to pokazałem tym niedowiarkom
Pokazałeś czy napisałeś ze tak jest bo atencjusze z yt tak mówią? Chętnie zobaczę jakieś oficjalne linki dotyczące tej spółki
Moldar3
Posty: 38
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Moldar3 »

Pierwsza data za nami, czekamy na drugą :)
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: andyvdm »

Pytam bo internet znajduje spółkę o tej nazwie z siedziba w Londynie, ale widzę tu klika problemów. Jeden z nich jest to ze zostają założona w 2012 roku a nie 2021 a drugi ze nie ma żadnych informacji o powiązaniu z Interem (a to podobno oficjalna współpraca) wiec może złe patrzę?
ODPOWIEDZ