SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: andyvdm »

To nie może być ta bo te co rafi opisywał utworzono w grudniu 2021 przez nowych właścicieli Interu
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: andyvdm »

Bo chyba Rafi ma coś lepszego niż to

https://imgbb.com/tBffF9Z

Ciężko uznać żebym był usatysfakcjonowany tym dowodem w postaci screena wielkości znaczka pocztowego z którego można wyczytać kawałek nazwy i PEGNO które może odnosić się do czegokolwiek. Poza tym kto normalny tak robi screeny?
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Sempre_Inter »

andyvdm pisze: 10 lip 2022, 21:57 Bo chyba Rafi ma coś lepszego niż to

https://imgbb.com/tBffF9Z

Ciężko uznać żebym był usatysfakcjonowany tym dowodem w postaci screena wielkości znaczka pocztowego z którego można wyczytać kawałek nazwy i PEGNO które może odnosić się do czegokolwiek. Poza tym kto normalny tak robi screeny?
Screen odnosie się do włoskiej spółki S.p.A. - Spółka Akcyjna. natomiast spółka o której wcześniej wspominał to Ltd. czyli odpowiednik spólki z ograniczona odpowiedzialnością w krajach anglosaskich. Mam dostęp do DUNS i mi żadnej spólki GLAS nie pokazuje, która została utworzona ww. terminie. Zatem screen odwołuje się do spółki zarejestrowanej we Włoszech, a cały czas mówi o spółce Ltd. zatem zarejestrowanej ?? w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Singapurze.
IMO Bullshit
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Pytanie jest jedno: co to zmieni, że pokaże Ci na dokumencie, że ta spółka od 27.11.2021 kontroluje Inter, jak np.po 30.07 jak nie nastąpi oficjalne ogłoszenie, to i tak nie uwierzysz jak inne pozostałe osoby z forum...
Koledzy z Włoch, co się tym zajmują od miesięcy, mają tą dokumentację i zapewne gdyby mi się chciało (a może mi się zechce, kto wie....), to bym im napisał, aby mi podesłali plik albo screen jakiegoś dokumentu, który to potwierdza. Na koniec wszystko i tak się sprowadza do jednego tylko: nie chodzi o to czy, ale o to kiedy Inter zostanie sprzedany...
Inter jest kontrolowany przez dwie spółki:
1) Grand Tower (którą zarządza Suning) 68,55%;
2) International Sports Capital (którą zarządza Lion Rock) 31,05%;
Razem stanowi to 99,6% udziałów w Interze.
Ten screen poniżej pochodzi chyba z dnia, kiedy Glas Trust Corporation Ltd przejęli pod zastaw udziały od właścicieli Interu-->International Sports Capital (po włosku ,,PEGNO" oznacza zastaw udziałów, akcji etc.) . Nie mam kompletnego tego dokumentu który to zapewne posiadają koledzy z Włoch.
https://ibb.co/NVPWvy4
:szal:
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Orzeu »

Orzeu pisze: 24 maja 2022, 22:57 Seba Inter wiarygodnym źródłem no chyba żarty jakieś.

Chciałbym bogatego wlasciciela w Interze ale no to na pewno sie nie stanie 10 lipca i na 99 procent obstawiam ze to nie będą Saudyjczycy.

pierwsza data minęła.

Czekamy na 31 lipca.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: andyvdm »

rafi27 pisze: 10 lip 2022, 22:56 Pytanie jest jedno: co to zmieni, że pokaże Ci na dokumencie, że ta spółka od 27.11.2021 kontroluje Inter, jak np.po 30.07 jak nie nastąpi oficjalne ogłoszenie, to i tak nie uwierzysz jak inne pozostałe osoby z forum...
Koledzy z Włoch, co się tym zajmują od miesięcy, mają tą dokumentację i zapewne gdyby mi się chciało (a może mi się zechce, kto wie....), to bym im napisał, aby mi podesłali plik albo screen jakiegoś dokumentu, który to potwierdza. Na koniec wszystko i tak się sprowadza do jednego tylko: nie chodzi o to czy, ale o to kiedy Inter zostanie sprzedany...
Inter jest kontrolowany przez dwie spółki:
1) Grand Tower (którą zarządza Suning) 68,55%;
2) International Sports Capital (którą zarządza Lion Rock) 31,05%;
Razem stanowi to 99,6% udziałów w Interze.
Ten screen poniżej pochodzi chyba z dnia, kiedy Glas Trust Corporation Ltd przejęli pod zastaw udziały od właścicieli Interu-->International Sports Capital (po włosku ,,PEGNO" oznacza zastaw udziałów, akcji etc.) . Nie mam kompletnego tego dokumentu który to zapewne posiadają koledzy z Włoch.
https://ibb.co/NVPWvy4
:szal:
Alez ja nie wcale nie chce dokumentacji na temat przejęcia udziałów w Interze tej spółki. Skoro mówisz z takim przekonaniem ze Glas jest OFICJALNYM partnerem Interu to wystarczy mi sam link na ten temat.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Dzonyy »

Orzeu pisze: 11 lip 2022, 07:39
Orzeu pisze: 24 maja 2022, 22:57 Seba Inter wiarygodnym źródłem no chyba żarty jakieś.

Chciałbym bogatego wlasciciela w Interze ale no to na pewno sie nie stanie 10 lipca i na 99 procent obstawiam ze to nie będą Saudyjczycy.

pierwsza data minęła.

Czekamy na 31 lipca.
Obecnie 1:0 dla orzeua. Rafi wariacie czekamy!

PS. Najlepszy temat na forum od dawna.
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Sempre_Inter »

andyvdm pisze: 11 lip 2022, 10:58
rafi27 pisze: 10 lip 2022, 22:56 Pytanie jest jedno: co to zmieni, że pokaże Ci na dokumencie, że ta spółka od 27.11.2021 kontroluje Inter, jak np.po 30.07 jak nie nastąpi oficjalne ogłoszenie, to i tak nie uwierzysz jak inne pozostałe osoby z forum...
Koledzy z Włoch, co się tym zajmują od miesięcy, mają tą dokumentację i zapewne gdyby mi się chciało (a może mi się zechce, kto wie....), to bym im napisał, aby mi podesłali plik albo screen jakiegoś dokumentu, który to potwierdza. Na koniec wszystko i tak się sprowadza do jednego tylko: nie chodzi o to czy, ale o to kiedy Inter zostanie sprzedany...
Inter jest kontrolowany przez dwie spółki:
1) Grand Tower (którą zarządza Suning) 68,55%;
2) International Sports Capital (którą zarządza Lion Rock) 31,05%;
Razem stanowi to 99,6% udziałów w Interze.
Ten screen poniżej pochodzi chyba z dnia, kiedy Glas Trust Corporation Ltd przejęli pod zastaw udziały od właścicieli Interu-->International Sports Capital (po włosku ,,PEGNO" oznacza zastaw udziałów, akcji etc.) . Nie mam kompletnego tego dokumentu który to zapewne posiadają koledzy z Włoch.
https://ibb.co/NVPWvy4
:szal:
Alez ja nie wcale nie chce dokumentacji na temat przejęcia udziałów w Interze tej spółki. Skoro mówisz z takim przekonaniem ze Glas jest OFICJALNYM partnerem Interu to wystarczy mi sam link na ten temat.
Wystarczy, że podrzuci w miarę wiarygodny link do powiązań kapitałowych. np. Duns lub jakiś odpowiednik Infoveriti lub https://rejestr.io/ gdzie możemy sprawdzić drzewko powiązań kapitałowo osobowych.
To są wszystko spółki kapitałowe z pełna księgowością i tak jak w Polsce co rok musi być złożony pełny raport do naszego KRS.
Do tej pory oprócz screenów spółki akcyjnej prawa włoskiego i odwoływanie się do Limited (prawa anglosaskiego) nie widze , tutaj żadnych sensowych danych, ani powiązań osobowych, ani kapitałowych.
IMO SCAM.
To, ze ktoś na YT o czymś mówi, to nie znaczy, ze to prawda.
Równie dobrze można na YT znależć youtuberów, którzy twierdzą, że Ziemia jest płaska. I czy to jest dowód, że nasza planeta jest płaska, że ktoś na YT o tym mówi, wystepując pod nickiem "effenberg"? (to pytanie retoryczne, jak coś).
Mimo wszystko podziwiam chęć i zapał do powielania tych treści, oraz wiarę :D
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Sempre_Inter, nie potrzebuję żadnych linków do powiązań kapitałowych, ani innych drzewek....
Tylko mi nie pisz proszę, że to co widzisz to nie jest prawda, bo to pochodzi z oficjalnej dokumentacji Interu Mediolan, nawet masz kwoty akcjonariuszy....to jest to co wcześniej pisałem, nawet jak komuś prawdę pokażesz, to i tak nie uwierzy, aby sobie dorobić swoją teorię do wytłumaczenia... :lol:
https://filebin.net/9hm6kuk04vuvhnh6 (trzeba pobrać video do 6 dni)

Ale piszę to dla tych co nigdy o tym nie mięli pojęcia, jak wygląda struktura wspólników w Interze:
1) Grand Tower SARL (68,55%-kontrolowany przez Suning-->Proprieta czyli właściciel);
2) International Sports Capital S.p.a. (31,05% - kontrolowany przez Lion Rock-->Proprieta czyli właściciel);
3) Glas Trust Corporation Ltd (,,Pegno" co oznacza zastaw udziałów, od 27.11.2021 wspólnik Interu);
4) OCM Luxembourg Sunshine SARL (,,Pegno" co oznacza zastaw udziałów, chodzi naturalnie o wspólnika
Interu Mediolan--->Oaktree, tu oni używają tej spółki z Luksemburga, za pomocą której pożyczyli Zhang-om
te 292 mln Euro na 12% odsetek).
Sprawa jest bardzo prosta: w tym momencie Oaktree i Glas Trust kontrolują razem finanse Interu z łączną kwotą 99,6%, co znaczy tyle, że Zhang jr i sr nic nie mogą zrobić nawet wydać 1Euro, jeśli nie zapytają o zdanie Oaktree i Glas Trust.
:inter: :flaga:
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: domin98 »

rafi27 pisze: 11 lip 2022, 13:56 Sempre_Inter, nie potrzebuję żadnych linków do powiązań kapitałowych, ani innych drzewek....
Tylko mi nie pisz proszę, że to co widzisz to nie jest prawda, bo to pochodzi z oficjalnej dokumentacji Interu Mediolan, nawet masz kwoty akcjonariuszy....to jest to co wcześniej pisałem, nawet jak komuś prawdę pokażesz, to i tak nie uwierzy, aby sobie dorobić swoją teorię do wytłumaczenia... :lol:
https://filebin.net/9hm6kuk04vuvhnh6 (trzeba pobrać video do 6 dni)
Ale skąd wiesz, że to jest oficjalna dokumentacja Interu? Bo pan Effenberg, który nawet swojej twarzy na Youtube nie pokazał, tak powiedział?
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Orzeu »

rafi27 pisze: 24 maja 2022, 23:05 Seba Inter News to fajny gość, czy wiarygodny to okaże się 10 lipca....;)
no i Seba nie jest wiarygodny.
rafi27 pisze: 24 maja 2022, 23:05 Swoją drogą, ten Alessandro G., który pracował dla Interu Mediolan i wielu innych klubów w Serie A i B od strony finansowej, posiada dokument który dowodzi sprzedaży klubu przez Zhanga do tego 10 lipca 2022 r.
rafi27 pisze: 25 maja 2022, 11:07 Małe sprostowanie: 10 lipca to nie data którą oni sobie wymyślili,ale jest na to dokument który podpisał Zhang i na którym to jest napisane, że do tego dnia musi sprzedać akcje Interu.
Czy ten dokument już wypłynął?
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Sempre_Inter »

rafi27 pisze: 11 lip 2022, 13:56 Sempre_Inter, nie potrzebuję żadnych linków do powiązań kapitałowych, ani innych drzewek....

Aha. To widzę, że nie masz żadnej wiedzy na temat funkcjonowania spółek kapitałowych i weryfikacji powiązań pomiędzy nimi :)
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Dobra, nie mam więcej słów.....nie no sam sobie ją stworzyłem i kwoty wpisałem, i nawet nadrukowałem herb Interu....che schifo :lol: :lol: :lol:
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Dzonyy »

domin98 pisze: 11 lip 2022, 14:06
rafi27 pisze: 11 lip 2022, 13:56 Sempre_Inter, nie potrzebuję żadnych linków do powiązań kapitałowych, ani innych drzewek....
Tylko mi nie pisz proszę, że to co widzisz to nie jest prawda, bo to pochodzi z oficjalnej dokumentacji Interu Mediolan, nawet masz kwoty akcjonariuszy....to jest to co wcześniej pisałem, nawet jak komuś prawdę pokażesz, to i tak nie uwierzy, aby sobie dorobić swoją teorię do wytłumaczenia... :lol:
https://filebin.net/9hm6kuk04vuvhnh6 (trzeba pobrać video do 6 dni)
Ale skąd wiesz, że to jest oficjalna dokumentacja Interu? Bo pan Effenberg, który nawet swojej twarzy na Youtube nie pokazał, tak powiedział?
Po co Ci jego twarz potrzebna? Nie wystarczy Ci, że zna się na tym jak mało kto?
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: domin98 »

rafi27 pisze: 10 lip 2022, 22:56 Pytanie jest jedno: co to zmieni, że pokaże Ci na dokumencie, że ta spółka od 27.11.2021 kontroluje Inter, jak np.po 30.07 jak nie nastąpi oficjalne ogłoszenie, to i tak nie uwierzysz jak inne pozostałe osoby z forum...
Koledzy z Włoch, co się tym zajmują od miesięcy, mają tą dokumentację
Skoro cała operacja jest utrzymywana od 27 listopada w ścisłej tajemnicy, to jakim cudem anonimowi Youtuberzy wiedzą o niej i mają dostęp do dokumentacji?

Jest to dla mnie tak samo wiarygodne jak to, że Corcione Scarface ma kolegę w rządzie Arabii Saudyjskiej oraz, że jest mu znana dokładna godzina rzekomego przelewu dla Zhangów :lol:
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Orzeu »

udziały Interu są pod zastaw dane to faktycznie tak pisano w prasie. Więc umówmy się, że Inter faktycznie musi spełniać jakieś wymagania finansowe i konsultuje się z ludźmi od Oaktree co do decyzji finansowych. Ale to z tego co pisano polega to też na tym, że do Rady Dyrektorów weszły 2 osoby od Oaktree. Na pewno jednak nie można powiedzieć, że Zhang nie ma prawa w podejmowaniu decyzji strategicznych dla klubu.

No i przede wszystkim, nie oznacza to, że zaraz do klubu wejdzie nowy inwestor z Arabii.

Ale czas leci, czekamy na księcia, który już za 2 tygodnie pojawi się w Mediolanie.
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Mam nieodparte wrażenie, że 99% osób biorących udział w tej dyskusji tylko czeka, aż minie 30.07 i nic się nie wydarzy, aby móc na forum obwieścić tryumf, że to co pisałem to brednie....
Powtarzam 10.07 albo 30.07.22 to daty które zapodały dwie osoby (Seba InterNews) i Corcione Scarface.
Ja na to spoglądam od strony bardziej finansowej, czyli że Chińczyki niczym już nie zarządzają, a skoro tak jest, to po co się na to zgodzili? Czysta logika podpowiada, że zmierzają do sprzedaży klubu i dużo przesłanek za tym przemawia, jak to że wycofują się z finansowania w futbol (sprzedaż 80% akcji Southampton), Inter jest chyba już jedynym klubem, gdzie mięli większościowe udziały....i tak dalej spoglądam tylko od strony finansowej, jak na to że Araby zaczęli inwestować w Metaverse (6,4 mld $), a Zhang jr nie tak dawno udzielił wywiadu w Metaverse i mówił że to przyszłość futbolu.....Przypadek? Nie sądzę.... :lol:
https://de.blogtienao.com/a-rap-xe-ut-s ... metaverse/
https://taketonews.com/de/zhang-intervi ... ommt-hoch/
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Orzeu »

rafi27 pisze: 11 lip 2022, 14:36 Mam nieodparte wrażenie, że 99% osób biorących udział w tej dyskusji tylko czeka, aż minie 30.07 i nic się nie wydarzy, aby móc na forum obwieścić tryumf, że to co pisałem to brednie....
no tak, od początku większość ludzi twierdzi, że to bzdury, które łyknąłeś i nic się w to lato jeśli chodzi o właścicieli nie wydarzy.
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Endru »

Seba Inter (y) zajebiscie rafi, może zostaw juz kibiców Interu w spokoju
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Akurat ten temat sprzedaży jest poruszany także we Włoszech przez włoskich kibiców, więc nie widzę problemu, aby nie można było o nim pogadać. Co będzie to będzie, nikt nie umrze raczej z tego powodu, nikomu nic się nie stanie.....najważniejsze aby Inter był mocny niezależnie od właściciela :inter: :flaga:
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Orzeu »

rafi27 pisze: 11 lip 2022, 14:49 Akurat ten temat sprzedaży jest poruszany także we Włoszech przez włoskich kibiców, więc nie widzę problemu, aby nie można było o nim pogadać. Co będzie to będzie, nikt nie umrze raczej z tego powodu, nikomu nic się nie stanie.....najważniejsze aby Inter był mocny niezależnie od właściciela :inter: :flaga:
pewnie, temat ciekawy
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: andyvdm »

rafi27 pisze: 11 lip 2022, 13:56 Sempre_Inter, nie potrzebuję żadnych linków do powiązań kapitałowych, ani innych drzewek....
Tylko mi nie pisz proszę, że to co widzisz to nie jest prawda, bo to pochodzi z oficjalnej dokumentacji Interu Mediolan, nawet masz kwoty akcjonariuszy....to jest to co wcześniej pisałem, nawet jak komuś prawdę pokażesz, to i tak nie uwierzy, aby sobie dorobić swoją teorię do wytłumaczenia... :lol:
https://filebin.net/9hm6kuk04vuvhnh6 (trzeba pobrać video do 6 dni)
Tutaj widzę twój największy problem. Zobaczyłeś jakiś screen dokumentacji który można zrobić w 10 minut u jakiegoś atencjusza na yt i zakładasz ze skoro powiedział ze to z oficjalnych dokumentów to tak musi być. Już mieliśmy wcześniej bajędy o oficjalnych dokumentach podpisanych przez Zhanga z data 10 lipca, które tez przedstawiałeś jako prawdę objawiona. Ja nie chce się z Ciebie wyśmiewać, tylko wyjaśnić ze te Seby i Scarfejsy to zwykle atencyjne dziwki co wyczuły wyświetlenia na yt od spragnionych takich wiadomości kibiców i teraz wymyślają różne bzdury pokroju tych ze słońce w południe nad Appiano podczas treningu wyglądało jak herb Aramco.
Ostatnio zmieniony 11 lip 2022, 14:57 przez andyvdm, łącznie zmieniany 2 razy.
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Sempre_Inter »

rafi27 pisze: 11 lip 2022, 14:36 Mam nieodparte wrażenie, że 99% osób biorących udział w tej dyskusji tylko czeka, aż minie 30.07 i nic się nie wydarzy, aby móc na forum obwieścić tryumf, że to co pisałem to brednie....
Powtarzam 10.07 albo 30.07.22 to daty które zapodały dwie osoby (Seba InterNews) i Corcione Scarface.
Ja na to spoglądam od strony bardziej finansowej, czyli że Chińczyki niczym już nie zarządzają, a skoro tak jest, to po co się na to zgodzili? Czysta logika podpowiada, że zmierzają do sprzedaży klubu i dużo przesłanek za tym przemawia, jak to że wycofują się z finansowania w futbol (sprzedaż 80% akcji Southampton), Inter jest chyba już jedynym klubem, gdzie mięli większościowe udziały....i tak dalej spoglądam tylko od strony finansowej, jak na to że Araby zaczęli inwestować w Metaverse (6,4 mld $), a Zhang jr nie tak dawno udzielił wywiadu w Metaverse i mówił że to przyszłość futbolu.....Przypadek? Nie sądzę.... :lol:
https://de.blogtienao.com/a-rap-xe-ut-s ... metaverse/
https://taketonews.com/de/zhang-intervi ... ommt-hoch/
Tu nie chodzi o wiarę ludzi racjonalnych, tylko o dowody, namacalne dane, które w normalnym świecie są weryfikowalne.
Ty nie rozumiesz jednej podstawowej rzeczy. W przypadku spółek kapitałowych mówimy o pełnej jawności ksiąg.
W Polsce każda spółka musi rokrocznie składać raport do KRSu.
Dane są możliwe do pobrania i przejrzenia m.in. InfoVeriti, DUNS, CreditReform.
Ty oprócz screena do włoskiej losowej spółki, która NIE MA ŻADNYCH powiązań z GLAS cośtam Limited (spółka prawa handlowego krajów anglosaskich) nie podałeś nic wartościowego, dla osoby która posiada w tym temacie większą wiedzę niż Ty. Rozumiem, że jesteś zafascynowany i Twoje zdanie opiera się zamiast na danych na wierze. Ok masz do tego prawo i rację. To jest jak z dupą, każdy ma swoją.
Abstrahując od danych, każdy racjonalny kibic Interu chciałby mieć bogatego właściciela itp. Natomiast moim zdaniem w tym przypadku nie ma żadnych przesłanek ku temu...
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Sempre_Inter, jak stworzysz taką dokumentację to też ci uwierzę.... :lol: :lol: :lol:
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: andyvdm »

rafi27 pisze: 11 lip 2022, 15:00 Sempre_Inter, jak stworzysz taką dokumentację to też ci uwierzę.... :lol: :lol: :lol:
To chyba nie będzie wielkie wyzwanie przekonać osobę która wierzyła ze Alessandro G ma w posiadaniu tajne dokumenty podpisane przez Zhanga ze 10 lipca Inter zostanie oficjalnie sprzedany
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Sempre_Inter »

rafi27 pisze: 11 lip 2022, 15:00 Sempre_Inter, jak stworzysz taką dokumentację to też ci uwierzę.... :lol: :lol: :lol:
Personalnie nic do Ciebie nie mam i wręcz podziwiam z jaką wiarą podchodzisz do tematu.
Jednakże jesteś bardzo odporny na rzeczowe argumenty i dalsza rozmowa z Tobą na ww. to jak gra w szachy z gołębiem. Gołąb nie dość, ze przewróci wszystkie figury, to nasra na planszę i odleci w poczuciu, że wygrał pojedynek.
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Najważniejsze aby Inter został sprzedany Arabom, bo Chińczyki już swoje zrobiły....kiedy to nie ma takiego znaczenia.... :hahaha:
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Endru »

Sempre_Inter pisze: 11 lip 2022, 15:05
rafi27 pisze: 11 lip 2022, 15:00 Sempre_Inter, jak stworzysz taką dokumentację to też ci uwierzę.... :lol: :lol: :lol:
Personalnie nic do Ciebie nie mam i wręcz podziwiam z jaką wiarą podchodzisz do tematu.
Jednakże jesteś bardzo odporny na rzeczowe argumenty i dalsza rozmowa z Tobą na ww. to jak gra w szachy z gołębiem. Gołąb nie dość, ze przewróci wszystkie figury, to nasra na planszę i odleci w poczuciu, że wygrał pojedynek.
To trochę jak dyskusja z VVujkiem zaczynam miec podejrzenia o multikonto
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Multikonto? Ze niby miałbym mieć dwa konta.....a niby na co by mi to było.....generalnie to nie chcę mi się pisać za dużo na forum, ale ten temat akurat rozpala wyobraźnię i dlatego go rozpocząłem.
Powtarzam, niezależnie od zdarzeń które nastąpią, nikomu się nic nie stanie od spekulowania na ten temat :-)
Wszystkim nam zależy aby Inter był mocny i coś co sezon wygrywał :inter: :flaga:
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Orzeu »

rafi27 pisze: 11 lip 2022, 15:26 Multikonto? Ze niby miałbym mieć dwa konta.....a niby na co by mi to było.....generalnie to nie chcę mi się pisać za dużo na forum, ale ten temat akurat rozpala wyobraźnię i dlatego go rozpocząłem.
Powtarzam, niezależnie od zdarzeń które nastąpią, nikomu się nic nie stanie od spekulowania na ten temat :-)
Wszystkim nam zależy aby Inter był mocny i coś co sezon wygrywał :inter: :flaga:
Suning przedłużyło oficjalnie prawa do nazwy ośrodka treningowego na kolejny rok. Mówiło się o kwocie niższej niż rok temu tj. 14 mln euro za rok. Dlaczego, skoro odchodzą?
ODPOWIEDZ