SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Witam,

na wstępie chciałbym wyjaśnić jedną istotną rzecz: postanowiłem założyć temat o sprzedaży naszego ukochanego klubu, FC Internazionale Milano, ponieważ przez kilka ostatnich miesięcy śledziłem tą tematykę bardzo dobitnie w mediach, internecie, Youtube etc, i wydało mi się interesujące poruszyć ten temat, zważywszy, że pojawiają się co kilka dni sprzeczne informacje na temat sprzedaży klubu. Część osób/ekspertów/mediów informuje o tym, że Zhang wcale nie zamierza sprzedać klubu, druga część co kilka dni donosi że sprzedaż jest nieuchronna. Każdy kto jest kibicem Interu, w tym ja od wielu lat bo od co najmniej 31, może się w tym nieco pogubić.

Dlatego właśnie postanowiłem uporządkować pewne fakty które faktycznie miały już miejsce i także napisać o tych faktach, które powinny się dokonać w bardzo niedalekiej przyszłości.
Zacznijmy może od takiego faktu: w grudniu 2021 r., pojawiło się nagle wiele informacji, które to podały prawie wszystkie media na świecie, że Inter Mediolan został sprzedany saudyjskiemu funduszowi PIF. Te informacje pojawiły się nagle, z dnia na dzień, nikt wcześniej raczej nie pisał o tym, że PIF faktycznie może kupić Inter, tym bardziej że już sfinalizowano zakup angielskiego klubu Newcastle United (7.10.2021). Okazuje się, że te informacje o zakupie Interu Mediolan wcale nie były fałszywe. Dokumenty były już gotowe, ale Zhang nie sprzedał Interu…..
Udało mi się namierzyć gościa na Youtube, on nazywa się Alessandro G., w przeszłości pracował m.in.także w Interze Mediolan, jest ekspertem na temat międzynarodowych funduszy finansowych, pracował także dla innych klubów w Serie A i Serie B. Słuchając go, naturalnie po włosku, da się od razu wyczuć, że gość posiada dużą wiedzę na temat włoskiej piłki, zwłaszcza od strony finansowej, która dla normalnych kibiców jest często mało klarowna. Zdaniem Alessandro, który do dziś ma wiele kontaktów w Interze, ale także wśród wielu osób z branży finansowej na całym świecie, owego grudnia 2021 r. Inter nie został sprzedany, ponieważ głównym oponentem ,,wejścia” nowych właścicieli z Arabii Saudyjskiej na rynek włoski była włoska LegaSerieA i Federcalcio, a to dlatego że boją się aby włoska Serie A nie przybrała kształtu ligi francuskiej (czytaj PSG) i nie straciła na prestiżu jak to się dzieje we Francji w lidze ,,farmerów”. I tu się pojawi pytanie, że ten Alessandro mówi głupoty, bo przecież mamy wielu właścicieli z USA, ostatnio nawet Atalantę podkupili amerykanie…..Ano właśnie czy nie dziwi nikogo, że jest taki boom z USA na zakup włoskich klubów (Atalanta, Genoa, Bologna, Spezia, Roma etc) a np.Saudyjczycy z PIF/Aramco nie mogą tego dokonać? Otóż ów Alessandro tak to wyjaśnia:,,Jeśli włoski klub chce kupić jakiegoś piłkarza, to po gotówkę udaje się do 1 lub 2 banków, i te banki takiej gotówki klubom użyczają, oczywiście zarabiając przy tym odpowiednie kwoty. Amerykańskie fundusze często współpracują z bankami na całym świecie, także włoskimi, które to klubom dają aktywa w postaci gotówki na zakup danego piłkarza. Jeśli we Włoszech pojawi się fundusz PIF/Aramco to czy oni będą kogokolwiek z banków prosić o kasę na zakup jakiegoś piłkarza? Oczywiście że nie bo sami mają tyle, że mogą kupić większość banków na świecie”. I tu się zamyka koło. Wejście PIF/Aramco na włoski rynek spowoduje kompletne przewrócenie całego porządku finansowego, a co za tym idzie nie jest na rękę bankom, władzom Serie A i Federacji, po prostu oni się najnormalniej boją siły finansowej Saudyjczyków i konsekwencji jakie mogą oni sprawić we włoskiej piłce (tu można by także doliczyć prezesa juve-Agnelli, ponieważ to jego rodzina przez lata dyktowała warunki we włoskiej piłce, a sam Agnelli zawsze był przeciw Saudyjczykom, nie dziwi więc że zawsze tak Zhanga uściskuje, bo nie chce aby ten sprzedał im klub). Jeśli ktoś nie wie ile kasy mają Saudyjczycy to niech wpisze w Google PIF/Aramco….490mld funtów różnych aktywów…...właściciele PSG i ManCity to przy nich biedacy, dla porównania spółka rodziny Agnellich-Exor, którą zarządza Elkann, posiadała aktywa na 31 mld euro na koniec 2021 r. Po prostu nie ma takiej granicy jaką za jakiegoś piłkarza Saudyjczycy nie mogliby zapłacić (jak widzimy finansowe FairPlay można sobie włożyć gdzie światło nie dochodzi, co widać po przedłużeniu umowy Mbappe z PSG). W dalszej części Alessandro G.,który jest także fanem Interu, mówi o tym, że wcale nie jest powiedziane, że te trudności które stały na przeszkodzie w sprzedaży Interu w grudniu 2021 r, nie zostały usunięte w ciągu tego pół roku i że niebawem nasz klub zostanie sprzedany Saudyjczykom. Te słowa może także potwierdzać fakt, że Supercoppa d`Italia 2022 będzie rozegrana w styczniu 2023 właśnie w Arabii Saudyjskiej. Kontynuując ten wątek o sprzedaży Interu natrafiłem na 3 Youtuber-ów, którzy śledzą ten temat od wielu miesięcy i których wiarygodność wydaje się być dość wysoka: Seba Inter News, Giuseppe Corcione i Gli Esonerati Original. Muszę przyznać, że informacje które podają naprawdę sprawdzają się w rzeczywistości, choć nie ma osoby która w 100% była by pewna, jeśli mamy do czynienia z tak skomplikowanymi transakcjami jak sprzedaż klubu, dopóki coś już nie jest oficjalnie podane. Nie wiem czy wszyscy pamiętają casus Atalanty Bergamo z przełomu kwietnia/maja tego roku: jednego wieczoru podano dementi, że żadni Amerykanie ich nie kupują, a na drugi dzień podano oficjalny komunikat o sprzedaży części akcji klubu Amerykanom. Tak to działa właśnie, dopóki coś nie jest oficjalne, to nikt nie ma patentu na prawdę…..
Podobnie było z Interem, bodajże w czerwcu 2016r., nikt w prasie o tym zbytnio nie pisał, że Thohir sprzeda klub, a tu nagle podano z dnia na dzień, że Inter przejmują Chińczycy…..

I teraz gwóźdź całego artykułu: wg tych 3 źródeł z Youtube ale także owego Alessandro G., nasz klub FC Internazionale Milano, do 10 lipca 2022 r. zostanie sprzedany Saudyjczykom z PIF/Aramco (pierwszy to fundusz inwestycyjny, a drugi to przedsiębiorstwo naftowe z Arabii Saudyjskiej, oba kontrolowane przez państwo i księcia bin Salmana). PIF/Aramco utworzą specjalną spółkę/przedsiębiorstwo, które to będzie właścicielem Interu Mediolan. Steven Zhang ma być ponoć jeszcze 2 lata prezydentem, z ilością ok.30% akcji, a potem podzieli los Thohira, który sprzedał swój pakiet akcji Chińczykom. Oczywiście w umowie był poruszony także wątek stadionu, choć tu jeszcze nie jest do końca jasne czy Inter wybuduje sam nowy obiekt w Sesto San Giovanni czy też Saudyjczycy dogadają się w jakiś sposób z nowymi właścicielami Milanu (Investcorp z Bahrajn lub RedBird z Usa), aby wspólnie wybudować nowy stadion.
Co także istotne, a co chyba mało kto wie, fundusz Oaktree tak naprawdę jest kontrolowany przez ludzi, którzy mają interesy z funduszem PIF. Wracając do sprzedaży klubu, Seba Inter News, to gość na Youtube który weryfikował tą informację odnośnie sprzedaży klubu, ma znajomego menadżera który pracuje w Aramco, który to właśnie pracował przy sporządzaniu umowy i on także mu potwierdził, że Inter zostanie sprzedany Saudyjczykom do 10 lipca 2022r. To samo potwierdzają Giuseppe Corcione i Gli Esonerati Original.
I teraz pojawi się pytanie: co się stanie jeśli faktycznie Saudyjczycy kupią Inter do tego 10 lipca 2022 r.? Jak będzie wyglądało ,,mercato” Interu? Otóż od razu trzeba zaznaczyć, że Saudyjczycy nie pojadą na żywioł i nie wpompują 500 mln euro na transfery…..Zapewne na pierwszym miejscu postawią sobie stabilność finansową, oczywiście będą wzmocnienia składu, aby drużyna mogła realnie walczyć na 3 frontach, ale raczej bym nie liczył na 500 mln wydatków i zakup graczy po 100mln euro…..oni będą spokojnie systematycznie działali, tak jak Marotta i Ausilio to robią, ale co jest najistotniejsze: jeśli przejmą Inter to skończą się wszelkie problemy finansowe Interu, nie będzie już raczej sprzedaży najlepszych graczy, jak to było z Hakimi i Lukaku, tylko systematyczne wzmacnianie drużyny aby obalić w ciągu 3 lat monopol Anglików czy Hiszpanów na wygrywanie Champions League. Jak sami chyba widzicie, nie mamy już do czynienia z wyścigiem klubów, ale wyścigiem państw (Qatar, Abu Dzabi, Arabia Saudyjska), o to kto będzie nr 1 w futbolu…..obyśmy stali się częścią tego wyścigu, bo to będzie znaczyło, że Inter stanie się oficjalnie najbogatszym klubem na świecie (wg transfermarkt na 24.05.2022-->Newcastle-290 mln Euro, Inter 528 mln Euro).

Napiszcie co tym sądzicie, zaznaczam, że moje informacje pochodzą z obserwacji osób które się tą tematyką zajmują od miesięcy i że 100% pewności nie ma nikt do momentu ogłoszenia sprzedaży, ale śledząc cały ten wątek, muszę przyznać, że chłopaki mają dobre kontakty w Interze i w sferach finansowych, także w przedsiębiorstwie Aramco, co faktycznie może mieć miejsce, czyli sprzedaż Interu, zresztą w Chinach skończył się boom na futbol, bo nawet zrezygnowali z Mistrzostw Świata 2030 i inwestowania w kluby piłkarskie. Inter to chyba jedna z ostatnich drużyn z właścicielami chińskimi, oby tylko do 10 lipca 2022r.!

Forza Inter Sempre!

rafi27
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Kebo »

Nie czytałem. Zaden poważny inwestor nie kupi klubu we Wloszech, a juz na pewno nie Inter z ogromnymi dlugami. Chinczyk powoli zniszczy druzyne kolejnymi okienkami z potrzeba zysku.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: VVujek »

Ciekawa lektura, było by miło gdyby jednak ktoś bardziej stabilny finansowo kupił Inter :)
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Wujek, chyba nie piszesz poważnie.....nie ma na dzień dzisiejszy bogatszych potencjalnych kupców niż Saudyjczycy.....nas nie kupiłaby firma tylko państwo Arabia Saudyjska, czy to mało stabilny kontrahent?;)
KaraJunior
Posty: 63
Rejestracja: 11 lis 2007, 16:41

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: KaraJunior »

Rafi - dobrze sie czytało - mam nadzieję że ten scenariusz się sprawdzi. Wiadomo nie od dziś że wielki biznes lubi ciszę i miejmy nadzieję że to jest właśnie taka cisza przed burzą. Ale póki nie będzie oficjalnego potwierdzenia to życie nauczyło mnie podchodzić do takich tematów z przymrużeniem oka. Ale dzięki że napisałeś to czego sie dowiedziałeś :hold: . A ja chyba muszę w końcu iść na kurs j.włoskiego :D
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Orzeu »

Seba Inter wiarygodnym źródłem no chyba żarty jakieś.

Chciałbym bogatego wlasciciela w Interze ale no to na pewno sie nie stanie 10 lipca i na 99 procent obstawiam ze to nie będą Saudyjczycy.
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Seba Inter News to fajny gość, czy wiarygodny to okaże się 10 lipca....;)
Na pewno w takich kwestiach każdy ma swoje zdanie i dopóki nie ma oficjalnego potwierdzenia to można gdybać....
Swoją drogą, ten Alessandro G., który pracował dla Interu Mediolan i wielu innych klubów w Serie A i B od strony finansowej, posiada dokument który dowodzi sprzedaży klubu przez Zhanga do tego 10 lipca 2022 r.
Naturalnie na Youtube nie może pokazać tego dokumentu, ale mi się wydaje, że mówi prawdę, widać że jest obyty w tematyce finansów klubowych i raczej nie robiłby sobie jaj z wielu kibiców Interu, skoro sam jest kibicem naszego klubu.
I tu zapewne wielu powie, że to nie prawdziwe etc....tacy już jesteśmy wszyscy, nie uwierzymy dopóki tego nie ogłoszą oficjalnie, taka jest natura większości osób....
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Kebo »

VVujek pisze: 24 maja 2022, 22:48 Ciekawa lektura, było by miło gdyby jednak ktoś bardziej stabilny finansowo kupił Inter :)
Róbcie screeny :lol: nie wierzę w Ciebie gościu XDDDD
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

KaraJunior, polecam naukę j.włoskiego, najpiękniejszego na świecie po....polskim;)

A propos sprzedaży, to co dziś pisze Fabrizio Biasin:
https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... rta-inter/

,,E' vero che è arrivato un fondo ed ha fatto un'offerta importante, ma al momento la volontà della proprietà Zhang è quella di andare avanti e continuare a bordo dell’Inter. La società ragiona sul mercato per questi mesi estivi e sugli obiettivi della nuova stagione".-,,To prawda że pojawił się fundusz i złożył ofertę, ale na razie chęcią rodziny Zhang jest kontynuowanie współpracy z Interem. Właściciele myślą już o mercato i celach na nowy sezon"-on już wie to o czym pisałem.... ;-)
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: VVujek »

rafi27 pisze: 24 maja 2022, 22:54 Wujek, chyba nie piszesz poważnie.....nie ma na dzień dzisiejszy bogatszych potencjalnych kupców niż Saudyjczycy.....nas nie kupiłaby firma tylko państwo Arabia Saudyjska, czy to mało stabilny kontrahent?;)
Ktoś bardziej stabilny finansowo od Chińczyków.


Kebo nie zesraj się...
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Chińczyki mają wspólne interesy z Arabią Saudyjską na wiele mld dolarów, tak naprawdę Zhang i jego ojciec nic nie mają do gadki, jeśli już dogadały się ponad nimi rządy obu krajów, czyli Chin i Arabii Saudyjskiej. Zhang grzecznie wykona to co mu powie Parta Komunistyczna i prezydent Xi, a wiele wskazuje na to, że tak właśnie będzie w przypadku tej transakcji....na osłodę otrzyma od rządu Chin akcje Suning, których kilka procent ma obecnie rząd chiński;) Wydaje mi się, że nasz znany dziennikarz Fabrizio Biasin, który zapodaje wiele wiarygodnych informacji, wie o wiele więcej niż może obecnie napisać....;)
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: andyvdm »

Ci Seby Inter i inni gownodziennikarze z ty i Twittera już podawali chyba z 10 dat w tym roku kiedy to Saudyjczycy przejmą Inter a wy dalej to łykacie jak młode pelikany. :o
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Co się pienisz andyvdm, nie chcesz wierzyć takie masz prawo, ale nie pisz później nic, jak okaże się że oni mięli rację.....czasem milczenie jest złotem;)
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: andyvdm »

rafi27 pisze: 25 maja 2022, 00:15 Co się pienisz andyvdm, nie chcesz wierzyć takie masz prawo, ale nie pisz później nic, jak okaże się że oni mięli rację.....czasem milczenie jest złotem;)
No poczekajmy do 10 lipca, nawet jestem w stanie ci podpowiedzieć co się wtedy stanie. To samo co podczas poprzednich dat podawanych przez twoich insiderów. Nic. Tylko trwoga, bieda, zgryzota i zbieranie 60 mln żeby mieć na pensje. Kolejne mercato z posunięciami typu Dzeko za Lukaku. Tylko ciemność i żal. Udręka.
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Jeśli będzie jak piszesz, to w Europie nigdy nic już nie wygramy (mowa o CHL), tylko jak odejdą Chińczyki i sprzedadzą klub komuś kto chce inwestować, to widzę jakieś szanse. Kto dziś nie inwestuje w jakościowych piłkarzy, ten może tylko pomarzyć o wygraniu CHL.....na koniec kto jest w finale: bajka z Villarreal czy Liverpool?;) My bierzemy Caicedo do ataku w styczniu, a The Reds wydają 45 mln na Luisa Diaza....od razu widać różnicę....
Moldar3
Posty: 38
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Moldar3 »

Ja bym ino nie chciał zarządzania jak w psg, jeżeli faktycznie kiedyś dojdzie do takiego przejęcia.
KaraJunior
Posty: 63
Rejestracja: 11 lis 2007, 16:41

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: KaraJunior »

Kebo nawet jeśli to się nie sprawdzi co napisał Rafi to czy forum nie jest po to żeby wyrazić swoje zdanie i przewidywania ?? Po co to wycieczki personalne ?? Czy Twoje krytyczne zdanie zawsze się sprawdza ? Nie, a jednak wciąż krytykujesz i uważasz że masz do tego pełne prawo - jeśli tak to nie odbieraj tego prawa innym osobom którym chciało się wyrazić swoje zdanie i to w pełniejszym wymiarze podając jednak jakieś argumenty a nie tylko ,, jest chooojowo bo ja tak mówię''
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: VVujek »

kebo od momentu zbanowania członków grupy pewnego incydentu coś się w głowie przewróciło i zaczął atakować ludzi na stronie.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Orzeu »

andyvdm pisze: 25 maja 2022, 00:08 Ci Seby Inter i inni gownodziennikarze z ty i Twittera już podawali chyba z 10 dat w tym roku kiedy to Saudyjczycy przejmą Inter a wy dalej to łykacie jak młode pelikany. :o
nom dokładnie i tak będzie i tym razem.

Miało być w październiku, później w listopadzie, grudniu, do końca roku, w styczniu, w marcu, na koniec sezonu - i tak to się kręci. Nie sądzę, aby szykowała nam się zmiana właściciela w tym roku.

Ale jak zawsze, będę śledził temat z ciekawością
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Dzonyy »

Orzeu pisze: 25 maja 2022, 10:06
andyvdm pisze: 25 maja 2022, 00:08 Ci Seby Inter i inni gownodziennikarze z ty i Twittera już podawali chyba z 10 dat w tym roku kiedy to Saudyjczycy przejmą Inter a wy dalej to łykacie jak młode pelikany. :o
nom dokładnie i tak będzie i tym razem.

Miało być w październiku, później w listopadzie, grudniu, do końca roku, w styczniu, w marcu, na koniec sezonu - i tak to się kręci. Nie sądzę, aby szykowała nam się zmiana właściciela w tym roku.

Ale jak zawsze, będę śledził temat z ciekawością
10 lipca powiedza, ze bedzie w sierpniu :)
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: VVujek »

Ja od samego początku byłem nastawiony na sprzedaż jednej gwiazdy, więc gdyby Sunning sprzedał klub bogaczom byłbym miło zaskoczony.
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Kebo »

VVujek pisze: 25 maja 2022, 08:56 kebo od momentu zbanowania członków grupy pewnego incydentu coś się w głowie przewróciło i zaczął atakować ludzi na stronie.
Jestem nauczony, że obok głupoty nie przejdę obojętnie. Gościu pisze rozprawkę powołując się na źródła z YT, które żyją z jeszcze większych sensacji niż pismaki z TS... Są użytkownicy, którzy regularnie dostają ode mnie plusy i z którymi chętnie dyskutuje, ale na tej stronie promowana jest chora, pro Zhangowa narracja. Ty sobie coś wmówiłeś o jakiejś grupie i moim nastawieniu, a jest ono takie, że odkąd Chińczycy mają zablokowaną opcję inwestowania poza kraj przez komunistyczny rząd to powinni zejść ze sceny. Mnie gówno obchodzi co oni zrobili, obchodzi mnie Inter, a nie Ci ludzie. Nie mają opcji rozwoju to wypad.
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Małe sprostowanie: 10 lipca to nie data którą oni sobie wymyślili,ale jest na to dokument który podpisał Zhang i na którym to jest napisane, że do tego dnia musi sprzedać akcje Interu. Ten dokument posiada właśnie ów Alessandro G., który to także pracował w Interze Mediolan kilka lat do tyłu, a także w innych kilku klubach Serie A i B (był expertem od zagranicznych funduszy finansowych). Naturalnie ze względu na wartość dokumentu nie chciał go pokazać na YT, ponieważ tu byłaby na pewno interwencja ze strony klubu i policji. Można mu wierzyć bądź nie, ale faktycznie wydaje się, że może mieć taki dokument, biorąc pod uwagę to gdzie pracował, kogo zna i kto mógł mu taki dokument udostępnić.Wracając do tego co pisało kilka osób: owszem wcześniej były takie osoby na YT albo w internecie, co wypisywały artykuły, że Inter zostanie sprzedany w grudniu, albo w styczniu albo w marcu.....jest jednak jedna różnica do tego co teraz: żadna z tych osób nie miała na to dowodu, a ten Alessandro G.,ma teraz na to taki dokument. Jak faktycznie go nabył nie chciał się podzielić tą wiedzą.:)
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: VVujek »

Kebo pisze: 25 maja 2022, 11:06
VVujek pisze: 25 maja 2022, 08:56 kebo od momentu zbanowania członków grupy pewnego incydentu coś się w głowie przewróciło i zaczął atakować ludzi na stronie.
Jestem nauczony, że obok głupoty nie przejdę obojętnie. Gościu pisze rozprawkę powołując się na źródła z YT, które żyją z jeszcze większych sensacji niż pismaki z TS... Są użytkownicy, którzy regularnie dostają ode mnie plusy i z którymi chętnie dyskutuje, ale na tej stronie promowana jest chora, pro Zhangowa narracja. Ty sobie coś wmówiłeś o jakiejś grupie i moim nastawieniu, a jest ono takie, że odkąd Chińczycy mają zablokowaną opcję inwestowania poza kraj przez komunistyczny rząd to powinni zejść ze sceny. Mnie gówno obchodzi co oni zrobili, obchodzi mnie Inter, a nie Ci ludzie. Nie mają opcji rozwoju to wypad.
Przecież ty rozdajesz mi minusy bez względu na to co napisze , więc nic sobie nie wmówiłem tylko takie są fakty.

A chory to jest ciągły płacz i ubliżanie właścicielom , czas się pogodzić z obecną polityką, taka jest teraz nasza rzeczywistość i nie mamy na nią wpływu.

Kibice innych drużyn też by chcieli mieć bogatego właściciela, nie mają i nie płaczą. Ty byś napisał , że mają mentalność przegrywów, a prawda jest taka że każdy chce wygrywać.

Przyjdzie odpowiednio wysoka ofertą to Sunning sprzeda klub, nie można mieć do nich pretensji,bo obecna sytuacja to wina wielu czynników, a nie ich celowego działania.

No, ale najlepiej napisać.
-Mam to w dupie
-Sunning golodupcy won

A ci co ich bronią to mają mentalność przegrywów...
Ostatnio zmieniony 25 maja 2022, 11:38 przez VVujek, łącznie zmieniany 1 raz.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Orzeu »

w punkt VVujek :D
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: domin98 »

Kebo pisze: 25 maja 2022, 11:06
VVujek pisze: 25 maja 2022, 08:56 kebo od momentu zbanowania członków grupy pewnego incydentu coś się w głowie przewróciło i zaczął atakować ludzi na stronie.
Jestem nauczony, że obok głupoty nie przejdę obojętnie. Gościu pisze rozprawkę powołując się na źródła z YT, które żyją z jeszcze większych sensacji niż pismaki z TS... Są użytkownicy, którzy regularnie dostają ode mnie plusy i z którymi chętnie dyskutuje, ale na tej stronie promowana jest chora, pro Zhangowa narracja. Ty sobie coś wmówiłeś o jakiejś grupie i moim nastawieniu, a jest ono takie, że odkąd Chińczycy mają zablokowaną opcję inwestowania poza kraj przez komunistyczny rząd to powinni zejść ze sceny. Mnie gówno obchodzi co oni zrobili, obchodzi mnie Inter, a nie Ci ludzie. Nie mają opcji rozwoju to wypad.
no dobra, ale gdzie ta narracja jest promowana?
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: andyvdm »

rafi27 pisze: 25 maja 2022, 11:07 owszem wcześniej były takie osoby na YT albo w internecie, co wypisywały artykuły, że Inter zostanie sprzedany w grudniu, albo w styczniu albo w marcu.....jest jednak jedna różnica do tego co teraz: żadna z tych osób nie miała na to dowodu, a ten Alessandro G.,ma teraz na to taki dokument. Jak faktycznie go nabył nie chciał się podzielić tą wiedzą.:)
Bardzo optymistycznie zakładać jako fakt coś co mówi jakiś atencjusz anonim na yt. W jaki sposób jesteś w stanie zweryfikować te informacje gdzie on pracował i jakie dokumenty posiada?
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Dzonyy »

andyvdm pisze: 25 maja 2022, 11:58
rafi27 pisze: 25 maja 2022, 11:07 owszem wcześniej były takie osoby na YT albo w internecie, co wypisywały artykuły, że Inter zostanie sprzedany w grudniu, albo w styczniu albo w marcu.....jest jednak jedna różnica do tego co teraz: żadna z tych osób nie miała na to dowodu, a ten Alessandro G.,ma teraz na to taki dokument. Jak faktycznie go nabył nie chciał się podzielić tą wiedzą.:)
Bardzo optymistycznie zakładać jako fakt coś co mówi jakiś atencjusz anonim na yt. W jaki sposób jesteś w stanie zweryfikować te informacje gdzie on pracował i jakie dokumenty posiada?
Bo tak powiedział :D

Podziwiam, ze Ci się chciało, ale jak dla mnie to stek bzdur.
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Kebo »

domin98 pisze: 25 maja 2022, 11:32
Kebo pisze: 25 maja 2022, 11:06
VVujek pisze: 25 maja 2022, 08:56 kebo od momentu zbanowania członków grupy pewnego incydentu coś się w głowie przewróciło i zaczął atakować ludzi na stronie.
Jestem nauczony, że obok głupoty nie przejdę obojętnie. Gościu pisze rozprawkę powołując się na źródła z YT, które żyją z jeszcze większych sensacji niż pismaki z TS... Są użytkownicy, którzy regularnie dostają ode mnie plusy i z którymi chętnie dyskutuje, ale na tej stronie promowana jest chora, pro Zhangowa narracja. Ty sobie coś wmówiłeś o jakiejś grupie i moim nastawieniu, a jest ono takie, że odkąd Chińczycy mają zablokowaną opcję inwestowania poza kraj przez komunistyczny rząd to powinni zejść ze sceny. Mnie gówno obchodzi co oni zrobili, obchodzi mnie Inter, a nie Ci ludzie. Nie mają opcji rozwoju to wypad.
no dobra, ale gdzie ta narracja jest promowana?
:lol: szkoda na was klawiatury typie, suning top niestety
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Orzeu »

wszystko na temat :lol:
ODPOWIEDZ