Nasz Własny Stadion

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
Joker
Posty: 65
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:23
Lokalizacja: Wyszków

Odp: Nasz Własny Stadion

Post autor: Joker »

Wymiana murawy to nie problem.Trzeba by było odnowić trochę ten stadion bo on już ma swoje lata
Meti
Posty: 209
Rejestracja: 9 gru 2004, 20:21

Odp: Nasz Własny Stadion

Post autor: Meti »

Problem z SS jest taki, że nie ma tam chyba żadnych punktów komercyjnych jak sklepy(poza San Siro Store nieczynnym w dniu meczu chyba) i bary. Jest tylko zwykły sektor dla vipów a nie ma specjalnych lóż i sky boxów, a to chyba na tym trzepie się największą kasę.
Che tanto e sempre la stessa storia
Un'ora e mezza senza fiato
Perche c'e solo l'Inter.
C'e solo l'Inter, per me, solo l'Inter
C'e solo l'Inter, per me...
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Nasz Własny Stadion

Post autor: Dzonyy »

Największy problem jest w tym że San Siro jest wynajmowane.
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Meti
Posty: 209
Rejestracja: 9 gru 2004, 20:21

Odp: Nasz Własny Stadion

Post autor: Meti »

Ale chyba na korzystnych warunkach. Kiedyś miasto (lub gmina czy kto tam dokładnie jest właścicielem obiektu) burzyło się, że utrzymanie stadionu dużo kosztuje, a kluby korzystające z SS nie ponoszą tego kosztów.
Che tanto e sempre la stessa storia
Un'ora e mezza senza fiato
Perche c'e solo l'Inter.
C'e solo l'Inter, per me, solo l'Inter
C'e solo l'Inter, per me...
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Nasz Własny Stadion

Post autor: Dzonyy »

No ale wiesz napewno dużo gorzej na tym wychodzimy niż klub grające na własnych stadionach, poza tym nowy stadion by przyciągnał widzow :)
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Nasz Własny Stadion

Post autor: Raffal »

Jakos nie moge sobie wyobrazic Interu i Mialnu na roznych obiektach :) przecierz to jest czesc historii  nowy wspolny stadion to by było fajne :)
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Nasz Własny Stadion

Post autor: Dzonyy »

Jak nowy to wolałbym bez Milanu!
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Jarek_FCI
Posty: 371
Rejestracja: 11 lut 2006, 21:50

Odp: Nasz Własny Stadion

Post autor: Jarek_FCI »

Dzonyy pisze: Jak nowy to wolałbym bez Milanu!
A co ci przeszkadza Milan na San Siro? Jeśli przez tyle lat kluby się dogadują w sprawie użytkowania San Siro to nie widze powodów aby to zmieniać. Choć oczywiście przydałaby się modernizacja stadionu.
Meti
Posty: 209
Rejestracja: 9 gru 2004, 20:21

Odp: Nasz Własny Stadion

Post autor: Meti »

Jeżeli będzie nowy stadion to raczej na pewno nie wspólny bo zarówno Moratti jak i Berlusconi mówili, że współdzielenie stadionu ie zawsze jest łatwe i czasem sprawia dużo kłopotów.
Che tanto e sempre la stessa storia
Un'ora e mezza senza fiato
Perche c'e solo l'Inter.
C'e solo l'Inter, per me, solo l'Inter
C'e solo l'Inter, per me...
Magiq
Posty: 153
Rejestracja: 19 gru 2007, 23:19
Lokalizacja: Wałbrzych

Odp: Nasz Własny Stadion

Post autor: Magiq »

Klopoty sprawia,ostatnio gralismy mecz z L"poolem tydzien pozniej bo swoj mecz gral Milan.Druga sprawa to murawa,ktora jest w nie najlepszym stanie przez to ze dwa razy w tygodniu rozgrywany jest na niej mecz albo Interu albo Milanu.Stadion nie jest tez obiektem nowoczesnym,przydalo by sie zrobic remont.Mysle ze plan budowy nowego stadionu jest calkiem ciekawy.Chcial bym aby nosil nazwe Giuseppe Meazza jednej z najwiekszych gwiazd Interu.
\"Ja nie kradne Scudetto, i w SerieB nigdy nie byłem...\"
\"... I nie przeszkadzaj mi już, bo dla mnie jest tylko Inter\"
Paliuka
Posty: 52
Rejestracja: 12 cze 2007, 11:06

Odp: Nasz Własny Stadion

Post autor: Paliuka »

Magiq pisze: Klopoty sprawia,ostatnio gralismy mecz z L"poolem tydzien pozniej bo swoj mecz gral Milan.Druga sprawa to murawa,ktora jest w nie najlepszym stanie przez to ze dwa razy w tygodniu rozgrywany jest na niej mecz albo Interu albo Milanu.Stadion nie jest tez obiektem nowoczesnym,przydalo by sie zrobic remont.Mysle ze plan budowy nowego stadionu jest calkiem ciekawy.Chcial bym aby nosil nazwe Giuseppe Meazza jednej z najwiekszych gwiazd Interu.

gdyby powstał nowy stadion Interu co jest mało realne to zapewne mialby nazwe od imienia Giacinto Facchetti'ego.
ElPolako
Posty: 260
Rejestracja: 17 wrz 2007, 15:11

Odp: Nasz Własny Stadion

Post autor: ElPolako »

I prawidłowo nareszczie będzie mieć cały stadion tylko dla siebie a Milan bedzie musiał płacic wyższy podatek  :milanlol:
Obrazek
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Nasz Własny Stadion

Post autor: Szycha »

The Game pisze: I prawidłowo nareszczie będzie mieć cały stadion tylko dla siebie a Milan bedzie musiał płacic wyższy podatek  :milanlol:
Milan podobnie jak Inter ma w planach budowe stadionu. O tej sprawie mówi się już od kilku lat może teraz coś w końcu ruszy  8)
Corredo
Posty: 250
Rejestracja: 26 sie 2006, 13:13
Lokalizacja: Września

Odp: Nasz Własny Stadion

Post autor: Corredo »

Znowu w prasie pojawiła się informacja o budowie nowego stadionu dla Interu. Moim zdaniem ta inwestycja wyszła by nam na dobre. Nowoczesny stadion napewno przyciągał by większą rzesze fanów. Z każdego sektora widok z trybun ma być taki sam. To też powinno działać motywująco dla fanów. Wszystko ładnie, pięknie tylko mi byłoby żal rozstawać się z San Siro. Ale dobro klubu jest ważniejsze a nowy stadion napewno by to zrealizował. Także jestem za budową naszego własnego stadionu.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Nasz Własny Stadion

Post autor: miniu86 »

Stadion to dobry pomysł, wreszcie będa dochody z biletów, a nie wszyskto do miasta. San Siro troche szkoda ale tam zawsze są problemy z murawą i miasto chce za bardzo na tym zarobic.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Nasz Własny Stadion

Post autor: Bart »

Mnie to w ogóle nie cieszy, San Siro to kawał historii, magiczne miejsce. Ciężko będzie je opuszczać. I nie rozumiem dlaczego nowy stadion ma mieć tylko 60 tys. miejsc, to zdecydowanie za mało jak na taki klub i takich kibiców.
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Nasz Własny Stadion

Post autor: Imrahil »

Nie chce nowego stadionu.Uwazam,ze jest to najlepszy stadion na swiecie.Na San Siro grali juz tak dlugo,ze z pewnoscia sentyment do tego obiektu zawital w serca zawodnikow oraz kibicow Interu,jak i Milanu.Na tym obiekcie tworzona byla historia,'murawa' wsiakla lzy szczescia,jak i rozpaczy.Jest to twierdza,ktora chce zdobyc cala pilkarska Europa.
No i jeszcze wazna rzecz,na San Siro jeszcze nigdy nie bylem,a jest dla mnie niczym mekka,do ktorej chociaz raz w zyciu musze dotrzec.
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Nasz Własny Stadion

Post autor: Jaszczu91 »

juz nie moge sie doczekac potwierdzenia tej informacji. fajnie by bylo gdyby powstał nowoczesny stadion i tylko dla nas. wzrośnie frekfencja,zainteresowanie kibiców i beda większe dochody. SAME PLUSY
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
marcinho
Posty: 41
Rejestracja: 21 maja 2008, 19:49

Odp: Nasz Własny Stadion

Post autor: marcinho »

Moim zdaniem sentymenty na bok. Prawda San Siro to kawał naszej pięknej historii,ale dzisiejszy futbol to biznes,w którym liczą się zyski,czy się to komuś podoba czy nie. Natomiast z San Siro nie mamy żadnych zysków,a czerpanie dochodów z noweczesnego stadionu wzbogaciloby nasz budżet o niezłą sumkę. Dlatego ja popieram przeprowadzkę. Wyjdzie nam to na lepsze.
[blue]FC INTERNAZIONALE[/blue]
Obrazek
Obrazek
1910,1920,1930,1938,1940,1953,1954,1963,1965,1966,1971,1980,1989,2006,2007,2008,2009
szuli
Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2006, 14:22
Lokalizacja: Częstochowa

Odp: Nasz Własny Stadion

Post autor: szuli »

takie małe sprostowanie - GIUSEPPE MEAZZA - nie żadne san siro, co to forum milanu?!?:P
musiałem was przywrócić do pionu  sorki  ;-)
poza tym w sumie ja bym chciał tylko i wyłącznie nasz stadion, krzesełka w czarno-niebieskie pasy ułożone, wysoki standard i BRAK czerwonych mend na karku ;)
Obrazek

Obrazek
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Nasz Własny Stadion

Post autor: Bart »

Ale nieprawdą jest, że pieniądze za bilety idą do miasta. Idą jak najbardziej do klubu. Minusem jest opłata za dzierżawę.
proba1
Posty: 190
Rejestracja: 7 lis 2007, 23:50

Odp: Nasz Własny Stadion

Post autor: proba1 »

Ktora podobno zjada spora czesc z tych biletow
- Polska jak prostytutka biega od jednego do drugiego - to do Napoleona, to do Szwedów, to do Niemców. A potem mówi, że wszystkiemu winna jest Rosja -
szuli
Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2006, 14:22
Lokalizacja: Częstochowa

Odp: Nasz Własny Stadion

Post autor: szuli »

milan i tak skasował na czysto 4 mln euro za ćwierćfinał LM 2 latka temu
Obrazek

Obrazek
Internazionalista
Posty: 35
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:53

Odp: Nasz Własny Stadion

Post autor: Internazionalista »

mi sie wlasciwie taki pomysl podoba, fajnie miec stadion ze swoimi barwami wszystko swoje itd a nie milan na karku, z drugiej strony GM to historia taki symbol, moze lepszym pomyslem bylo by wykupienie stadionu na wlasnosc bo milan tez chyba chce stadion budowac i wtedy zafundowac wielki remont ewentualnie przebudowe, badz czesciowe zburzenie i wybudowanie od nowa hehe
Obrazek Obrazek Obrazek
proba1
Posty: 190
Rejestracja: 7 lis 2007, 23:50

Odp: Nasz Własny Stadion

Post autor: proba1 »

Przebudowa i wykupienie kosztowalby nas zdecydowanie wiecej niz budowa nowego, to sie po prostu nie oplaca.
- Polska jak prostytutka biega od jednego do drugiego - to do Napoleona, to do Szwedów, to do Niemców. A potem mówi, że wszystkiemu winna jest Rosja -
ElPolako
Posty: 260
Rejestracja: 17 wrz 2007, 15:11

Odp: Nasz Własny Stadion

Post autor: ElPolako »

Mi sie wydaje że wykupienie było by chyba tansze niż budowa od nowa stadionu :P
Obrazek
kibix
Posty: 168
Rejestracja: 11 cze 2008, 17:59
Lokalizacja: Opole

Odp: Nasz Własny Stadion

Post autor: kibix »

ja się troche cieszę a  troche nie. cieszę się bo nowy, własny stadion, tylko Interu i w dodatku nowoczesny i nie musimi się nim dzielić z największym rywalem. a nie cieszę sie bo GIUSEPPE MEAZZA :P to jest znane na cały świat, wspaniale wygląda i to taki symbol Interu, taki niepowtarzalny stadion. ale jakbym się tak zastanowił jestem za nowym stadionem
-K***a,rzucił mi słuchawką!
-Co?
-Rzucił mi słuchawką!
-Kto?
-K***a, rzucił mi słuchawką, no nie słyszysz?
-Ale k***a kto, kto??
-Barney dzwonił
-Barney dzwonił?
-Taak
-A co chciał?
-Rzucił mi słuchawką!
-Rzucił ci słuchawką?
-Taa!
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Nasz Własny Stadion

Post autor: Shady »

Taka ciekawostka, dziś przypadkowo się na to natknąłem. Wygląd San Siro przed przebudową na MŚ w 1990 roku. Może ktoś jeszcze nie widział:
Obrazek
Tomek8990
Posty: 201
Rejestracja: 26 wrz 2008, 23:46

Odp: Nasz Własny Stadion

Post autor: Tomek8990 »

Hm... Podzielam zdanie tych, którzy nie są za wybudowaniem nowego stadionu... za te pieniądze, przeznaczone na budowę obiektu, można by sprowadzić kilku klasowych zawodników, a tak zwiększą się jedynie długi... Po za tym San Siro to symbol, znany na całym świecie, niech zostanie tak jak jest... :)
Forza Inter:)
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Nasz Własny Stadion

Post autor: Ljarro »

Może i długi sie zwiększą, ale po kilku latach dzięki stadionowi będzie można spłacić inne zobowiązania.
ODPOWIEDZ