Przeprosiny dla Nicolas80

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Przeprosiny dla Nicolas80

Post autor: Dzonyy »

Proszę się ustawić w rzędzie i przeprosić Pana Nicolasa80, który juz podczas meczów z Porto pisał, że Inter celuje w wyjazd do Konstantynopola.

Ja nie obrażałem, ale śmiałem się, więc z tego miejsca chciałbym bardzo przeprosić Pana nicolasa80 i pogratulowac mu wiedzy o futbolu.

Auuu!
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Przeprosiny dla Nicolas80

Post autor: Orzeu »

<3
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Przeprosiny dla Nicolas80

Post autor: Towarzysz »

Dołączam się do przeprosin. Kiedy on opisywał to jak blisko jesteśmy półfinału, jeszcze przed meczami z porto, nazywałem go trollem. Dzisiaj muszę uderzyć się w pierś i przeprosić, Panie Nicolasie80, prowadź
FReeFonix
Posty: 291
Rejestracja: 4 lip 2010, 21:01
Lokalizacja: Giżycko

Re: Przeprosiny dla Nicolas80

Post autor: FReeFonix »

Przepraszam Cię nicolasie, a jeszcze bardziej przepraszam Inzaghiego gdyż byłem dla niego wyjątkowo niemiły. Na szczęście nie wie on o moim istnieniu
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Przeprosiny dla Nicolas80

Post autor: Adriano_forever »

Przecież to zwykły user fejk :|
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Przeprosiny dla Nicolas80

Post autor: andyvdm »

Dzonyy pisze: 16 maja 2023, 22:59 Proszę się ustawić w rzędzie i przeprosić Pana Nicolasa80, który juz podczas meczów z Porto pisał, że Inter celuje w wyjazd do Konstantynopola.

Ja nie obrażałem, ale śmiałem się, więc z tego miejsca chciałbym bardzo przeprosić Pana nicolasa80 i pogratulowac mu wiedzy o futbolu.

Auuu!
Najpierw Nicolas musi przeprosic za pisanie durnot o klasie Correi i Gagliardiniego, potem pomyślimy
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Przeprosiny dla Nicolas80

Post autor: Tom_Hardy »

andyvdm pisze: 18 maja 2023, 20:55
Dzonyy pisze: 16 maja 2023, 22:59 Proszę się ustawić w rzędzie i przeprosić Pana Nicolasa80, który juz podczas meczów z Porto pisał, że Inter celuje w wyjazd do Konstantynopola.

Ja nie obrażałem, ale śmiałem się, więc z tego miejsca chciałbym bardzo przeprosić Pana nicolasa80 i pogratulowac mu wiedzy o futbolu.

Auuu!
Najpierw Nicolas musi przeprosic za pisanie durnot o klasie Correi i Gagliardiniego, potem pomyślimy
Co do Inzaghiego to po 3 mscach tragedii jakiej nam fundował to szczerze jestem w głębokim szoku jak teraz gramy i jak to jest możliwe, że z takiego bagna weszliśmy na taki poziom. Nie wiem co mam myśleć czy to ręka Szymona, który de facto nic nie zmieniał czy samych zawodników? Pewnie po środku, co też do końca nie działa na korzyść trenera bo jednak wydaje się że ten notorycznie osłabiany skład nie jest taki zły jak co poniektórzy wmawiali. Pewnie coś wyciągnął z kopaczy, ale to wszystko jest bardzo dziwne. Niemniej ciesze się, że sytuacja się odmieniła bo taki Inter znowu chce się oglądać i z entuzjazmem czeka sie na kolejny mecz.

Correa i Gags jak Andy już napisał nigdy nie przekonają chyba już nawet samego Nicolasa także przeprosin nie będzie.
Pjerun
Posty: 29
Rejestracja: 2 lut 2011, 20:35

Re: Przeprosiny dla Nicolas80

Post autor: Pjerun »

Nicolas mimo, że czasami ma mocno kontrowersyjne wypowiedzi to z pewnością zna się na piłce nożnej jako jeden z nielicznych na tej stronie.
Przynajmniej ma swoje zdanie, potrafi je uargumentować i nie zmienia go co jeden mecz.
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: Przeprosiny dla Nicolas80

Post autor: nicolas80 »

Witam serdecznie,
Dzieki Dzonyy za założenie tematu.
Cieszę się że moje przewidywania się sprawdziły odnośnie gry Interu w Lidze Mistrzów. Dla wszystkich kibiców są to wspaniałe chwile oraz duma z awansu do finału. Po wyjściu z grupy byłem przekonany że możemy tego dokonać. Mimo słabszego okresu w lidze to widziałem jakość , kulturę gry ale przede wszystkim plan oraz pomysł na grę. Nauczka dla wszystkich że w piłce nożnej wszystko jest możliwe i gra się końca.
Dzięki Dzonyy, Orzeu, Towarzysz, FReeFonix za miłe słowa i uderzenie się w pierś.
Adriano_forever zmień płytę bo to już jest nudne.
andyvdm u mnie nie ma problemu z przepraszaniem, Jednak nie bardzo wiem za co i nie przypominam sobie żebym pisał jakieś durnoty o Correi i Gagsie.

Tom_Hardy nie zgodzę się że byliśmy w jakimś wielkim bagnie ponieważ mimo strat punktów gra nie była jakś fatalna. Główną przyczyną zgubienia wielu punktów był brak skuteczności na który trener tak naprawdę ma dość nie wielki wpływ.

Pjerun dzięki za wsparcie mimo ogromnej nagonki na mnie. W wielu aspektach mam podobne zdanie do Ciebie.

Forza Inter!
ODPOWIEDZ