Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
Hubi
Posty: 85
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:56
Lokalizacja: Józefów

Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Hubi »

Ja osobiście nigdy nie lubiłem Moratiego za jego decyzje i nieprzymyslene transfery. W tym jednak sezonie staruszek pomyślał i zakupił kilku szanujących się i dobrych zawodników. Ostatnio zacząłem go popierać! A co Wy o tym sądzicie?

P.S.
Kim był ojciec Moaratiego i co zrobił dla Interu!?!
PAZZA INTER AMALA!

Obrazek
Obrazek6480695Obrazek
Obrazekadastat@op.pl
Arkir

Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Arkir »

Moratti raczej jedynie wykłada szmal na transfery jakie sobie życzy trener. Ale wiadomo, że ranfery zwala się na prezesa a za gre na trenerea. Jakby nie patrzeć nie jest on też taki zły.
______
P.S.
Hubi zmniejsz avatar.
Hubi
Posty: 85
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:56
Lokalizacja: Józefów

Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Hubi »

racja! Wyszedł troche przyduzy! Zaraz znajde inny! :grin:
PAZZA INTER AMALA!

Obrazek
Obrazek6480695Obrazek
Obrazekadastat@op.pl
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Andy »

Ja tam za bardzo nie narzekam na Morattiego ;) mógłbyć gorszy :D ( i może nawet by kasy nie wykładał , a tak to możemy spać spokojnie :) ).Co prawda miał pare nie przemyślanych decyzji , ale w tym roku się postarał i trzeba mu pogratulować :grin:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Peter
Posty: 426
Rejestracja: 21 sty 2004, 14:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Peter »

P.S.
Kim był ojciec Moaratiego i co zrobił dla Interu!?!
Ojciec Massimo Morattiego, Angelo Moratti to zasluzony, byly prezydent Interu. Za jego kadencją zdobywalismy duze sukcesy.
Karol1908
Posty: 207
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:53
Lokalizacja: Starachowice

Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Karol1908 »

Ja go zawsze szanowałem i jestem za nim. Prawdę mówiąc to on poświęcił swoje życie Interowi i aż wstyd że nic nie osiągneliśmy... Tyle ile on wydał szmalu na przebudowe zespołu to się w głowie nie mieści :).
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Orzeu »

popieram Morattiego - myślę, ze choć jego kadencja jest już długa, to powinna byc jeszcze dłuższa - iedłuogo polepszy się jego wizerunek (LM i Scudetto :D )
Obrazek
Przemek

Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Przemek »

Jak najbardziej nie popieram jego niekótrych ruchów transferowych...ale to jest kibic Interu i wydaje spory szmalec więc zapewnia Interowi dobrobyt :D
Pod

Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Pod »

Moratti dla Interu nie zrobil nic pozytecznego.Chciał zrobić ale nie zrobił.Zauważcie tą róznice.
Co roku to samo gówno.Po wymianach Brncic-Pirlo i Coco - Seedorf przyszła pora na kolejne świetne posunięcie Carini za Cannavaro.
Mówi się że są już plany na przyszłoroczne mercato.Planujemy oddać Adriano do Juve w zamian za ich masażyste,sprzątacza i magazyniera.

Forza Moratti :roll:
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Bart »

Prawda jest taka, że przez Morattiego przegraliśmy zeszły sezon. Zwolnił Cupera w najgorszym możliwym momencie. I do tego trzeba mu do teraz płacić. Moratti kocha klub, ale jego wiele nieprzemyślanych decyzji nie pozwala odnosić sukcesów. Może się to kiedyś zmieni, ale sprzedaż Cannavaro do Juve z pewnością szczęścia nam nie przyniesie. Pytanie tylko- kto jak nie Moratti będzie kładł tyle pieniędzy na klub?

Przy okazji zachęcam do lektury tekstu o Morattim i trenerach, który ukaże się lada moment na stronie :wink:
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Kujon »

Jego rządy są szczersze mówiąć takie sobie...wydawał dużo kasy, robił dużo nie przemyślanych wymian czy transferów oraz zmieniał trenerów jak rękawiczki...przykładów jest duzo, jednak w tym roku coś się zmienia :D w miarę mądre transfery, nie wydawanie kroci na zarobki, tylko żeby tak było aż do środy - w co jednak wątpie :( oby Moratti ne oddał Cannavaro, a jeśli to zrobi to niech znajdzie jego godnego następce
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Szycha »

Ja go popieram w 70 % daje sianko i to się liczy. Ma dobry kontakt z zawodnikami, często wpada na treningi ogólnie coooool tylko zawalił kilka transferów. Ostatnio coraz lepiej :D
Boro_FCI

Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Boro_FCI »

Michu z Poznania napisał to tak że i ja sie pod to podpisuje.
Ma chopak racje !!

pozdro
Kily

Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Kily »

Odkąd oddał "pałeczkę" Facchettiemu wszystko wygląda lepiej niż wcześniej. Przedtem wkurzałem patrząc na wiele transferów typu Luciano czy Gresco lub wymiany takie jak Seedorf - Coco.
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Szycha »

Boro_FCI pisze:Michu z Poznania napisał to tak że i ja sie pod to podpisuje.
Ma chopak racje !!
Dzieki Boro za wsparcie na forum hehehee ;) :!: Pozdro pogadamy na gg jeszcze nie raz. FORZA INTER :!:
The Cyc
Posty: 61
Rejestracja: 7 cze 2004, 16:05
Lokalizacja: Nowe Miasto

Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: The Cyc »

A właściwie to kim on jest: właścicielem, prezydentem, prezesem?? A Facchetti jaką posadę zajmuje??
Ja osobiście nic nigdy nie miałem do niego.
W tym roku wszystko było super do momentu sprzedania Cannavaro
Forza Inter!!
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Ljarro »

Moratti jest jednym z właścicieli. Facchetti prezesem, który żadnej kasy na Inter nie wykłada.

Czekałem z moją oceną Morattiego do dzisiejszego dnia, kiedy to już na 100% wiadomo że Canna odejdzie. Byłoby zbyt pięknie gdyby Moratti nie wyskoczył z czymś w mercato. I oto mamy, drużyna która chce zdobywać tytuły, sprzedaje ważnego gracza, tak jak Wisła w ubiegłym roku. Szkoda gadać. Zyskaliśmy ...wspaniałego bramkarza, Fabiana Cariniego, który dobry jest tylko w grach komputerowych. Nie mieści mi sie w głowie, jak Moratti mógł wpaść na tak zajebisty pomysł sprzedaży Canny, po Mistrzostwach Europy, w których Fabio był jednym z lepszych w reprezentacji Włoch.
I oto pewnie dzisiaj na inter.it pojawi się: "Cesar signs for Inter" - i co to jest za transfer ?? Skoro chcieli sprzedać Canne, to mogli nie oddawać Adaniego, bo w taki sposób obrona przy kontuzji jednego z graczy wygląda marnie. Jedyną szansą może być to, że dzisiaj dowiemy się że Moratti kupił jakiegoś dobrego środkowego obrońce, tak jak to było dwa lata temu z Crespo. Tyle mojego przydługiego wywodu - sprzedaż Canny =wbijanie sobie noża w plecy
Nester
Posty: 345
Rejestracja: 22 sty 2004, 16:45
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Nester »

Zostalo 13godzin i 36minut do konca mercato :D Dobrze by bylo ja by Cannavaro zostal. A Adani chyba jest jeszcze w klubie :?: bo nie bylo zadnego info oficjalnego ze gdzies przechodzi. Pewnie dzis przyjdzie do nas Cesar ale wolal bym 100 razy Jankulovskiego :twisted: Raczej nikt juz nas nie zasili bo nie bylo zadnych "plotek" o innych zawodnikach majacych zasilic Inter.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Ljarro »

Na inter.it Adaniego nie ma w składzie. Co do innych plotek, to o Crespo też nie było, miejmy nadzieję że teraz się sytuacja powtórzy i kupią jakiegoś zajebeastego obronce
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Kujon »

na tą chwilę mamy 4 środkowych obrońców (chciałem dodać klasowych, ale się powstrzymam :D)

- Materazzi, Cordoba, Mihaljović, Burdisso

Dodam ważną - każdy z nich gra agresywnie, więc możemy się spodziewać zawieszenia jednego a nie daj boże dwójki...do tego kontuzja jednego, albo dwójki i obrony nie ma :!: Ja osobiście licze jeszcze na Cesara, wymianę Cristiano Zanetti - Mauro Camoranesi oraz klasowego środkowego obrońce. Nie mam pojęcia kto nim będzie, ale ma być bardzo dobry :

MORATTI LICZYMY NA CIEBIE !!
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Szycha »

Moratti nie jest idiotą napewno kogoś sprowadzi :!: ;)
Dexster

Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Dexster »

Bravo :ave: dla Morattiego sprzedał Canavaro świetny pomysł,i kogo pozyskaliśmy nic nieznaczącego bramkarza.Myśli że kupi Verona,i Davidsa to może sprzedawać piłkarza który w sumie był filarem naszej obrony.Ahhh ten Moratti :twisted:
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Szycha »

Filarem obrony jest Cordoba Pozdro :!: Canna często nie grał. MAtrix się bił, a Kolumbijczyk robił swoje ;)
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Bart »

Zawsze jest jeszcze Sorondo. Ale po nim nie można się chyba wiele spodziewać :roll:
Dexster

Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Dexster »

[quote=""Michu[PL"]"]Filarem obrony jest Cordoba Pozdro :!: Canna często nie grał. MAtrix się bił, a Kolumbijczyk robił swoje ;)[/quote]

no mniejsza o szczegóły ;) nie mamy Cannavaro :cry: :cry: Co ten Moratti wyprawia.No chyba że zrobi jakis spektakularny Transfer za 5 dwunasta.Może Carlos z Realu :D
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Szycha »

Dexster pisze:[quote=""Michu[PL"]"]Filarem obrony jest Cordoba Pozdro :!: Canna często nie grał. MAtrix się bił, a Kolumbijczyk robił swoje ;)
no mniejsza o szczegóły ;) nie mamy Cannavaro :cry: :cry: Co ten Moratti wyprawia.No chyba że zrobi jakis spektakularny Transfer za 5 dwunasta.Może Carlos z Realu :D[/quote]

Nie Carlos potrzebny nam prawdziwy obrońca, a nie Carlos on gra za cienko w obronie. :!: ;)
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Andy »

Zdania na temat Morattiego nie zmienie ( bo jakby to wyglądało - tu mówie że bardzo dobrze robi , a tu nagle mówie że idiota z niego :eek: ).Nie powiem , że pare trafnych transferów miał w tym Mercato i trzeba mu to przyznać :brawo: , ale te ostatnie 2 posunięcia były nie potrzebne :lool2: - sprzedaż Fabio i wypożyczenie Zicu :/ .

To jest mój 300 post :D , panowie trzeba to oblać --> :pijakii:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Szycha »

Dzisiaj Andy oblewa się co innego hehehhehe początek roku szkolnego. W moim przypadku nowa szkoła hehehhee i nowi ludzie. ;)
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: MiRas. »

Hehe ja oblewałem koniec wakacji wczoraj, a dzisiaj oblewam poćżatek roku szkolnego :P

Przechodząc do tematu, to co rok jedną formacje wzmacniamy kosztem drugiej. Ja Wam mówię, ze za rok qpimy jakiegoś dobrego obrońcę, a osłabimy np. atak... tak jest zawsze :(
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Nester
Posty: 345
Rejestracja: 22 sty 2004, 16:45
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Nester »

MiRas pisze:Hehe ja oblewałem koniec wakacji wczoraj, a dzisiaj oblewam poćżatek roku szkolnego :P
Hehe to sie ciesz ze mogles cos wypic bo my mielismy wina z Francji 8) ale wszedzie bylo pelno strazy miejskiej to poszlismy na plac Zamkowy pod kolumne Zygmunta i kumpel z plecaka pil i go wyczaili i 100zl mandatu :D
ODPOWIEDZ