Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: klusek »

Plotki o sprowadzeniu Capello do Interu pojawiły się już na początku maja, tymczasem Ramon Calderon został prezesem Realu dopiero dwa miesiące później i w tym czasie nie bardzo miał czym "kusić" Włocha. Dlatego napisałem, że gdyby nie Calciopoli, to zapewne na początku czerwca mielibyśmy nowego trenera.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Woo-cash »

Bart pisze: Ja jednak mam wrażenie, że Realowi i Barcy się nie odmawia
To samo zauważyłem. I tu mnie właśnie mnie szlag trafia bo niby Real i Barca i nie tylko oni to jakieś święte krowy czy co? Nienawidzę takiego faworyzowania.

A wracając do tematu to oczywiście że popieram rządy Morattiego. Widać jak jest oddany klubowi. Inter to jego pasja.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
paqao
Posty: 147
Rejestracja: 12 cze 2008, 15:04

Odp: Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: paqao »

Ja popieram
1. Zdobyliśmy 3 razy scudetto z rzędu, gdy on rządził
2. Jest z Interem od Zawsze
3. Jego ojciec dużo zrobił dla "naszego" klubu (niby to o niczym nie świadczy
ale może on też wprowadzi Inter w "złotą erę" tak jak jego ojciec
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Jaszczu91 »

Oczywiście ze popieram i to w 100%. To człowiek który wykłada kasę na mòj ulubiony klub. To wlasnie dzieki niemu klub istnieje i ma możliwość zdobywania jakichkolwiek trofeów, do tego robi to bo po prostu kocha sport i Inter:-)
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
Wasiel InterFC
Posty: 74
Rejestracja: 20 maja 2007, 17:48
Lokalizacja: Karsk

Odp: Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Wasiel InterFC »

Moratti kocha Inter, jednak ta milosc wiele razy przeszkadzala mu w prowadzeniu klubu. Massimo zachowywal sie beradziej jak kibic, ktory zarzadzal klub przez pryzmat emocji i milosci. Jednak ostatnie lata pokozauja, ze chyba wyciagnal wnioski i moze byc tylko lepiej. Ja ze swojej strony napewno popieram Patrone:)
Inter per sempre. Inter eterno amore.
kibix
Posty: 168
Rejestracja: 11 cze 2008, 17:59
Lokalizacja: Opole

Odp: Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: kibix »

ja troche popieram a troche nie. nie bo za bardzo emocjonalnie się zachowywał,zupełnie jak kibic a tak bo ostatnio się poprawił tzn. nie podchodzi do tego tak emozjonalnie i wszystko zmierza w dobrym kierunku. ale jednak bardziej popieram niż nie
-K***a,rzucił mi słuchawką!
-Co?
-Rzucił mi słuchawką!
-Kto?
-K***a, rzucił mi słuchawką, no nie słyszysz?
-Ale k***a kto, kto??
-Barney dzwonił
-Barney dzwonił?
-Taak
-A co chciał?
-Rzucił mi słuchawką!
-Rzucił ci słuchawką?
-Taa!
proba1
Posty: 190
Rejestracja: 7 lis 2007, 23:50

Odp: Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: proba1 »

Zdecydownie od kilku juz ladnych lat ide zdecydowanie na nie. Od pewnego czasu jestem zdania ze jest naszym najwiekszym przeciwnikiem w osiagnieciu zamierzonego celu, jako prezes sie kompletnie nie nadaje
- Polska jak prostytutka biega od jednego do drugiego - to do Napoleona, to do Szwedów, to do Niemców. A potem mówi, że wszystkiemu winna jest Rosja -
ferii
Posty: 436
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:54
Lokalizacja: Rzeszów

Odp: Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: ferii »

Miłości do klubu mu odmówić nie można, lecz widać że Prezydentem idealnym to on nie jest ;) da się również zauważyć że teraz bardziej pilnuje pieniędzy i nie rzuca tyle kapusty co niegdyś (może to i dobrze ). Wg mnie na razie negatywnie  oceniam jego pracę co nie oznacza że go nie darze sympatią !!
FORZA INTER !!!!!!!!!!!!
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Jedrula »

Moratti tu nie ma nic do rzeczy bo jego rzady to jedna sprawa bo tak naprawde wszystkiemu co zle winni sa zli doradcy.. moim zdaniem :P
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
Grajas
Posty: 96
Rejestracja: 28 gru 2007, 18:17

Odp: Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Grajas »

jedrula1991 pisze: Moratti tu nie ma nic do rzeczy bo jego rzady to jedna sprawa bo tak naprawde wszystkiemu co zle winni sa zli doradcy.. moim zdaniem :P
Doradcy którymi sam wcześniej się otacza.
Uważam podobnie jak proba1,prezes to jeden z naszych najsłabszych punktów.
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Jedrula »

Wiec namieszali mu w glowie :P zrobili mu pranie mozgu :P ja moglbym zostac jego doradca :P
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
proba1
Posty: 190
Rejestracja: 7 lis 2007, 23:50

Odp: Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: proba1 »

OOOO a ja myslalem ze prezes dobiera sam sobie doradcow
- Polska jak prostytutka biega od jednego do drugiego - to do Napoleona, to do Szwedów, to do Niemców. A potem mówi, że wszystkiemu winna jest Rosja -
Dejwid
Posty: 25
Rejestracja: 10 sty 2005, 23:08
Lokalizacja: Sosnowiec

Odp: Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Dejwid »

JA popieram pana MM... może lepszy byłby taki ktoś jak Abramowicz, który zrobił swój prywatny folwark z klubu i rządzi się jak szara gęś? a jak zabawka mu się znudzi to sajonara... Oczywiście każdy ma jakieś wady i największą wadą Massimo jest jego pobłażliwość w stosunku do pracowników klubu, których traktuje jak rodzinę, a oni to wykorzystują. Generalnie zawsze moze byc gorzej, wiec lepiej cieszyc sie z tego co jest.
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Odp: Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Omen »

Pozwolę sobie zabrać głos w dyskusji otóż od dłuższego czasu irytuje mnie postawa Morattiego.Jest to człowiek który rzeczywiście kocha Inter lecz jego miłość do klubu z czasem stała się obsesją.Za wszelką cenę chciał udowodnić światu że jest lepszy niż jego ojciec Angelo.W pogoni za wielkimi sukcesami szastał pieniędzmi na prawo i lewo.Jego nie przemyślane ruchy powodowały że o miejsce w składzie rywalizowali piłkarze wybitni przy czym na innej pozycji występował gracz który nigdy nie powinien się znaleźć w naszym zespole.Między innymi przez tą sytuację dopatrywał bym się naszych niepowodzeń nie tylko na boiskach Serie A.W Europie do Morattiego przylgnęła etykietka prezesa nieudacznika który wydawał fortunę nie odnosząc korzyści.Z czasem sytuacja się poprawiła...Wreszcie przemyślane decyzję sprawiły dominację Interu we Włoszech jednak wciąż czegoś brakuje w Europie.Mourinho słusznie zauważa że taka kadra jest za słaba na zwycięstwo w Lidze Mistrzów czego niestety nie widzi Massimo.Być może przez dawne nie przemyślane ruchy naszego prezesa cierpimy teraz wszyscy.Skąd przecież ma brać gotówkę na głośne transfery?!Wszyscy widzimy że tej drużynie potrzebny jest piłkarz kreatywny taki jaki swego czasu był Kaka w Milanie takiej typowej''10''.Ale gdy słyszę wypowiedzi naszego trenera o zatrudnieniu Nedveda (na szczęście już nieaktualne) dostaje szału.Czy tak trudno poszukać kogoś młodego ambitnego?Wiem że łatwo się mówi ale czy winni temu wszystkiemu są jego doradcy czy tez Moratti?!Wierzę że coś się jeszcze w tej sprawie zmieni...Lubię tą pasję Morattiego ale samą jego prezesurę już nie.
:szal:
proba1
Posty: 190
Rejestracja: 7 lis 2007, 23:50

Odp: Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: proba1 »

Moze tez byc lepiej wiec czemu sie cieszyc ze zlego.

Najlepsze transfery dokonywane podczas posiadania klubu przez MM dokonywal GF.

Mourinho nic nie mowil o Nedvedzie.
- Polska jak prostytutka biega od jednego do drugiego - to do Napoleona, to do Szwedów, to do Niemców. A potem mówi, że wszystkiemu winna jest Rosja -
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Odp: Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Omen »

Naszego prezesa miało być sorki
:szal:
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Jedrula »

proba1 pisze: OOOO a ja myslalem ze prezes dobiera sam sobie doradcow
a czy ja mowie ze nie?
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Minister »

Nie zapominajcie,że klub to nie tylko prezydent.To również zarząd,trenerzy,piłkarze,drudzy trenerzy masażyści,sztab medyczny,sprzątaczki woźne i  kto wie kto jeszcze:P.Z tą końcówką trochę przesadziłem  ale poprostu nie możemy wszystkiego zwalać na Morattiego bo nie tylko on  podejmuje decyzje.Na dobrą sprawę jego funkcja to tak jakby ,,prtzedstawiciel klubu'' taka nasza głowa rodziny i to nie tylko od niego zalezy co dzieje się w klubie.Wina zawsze jest zrzucana na prezydentów.Nikt jednak nie zwróci  uwagi na pracę innych osób. :)
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Jedrula »

wczesniej tez to napisalem i zostalem zrownany z ziemia :P
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
eKubaL
Posty: 1499
Rejestracja: 10 wrz 2006, 11:52
Kontakt:

Odp: Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: eKubaL »

Dziwne, że temat został zapomniany w tak gorącym okresie jak tegoroczne mercato. Jakie jest Wasze obecne stanowisko do naszego Prezydenta ? U mnie Moratti zdobył sporego plusa w tym roku. Sprzedaż Maxwella i Ibrahimovicia, sprowadzenie Etoo, Milito, Lucio to nie osłabienie, a dodatkowo na dniach mozemy spodziewać się transferu Sneijdera, który ma zająć miejsce rozgrywającego, nie od dziś najsłabiej obsadzonej pozycji w ekipie Jose Mourinho. Jak narazie najgorzej wygląda sprowadzenie Thiago Motty, ale trzeba mieć nadzieję, że i on się rozegra.
Moja lista TODO:
- Terminarz
- Galeria/Video
- System do multimediów
- wyspać się
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Lamatico »

eKubaL pisze: Jak narazie najgorzej wygląda sprowadzenie Thiago Motty, ale trzeba mieć nadzieję, że i on się rozegra.
Jak to mówią nadzieja umiera ostatnia... Ja wątpię, by ten zawodnik się rozegrał.. to typ 'Quaresmy'. Barcelona słabo, Genua ok, Inter słabo...

Tak jak Kuba napisał trójka Eto'o, Milito, Lucio to ogromne wzmocnienie. Odeszły dwie legendy naszego klubu Cruz i Crespo, ale chcąc wygrywać w Lidze Mistrzów należalo wykonać ten ruch. Podobają mi się negocjacje w sprawie transferu Sneijdera. Z 25 MLN mamy już 15... oby tak dalej. Szkoda tylko, że Mourinho nie widział VDV w zespole bo był do wyrwania za nieduże pieniądze, a prezentuje również Europejski poziom...

Mercato udane, rozsądnie gospodarujemy pieniędzmi co mi się podoba...
Było kiedyś PSV, pozbywali się w każdym mercato największych gwiazd, co owocowało większymi sukcesami na arenie europejskiej... Mam nadzieję, że odejście Ibry również zaowocuje Finałem LM
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Nen »

Mertaco jest bardzo dobre, jezeli sprowadzimy Sneijdera i uszczuplimy kadrę będzie to chyba najlepsze w karierze Morattiego. Co najważniejsze z pieniędzmi wyjdziemy na plus. Martwi mnie jedynie fakt, że mimo zbliżającego się wielkimi krokami końca okienka wciąż jest u nas Rivas Mancini Obinna Kerlon Burdisso i Quaresma. Chociaż ten ostatni uparł się i na pewno nigdzie nie pójdzie.
God protect me
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Lamatico »

Nen pisze: Rivas Mancini Obinna Kerlon Burdisso i Quaresma. Chociaż ten ostatni uparł się i na pewno nigdzie nie pójdzie.
Bardzo dobrze, że nigdzie nie pójdzie. Jak dla mnie prezentuje niezła formę w sparingach. Jestem jego krytykiem, ale jego gra daje nadzieje, że może być tylko lepiej...

Pozostali wymienieni zawodnicy owszem powinni opuścić zespół tylko, że albo oni nie chcę rezygnować z wynagrodzeń i bezstresowo chcą spędzić kolejny sezon na ławce czy trybunach, albo po prostu nie ma kupców...
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Nen »

Lamatico pisze:
Nen pisze: Rivas Mancini Obinna Kerlon Burdisso i Quaresma. Chociaż ten ostatni uparł się i na pewno nigdzie nie pójdzie.
Bardzo dobrze, że nigdzie nie pójdzie. Jak dla mnie prezentuje niezła formę w sparingach. Jestem jego krytykiem, ale jego gra daje nadzieje, że może być tylko lepiej...
Jak dla mnie nic się nie poprawił w stosunku to poprzedniego sezonu, czyli wciąż dużo pod grą ale gra kończy się stratami i samolubnymi zagraniami typu strzał w gołębię. Przyjmijmy jednak, że ma formę, tylko co z tego skoro nie umie rozgrywać, a jednym skrzydłowym to nawet Mourinho nie zagra. Trzeba się pozbyć skrzydłowych i zapomnieć o nich jak najszybciej.
Ostatnio zmieniony 20 sie 2009, 15:44 przez Nen, łącznie zmieniany 1 raz.
God protect me
BTB
Posty: 39
Rejestracja: 11 mar 2009, 23:35

Odp: Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: BTB »

Chciałabym odgrzać trochę temat Prezesa Morattiego.
Przyszło mi to do głowy po przeczytaniu w grudniowym numerze magazynu: "Piłka nożna. Plus" artykułu o Christianie Vieri. Skarży się on, że w czasach gdy był zawodnikiem Interu, Moratti mocno naduzywał swojej władzy. Mianowicie cała sprawa dotyczy tego, że Vieri miał byc podsłuchiwany oraz śledzony na polecenie właśnie prezesa. Takie działania w stosunku do zawodnika tłumaczono chęcią sprawdzenie czy częste kontuzje piłkarza nie są wynikiem zbyt aktywnego nocnego życia.
Założenie podsłuchu na telefonie komórkowym umożliwił ówczesny szef firmy telekomunikacyjnej, Marco Provera, który nawiasem mówiąc, był w tamtym czasie przyjacielem Morattiego.
W 2007 roku Vieri pozwał Inter oraz tą firmę i nadal sprawa toczy się w sądzie.

Co uważacie o takim sposobie zarządzania klubem? Czy zawodnik jest własnością prezesa? Swoją drogą ciekawe czy Moratti nadal stosuje takie rozwiązania.
Mora
Posty: 2592
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Mora »

Z jednej strony jest to wkraczanie w prywatnośc zawodnika,a z drugiej...Od swojego pracownika Massimo wymaga profesjonalizmu,a Vieri nie zawsze jak się okazało takim profesjonalistą był.W barwach Lazio praktycznie nie był kontuzjowany.Po przejściu do Interu stał się "szklany".Podejrzewano ,ze może być to spowodowane imprezowym trybem życia.Vieri był bardzo ważną postacią drużyny i nie dziwie się, że Massimo dla dobra zespołu chciał sprawdzić ,co zawodnik robi między treningami.Alkohol nigdy nie powinien iść w parze z grą w piłkę,przykładami mogą być Adriano oraz Szyszka.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Tomek8990
Posty: 201
Rejestracja: 26 wrz 2008, 23:46

Odp: Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Tomek8990 »

A ja słyszałem też powiedzenie że : piłkarz nie pijący, to nie piłkarz :p a tak wracając do tematu, to dziwna sprawa, ale tak jak napisał Mora, MM interesował się po prostu zawodnikiem któremu płacił spore pieniądze... Czy zawodnik jest własnością prezesa? Trochę tak, trochę nie. Własność to złe słowo. Ale jakby nie patrzeć prezes mu płaci i wymaga od niego pewnych rzeczy.
Forza Inter:)
NeroBlu
Posty: 133
Rejestracja: 25 sty 2010, 12:45
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Odp: Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: NeroBlu »

Prezydent mediolańskiego Interu, Massimo Moratti padł ofiarą ataku na tle rasistowskim. Jego luksusowa willa została oszpecona przez wandali.

Włoski dziennik "La Repubblica" podał, że niezidentyfikowani bandyci napisali spray'em "Nigdy więcej czarnych" na bramie wjazdowej do posesji Morattiego w Lecco nieopodal Mediolanu. Sugeruje się, że ma to związek ze sprowadzeniem do drużyny mistrza Włoch w ostatnim dniu zimowego okienka transferowego Kenijczyka McDonalda Marigi z Parmy. Jednak lokalne media donoszą, że napis pojawił się w zeszłym tygodniu po wygranej 2:0 w derbach z Milanem.

Nie jest to pierwszy tego typu przypadek wśród osób związanych z Nerazzurri. Napastnik Mario Balotelli wielokrotnie był ofiarą ataku na tle rasistowskim. Co jest najbardziej żenujące, część ze znieważających go chuliganów wywodziła się spośród kibiców Interu.

Co do ostatniego zdaniania to mam mnóstwo zastrzeżeń, gdyż nie potwierdziłem tego w żadnym innym źródle.
PERCHE' L'INTER CE L'HO NEL CUORE E' LA MIA VITA, E' L'UNICO MIO AMORE
Tomek8990
Posty: 201
Rejestracja: 26 wrz 2008, 23:46

Odp: Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Tomek8990 »

To bardzo smutny, przykry i zarazem poważny problem. Nie wiem, w jaki sposób można ograniczyć lub w ogóle zwalczyć rasizm, bo to plaga na stadionach, jak i po za nimi. Nawet prezydenta Morattiego dotknął ten kłopot. Bo sprowadził zawodnika o innym kolorze skóry niż my? To chore. W czym jest czarny gorszy od białego, lub odwrotnie? Ja tego nie rozumiem...
Forza Inter:)
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Rządy Moratiego! Popieracie, czy nie?

Post autor: Raffal »

czarny z natury jest przypakowany czego im zazdroszcze :P
ODPOWIEDZ