Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: 13. kolejka Serie A: Inter - Atalanta
PostNapisane: 16 lis 2017, 16:24 

Nareszcie po dwóch tygodniach przerwy na podrzędne reprezentacje, powraca Calcio w najlepszym wydaniu. Po pechowym remisie z Torino musimy powrócić do wygrywania i pokonać u siebie Atalantę. Rywal niewygodny, ale w poprzednim sezonie zrobiliśmy z nich miazgę. Teraz wystarczy mi skromne 1:0. Grunt aby wygrać i w dalszym ciągu trzymać się czuba tabeli, zważywszy na to, że w tej kolejce mamy Derby Rzymu, a Juve jedzie na mocną Sampdorię i strata punktów jest możliwa.
Wyjdziemy zapewne żelazną 11, a jedyna możliwa roszada to Brozović lub Joao Mario w miejsce Gagliardiniego. Goście zagrają bez zawieszonego Freulera, a ponadto niepewny jest występ Spinazzoli, który narzeka na jakiś uraz po kadrze.

Tytuł: Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Atalanta
PostNapisane: 16 lis 2017, 17:02 

IlCapitano napisał(a):
Derby Rzymu, a Juve jedzie na mocną Sampdorię i strata punktów jest możliwa.

Dodajmy jeszcze. że Napoli ma Milan, choć ciężko będzie Milanowi urwać punkty gospodarzom w Neapolu.
Co tu dużo gadać, kolejka w której gramy o więcej, niż 3 punkty.
Atalanta w tym sezonie nastawiona na LE, w lidze nie błyszczą jak przed rokiem, to będzie łatwiejszy mecz niż spotkanie z Torino, ale wiadomo - pełna koncentracja od początku.

PostNapisane: 17 lis 2017, 02:19 

Myślę, że Spalletti dokona choć jednej zmiany w składzie. Najbardziej typowałbym Brozovica za Gagliardiniego, by pomoc była trochę bardziej ofensywna. Na pewno nie chce powtórki z ostatniego meczu, gdzie trochę waliliśmy głową w mur. Joao Mario póki co z pierwszego zmiennika spadł na ostatniego także nie spodziewałbym się jego gry w niedzielę.
Obowiązkowo wygrać, o dziwo jestem dość spokojny o nasz mecz w niedzielę. Bardziej obawiałem się meczu z Torino.
Któraś drużyna z Rzymu straci, może obie, Juventus też mam nadzieję straci, więc trzeba to wykorzystać. Na Milan bym nie liczył.
Lucek będzie miał dodatkową motywacje, bo rok temu raz zremisował, raz przegrał z Atalantą Gasperiniego, no ale teraz wiadomo, klub z Bergamo trochę słabszy.
Trzeba uważać na Cristante oraz na kogoś z dwójki Papu-Ilicić.

PostNapisane: 17 lis 2017, 09:52 

Najlepiej na obu.

Wygrać przede wszystkim. To jest najważniejsze.
Stawiam, że Brozovic zagra na "10", a Valero zostanie cofnięty na swoją pozycję. To powinno upłynnić przechodzenie z obrony do ataku i przyspieszyć naszą grę.

PostNapisane: 19 lis 2017, 19:30 

Wyjdzie pewnie żelazna jedenastka. Najważniejsze to wygrać, Juventus przegrał z Sampdorią, więc 3 punkty nas wrzucają z powrotem na 2. miejsce. Icardi musi coś ustrzelić, żeby mu Immobile z Dybalą nie odskoczyli za bardzo.

PostNapisane: 19 lis 2017, 19:46 

Do Freulera i Spinazzoli dołączył Caldara, a więc przyjeżdżają bez trzech podstawowych piłkarzy. Zwycięstwo albo śmierć co

PostNapisane: 19 lis 2017, 20:22 

Zrezygnowałem z randki z atrakcyjną kobietą aby obejrzeć ten mecz, coś czuje, że ich mocno obijemy zrozumcie

PostNapisane: 19 lis 2017, 20:41 

Jak dzisiaj tego nie wygramy, to niestety beka z nas. Musimy ich zniszczyć. Kolejka ułożyła się pod nas i trzeba to wykorzystać.

PostNapisane: 19 lis 2017, 20:53 

Santon na lewej obronie, masakra jakaś. Dalbert co teraz czujesz

PostNapisane: 19 lis 2017, 23:50 

Kolejny bardzo dobry mecz za nami. Maurito załatwił nam dzisiaj trzy punkty. Prawdziwy kiler a nie jakaś popierdółka ☺ niestety po golach Inter zdecydowanie przeszedł na tryb ekonomiczny i ostatnie pół godziny to emocje jak na rybach. Ale nie ma co narzekać bo mamy trzy punkty i zero z tylu. Zaskoczył mnie Spal stawiając na Santona ale ten zagral dobry mecz. A jeszcze lepszy Ambrosio. Mam wrażenie że Danilo ciężką pracą z typowego ogórka staje się wyróżniającą się postacią w Interze.

PostNapisane: 19 lis 2017, 23:51 

Wzór. Spokojnie, pod nasze dyktando, bez nerwów. Trzeba było strzelić 2 bramki, to mobilizacja na 10 minut i dalej prowadzenie meczu.

Oceniam 10/10 taki mecz, kwintesencja Calcio ze słabszymi drużynami.

PostNapisane: 19 lis 2017, 23:53 

Pierwsza połowa słaba, szczególnie środek pola nie rozpieszczał nas swoją gra. Inaczej wyglądałoby to gdyby Icardi strzelił setke ale w drugiej połowie nasi wyszli z odpowiednim nastawieniem i zagrali konsekwentnie pokazujac rywalowi, ze na GM nie maja czego szukac.

Ikar Król

Ostatnio edytowano 19 lis 2017, 23:54 przez Czarson, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 19 lis 2017, 23:54 

Zgodnie z przypuszczeniami atalanta leciutko pierdolnieta. Icardi kocur. Skriniar dzik. Bardzo dobry D`ambrosio. Solidny Santon. Niepokoi nieco obnizka formy Perisicia.

PostNapisane: 20 lis 2017, 00:12 

Oglądanie Interu w tym sezonie to czysta przyjemność, a cała w tym zasługa Pana Spallettiego Luciano, mądrej, łysej, opalonej główki toskańskiej. Przed nami wyjazd na Sardynię no i chyba kolejne 3 punkty, a następnie domowy mecz z Chievo. Ja to myślę, że do meczu z Juve 6 pkt, a w Turynie nie przegramy.

PostNapisane: 20 lis 2017, 00:23 

33 punkty po 13 kolejkach, świetny wynik, nie zatrzymujemy się, Icardi 13 goli i walczy o koronę króla strzelców. Oby tak dalej!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona