2. kolejka Serie A: Inter - Torino

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

2. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: maverik »

Tylko tydzień został do meczu z Torino, więc to idealna pora by założyć temat meczowy. Z Sassuolo było jak rok temu 1:0 na MAPEI to mam nadzieję, że nie powtórzymy 1:1 z listopada na Meazza.
Oby cała kadra włącznie z Radją była w pełni dostępna i wtedy liczę, że pokażemy na co nas stać bo inaczej wyczuwam remis w słabym stylu.

Skład jaki bym chciał ujrzeć:
Handanović - Vrsaljko Skriniar de Vrij Asamoah - Gagliardini Brozović - Politano Nainggolan Keita Balde/Perisić - Icardi

Wyrzuciłem najsłabsze ogniwa z meczu z Sassuolo poza Brozoviciem na którego liczę, że gdy będzie miał asekuracje w postacji Gagliardiniego zagra tak jak na wiosnę. Co do skrzydłowych to nie mogę się zdecydować, bo Keita jak i Perisić dali niezłe zmiany, a Politano się wyróżniał, więc tutaj niech łysa główka zdecyduje :)

W Torino jestem ciekaw sprawności De Silvestriego, bo Aina który go zmienił bardzo zawinił przy golu.
FReeFonix
Posty: 291
Rejestracja: 4 lip 2010, 21:01
Lokalizacja: Giżycko

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: FReeFonix »

Torino zagrało dziś kawał dobrej piłki z Romą, na pewno nie będą łatwym rywalem, przeprowadzili dobre ruchy transferowe w mercato, a w ostatnich latach ciężko się z nimi rozgrywa spotkania. Wyczuwam remis i rozpoczęcie sezonu w stylu de Wura...
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: maverik »

Dobra jednak zmieniam, Perisić musi zagrać od początku a na prawej chyba Balde > Politano.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: Dzonyy »

maverik pisze: 20 sie 2018, 00:37 Dobra jednak zmieniam, Perisić musi zagrać od początku a na prawej chyba Balde > Politano.
Jak dla mnie priorytetem jest ogarnięcie środek bo wczoraj nie istnieliśmy. Na powrót Ninjy to chyba nie ma co liczyć. Ciekawe co Spall wymyśli bo dla nas liczy się tylko zwycięstwo.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: fcinter.pl »

Wczorajszy mecz dał sporo odpowiedzi, niezależnie od tego, że nasi fizycznie kompletnie nie wyglądali. Dalbert jest skończonym amatorem. On wypadł dobrze w sparingach, gdzie miał dużo miejsca, żeby rozwinąć skrzydła. To jest nasze kochane Calcio - pole gry jest zawężone, cały czas masz przeciwnika na plecach i nie masz jak się rozpędzić. Jest mi zupełnie obojętne kto zagra na skrzydlach. Porównania Politano do Candrevy są śmieszne, bo chłop z tą lewą nogą przynajmniej do środka schodzi i przede wszystkim jest naprawdę szybki z piłką przy nodze.

Przede wszystkim to musimy wrócić do grania z czwórką z tyłu. Asamoh wyglądał wczoraj dobrze na obu pozycjach, ale zastanawiam się na której pozycji mamy większy kłopot - bok obrony czy partner Brozovicia. D'Ambrosio w sparingach wogóle mi sie nie podobał i serio obawiam się czy pociągniemy z nim kolejny sezon na boku. Moim zdaniem trzeba wrócić na razie to Gagliardiniego i spróbować odbudować to, co wychodziło nieźle w 2 części poprzedniego sezonu.

Handa; D'Ambrosio/Vrsalko, de Vrij, Skriniar, Asamoah; Gagliardini, Brozovic; Politano, Lautaro/Radja, Perisic; Icardi
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: Orzeu »

Na San Siro pomimo naszego słabego zgrania powinniśmy przewieźć Torino. Trzeba jednak uważać, bo Mazzarri zrobił tam naprawdę ciekawy zespół i na pewno będzie ciężko. Mam nadzieję, że wróci Radja - na pewno nie zagra całęgo meczu ale chociaż na pół godzinki by mógł wejść.

Co do składu to jestem przekonany, że Dalbert sobie zamknął podstawowy skład wczorajszym występem, dlatego za niego wpadnie do składu zapewne Perisić. Więcej zmian raczej nie przewiduję.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: Kredence »

2 kolejka i już mamy w pewnym sensie nóż na gardle. Z Sassuolo widzieliśmy typowy Inter z zeszłego sezonu , któremu się wydaje że wygra mecz tylko dla tego że jest Interem. Błędy Mirandy, kompromitujące występy Brozovicia , Dalberta czy Vecino zasłaniają moim zdaniem większości główne problemy z jakim się borykaliśmy w tym spotkaniu. Pierwszym problemem było nastawienie do gry, a w zasadzie jego brak. Wyszliśmy na Sass jak na jakiś podrzędny sparing a nie zespół z którym od lat się kompromitujemy. Osobiście spodziewałem się że wyjdziemy na nich pressingiem , agresją i z chęcią dominacji od 1 gwizdka. 2 sprawa to fakt że gracze Sassuolo biegali od nas 2 razy szybciej, fizycznie wyglądali o klasę lepiej. I teraz rodzi się pytanie czy Spall tak dołożył w okresie przygotowawczym że zwyczajnie potrzeba jeszcze czasu czy może MŚ i jakieś błędy sprawiają że coś w tych przygotowaniach poszło nie tak. Czas pokaże.
Co do samego meczu z Torino to oczywiście Asa musi zagrać na lewej obronie oraz na środku defensywy para Skriniar- de Vrij . W środku pola zamiast Vecino szanse powinien dostać Gagliardini. Tak jak pisałem wyżej , najważniejszym aspektem i tak będzie nastawienie mentalne naszych graczy do meczu z Torino oraz aspekt fizyczny. O czysto piłkarskie umiejętności jestem spokojny. Oglądałem przez ten weekend juve, rome i napoli i na tle tych zespołów nasi gracze wyglądali jak muchy w smole. Fizycznie wyglądaliśmy o 2 klasy gorzej. Mecz z Torino dosyć że nieprawdopodobnie ważny i to presja jaką sobie zafundowaliśmy nie będzie nam pomagać. Trudny mecz się szykuje ale w takich spotkaniach można uzyskać kilka ważnych odpowiedzi. Liczę że zespół zareaguje w odpowiedni sposób i mecz z Sassuolo okaże się zwykłym falstartem.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: KoBa »

Wg mnie zaczniemy bokami Sime-DD, a Asa wystąpi w środku obok Broza. Nie mam pojęcia natomiast, jak będzie wyglądać ofensywa - poza Icardim, chyba nie ma pewniaka.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: miniu86 »

Też bym wystawił Kwadwo do pomocy bo to tam wyglądamy najgorzej. No chyba, że Spalletti postawi na Radje.

Jedno trzeba sobie powiedzieć od razu. Skończmy z myśleniem życzeniowym. Roma i Napoli najpewniej po raz kolejny nie obniżą lotów mimo, że bardzo byśmy chcieli. Dlatego bardzo ważne jest natychmiast zacząć wygrywać tak by na koniec poprawić swój bilans z ostatniego sezonu. Terminarz teraz mamy stosunkowo nietrudny więc tracenie kolejnych punktów będzie na prawdę złym pomysłem.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: Saff »

Nie no panowie - rozumiem zirytowanie po wczorajszym meczu, ale nie przesadzajmy z tym nożem na gardle, bo to brzmi tak, jakby zbliżała się końcówka sezonu, a my byśmy mieli kilkanaście punktów straty do czołówki.
Przegraliśmy - ok, trzeba wyciągnąć wnioski i grać lepiej, ale nie dramatyzujmy, bo i reszta stawki zapewne w niejednym meczu jeszcze straci parę oczek.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: Kredence »

Saff pisze: 20 sie 2018, 15:25 Nie no panowie - rozumiem zirytowanie po wczorajszym meczu, ale nie przesadzajmy z tym nożem na gardle, bo to brzmi tak, jakby zbliżała się końcówka sezonu, a my byśmy mieli kilkanaście punktów straty do czołówki.
Przegraliśmy - ok, trzeba wyciągnąć wnioski i grać lepiej, ale nie dramatyzujmy, bo i reszta stawki zapewne w niejednym meczu jeszcze straci parę oczek.

To ja użyłem tego określenia , więc może się odniosę. Faktycznie to stwierdzenie o nożu na gardle nie było zbyt trafne ale chodzi mi bardziej o to iż do meczu z Torino przystąpimy z naprawdę dużą presją na barkach . Strata punktów w niedziele będzie niezwykle problematyczna i bardziej chodziło mi o to że margines błędu na najbliższy czas wykorzystaliśmy już w 1 kolejce. Oczywistą rzeczą jest że to tylko 1 kolejka i myślę że większość bardziej świadomych użytkowników nie dramatyzuje z powodu tej porażki. Osobiście jestem spokojny i uważam że zwyczajnie był to wypadek przy pracy a nie coś nad czym należy płakać. Musimy wyjść na Torino , wygrać pewnie i mecz z Sassuolo puścić w niepamięć. Wierze że tak będzie a nasi na sportowym wkurwie pokażą że będziemy bardzo mocni w tym sezonie.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: Piter »

Klinsi ale przestań psuć SB essa
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: Kusy »

Piter pisze: 20 sie 2018, 19:04 Klinsi ale przestań psuć SB essa
Dokładnie. Coś zbyt często psuje się SB jak Inter nie odnosi zwycięstwa. Przypadek? Nie sądzę.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: Nasir »

Nie ma sb, moze wyjdzcie do ludzi co, poznajcie jakies panie, spusccie troche negatywnych emocji, masakra, tylko randama dostal wladze i sb notorycznie nieczynne, przypadek, nie sadze
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: Seba »

Asamoah jest zawodnikiem uniwersalnym, ale mam nadzieję, że jednak Spalletti nie będzie zmieniał mu co chwilę pozycji. Stanie się wtedy piłkarzem od wszystkiego, a zarazem od niczego.

Co do meczu. Myślę, że zobaczymy całkowicie odmieniony Inter. Agresywny, kontrolujący mecz i głodny zwycięstwa. Perisic swoje zrobi ;)

Zastanawia mnie Icardi. Chłopak jeszcze się rozwinie, czy to już jego max? Strzela bramki, poprawia statystyki, ale stricte piłkarsko nie widzę u niego postępów. Słaba gra ciałem, kontrola nad piłką, balans i chociażby spryt boiskowy. Według mnie pod tym względem stoi w miejscu. Ostatnimi czasy psuje nawet coraz więcej okazji i przechodzi obok meczu. Czasami myślę sobie, że jest to świetny piłkarz ale dla Interu walczącego o miejsca 4-7. Natomiast w Interze chcącym walczyć o Scudetto i najwyższe cele w LM może już mu czegoś brakować. No, ale czas pokaże :)
Obrazek
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: Sempre_Inter »

Handa
Vrsalko, de Vrij, Skriniar, Asamoah;
Gagliardini, Brozovic
Politano/KBD, Lautaro/Radja, Perisic
Icardi
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: VVujek »

Handa
Vrsalko Skriniar De Vrij Asamoah
Vecino Brozo
Politano Lautaro Perisic
ICARDI
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: Kusy »

VVujek pisze: 21 sie 2018, 16:53 Handa
Vrsalko Skriniar De Vrij Asamoah
Vecino Brozo
Politano Lautaro Perisic
ICARDI
W końcu przekonałes się do Pana Icardiego i nawet napisałes dużymi literami, żeby odkupić błędy posadzenia go w derbach. Brawo Ty :)
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: VVujek »

Każdy popełnia błędy nawet Milan Skriniar :D
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: Speaker »

Moim zdaniem Gagliardini powinien zagrać z Brozo bo przepracował cały okres przygotowawczy i dobrze to szło kiedy oni zaczęli grać razem w środku w drugiej czesci zeszlego sezonu. Przed nimi Politano ew. Borja na chwilę obecną lub Martinez. Perisić i Candreva na skrzydła, o! :smile:
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: Jaszczu91 »

Lucek podobno zaczyna kombinacje z ustawieniem trójką z tyłu. Nie napawa mnie to optymizmem. Nigdy nie byłem, nie jestem i nie będę zwolennikiem stosowania tego ustawienia w Interze. Miranda powinien sobie powąchać przez jakiś czas ławkę rezerwowych.
Mecz z Sassuolo pokazał, że Inter stał się Brozo zależny i to też mnie niepokoi. Jak pamiętam Brozo częściej łapał muchy niż był kozakiem. Oby się nie okazało żę jego ogarnięcie było przed mundialowe i tymczasowe bo będziemy w dupie...
Mecz z Torino to szansa na rehabilitację i oby tak było. Liczę, że Radżja zadebiutuje i da coś ekstra na złość hejterom
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: Orzeu »

Tylko zwycięstwo, liczę na występ Radji, Vrsaljko i Keity.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: miniu86 »

Wątpię byśmy zagrali z trzema stoperami no chyba, że Spall chce jakoś odpowiedzieć na taktykę Mazzara. Wkurzę się mocno jeśli to dające się ruchać Juventusowi, Torino znowu nas ograbi z punktów jak w zeszłym sezonie dwukrotnie.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: Piekarz »

To by było totalnie w stylu Interu post-tripletowego, żeby nowy sezon, który miał być wybawieniem i powrotem do poważnej gry, zacząć od wpierdolu z Sassuolo i stratą punktów z drużyną Waltera Macara. Tym bardziej dlatego musimy ten mecz wygrać - Sassuolo da się olać, ale jeśli zaraz potem Torino wywiezie coś z Mediolanu, to zacznie to trochę niezdrowo pachnieć i demony zapukają do drzwi. Cholera wie kto tak właściwie jest gotowy do gry, ale najchętniej zobaczyłbym skład:

Handa; Vrsaljko, Skriniar, De Vrij, Asamoah; Gagliardini, Brozović; Keita, Nainggolan/Lautaro, Perisić; Icardi.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: VVujek »

Mam nadziej, że Inter od początku będzie grał wysokim pressingiem
Dalbert nie ma prawa wyjść w 1 składzie i lepiej niech latem wraca do Francji, gość jest wystraszony w każdym meczu o pkt.

Myślę, że skład może wyglądać tak.
HANDANOVIC
Vrsalko, De Vrij, Skriniar, D'Ambrosio
Brozović, Asamoah
Politano/Keita, Martinez, Perisic
Icardi
Radja jak już zagra to wejdzie najpewniej w 2 połowie
Druga opcja to Asamoah na lewej obronie i ktoś z 2 Vecino Gagliardini obok Brozovicia.
Oby nie było gry 3 obrońcow bo już na sassuolo nieźle się przejechaliśmy na tym ustawieniu.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: maniekfci »

wiem, że nie na temat, ale nadal mam smutek duszy przez klęskę z sass. cisną się najgorsze epitety pod adresem tych kopaczy. z torino tylko wygrana
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: Czarson »

Mimo, że gramy przed własną publicznością to nie będzie to łatwy mecz. Torino w dość solidnie grało z Romą, na pewno lepiej niż my z Sassuolo. Jednak wygrana jest jedyną możliwością dla nas. Spalletti oraz nasi piłkarze powinni wyciągnąć wnioski, nikt się przed nami nie położy... Jak już wspomniał szanowany użytnik Piekarz to byłoby aż do bólu typowe jeśli po tym hajpie oraz ogólnoświatowej wręcz afirmacji naszych ruchów transferowych nie udałoby się nam zdobyć choćby 3pkt w dwóch pierwszych kolejkach. Zrobiłoby się niemiło już w sierpniu. Dlatego nie ma miejsca na pomyłkę w tym meczu mimo, że Torino będzie chciało nam dokuczać.

Nie wiem w jakiej formie są nasze nabytki ale chciałbym żeby Inter wyszedł na boisko w następującym składzie:

--------------------Handanowicz--------------------
Wersalka- Skrin------De Vrajjj---Kwadwo---------
---------Gag------------Epik---------------------------
Keita----------Obrazek------Perisic
-----------------------ICARDI--------------------
marcinek91081
Posty: 127
Rejestracja: 9 mar 2008, 17:51

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: marcinek91081 »

Co tu dużo pisać...pierwszy mecz sezonu na G. Meazza , liczę na pokaz siły ! szczególnie przy pełnych trybunach. O farciarskim Sassuolo już zapomniałem. 3-1 Forza Inter :inter:
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: fcinter.pl »

Spalletti znowu ich na siłownie wysłał, także przeczuwam ciężkie nogi
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Torino

Post autor: maniekfci »

przegrany poprzedni mecz, teraz gramy u siebie Spall ich tyra siłowo na treningach. przegramy
ODPOWIEDZ