1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: MiRas. »

Nieźle, teoretycznie najłatwiejszy mecz w LM, a Slavia nas wydymała i jeszcze prawie spuściła się nam na pysk. Lukaku mnie zaślepił pierwszym meczem z Lecce, ale już powoli odzyskuje swój dawny obraz dorodnego kloca bez przyjęcia.

Mam nadzieję, że ten mecz otworzył oczy Conte i zauważy(ł) problemy oraz mankamenty piłkarzy, których dostał w spadku i piłkarzy których tak bardzo chciał.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: Ljarro »

Co do meczu każdy widział i wiedział - Gagliardini może zagrać maksymalnie 45 minut na dobrym poziomie, potem przez kolejne 500 będzie dnem. Wahadeł nie mamy, Brozovic przeszedł obok meczu. Zlekceważyli przeciwnika, widać było że są zaskoczeni że Slavia tak biega i nie pozwala im na rozegranie na własnej połowie.
Inną sprawą jest to, że po 4 pierwszych meczach sezonu bez porażki widać tylko jęczenie. Poczekajcie chociażby do listopada.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: Kusy »

Ljarro pisze: 17 wrz 2019, 21:27 Co do meczu każdy widział i wiedział - Gagliardini może zagrać maksymalnie 45 minut na dobrym poziomie, potem przez kolejne 500 będzie dnem. Wahadeł nie mamy, Brozovic przeszedł obok meczu. Zlekceważyli przeciwnika, widać było że są zaskoczeni że Slavia tak biega i nie pozwala im na rozegranie na własnej połowie.
Inną sprawą jest to, że po 4 pierwszych meczach sezonu bez porażki widać tylko jęczenie. Poczekajcie chociażby do listopada.
Po trzech spotkaniach, dużo użytkowników przyznawalo nam majstra za dobra grę. Teraz zagraliśmy fatalnie, więc musi być krytyka, nie można ukrywać prawdy.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: Ljarro »

biorąc pod uwagę ostatnie 8 lat, a wcześniej początek XXI wieku i koniec lat 90, nie ma co się podniecać dobrym startem, ani najeżdżać po jednym nieudanym meczu. Obie strony są niepoważne
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: IlCapitano »

No cóż, ten wynik prawdopodobnie oznacza, że nie awansujemy do 1/8 finała mistrzowej ligi. No szkoda, aczkolwiek we sezonie 11/12 dostaliśmy na dzień dobry w ryj od Trabzonspora u siebie, a to nie przeszkodziło nam w awansie z 1 miejsca. Tak czy inaczej, LM w obecnym sezonie jest nieistotna, liczy się wyłącznie Scudetto.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: Kusy »

Lukaku ocena 5, Lautaro ocena 4.5. Sanchez nawet szansy nie dostał, to nie mogło się udać, skoro pomoc nie potrafiła dogadać się z napastnikami. Ten sam problem dzisiaj co za LUCKA, oby wiecej czegoś takiego już nie było.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: Klinsi64 »

ciekawi mnie bardzo co ten Lukaku kloc bez przyjęcia ma przyjmować?opiszcie fast błagam
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: Mora »

IlCapitano pisze: 17 wrz 2019, 22:21Tak czy inaczej, LM w obecnym sezonie jest nieistotna, liczy się wyłącznie Scudetto.
To po co do tej LM awansowaliśmy, skoro jest nieistotna? W obecnym sezonie wszystko jest istotne, nie po zatrudniono najlepiej zarabiającego trenera w historii Serie A i kupiono najdroższego piłkarza w historii Interu żeby LM była nieistotna.

W starciu BVB-Farsa lepsze wrażenie pozostawił niemiecki zespół. Borussia miała min. rzut karny i strzał w poprzeczkę. Barcelona nijaka, Messi dopiero wrócił po kontuzji. Po kompromitacji ze Slavią musimy starać się wyrywać punkty silniejszym...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: SETE »

Spokojnie , Barcelona dzisiaj słabiej wyglądała z Borussia , a czytałem ze mamy kadrowo lepszy zespół niż BVB ... także tego , z 1 miejsca chyba wyjdziemy
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: TomHardy »

Lecimy na ryj z LM po 1 meczu i takie są fakty. Wincyj candrew i martinezów, acha nie zapomnijcie przedłużyć kontraktu ambrożemu.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: Odet »

miniu86 pisze: 17 wrz 2019, 21:04 Jesteśmy za krotcy na LM. Smierdzialo mi tutaj wpadką na kilometr dlatego zupełnie odpuściłem ten mecz.
Też sobie odpuściłem.
Mnie interesuje obicie Milanu, na LM przyjdzie czas.

Z kolegą @SETE serdecznie pozdrawiamy kolegów twierdzących że zjemy Borussię czy nawet Barcelonę itp :)
Odet pisze: 29 sie 2019, 19:24 No trudno, grupa śmierci.
Nie liczę na awans, bo mamy podbić Ligę.

To Seria A się liczy.
Pozdr.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: Kusy »

Pieprzenie głupot i wybielanie się, że liga mistrzów nie jest priorytetem. Obowiązkiem Interu jest zdobycie 6 pkt z Slavia i walka o drugie miejsce z BVB. Można zremisowac mecz, ale po jakiejś grze, wczoraj każdy element był na poziomie mniej niż zero, atak był najgorszy. Oby Conte szybko wyciągnął wnioski z tego spotkania, lepszy zimny prysznic na początku, niż później. Teraz musi pokazać swój kunszt trenerski, zobaczymy jak zareaguje w praktyce, a nie w pięknych słowach po meczu. Forza Inter 💪
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: TomHardy »

Odet pisze: 18 wrz 2019, 08:05
Z kolegą @SETE serdecznie pozdrawiamy kolegów twierdzących że zjemy Borussię czy nawet Barcelonę itp
Dołączam się do pozdrowień jak i również serdecznie pozdrawiam fanów talentu opalonego pokemona i odrestaurowanego antosia. Dawać wincyj minusów za prawdę. Beka z typów XD
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: Kusy »

TomHardy pisze: 18 wrz 2019, 08:28
Odet pisze: 18 wrz 2019, 08:05
Z kolegą @SETE serdecznie pozdrawiamy kolegów twierdzących że zjemy Borussię czy nawet Barcelonę itp
Dołączam się do pozdrowień jak i również serdecznie pozdrawiam fanów talentu opalonego pokemona i odrestaurowanego antosia. Dawać wincyj minusów za prawdę. Beka z typów XD
Wyszedł mu jeden mecz z Lecze i już byly teksty, że Pan Conte przywrócił go do życia piłkarskiego. Lecze wyznacznikiem wszystkiego, rzeczywiście beka, krytyka na fci zawsze była powodem wielu minusów, niektórzy mają klapki na oczach.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: miniu86 »

Meczu nie widziałem, ale przeczytałem już tony narzekań i odniosłem wrażenie, że Slavia dzieliła i rządziła na boisku. Tymczasem na obszernych powtórkach zobaczyłem, że do przerwy to my mogliśmy nawet 2-0 prowadzić. Ciekawe.

Ale ok. Rozumiem rozczarowanie, być może nawet uzasadnione jest twierdzenie, że tym meczem położyliśmy sobie grupę, ale tak na prawdę czego wy się spodziewaliście?
Nowy trener, sporo nowych zawodników, zupełnie nowe ustawienie. Powiem wam szczerze, że jak się w sobotę zorientowałem, że LM będzie już w tym tygodniu to pomyślałem, że to z miesiąc za szybko dla tej drużyny, a i też lepiej byłoby teraz grać jakiś wyjazd z Barceloną czy Borussią niż must win niedocenianą Slavią.
Wziąłem też pod uwagę to, że Conte nie słynie z wyników w LM.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: Skepta »

druga polowa nic sie nie zmienila a wrecz jeszcze bardziej Slavia cisnela a Conte niby taki motywator nieslychany, przegryza piłki w szatni z nerwów i obija pilkarzy, wlasnie widac jak wplywa na zawodnikow :D



jeszcze jeden taki gowniany mecz i zmieniam awatar niestety
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: Kusy »

Skepta pisze: 18 wrz 2019, 16:29 druga polowa nic sie nie zmienila a wrecz jeszcze bardziej Slavia cisnela a Conte niby taki motywator nieslychany, przegryza piłki w szatni z nerwów i obija pilkarzy, wlasnie widac jak wplywa na zawodnikow :D



jeszcze jeden taki gowniany mecz i zmieniam awatar niestety
Liczyłem właśnie, że w drugiej polowie zobaczę znacznie lepszy Inter, a zobaczyłem jeszcze gorszy. Może zamiast motywacji, wybrali się na kolacje.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: maniekfci »

No ostatnio kolacyjki suto zakrapiane nawet w tygodniu bardzo popularne, nie tylko wśród naszych kopaczy
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: TomHardy »

miniu86 pisze: 18 wrz 2019, 16:13 Meczu nie widziałem, ale przeczytałem już tony narzekań i odniosłem wrażenie, że Slavia dzieliła i rządziła na boisku. Tymczasem na obszernych powtórkach zobaczyłem, że do przerwy to my mogliśmy nawet 2-0 prowadzić. Ciekawe.

Ale ok. Rozumiem rozczarowanie, być może nawet uzasadnione jest twierdzenie, że tym meczem położyliśmy sobie grupę, ale tak na prawdę czego wy się spodziewaliście?
Nowy trener, sporo nowych zawodników, zupełnie nowe ustawienie. Powiem wam szczerze, że jak się w sobotę zorientowałem, że LM będzie już w tym tygodniu to pomyślałem, że to z miesiąc za szybko dla tej drużyny, a i też lepiej byłoby teraz grać jakiś wyjazd z Barceloną czy Borussią niż must win niedocenianą Slavią.
Wziąłem też pod uwagę to, że Conte nie słynie z wyników w LM.
I co mamy być zadowoleni bo slavia praga warta tyle co sam lukaku prawie nas obiła na własnym stadionie i połozyła kres naszego bytu w LM bo LM jest miesiąc za wcześnie wg. Ciebie? Branie pod uwagę że Conte nie slynie z wyników w LM też z dupy bo oba kluby dzieli przepaść chociażby w sprawach finansowych czy czysto piłkarskich.

Takie pierdy na siłe usprawiedliwiające wczorajszy wynik to jakaś kpina i zenada.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: miniu86 »

To nie kpina ani żenada tylko czysta prawda i widać jeszcze sporo musisz Interu pooglądać, żeby to zrozumieć. A gadanie o przepaści finansowej czy piłkarskiej na poziomie LM to dopiero wyświechtany frazes. Jakby co roku nie było kilku takich niespodzianek.
Michellaga
Posty: 245
Rejestracja: 18 lut 2012, 10:15
Lokalizacja: Szczecin

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: Michellaga »

Szkoda tego remisu który okazuje się dla nas porażką. Szkoda, że wczoraj nie graliśmy na wyjeździe z Barsą. Trzeba czasu żeby ta drużyna funkcjonowała tak jak oczekuje tego trener, wasz płacz niczego nie zmieni. Mamy trudną sytuacje w grupie, ale kto wie czy Slavia nie pokara też innych, może być jeszcze ciekawie.

Inter 1-1 Bari
Sampdoria 1-0 Inter
Catania 3-1 Inter
Palermo 1-1 Inter
Rubin Kazan 1-1 Inter
Inter 2-2 Dinamo Kyiv

To tak w gwoli przypomnienia, bo widzę niektórym już palma strzela.
Calma panowie.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: Kusy »

Szukacie na siłę wymówek wczorajszej slabej naszej postawy, przepraszam, bardzo słabej, a nie słabej. Nie można tego tłumaczyć, po prostu zjebalismy, powinniśmy zdobyć trzy pkt i tyle.
ODPOWIEDZ