6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Wybraniec »

W tej gorszej grupie grała Barcelona i finalista LM. Faktycznie kurwa łatwiejsza :lol:

Szukając analogii do zeszłego roku to Spalletti poradził sobie dużo lepiej od Conte w LM. Conte przegrał 2 razy z Barceloną, na dodatek w meczu o pietruszkę, Spalletti urwał punkt w meczu o coś. Obaj zaliczyli wtopy ze słabszym rywalem i obaj raz naruszyli mocną drużynę.

Oczywiście nie oznacza to, że Spall jest lepszym trenerem.

A Icardi>Lukaku i od dawna wiadomo, że głupotą było go pozbywać. Wystarczyło postawić do pionu i mielibyśmy najlepszy atak w Europie Lautaro - Maurito.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Dzyl »

Wychodzi brak ławki. Barca wyszła rezerwową linią pomocy z takimi piłkarzami jak Vidal czy Rakitić, a u nas biegali Valero i Vecino, bez porównania. Musimy robić wzmocnienia do pomocy bo tam mamy największe braki. Wypada 1-2 piłkarzy i leżymy...Biorąc pod uwagę, że taki Sensi to niezła szklanka to ja widziałbym u nas 2 dodatkowych pomocników i oczywiście Valero pożegnać.
Wczoraj walczyliśmy, za to szacunek, ale niestety wielu naszych piłkarzy odstawało umiejętnościami od rezerwowych Barcy, a decydującego gola strzelił nam dzieciak.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Ljarro »

Piekarz pisze: 11 gru 2019, 00:18
Nasir, jesteś tragiczny, nie przypominam sobie wielu bardziej żałosnych typów w historii tej strony. Mamy szpital, odpadamy z najtrudniejszej grupy w LM, w lidze mamy wynik punktowy z kosmosu, a ty wyłazisz z kanału jak szczur po porażkach walić konia do potknięć "swojego" klubu. Nieważny Inter, ważne że trener którego nie lubisz przegrał mecz i jest szansa że twoja kompromitacja z oceną Conte trochę zmniejszy rozmiar. Spierdalaj na juvepoland szukać kolegów. To ostatnie co do ciebie napisałem, wstyd mi że w ogóle to robię.
Jesteś nieczuły, on jako pierwszy przezANALizował zespół Conte. Już po okresie przygotowawczym DOGŁĘBNIE przebadał taktykę. Zmierzył przerwę między formacjami za pomocą zasad ANUSoptyki, wyszło mu że jest ona takiej szerokości jak jego własny ANUS, czyli duża. To oznacza że Inter jest w czarnej dup**
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Nasir »

o ten dewiant analny zapomniałem jego nicka, widac sranie mocno piecze po wczoraj, conte zwycięski i jego żołnierze a Radja niedobry bo pali i ma swoje zdanie, usuńcie wszystkie zdjęcia Jose z appiano
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: miniu86 »

Po takiej akcji z Sensim teraz, biorąc pod uwagę ławkę to my potrzebujemy ze 3 pomocników. Skupić się na środkowej formacji i wahadłach w okienku.
Baribals08
Posty: 42
Rejestracja: 5 gru 2019, 10:17

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Baribals08 »

Tak czytam i nie dowierzam. Pozwólcie że przypomnę wam mecz ManUtd - PSG z tamtego sezonu. Gdzie Man wychodzi składem 9 rezerwowych i odgrywa PSG w najmocniejszym składzie.

Nie należy oczekiwać że jak ktoś wychodzi rezerwami to z góry jest na przegranej pozycji, tym bardziej jeżeli mówimy o klubach takich jak własne Barca, ale też i Man city czy nawet Liverpool, są to kluby że ścisłej czołówki światowego futbolu. Tam nie ma zawodnika który znalazł się tam przez przypadek. Jak ktoś wcześniej napisał tam każdy jest na wysokim poziomie bo klub może sobie na to pozwolić i jest to kadra budowana przez lata.

Nie raz było że to rezerwy grają lepiej niz pierwszy skład, czemu? Bo są to piłkarze eypoczeci którym zależy żeby się pokazać żeby blysnac.

A u nas co?
Smród, bród i ubustwo pozostałe po 8 poprzednich sezonach, dopiero w tym sezonie zaczęło się coś zmieniać na lepsze. Ławka przyjdzie z czasem, na tą chwilę musimy wzmocnić pierwszy skład a takie ewenementy jak vecino czy valero po prostu wywalić na zbity pysk. Zero polotu i finezji, czysto siermierzny futbol, brak kreatywności w środku pola. To tutaj leżał problem.

Nie mam pretensji do DD czy Lazaro, bo próbowali, może trochę na siłę ale starali się, nie wychodziło. Każdemu moze zdarzyć się gorszy mecz, a DD wraca po kontuzji, też dajcie mu trochę czasu.
Największe zarzuty mam do brozo który po raz kolejny zapomina że gra się do przodu i to on powinien być kreatorem gry a nie obrońcy. Ile razy w tym czy w meczu z Roma to skriniar rozrzucal piłkę.
Lukaku jak się zachwycalem jego przyjściem to niestety teraz przyszło rozczarowanie, brak wyczucia obrony przeciwnika i prób zagrania na pamięć, za to strzały w bramkarza i obrońców i oczywiscie wieczny spalo

Ile sytuacji zmarnowalismy przez chamskie próby wykończenia samemu, nawet sam lautaro mógł podać na wychodzącego Lukaku w drugiej połowie, piłka przeszła obok słupka.

Mam też wyrzut do naszych kibiców za to że już po kilku meczach pompowali banke, kreowali jakąś nierealna utopie. Teraz gdzie nie wejdę na grupę to jesteśmy posmiewiskiem. Od początku sezonu nie nastawialem się na wiele. I dla tego nie jestem rozczarowany jak niektórzy.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Wybraniec »

Zacytowałbym i przyklaskał Baribals, ale mam wyłączony HTML :(

Zostaliśmy zweryfikowani na poziomie europejskim i zweryfikowany został poziom Serie A. Lider tabeli nie jest w stanie pokonać głębokich rezerw Barcelony.

Największym wzmocnieniem tego lata jest Antonio Conte. Tylko i wyłącznie dzięki trenerowi dzierżymy 1 miejsce w tabeli i tylko dzięki niemu mamy szansę realnie powalczyć z najsłabszym od lat Juventusem w najsłabszej od lat lidze - z upadającym Napoli, z przeciętną Romą. Pod jego okiem bardzo rozwinęli się Lautaro i De Vrij ,lepiej prezentują się D'Ambrosio czy Candreva.

Biraghi, Sanchez i Lazaro to transfery nie trafione, Lukaku nie jest lepszy od Icardiego, Sensi okazał się inwalidą. Bronią się jedynie Godin który zdaje się ogarniać, Bastoni no i Barella który okazał się lepszy od Vecino.

Zeszłego lata mogliśmy zrobić dużo więcej i nie sądzę by duży wpływ na dotychczasowe wyniki miały decyzje zarządu. W zasadzie tylko jedna - ta o zatrudnieniu nowego trenera.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Odet »

Wybraniec pisze: 11 gru 2019, 12:15 Lukaku nie jest lepszy od Icardiego
Nie kojarzę tego Icardiego, kto to? Ja się cieszę, że jest jest Lukaku.
Bramkę strzelił, mógł więcej, trudno, taka jest piłka.

Pozdr.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Odet »

Coś kojarzę.
Osobiście wolałbym już występ Mazzoli albo Altobelliego.
Pozdr.
Moldar3
Posty: 38
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Moldar3 »

To może wróćmy do poprzedniego sezonu bo icardi miał również wiele setek zmarnowanych.

Zakopać i zapomnieć o nim. Niech psg daje kasę i dalej wzmocnienia.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: maverik »

Baribals08 pisze: 11 gru 2019, 12:04 Tak czytam i nie dowierzam. Pozwólcie że przypomnę wam mecz ManUtd - PSG z tamtego sezonu. Gdzie Man wychodzi składem 9 rezerwowych i odgrywa PSG w najmocniejszym składzie.
United nie wyszło wtedy rezerwami, tylko mieli sporo kontuzji. Poza tym to był mecz o awans do 1/4, więc czemu mieliby wyjść rezerwami? No i właśnie to był mecz o coś dla United, a dla Barcy wczoraj o nic.


Baribals08 pisze: 11 gru 2019, 12:04 Nie należy oczekiwać że jak ktoś wychodzi rezerwami to z góry jest na przegranej pozycji, tym bardziej jeżeli mówimy o klubach takich jak własne Barca, ale też i Man city czy nawet Liverpool, są to kluby że ścisłej czołówki światowego futbolu. Tam nie ma zawodnika który znalazł się tam przez przypadek. Jak ktoś wcześniej napisał tam każdy jest na wysokim poziomie bo klub może sobie na to pozwolić i jest to kadra budowana przez lata.
Tylko, że oni w większości wyszli "primaverą". Z rezerw byli Lenglet, Rakitic. Z podstawy Griezmann i Vidal. Choć nie wiem czy Barca nie gra środkiem Busquets-De Jong-Arthur. Także ledwie 3 zawodników znalazło się tam nie przez przypadek. Reszta to była zbieranina młodzików. Jakby np. Barca wyszła tak. Neto; Roberto Lenglet Umtiti Junior; Rakitic Vidal De Jong; Griezmann Suarez Dembele/Fati. To byłoby inaczej. A wczoraj ograły nas takie nazwiska jak Perez, Alena czy właśnie 16-letni Fati.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Kredence »

Baribals08 pisze: 11 gru 2019, 12:04


Mam też wyrzut do naszych kibiców za to że już po kilku meczach pompowali banke, kreowali jakąś nierealna utopie. Teraz gdzie nie wejdę na grupę to jesteśmy posmiewiskiem. Od początku sezonu nie nastawialem się na wiele. I dla tego nie jestem rozczarowany jak niektórzy.
Ja uważam dokładnie odwrotnie, któryś rok z rzędu to właśnie kibice innych zespołów, media i wszelkie maści tego typu gówno pompuje bańkę, nie kibice Interu. Robią to po to, żeby później mieć właśnie w razie wpadki ,, bekę" z Interu. Jest to zagranie typowe, które stosują od lat. Nie wiem dlaczego według Ciebie ,, jesteśmy pośmiewiskiem" to, że stado debili naśmiewa się w internecie z naszej wpadki świadczy o ich głupocie lub niewiedzy. Do meczu z Barcelona przystępowaliśmy z tak wieloma problemami, że nikogo nie ma prawa szokować ostateczny wynik. Z przebiegu meczu i tego co się działo ten wynik zwyczajnie musi boleć, niedosyt jest ogromny, ale nie jest to nic szokującego biorąc pod uwagę, że w 2 linii licząc wahadłowych graliśmy bez 4 podstawowych zawodników.
Baribals08
Posty: 42
Rejestracja: 5 gru 2019, 10:17

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Baribals08 »

@maverik

Bo mieli kontuzje to nie wyszli rezerwa i, właśnie wyszli. Do tego też zagrało kilku graczy z mlodziezowki. Nie było Martiala czy Pogby czyli w tamtym okresie siły napędowej Manchesteru.

Perez czy Alenia uznawani są za przyszłość hiszpańskiej piłki, tak więc nie dziwi mnie ze zagrali na wysokim poziomie. Co do Fatiego to to że wbił nam bramkę mnie nie dziwi, chłopak ma wielki talent, za wielki jak na naszą pomoc która wczoraj była dość ospala czasam

Poza tym wyszli w większości rezerwami i Składem B (Alena, Perez). Umtiti też grał więc nie wyszli tylko rezerwami i prima era, ale też połowa podstawowego składu (umtiti wraca po kontuzji przypominam)

@Kredence

Jestem na kilku grupach na fb i dość często spotykałem się z pewnymi wypowiedziami że scudetto jest nasze, że z grupy LM wyjdziemy na dzień dobry, wszystko pisane przez kibiców Interu, a jak napiszesz że nie jesteś pewny wyniku meczu to odrazu żeś juventino w przebraniu itd. Media dokładają swoje, ale w to każdy normalny kibic wbija.
Jesteśmy posmiewiskiem na jako druzyna tylko jako kibice, bo przez takie przypadki jak opisałem wyżej o scudetto patrzą na nas wszyscy bez wyjątku.
Od początku mówię że to nie jest jeszcze ten sezon, ale następny już może być nasz. Nie jestem pesymista ani optymistą. Po prostu jestem realista i warze nasze szanse na zdobycie postawionych celów.

Dla mnie cele na ten sezon to walka o LM bez martwienia się ostatnimi meczami i zdobycie zaplecza kadrowego. Tyle nic więcej nie oczekuję. Wszystko inne będzie pozytywnym zaskoczeniem.


Jak mówi klasyk. Niby człowiek wiedział a jednak się ludzil.

Jestem z tym klubem od około 20 lat na dobre i złe. I nic tego nie zmieni!

FORZA!
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Stachoo »

Wybraniec pisze: 11 gru 2019, 10:33 W tej gorszej grupie grała Barcelona i finalista LM. Faktycznie kurwa łatwiejsza :lol:
Tak, Barcelona, która grała rownież w tegorocznej grupie Interu i Tottenham, który akurat w czasie fazy grupowej był w kryzysie.

Faktycznie kurwa trudniejsza.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Mora »

:lol: Co jeszcze wymyślicie na usprawiedliwienie wczorajszej kompromitacji? Owszem, kontuzje Sensiego i Barelli spowodowały dziurę w środku pola, ale poza tym mieliśmy wczoraj:
- lepszego bramkarza
- lepszych obrońców
- lepszych napastników
- lepszego trenera
- wypełniony po brzegi własny stadion
- motywację w postaci pierdolonych 30 mln euro

Wejdźcie sobie na wikipedię, wpiszcie imię i nazwisko strzelca pierwszej bramki i sprawdźcie w jakiej gra drużynie. Jakby klepnęła nas Barcelona U-15 też byście nie byli zdziwieni i pisali pierdy o utalentowanej hiszpańskiej młodzieży?
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Wybraniec »

Barcelona z juniorami w składzie lepsza od Barcelony z zeszłego roku :lol:
Finalista LM Tottenham vs grająca dramatycznie zle w tym sezonie BVB

Faktycznie Conte miał trudniej niż Mister Spalletti :lol:
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Stachoo »

Wybraniec pisze: 11 gru 2019, 15:12 Barcelona z juniorami w składzie lepsza od Barcelony z zeszłego roku :lol:
Finalista LM Tottenham vs grająca dramatycznie zle w tym sezonie BVB

Faktycznie Conte miał trudniej niż Mister Spalletti :lol:
Dobra, nie wciągam się w ten troll dalej...
Baribals08
Posty: 42
Rejestracja: 5 gru 2019, 10:17

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Baribals08 »

@Mora Perez gra w Barcelonie B.
Przegraliśmy na własne życzenie fakt, jednak co ma piernik do wiatraka? Skoro w podstawowym składzie wychodzi 5 zawodników z pierwszego składu i jego rezerwy.
Powtarzam po raz kolejny to jest zespół budowany przez lata i tutaj nie ma przypadku. U nas jest pozostałość po poprzednich latach i różnych trenerach i złego prowadzenia zespołu. Efekt jest taki jaki widzimy i nic tego nie zmieni, mamy kogo mamy koniec kropka. Naapewno w tym sezonie nic się nie zmieni, pozostaje tylko czekać.

Co z tego jak mieliśmy i obronę i napastników jak nie mieliśmy osób które wzięły by się za rozegranie w środku? Przegraliśmy walkę o środek pola. Tyle
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Jaszczu91 »

Licytowanie się, w którym sezonie Inter miał cięższą grupę nie ma kompletnie sensu. W obu przypadkach efekt jest taki sam. Była szansa zrobić awans w ostatniej kolejce i dwa razy została zmarnowana. Dwa razy Inter był losowany z trzeciego koszyka i na trzecim miejscu w grupie kończyła się przygoda z liga mistrzów. Ważne dla mnie jest jednak to, że widać progres w grze wielu zawodników. Nie da się ukryć, ma to związek z pracą trenera Conte. Teraz pasowało by wygrać Ligę Europa, zdobyć kilka punktów do rankingu UEFA żeby w następnej edycji nie zakończyć udziału na fazie grupowej.
W zimowym mercato przyjdzie pewnie De Paul, wróci Sensi i Barella i środek będzie wyglądał już dużo lepiej.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Kredence »

Mora pisze: 11 gru 2019, 15:08 :lol: Co jeszcze wymyślicie na usprawiedliwienie wczorajszej kompromitacji? Owszem, kontuzje Sensiego i Barelli spowodowały dziurę w środku pola, ale poza tym mieliśmy wczoraj:
- lepszego bramkarza
- lepszych obrońców
- lepszych napastników
- lepszego trenera
- wypełniony po brzegi własny stadion
- motywację w postaci pierdolonych 30 mln euro
Fajne porównanie , ale co z tego skoro sport jakim jest piłka nożna to nie matematyka?
Handa to lepszy bramkarz niż Neto, ale Neto to żaden amator żeby dawać takie porównania. Lepsza obrona ? NIby tak, ale w obronie Barcelony grał świetny Lenglet ( dodam, że podstawowy obrońca zespołu) czy mistrz świata Umtiti.
Pomoc to już deklasacja jak wiadomo. Taki Alena swego czasu był uważany za największy talent ich szkółki ostatnich lat, kontuzje go przyhamowały, ale talent ma wielki.
2 lata temu przyszedł do nas odpad z Barcy niejaki Rafinha. Gościu na zakręcie kariery, po zerwaniu więzadeł w kolanie , po 2 miesiącach u nas był kluczowym zawodnikiem, miał momenty, że czarował, to tylko pokazuje jaki jest tam poziom.
Mora pisze: 11 gru 2019, 15:08
Wejdźcie sobie na wikipedię, wpiszcie imię i nazwisko strzelca pierwszej bramki i sprawdźcie w jakiej gra drużynie. Jakby klepnęła nas Barcelona U-15 też byście nie byli zdziwieni i pisali pierdy o utalentowanej hiszpańskiej młodzieży?
Jakbyśmy przegrali z Barcą u-15 to byłbym zszokowany i wkurwiony jednocześnie. Przegraliśmy jednak z Barcelona w której grali Vidal , Rakitic , Griezmann/Suarez, Umtiti , Lenglet , Firpo ( zagrał łącznie w 10 spotkaniach w tym sezonie) czy też dwa wielkie/ duże talenty jak Fati i Alena.
ODPOWIEDZ