31. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

31. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: KoBa »

Zakładam temat, bowiem jutrzejszy mecz może być bardziej istotny, niż mogłoby się to jeszcze niedawno wydawać. Lazio dzielnie walczy z nami o tytuł największego rozczarowania po przerwie, co sprawia, że w przypadku zwycięstwa dochodzimy ich na punkt i wciąż mamy spore szanse na wicemistrzostwo. Oczywiście, jeżeli w jakiś sposób zignoruje się rozpędzoną Atalantę za naszymi plecami.

Cele na ten mecz: po pierwsze - nie ośmieszyć się już więcej jak z Sassuolo i Bologną, po drugie - zgarnąć trzy punkty.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 31.kolejka Serie A: Hellas-Inter

Post autor: miniu86 »

No cóż, mając na uwadze wczorajsze kompromitacje Lazio i Juve będę mocno zdziwiony jeśli nie wjebiemy tego meczu. Strata punktów wydaje mi się niemal pewna, gdyż jeżeli czegoś mnie Inter nauczył w ostatnich latach to tego, że jako reakcję na jakąś obrzydliwą porażkę, dostajemy zazwyczaj następny flop, którym bez obaw można przykryć ten poprzedni.
Trzeba zaś powiedzieć, że porażka z Bolonią była obrzydliwa dobitnie.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 31. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: SETE »

Idealny moment aby potwierdzić w jak głębokiej dupie jest ta drużyna. Nie mam żadnych oczekiwań przed tym meczem , gdyz Inter przyzwyczaił do tego ze w końcowych fazach sezonu możemy wdupic dosłownie z każdym
Kondzik
Posty: 118
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:39

Re: 31. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: Kondzik »

Mecz pod tytułem: Czeski film. Czołówka wtopila to my też nie możemy odbiegać od normy.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 31. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: Mora »

Atalanta stuknie Sampdorię, więc nie ma miejsca na stratę punktów w Weronie. Niech Lautaro się wreszcie przebudzi, bo zaczyna mnie wkurwiać.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: 31. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: Kujon »

Chłopaki się postarają po ostatniej wpadce i gładko wygrają, liczę na jakieś 0-3.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 31. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: Odet »

Uważam, że z taką grą nie jesteśmy faworytem, ale punktów drugi raz z rzędu pewnie nie zgubimy. Tak więc wygramy.
Punkty stracimy pewnie dopiero z Torino.
Pozdr.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 31. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: Imrahil »

Teraz to się zacznie jazda. Radzę zapiąć pasy, bo plan maksimum, czyli 4 miejsce, już został osiągnięty. Za plecami jest Roma i Napoli. Tylko 13pkt różnicy. Czy Inter się zesra, i spadnie na 5 miejsce? " Szalony Inter " czy jakoś tak śpiewają ♫
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: 31. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: Saff »

Bukmacherzy dobrze płacą na Veronę. Może jednak trzymać kciuki żeby nasi się skompromitowali (jeden raz w tę czy w drugą) i przynajmniej trochę pieniędzy zarobić ;)
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 31. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: Dzonyy »

Kolejny finał przed nami. To będą niesamowite emocje.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 31. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: Wybraniec »

A ja jestem niemal pewny, że sezon zakończymy na 4 miejscu. Zaczynają się spiny, Conte jest już obrażony, mamy dużo kontuzji i zwyczajnie przereklamowaną kadrę.

A co najistotniejsze - nie mamy już szans na Scudetto, przesraliśmy ją w meczu z Sassuolo. O kwalifikacje do LM martwić się nie musimy, więc co zrobią piłkarze? Zwyczajnie będą grali na pół gwizdka. Raz zagrają z pełnym zaaganzowaniem, żeby później dać dupy po całości. Tym gościom brakuje ambicji i charakteru.

Kto oglądał Hellas w tym roku to wie, że możemy dziś bardzo źle skończyć.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 31. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: miniu86 »

No dlatego ja się niczego dobrego nie spodziewam, to 4 miejsce przyciąga te nasze ciamajdy jak magnes.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: 31. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: Saff »

Sugerujesz, że stajemy się drugim Arsenalem?
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 31. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Szykuje sie na męki i ból oczu i zastanawiam się czy jeszcze wszystkim będzie się chciało chcieć. Fajnie by było zgarnąć vice mistrzostwo ale pewnie będzie o to ciężko w obecnej formie.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 31. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: Odet »

Saff pisze: 9 lip 2020, 13:08 Sugerujesz, że stajemy się drugim Arsenalem?
pisze się 4rsenalem :)

pozdr.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 31. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: Wybraniec »

Ja jednak zrobię dziś to samo co przy bologni. Czyli napije się piwa, naszykuję dobre jedzenie i jak gdyby nigdy nic usiądę przy ps4. A wynik sprawdzę w 45 i po 90 min meczu
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: 31. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: Saff »

Saff pisze: 9 lip 2020, 07:53 Bukmacherzy dobrze płacą na Veronę. Może jednak trzymać kciuki żeby nasi się skompromitowali (jeden raz w tę czy w drugą) i przynajmniej trochę pieniędzy zarobić ;)
Zaraz zacznę żałować, że faktycznie nie postawiłem :oops:
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 31. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: KoBa »

Inter po powrocie po przerwie jest po prostu obleśny.
jaszczomb
Posty: 135
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 31. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: jaszczomb »

Piekny mecz, nigdy go nie zapomnę
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 31. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: miniu86 »

Oto właśnie spodziewana reakcja na miarę Interu po obrzydliwej kompromitacji z Bolonią. 4 miejsce, wstyd jak chuj, Panie Conte.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 31. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: SETE »

Po przerwie na pandemie Interu nie da sie oglądać , wracają najgorsze czasy za Luciano. Zaczynam żałować ze ten sezon został dokończony ale z drugiej strony mamy wiedzę jak dużo zmian tej drużynie jest potrzebnych.
Z takich szybkich w wniosków to :
- Conte jednak nie jest wybitnym motywatorem,
- obronę nam rozmontował koncertowo swoim 352 , widać ze oprócz Vrija reszta obrońców chyba ma na to wyjebane,
- Eriksen nie pasuje Antkowi i on u nas za Conte błyszczał nie będzie - jestem pewny
- nie dowozimy kolejnego prowadzenia , straciliśmy w taki sposób chyba z 18 pkt , nie potrafimy zarządzać wynikiem
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: 31. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: Kujon »

Kujon pisze: 8 lip 2020, 22:27 Chłopaki się postarają po ostatniej wpadce i gładko wygrają, liczę na jakieś 0-3.
Tak się postarali, że się zesrali z mocarną Veroną

- zero jakiejkolwiek motywacji
- wszystko na stojąco i na boki
- w pierwszym składzie gra Borja, któremu się kończy kontrakt więc jaki jest tego cel :oops:
- parodysta z nr 5 na plecach to chyba robi laske Antonio, bo nie ma innego wytłumaczenia dlaczego wciąż go trzeba oglądać
- aż mnie głowa rozbolała od patrzenia na ten mecz
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 31. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: Mora »

I cyk 4 miejsce, trzeba się będzie do niego przyzwyczaić. Skriniar niestety cofnął nam się w rozwoju przez te 3-5-2, jest ogrywany jak dziecko. W ogóle gra w defensywie to jest jakiś żart, ile my tracimy goli to jest jakiś kryminał, my niby chcemy być wicemistrzem? Wolne żarty, dobrze że Milan i Roma są daleko z tyłu. Lautaro to nie wiem czy dalej myśli o Zraszaczach czy po prostu wpadł w katastrofalną zapaść. Lukaku się stara, ale co on może sam z tymi patałachami...Fajnie byłoby ugrać coś w tej LE, ale z taką grą to nawet z Getafe nie jesteśmy faworytami...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 31. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: maverik »

No cóż coraz bardziej wychodzi na moje. Jak rok temu pisałem, że zmiana trenera tu niewiele pomoże bo to nie jego wina, tylko bardzo wąskiej i dość słabej kadry z licznymi kontuzjami na cele jakie się stawia to byłem obrażany. SB zachciało się Scudetta, ja pisałem z czym do ludzi jak nam kadrowo brakuje w chuj, no to najprościej było zgonić na trenera wiadomo, bo po co użyć mózgu to za dużo wysiłku. Przecież przyjdzie Conte, pstryknie palcem i już majster. Skoro Spalletti sezon czy dwa wcześniej potrafił z Romą grać piękną piłkę i grać o Scudetto do końca, to chyba jasne że coś tam potrafi. No ale u nas "eksperci sb" zobaczyli, że nie dajemy tak rady grać i ciągle wrzutka wrzutka no to musowo jego wina. Conte gra na wrzutki czyli to też jego zamysł? A może tego, że taki piłkarz jak Candreva nic nie potrafi poza dośrodkowaniami. Teraz mamy dużo lepszy skład. O takich piłkarzach jak Barella, Sensi, Eriksen czy Lukaku mogliśmy pomarzyć jeszcze sezon temu, a miejsce w tabeli to samo i póki co nie zanosi się żeby było lepiej. Wyczuwam żółwi wyścig o 3 miejsce z Lazio na zasadzie kto się mniej skompromituje. Dobrze, że Napoli nie jest tą samą drużyną co rok temu bo mogłoby być nieciekawie. Żeby nie było nie obwiniam w pełni Conte bo każdego trenera oceniam tak samo. Doskonale widzę jakie ma braki kadrowe takie jakie miał poprzednik, jednak mimo wszystko oczekiwałem czegoś więcej skoro zarabia około 20 mln euro brutto no i ponoć jest topem (dla mnie nigdy nie był). Denerwują mnie jego późne reakcje w meczu i katowanie Gagliardiniego przez 90 minut. Ja wiem, że nasz środek pola jest mocno osłabiony przez kontuzje, ale nie rozumiem czemu każdy piłkarz zagra 2-3 mecze i potem siada na ławie, a ten gra co 3 dni i jakoś wytrzymuje.
SETE pisze: 10 lip 2020, 00:04
Z takich szybkich w wniosków to :
- Conte jednak nie jest wybitnym motywatorem,
Zmotywować to można w jakimś ważnym meczu, jak grasz rewanż mimo iż pierwszy mecz dostałeś wpierdol (np. Liverpool 4-0 z Barcą), a na taki Hellas to po prostu piłkarze powinni wyjść, wiedzieć co i jak mają zrobić żeby wygrać. Żadna motywacja nie powinna być im potrzebna.
SETE pisze: 10 lip 2020, 00:04
- obronę nam rozmontował koncertowo swoim 352 , widać ze oprócz Vrija reszta obrońców chyba ma na to wyjebane,
- Eriksen nie pasuje Antkowi i on u nas za Conte błyszczał nie będzie - jestem pewny
No to pełna zgoda, jak graliśmy 4 z tyłu za Lucka to nas porównywali do Atletico bo mieliśmy najmniej straconych w Europie. Niby atak się trochę poprawił, ale jak to mówią Scudetto wygrywa się obroną. Uczenie starego Godina czy kloca Skriniara nowego systemu to tylko krzywda dla nich. De Vrij ma podwójne szczęście, bo nie dość że był ograny fest w Lazio w 3 z tyłu to gra jeszcze na środku gdzie nie musi się martwić o boki. Ustawienie skrojone pod niego i widać efekty. Dlatego ja Skriniara nie skreślam mimo iż widzę co wyprawia w meczach, to samo nie jeżdżę po Godinie bo chciałbym ich zobaczyć w 4 z tyłu. Tego drugiego to już niestety raczej nie zobaczymy.
Co do Eriksena to też pełna zgoda. Nigdy nie widziałem żeby Conte jakoś mocno chciał Duńczyka, jemu chyba nawet trochę to przeszkadzało, że musi dostosować ustawienie pod niego, bo przecież takiego zawodnika nie będzie trzymał na ławce cały sezon.

Zmiana na 3-5-2 nas mocno krzywdzi i nie chodzi o to czy 3-5-2 się sprawdza czy nie bo na Serie A to jak pokazały lata ubiegłe wystarcza spokojnie tylko krzywdzi nas fakt, że nie mamy zawodników pod to. Skriniar De Vrij Godin przed sezonem na papierze fajnie wyglądało, ale jednak to nie FIFA czy FM. Eriksen też by miał łatwiej gdyby mógł piłkę zgrywać na skrzydła, bądź wymieniać się pozycjami ze skrzydłowymi, niż mieć oczy skupione by tylko kopnąć piłkę przed siebie do napastników bo wahadła są szerzej. Przez ostatnie lata szukaliśmy kogoś kto może zagrać na "10", mieliśmy Rafinhę przez pół roku i efekt był taki że zaczęliśmy wykorzystywać środek, a nie tylko wrzuty z boku boiska. Teraz mamy "10" z topu i chyba nie do końca to potrafimy wykorzystać. Gdybyśmy grali 4-2-3-1 to starczyłoby dokupić skrzydłowych i lewego obrońce (którego i tak musi dokupić teraz tylko że na wahadło) i byłoby myślę o wiele lepiej. Niestety w 3-5-2 wahadła muszą robić różnicę (patrz BVB). Inaczej będzie tak jak dziś, Hellas zamuruje środek bo wiedzą, że my tam mamy najwięcej zawodników, a ze skrzydeł nie ma zagrożenia, bo co taki Candreva podejdzie, minie kilka sekund i wrzuci, to raz na jakiś czas boczny obrońca się pofatyguje i zablokuje. I teraz co mamy odpalić tych którzy sobie nie radzą, robić skład pod 3-5-2, a za rok czy dwa Conte zrobi out, bo zrobi, przyjdzie trener z inną filozofią i od nowa sezon przejściowy? I tak będziemy się bujać najlepiej do 2030 r. A starczyło brać się za problem tam gdzie on leży najbardziej czyli kadra i zaakceptować że jeszcze się nie liczymy na poważnie.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 31. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: Odet »

Zawiedziony jestem. Niby wiedziałem przed meczem, że nie jesteśmy faworytem, ale liczyłem na te minimalne zwycięstwo.
O dziwo, mecz nawet mi się podobał, piłkarze obu ekip podawali nawet celnie, a piłkę przyjmowali na raz a nie na raty. To tyle.

Nie będę się pastwił nad Conte (liczę, że inni zrobią to za mnie), ale nie rozumiem jak to jest, że Gaglia dostaje 90min, a Eriksen 2min.

Pozdr.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 31. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: Imrahil »

Absolutnie bez zaskoczenia. Sezon okazuję się być kopią poprzednich. Ciągle te same problemy. Rok w rok te same kompromitacje i weryfikowanie trenera.
Conte musi czuć się bardzo pewnie, że nie poleci na zbity pysk.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: 31. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: Alfa »

ciekawe czy suning w koncu zacznie drążyć i szukać głębiej co jest przyczyna takowego stanu rzeczy juz ktorys rok z rzedu, nie przez przypadek kilku graczy od lat sie nie zmienia, moze jest jakas grupka ktora 'trzesie szatnia' i wydaje rozkazy bo to jest wrecz niepojete zeby druzyna ktora grala swietnie w 1 polowie sezonu nagle wyglada jakby pierwszy raz ze soba grali na boisku, trener trenerem ale to chyba jednak przesada, szczegolnie ze z poprzednikami wygladalo to tak samo, moze graja na zwolnienie krula?
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 31. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Inter pod wodzą Conte nie zrobił niestety żadnego progresu. Można było tego Lucka zostawić jeszcze na rok.
Ekirsen nie będzie wiodącym zawodnikiem w Interze Conte i ja bym go sprzedał już latem i zamienił na Zaniolo albo SMSa
Conte miał zaszczepić tą słynną z juvków mentalność zwycięsców... haha widać

Strasznie ciepły styczeń mamy w tym roku...
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 31. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: miniu86 »

Kolejny raz po wysokiej wygranej wpadamy w zapaść. Ilość powtarzającego się gówna z poprzednich sezonów jest zatrważająca.
SyR90
Posty: 75
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: GÓRNY ŚLĄSK

Re: 31. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: SyR90 »

Jaszczu91 pisze: 10 lip 2020, 09:06 Inter pod wodzą Conte nie zrobił niestety żadnego progresu. Można było tego Lucka zostawić jeszcze na rok.
Ekirsen nie będzie wiodącym zawodnikiem w Interze Conte i ja bym go sprzedał już latem i zamienił na Zaniolo albo SMSa
Conte miał zaszczepić tą słynną z juvków mentalność zwycięsców... haha widać


Rozumiem, ze o Eriksenie wystawiles ta opinie po wczorajszych 5 minutach?
Nie jest gosc w formie to fakt, ale najgorsze jest to, ze Eriksen bez formy wyglada jak Pan Piłkarz przy reszcie szrotu w pomocy...
Przy trojce w obronie musza byc wybiegane wahadla i mega mobilni srodkowi pomocnicy, a my tam mamy Valero i Gagliardiniego. Nasze najlepsze mecze nie przez przypadek przypadaja wtedy kiedy na boisku jest Barella w formie.
ODPOWIEDZ