3. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Sheriff

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

3. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Sheriff

Post autor: Chuchu »

Trzeci mecz, a my już mamy nóż na gardle. Mamy bardzo skomplikowaną sytuację już teraz, brak 3 punktów znacznie oddala nas od awansu do fazy pucharowej.

Obrazek
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 3. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Sheriff

Post autor: Wybraniec »

Mam nadzieję, że wygramy.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 3. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Sheriff

Post autor: Dzonyy »

Mati daj linka do zbiórki.
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: 3. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Sheriff

Post autor: Endru »

Strasznie slaby mecz w wykonaniu Interu najgorszy Di Marco chlop jest tak zajechany, ze ledwo do tych roznych podchodzi
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 3. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Sheriff

Post autor: Jaszczu91 »

Nie podobał mi się Inter w tym spotkaniu. Pozwalalismy Szeryfom na zbyt wiele. Gdyby była to lepsza drużyna to dziś Inter dostał by 3 bramki. Źle bronimy za Inzaghiego.

Broni nas wynik i zdobyte trzy punkty i to najważniejsze. Stałe fragmenty gry uratowały
nam tylek. Jednak spodziewałem się większej dominacji Interu w grze.

Dumfries jest pokemonem.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 3. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Sheriff

Post autor: Piekarz »

No i git, ale będzie ciężko w rewanżu. Sheriff to nie jest jakaś super poważna drużyna, ale nie są też ogórami, mają pazur.

Minłajl Szakchtior Donieck udowadnia po raz kolejny, że to zbieranina jebanych amatorów, z którymi problem ma tylko jedna drużyna na świecie i z jakiegoś powodu jest nią Inter Milano.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 3. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Sheriff

Post autor: Mora »

Nic mnie w tym meczu nie zaskoczyło - znowu mecz ze straconą bramką, Inter zagrał tak sobie, ale na zespół z Mołdawii to wystarczyło.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 3. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Sheriff

Post autor: mio85 »

Endru pisze: 19 paź 2021, 22:59 Strasznie slaby mecz w wykonaniu Interu najgorszy Di Marco chlop jest tak zajechany, ze ledwo do tych roznych podchodzi
What ? Ten gość jako jedyny biegał na sprincie spośród naszych. Co ciekawe zagrał jako jeden z trójki środkowych a był wszędzie, robił więcej wiatru niż Perisic nominalnie ustawiony wyżej. Sam stwarzał w pierwszej połowie jedyne zagrożenie dla Najemców. Pierwszą bramkę wypracował "podwójnie" (wolny rozpaczliwie wybroniony przez bramkarza, po czym podszedł do rogu i zalicza asystę drugiego stopnia). Ja się bałem tego meczu więc mocno krytyczny nie będę, ale rewelacji nie było. Są trzy punkty, ciułamy dalej.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 3. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Sheriff

Post autor: Wybraniec »

Dramatycznie słaby występ przeciwko ogórkóm mołdawskim. Defensywa kuleje, bo drużyna nie ma równowagi.

Fajnie się oglada jak potrafimy bez większych problemów przedostać się pod bramkę, ale oczy bola kiedy szukamy okazji pod bramkowych.

Do tego sposobu gry brakuje nam klasowej 10, z Eriksenem czy Luisem Alberto byłoby dużo łatwiej.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 3. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Sheriff

Post autor: Orzeu »

Dobry mecz Interu.

Fajne tempo, dużo sytuacji strzeleckich, 3 punkty, super występ Vidala, który może być kluczowy w tym sezonie. Jedziemy dalej
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 3. kolejka fazy grupowej LM: Inter - Sheriff

Post autor: IntNarcyz »

Dokładnie 3 punkty to był obowiązek, ważne że jesteśmy dalej w grze myślę że jednak z tej grupy wyjdziemy. Forza Inter🖤💙🖤💙👍👍
ODPOWIEDZ