Primavera

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Primavera

Post autor: Lamatico »

Na forum chyba nie ma żadnego wątku poświęconego naszej młodzierzowej drużynie. Chciałbym abyśmy z zaciekawieniem śledzieli poczynania tych zapowiadających sie znakomicie przyszłych talentów. Obecnie nasza Primavera lideruje w lidze z dorobkiem dwudziestu dwóch punktów.

Start rozgrywek był wyśmienity. Nerazzurri wygrali pierwszych siedem spotkań. potem nadszedł remis z AC Milan i dośc nieoczekiwana porażka z Treviso 1-3. już kilku graczy wyróżniających sie w tej lidze ma na swoim koncie debiuty w pierwszym zespole. Francesco Bolozonii grywał w tym sezonie w Lidze Mistrzów. Wielu zawodników zaliczyło udany wystep przeciwko Regginie Calcio w spotkaniu Pucharu Wloch. Mario Balotelli zdobył nawet dwie bramki.

Tabela
1. Internazionale 25 pkt (jeden mecz zaległy)
2. Chievo 22
3. Udinese 20
4. Treviso 20
5. Milan 19
6. Atalanta 17
7. Cesena 16
8. Fiorentina 15 (jeden mecz zaległy)
9. Empoli 14
10. Albinoleffe 11
11. Ravenna 7
12. Rimini 5
13. Triestina 3
14. Viacenza 3

Strzelcy Interu
gole   strzelcy
7 Napoli
4 Litteri, Siligardi , Balotelli Barwuah
1 Filkor
Ostatnio zmieniony 10 cze 2012, 09:18 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
dani7
Posty: 361
Rejestracja: 15 lip 2007, 15:24

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: dani7 »

Mamy bd primavere.W przyszlosci jej gracze  mogą byc wielkimi gwiazdami w Europie ,trzeba ich powoli wprowadzac do pierwszego zespołu.Mają lige w garsci!
Wasiel InterFC
Posty: 74
Rejestracja: 20 maja 2007, 17:48
Lokalizacja: Karsk

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: Wasiel InterFC »

W Primaverze jest kilku ciekawych zawodników. Super Mari Balotelli strzelił 2 gole w Pucharze Włoch przeciwko Regginie, mam nadzieje, że nadal w tych rozgrywkach Mancini będzie wystawiał młodych graczy. Bolzoni juz zadebiutował w Lidze Mistrzów. Ivan Fatic podobno jest bardzo uzdolnionym bocznym obrońcą. Obok tych nazwisk ciekawymi piłkarzami są Puccio, Marouffi, Aiman Napoli. Enrico Alfonso jest powoływany do reprezentacji Włoch U-21. Napewno też kilku innych piłkarzy może się pokoazac w niedługiej przyszłości z dobrej strony. A Wy jak myslicie, ktory z nie wymieninych przeze mnie zawodnikow ma szanse odnieść sukces w footballu?
Tak na marginesie za kadencji Manciniego w Interze w kadrze zadebiutowało 22 młodych zawodników.
Inter per sempre. Inter eterno amore.
Inter Man
Posty: 32
Rejestracja: 29 gru 2007, 20:30

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: Inter Man »

no bardzo dobrze idzie naszej Primaverze  też myślę że w przyszłości wielu z nich może być gwiazdami światowego formatu[mam taką nadzieję i gorąca w to wierze]
C'E SOLO L'INTER, PER ME, SOLO INTER!!!
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: MiRas. »

Inter Man pisze: no bardzo dobrze idzie naszej Primaverze  też myślę że w przyszłości wielu z nich może być gwiazdami światowego formatu[mam taką nadzieję i gorąca w to wierze]
Respect, też bym w życiu chciał mieć taką wiarę we wszystko ;]

A tak na przyszłość... w sumie może bardzo bliską przyszłość... nie nabijaj tak postów na łapu capu... to taka prośba z mojej strony, bo  w ten sposób wielu ludziom na forum czas strasznie szybko się skończył...
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: EL_CHINO »

Chyba nasza liga Polska zauważyła, że można odkryc wiele talentów i stworzyli na wzór primavery 'młodą ekstraklasę', na początku wydawało mi się to dziwnym pomysłem, ale widac że są z tego korzyści zarówno dla klubów jak i młodych zawodników jak to widac w włoskiej primaverze i przede wszystkim naszym Interze. Młodzi niekiedy też mogą pograc w pierwszym składzie jak teraz jest możliwośc o puchar Dubaju i na odwrót piłkarze z pierwszego składu wracająy po kontuzji, mogą pograc z Primaverą ;)
Magiq
Posty: 153
Rejestracja: 19 gru 2007, 23:19
Lokalizacja: Wałbrzych

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: Magiq »

Dziwie sie ze to Balotelli jest uznawany za najleprzego zawodnika primavery Interu a zapomina sie o Napolim(nic nie ujmujac Marco).Pomijajac fakt ze jest najleprzym strzelcem to widzialem go w akcji i naprawde mi zaimponował.Szkoda ze nie trafił nic z Reggina w pucharze bo bardzo liczyłem na to.Mysle ze jest kilku graczy godnych uwagi prucz wyzej wymienionych dwoch jest paru co juz debiutowalo w pierwszym skladzie Interu.Trzymajmy kciuki za naszych "młodziakow" xd
\"Ja nie kradne Scudetto, i w SerieB nigdy nie byłem...\"
\"... I nie przeszkadzaj mi już, bo dla mnie jest tylko Inter\"
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: Imrahil »

Mlodzikow mamy nieprzecietnych,sporo tez ich przybywa podczas mercato,i czesto tez bywa,ze sa karta przetargowa. Mam zapytanie,czy jest ktos w stanie(a napewno sa tacy) napisac,ile to juz z rzedu Primavera wygrala swoja lige?!
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: RoB »

Raz  :lol2: Ogólnie nasz primavera tylko sześć razy zdobyła scudetto.

1964, 1966, 1969, 1989, 2002, 2007
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: Imrahil »

RoB pisze: Raz  :lol2: Ogólnie nasz primavera tylko sześć razy zdobyła scudetto.
1964, 1966, 1969, 1989, 2002, 2007
no co ty..to sie niezle zajebalem,myslalem ze w 2006 i 2005 tez..  :lol2:
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: Lamatico »

Nasi młodzi gniewni ostatnio coraz cześciej gubią punkty. Coraz częstsze braki Balotelliego, który powoływany jest do pierwszej kadry są chyba główną tego przyczyną.

Nowym odkryciem jest chyba osoba Mattiasa Destro, który powołany został w miejsce Mario z Allievi Nazionali. Szesnastolatek bardzo dobrze poczyna sobie wśród "starszych" kolegów. W debiucie strzelił bramkę, był aktywny.

Na słowa uznania zasługuje nowy zawodnik N'Ze, który przyszedł z Chievo i od razu bardzo dobrze wkomponował sie w drużynę. Jest środkowym obrońcom, a już ma na swoim koncie dwie bramki.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: Lamatico »

Nasi młodzi zawodnicy bardzo dobrze prezentują sie w Carnival Cup. Pewnie zaszli do finału tego turnieju, gdzie po dogrywce zremisowali 1-1 i mecz zostanie powtórzony.

Ja chciałbym zwrócić uwagę na nazwisko Sebastiana Ribasa, który przed sezonie grał na wypożyczeniu ... o ile mnie pamięć nie myli miał epizod z drużyną Livorno. Niestety nie błysnął. Zupełnie inaczej sprawa miała się kiedy jeszcze grał w naszych szeregach i był najlepszym strzelcem rundy zasadniczej. Ja pokładam w nim duże nadziej mimo iż chyba jego rozwój stanł w miejscu podobnie jak w przypadku Ibrahima Maaroufiego.

Mało gra również zawodnik, który był zgłoszony do Ligi Mistrzów na rundę grupową - Puccio. Wydawało mi się, że powołanie to było spowodowane dobrą grą, a co za tym idzie regularnymi występami. Jeszcze jednak nie mogę skojarzyć tego zawodnika, by w drużynie młodzieżowej czymś się wyróżnił.
FcDavids
Posty: 92
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:50
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: FcDavids »

Ja pokładałem nadzieje w wielu młodych zawodnikach Interu od Dino Marino zaczynając. Goran Slavkovski też niby taka wielka gwiazda ale narazie w pierwszym zespole nic nie pokazał i jak można się było spodziewać został wypożyczony. Kolejni zawodnicy którzy się nie spisują tak jak tego od nich oczekiwano: Ibrahim Maaroufi, Maa Boumsong ( myślałem że na stałe wbije się do pierwszego składu), Ivan Fatic, Attila Filkor, Isah Eliakwu( a miał być niby lepszy od Martinsa, a został nie wypałem ). Jeszcze kilku zawodników mógłbym wymienić ale ci wyżej wypisani to każdemu są znani, mówi się o nich od wielu sezonów i każdy z nich został przyćmiony przed młodego Balotelliego.
Mam mieszane uczucia do wychowanków Interu- niby gwiazdy w młodzikowych ligach i zespołach, a do pierwszego zespołu żaden nie może się przebić. Z drugiej strony rozumiem trochę zarząd Interu ze nie stawiają na młodych bo Inter musi teraz wygrywać scudetto i nie mają czasu aż młody zawodnik wpasuje się w drużynę. Myślę że jak zdobędziemy kilka razy mistrza w małym odstępie czasowym to zarząd zaspokoi swoje potrzeby sukcesu i trener Interu zacznie stawiać na młodych wychowanków.
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: klusek »

FcDavids pisze: Ivan Fatic, Attila Filkor
Nie za wcześnie na skreślanie tych piłkarzy? Obydwaj są młodzi; Fatić dobrze sobie radził w Coppa Italia, a Filkor dopiero co został wypożyczony.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: Lamatico »

Attila Filkor jest regularnie powoływany do pierwszej reprezentacji Węgier, a Ivan Fatic grywa w młodzierzowej reprezentacji Czarnogóry, więc tutaj racja Klusek.

Eliakwu faktycznie nie rozwinął się tak jak to się zapowiadało. Daniel Maa Bomsong miał jakiś epizod z Treviso a teraz to nie wiem co sie z nim dzieje muszę sprawdzić.

Slavkovski to dla mnie ogromne obniżenie lotów. Ze skłau Primavery wygryźli go Aiman Napoli, Gianluca Litteri czy ostatnio znakomicie spisujący sie młodziutki Mattias Destro. Już w poprzednim sezonie nie błyszczał. Był w cieniu Wspomnianego wcześniej przezemnie Ribasa czy w fazie Play Off Mario Balotelliego, który chyba jak juz wszyscy wiemy ma największe szanse by dostać sie do pierwszego składu i nie będę na ten temat dużo pisał.
FcDavids
Posty: 92
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:50
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: FcDavids »

Napoli, Litteri, Destro - z tej trójki (mimo że wszyscy grają dobrze ) największe szanse na awans do pierwszej 11-stki ma Napoli.
Ribas on raczej będzie ciągle wypożyczany i jeżeli nie będzie miał nagłego wystrzału talentu to raczej nie ma szans na pierwszy skład.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: Lamatico »

Nasi zawodnicy po morderczych meczach wygrali Carnival Cup.

Turniej ten jest wielce prestiżowy, gdyż udział w nim biora drużyny z całego świata. Tym samym nasi młodzi moga z podniesioną glową mówić, że są najlepsi na świecie, a my kibice możemy być dumni, że mamy najlepszą młodzież na świecie.

Turniej ten pokazał jak ważna jest wyrównana kadra. Częstotliwość grania spotkań była zabujcza. Do tego cztery spotkania w fazie play off kończyly się po dogrywkach, doszły zawieszenia oraz urazy. W decydującym finałowym spotkaniu zmuszeni byliśmy zagrać z czterema napastnikami od pierwszej minuty. Klasę po raz kolejny pokazał Mario Balotelli, który przede wszystkim bramką z rzutu wolnego udowodnił, że należy mocno przemyśleć podpisanie z nim profesjonalnego kontraktu.
Ibanez
Posty: 701
Rejestracja: 2 maja 2007, 14:35
Lokalizacja: Wrocław/Milicz

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: Ibanez »

Nie wiedzialem ze ten turaniej jest taki prestizowy jak piszesz...
Mozna wiedziec jakie zespoly mlodziezowe z calego swiata jeszcze w nim graly??
CHI NOI SIAMO
SIAMO L'ARMATA NERAZZURRA
E MAI NESSUN CI FERMERA'
NOI SAREMO SEMPRE QUA
QUANDO L'INTER GIOCHERA'
PERCHE' L'INTER E' LA SQUADRA DEGLI ULTRA'
NERAZZURRO E' IL COLORE CHE AMIAMO
NERAZZURRO SEI TUTTO PER NOI
A S.SIRO, IN ITALIA, IN EUROPA
MAI LA FEDE DI NOI MORIRA'
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: RoB »

Ibanez
Posty: 701
Rejestracja: 2 maja 2007, 14:35
Lokalizacja: Wrocław/Milicz

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: Ibanez »

Patrzylem na te zespoly z tego turnieju to nie ma tam zbytnio jakichs najlepszych druzyn swiata.
No chyba ze pilka mlodziezowa ma inne druzyny przodujace... ale watpie.
CHI NOI SIAMO
SIAMO L'ARMATA NERAZZURRA
E MAI NESSUN CI FERMERA'
NOI SAREMO SEMPRE QUA
QUANDO L'INTER GIOCHERA'
PERCHE' L'INTER E' LA SQUADRA DEGLI ULTRA'
NERAZZURRO E' IL COLORE CHE AMIAMO
NERAZZURRO SEI TUTTO PER NOI
A S.SIRO, IN ITALIA, IN EUROPA
MAI LA FEDE DI NOI MORIRA'
YoozeQ
Posty: 181
Rejestracja: 17 gru 2006, 18:45

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: YoozeQ »

Arsenal ostatnio pokazuje nam jak dobrych ma mlodych pilkarzy. Daja im grac nie tylko w pucharach, ale coraz czesciej widac ich w lidze i mimo mlodego wieku ladnie sobie radza.
Jarek_FCI
Posty: 371
Rejestracja: 11 lut 2006, 21:50

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: Jarek_FCI »

YoozeQ pisze: Arsenal ostatnio pokazuje nam jak dobrych ma mlodych pilkarzy. Daja im grac nie tylko w pucharach, ale coraz czesciej widac ich w lidze i mimo mlodego wieku ladnie sobie radza.
Tylko że to jest temat o Primaverze Interu a nie Arsenalu.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: Lamatico »

Fakt Arsenal gra młodymi zawodnikami, których jednak nie wychowuje, lecz sprowadza z innych klubów... kiedy juz sie czymś wyróżniają np. Eduardo.

Nawet Theo Walcott przywędrował z Southampton.

U nas wygląda to trochę inaczej. Mamy prestiżowe rozgrywki dla Primavery i to wielki plus. Barcelona chyba narazie wprowadza najwięcej młodzików do pierwszego składu. Bojan, dos Santos czy Messi są tego najlepszym przykładem.

PS: Wczoraj wygraliśmy derby z Milanem 3-2 w Coppa Italia. Brawo nasi.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: Lamatico »

Nasza Primavera przeżywa widoczny kryzys. Ostatnio coraz częściej nasi chłopcy przegrywali. Spowodowało to straty w lidze oraz bolesną porażkę w Pucharze Włoch z Sampdorią 3-9. Nie wiadomo, gdzie dopatrywać się przyczyn takiego kryzysu?

Balotelli coraz częściej  powoływany jest do kadry pierwszej drużyny, lecz czy to może być spowodowane brakiem jednego zawodnika?

Odpowiedzią będą kolejne spotkania. Obawiam się, że jeśli taka niemoc będzie się pogłębiać Vincenzo Esposito może stracić pracę, co dla mnie byłyby szokiem, bo to znakomity fachowiec. 
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: Dzonyy »

Ostatnio z tego co patrzyłęm to same porażki ale nawet nie wiem kiedy ostatni mecz grali.
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Darek
Posty: 733
Rejestracja: 15 paź 2006, 14:18
Lokalizacja: Bieszczady

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: Darek »

Zapodaje bramki z ostatnich  trzech meczy Primavery bo wpadłem na necie na nie a może ktoś jeszcze nie widział a chce zobaczyć:

Mar 29 2008 RIMINI-INTERNAZIONALE 1-3 9' Siligardi, 48' Napoli, 50' Napoli

http://rapidshare.com/files/104470262/R ... _Inter.rar

Mar 15 2008 FIORENTINA-INTERNAZIONALE 4-2 12' Esposito, 46' Napoli ( tylko gole Interu)

http://rapidshare.com/files/104474033/F ... _Inter.zip

Mar 8 2008 INTERNAZIONALE-UDINESE 2-3 52' Siligardi, 73' Fortunato

http://rapidshare.com/files/104487479/I ... dinese.zip

:flaga33: :flaga33:
Obrazek

"Drużyny piłkarskiej nie wybiera się dlatego, że odnosi liczne sukcesy. Jej nie można

wybrać. Panuje pewne uczucie, które ciągnie Cię do konkretnego zespołu. Kierujesz się

sercem i na zawsze zostajesz tam, gdzie ono Cię poprowadzi."
JESTEM DZIWNY, BO NIE CHCĘ JECHAĆ NA ZLOT!
Magiq
Posty: 153
Rejestracja: 19 gru 2007, 23:19
Lokalizacja: Wałbrzych

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: Magiq »

Primavera Interu rozgromiła dzisiaj Triestinę 9-2.

Inter vs. Triestina 9-2 (6-1)
1-0 Litteri 1'
2-0 Napoli 4'
3-0 Napoli 5'
3-1 Cucchiaro 17'
4-1 Napoli 18'
5-1 Litteri 40'
6-1 Silgardi 41'
7-1 Pedrelli 52'
8-1 Siligardi 55'
9-1 Litteri 64'
9-2 Cannone 89'.

Inter: Belec; Filippini, D.Esposito, Federici, Fatic (Caldirola 49'); Siligardi (Santon 56'), Fortunato, Gerbo, Pedrelli (Obi 52'); Litteri, Napoli.
Zmiany niewykorzystane: Tornaghi, Papa, Puccio, Destro.
Trener: Vincenzo Esposito.

Triestina: Mosca; Gossi, Marchetti (Farfoglia 60'), Solaja, Peressini; Cannone, Lucarelli, Villanovich. (Granieri 46'), Chersicola (Palermo 60'); De Micco, Cucchiaro.
\"Ja nie kradne Scudetto, i w SerieB nigdy nie byłem...\"
\"... I nie przeszkadzaj mi już, bo dla mnie jest tylko Inter\"
dani7
Posty: 361
Rejestracja: 15 lip 2007, 15:24

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: dani7 »

brawo primavera!!! Widac, że łapią coraz lepszą formę. Mam nadzieję, że wygrają ligę
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: Dzonyy »

Możecie podać tabele bo nie chce mi się szukać :P
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
pct
Posty: 136
Rejestracja: 8 sie 2007, 09:43
Lokalizacja: Łódź

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: pct »

http://giovanili.inter.it/cgi-bin/campionato?IDC=1&L=en

Nie wiem czy podliczali ostatnia kolejke :)
ODPOWIEDZ