Como - Inter (sparing przedsezonowy)

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Como - Inter (sparing przedsezonowy)

Post autor: mio85 »

Como 2-3 Inter (1-2)

Bramki: Nagatomo 6, Ranocchia 28, Schiavino 41, Palacio 77, Mazzocca 89.

Como: 1 Micai (Frattini 88); 2 Benvenga (Bellitta 32), 3 Marchi (Sallaj 69), 4 Ardito (Ciffone 69), 5 Schiavino (Ambrosini 46), 6 Del Pivo (Donnarumma 87), 7 Gammone (Gotler 46), 8 Velardi (Mazzocca 37), 9 Bardelloni (Scialpi 61), 10 Tremolada (Fautario 69), 11 A. Donnarumma (Petillo 69).


Inter: 12 Castellazzi (Belec 46); 6 Silvestre (Del Piero 86), 7 Coutinho (Longo 65), 8 Palacio (Forte 86), 10 Sneijder (Livaja 46), 14 Guarin (Garritano 70), 16 Mudingayi (Cambiasso 54), 23 Ranocchia (Bianchetti 68), 33 Mbaye (Pasa 70), 42 Jonathan (Benassi 75), 55 Nagatomo (Zanetti 46).


Wideo z meczu:

http://www.youtube.com/user/INTER/featu ... UbDQnwInqE

kolejny wygrany sparing bez historii, jednak nalezy pochwalic kilku zawodnikow nie tylko za ten wczorajszy mecz, ale za caly okres przygotowawaczy.....

dla mnie jak na razie najwiekszym bohaterem lata jest Guarin.....mimo iz gra on u nas juz od wiosny i spisywal sie calkiem dobrze, to teraz po prostu jest centralna postacia nowego zespolu.......juz wiem ze te kilkanascie milionow euro ktore za niego zaplacilismy to bardzo dobra inwestycja, zdecydowanie lepsza niz na przyklad wykladanie kroci za Lucasa......bomby wylamujace palce bramkarzy, znakomity przeglad pola, kapitalne dlugi pilki, zaangazowanie w defensywie....jesli bedzie w takiej formie to ja bym zastanowil sie nad tym, czy nie uczynic z niego suwerena srodka pola na rzecz Sneijder, ktory rownie dobrze moze grac na lewej stronie - zreszta bardzo czesto tam schodzi......

w koncu tez odpalil krytykowany przeze mnie Palacio, miejmy nadzieje, ze jego forma bedzie juz tylko zwyzkowala........ jesli chodzi o Coutinho to oczywiscie nalezy go pochwalic za postep jaki uczynil w przeciegu calego roku, jednak nadal jest bardzo nieskuteczny, musi popracowac na wykonczaniem akcji - jego strzaly to podania.......
na duzy plus rowniez Johnatan za ten i poprzedni mecz, Mudingay, Mbaye i Binchetti ktorych stawiam na rowni, mimo iz ten ostatni zawalil bramke, Livaja......jakos przekonac nie moze mnie za to Longo......
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Como - Inter (sparing przedsezonowy)

Post autor: Chuchu »

Jeśli chodzi o Guarina to czytałem gdzieś, że przede wszystkim fizycznie się poprawił, podobno zrzucił ponad 4 kg. Jakbyśmy mu dokupili do pary na środku Fernando to by stworzyli świetny duet.
ODPOWIEDZ