Celtic Glasgow - Inter Mediolan 1:1

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Celtic Glasgow - Inter Mediolan 1:1

Post autor: Seba »

Dzisiaj o godzinie 14:30 odbył się ostatni sparing Interu, poprzedzający mecz eliminacyjny Ligi Europejskiej. Spotkanie zostało rozegrane na Celtic Park w Glasgow.

Bramki: 41' Commons - 89' Palacio

Składy:
Inter: 1 Handanovic - 4 Zanetti, 26 Chivu, 23 Ranocchia, 6 Silvestre (52' 16 Mudingayi) - 14 Guarin, 19 Cambiasso - 42 Jonathan (46' 55 Nagatomo), 10 Sneijder (75' 88 Livaja), 7 Coutinho (52' 8 Palacio) - 22 Milito.

Celtic: 1 Forster - 2 Matthews, 23 Lustig (64' 36 Irvine), 21 Mulgrew, 3 Izaguirre - 15 Commons, 67 Wanyama, 16 Ledley (65' 56 F.Twardzik), 9 Samaras (73' 46 McGeouch) - 88 Hooper (66' 20 McCourt), 10 Stokes (36' 14 Bangura).


Tydzień temu Ajax rozbił Szkotów 4:0. Byłem pewien, że Nerazzurri także urządzą sobie mały festiwal strzelecki. Jak widać dużo nam jeszcze brakuje do...Holendrów :] Niestety marnie to wszystko wygląda. Nie zrobiliśmy nawet malutkiego kroczku do przodu, w porównaniu z zeszłym sezonem. Nieład, chaos, brak jakiejkolwiek koncepcji i o 2 tempa wolniejsi od rywali. Chivu jak widać będzie naszym podstawowym graczem, bo już nawet Silvestre próbowany jest na boku obrony, aby tylko było miejsce dla Rumuna. Dodajmy do tego Cambiasso, Zanettiego oraz nietykalnego Milito (który bez względu na formę zawsze będzie wychodził w pierwszym składzie) i mamy powtórkę z rozrywki. Diego nastrzelał sobie bramek z kelnerami, ale z mocniejszymi przeciwnikami nie jest już tak kolorowo. Moratti ponownie zbytnio ufa Argentyńczykowi i obudzi się z ręką w nocniku. Wyniki w sparingach są sprawą drugorzędną, jednak gra ewidentnie nie wychodzi i nie widzę powodu, aby tłumaczyć taki stan rzeczy statutem "meczu towarzyskiego". Tak to może powiedzieć kibic Juventusu po meczu z Interem, gdzie mimo porażki gra wyglądała na prawdę ciekawie. Być może przesadzam trochę z krytyką, ale jak widzę zawodowców zarabiających miliony, którzy nie potrafią celnie podać piłki i z pomysłem rozegrać akcji, to źle mi się robi. Stramaccioni natomiast spokojnie się temu przygląda. Zobaczymy, czy po kilku ligowych porażkach będzie tak wyluzowany. Już teraz powinien dać im popalić, bo później będzie za późno. No cóż, czekam na mecz z Hajdukiem. Trzeba wypracować zaliczkę przed wyjazdem, bo w Chorwacji zapewne naszym będą drżeć nogi.
IlCapitano

Re: Celtic Glasgow - Inter Mediolan 1:1

Post autor: IlCapitano »

Tak jest, nawet już Silvestre jest rzucany na prawą obronę, bo na środku musi grać nasz Rumuński Książe Defensywy :) Nie mam złudzeń, nic się nie zmieni dopóki w kadrze nadal będzie trio Dezianek, Cziwu i Łysol.
Czubinho
Posty: 56
Rejestracja: 14 lis 2009, 12:37
Lokalizacja: Radom

Re: Celtic Glasgow - Inter Mediolan 1:1

Post autor: Czubinho »

Silvestre miał być następcą Lucio. Wszystko fajnie, pięknie. Tylko czemu on jest rzucany na prawa strone? Książe Transylwanii ma jakieś specjalne względy u Morattiego?
Klinsi64

Re: Celtic Glasgow - Inter Mediolan 1:1

Post autor: Klinsi64 »

jeżeli nie przyjdzie 3 klasowych zawodników może nas czekać powtórka z zeszłego sezonu,tak jak pisał ktoś na sb nie jest
przypadkiem że nasi czyszczenie zaczęli od brazylijczyków,a argentyńska gwardia zostaje w komplecie,Zanetti jest kulą u nogi Interu czy się to komuś podoba czy nie,kilkudziesięciometrowe rajdy w końcówkach tego nie zmienią,dopóki on i jego przydupas Cambiasso bedą rządzili szatnią nic znaczącego nie wygramy...
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: Celtic Glasgow - Inter Mediolan 1:1

Post autor: MiRas. »

Chciałoby się napisać, że to tylko mecz towarzyski, ale takie mecze powinny służyć ku temu, by wyrzutki jak Chivu miały się pokazać, ze zasługują chociaż na głębokie rezerwy, tymczasem ten mecz pokazał, że dziadzie powinny zaliczyć błyskawiczny wylot. Cambiasso dzisiaj był tragiczny, Chivu osiągnął dno absolutne. Dziwi Was wystawianie Rumuna z uporem maniaka? Mnie nie, przecież była mowa o tym, że Chivu ma obiecane miejsce w wyjściowym składzie i to na środku obrony, przez co właśnie został i łaskawie zgodził się na 2,5 mln €. Nie mam zamiaru niczego złego prorokować, gdzie tam maj... ale dla swojego bezpieczeństwa nie napalam się na żadne trzecie miejsca czy tym podobne rzeczy. Na razie tematem zastępczym w Interze jest Lucas, a raczej niesamowita chęć jego pozyskania, mimo, że i tak każdy od Morattiego po ogrodnika w Appiano wie, że żadnych Lucasów, czy też Kolarovów nie będzie.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Celtic Glasgow - Inter Mediolan 1:1

Post autor: Piter »

Aż łezka się w oku kręci, że zawodnicy z finalnej drużyny LM są na tak słabym poziomie, cóż jedyne co nam pozostaje to nadzieja i trzymanie kciuków za dobrą grę naszej drużyny.
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Re: Celtic Glasgow - Inter Mediolan 1:1

Post autor: tomiko85 »

Agonia . Lucas Chyba nie będzie chciał grać dla Interu jeśli oglądał dzisiejsze spotkanie, dno ...
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Celtic Glasgow - Inter Mediolan 1:1

Post autor: Nen »

Troszkę przesadzacie moim zdaniem, o ile Cziwu i Cambiasso faktycznie tragedia a Zanetti bezproduktywny, o tyle gra reszty zespołu nie była zła. Nikt nie pochwali Celtiku, który może technicznie był tragiczny, to jednak ich piłkarze zapierdzielali na całego i nie odstawiali nogi. Wszak był to mecz na 125 lecie klubu.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Celtic Glasgow - Inter Mediolan 1:1

Post autor: Kusy »

to tylko sparing, panowie!
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Re: Celtic Glasgow - Inter Mediolan 1:1

Post autor: tomiko85 »

taa tylko sparing tylko barca wczoraj 8 bramek strzelila w sparingu :)
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Celtic Glasgow - Inter Mediolan 1:1

Post autor: Dzonyy »

tomiko85 pisze:taa tylko sparing tylko barca wczoraj 8 bramek strzelila w sparingu :)
Zwróć uwagę na to z kim barca grała...
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Celtic Glasgow - Inter Mediolan 1:1

Post autor: miniu86 »

Spokojnie, zobaczymy co pokażą z Hajdukiem. Ten zespół, jakby nie patrzeć, jest mocno przebudowany. Coutinho, Guarin, Palacio , Silvestre, Handanovic - to wszystko nowi zawodnicy, którzy prawdopodobnie będą grać pierwsze skrzypce. Potrzeba trochę czasu.
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Celtic Glasgow - Inter Mediolan 1:1

Post autor: anett »

Il Capitano pisze:Tak jest, nawet już Silvestre jest rzucany na prawą obronę, bo na środku musi grać nasz Rumuński Książe Defensywy :) Nie mam złudzeń, nic się nie zmieni dopóki w kadrze nadal będzie trio Dezianek, Cziwu i Łysol.
Otóż to!
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Celtic Glasgow - Inter Mediolan 1:1

Post autor: mio85 »

Seba dla mnie krytyka Milito jest troche niezrozumiala.....wszyscy wiemy jaki on ma styl gry - on zyje z podan, a w tym meczu tego nie bylo, zmarnowal jedna sytuacje, takze nie ma co lamentowac.......juz raz go wszyscy skreslili, na co odpowiedzial fantastyczna forma strzelecka wiosna tego roku.....ja dam sobie reke uciac ze w tym sezonie polknie lekko z15 bramek, a jesli dopisze zdrowie bedzie zapewne lepiej...... co do innych graczy swietny mecz Ranocchii i co najwazniejsze ta tendencja sie utrzymuje co mnie bardzo cieszy.......jesli chodzi o Chivu to ja mam nadzieje, ze mimo wszystko Strama postawi na Samuela.....i pytanie tygodnia: na prawej stronie mamy Mbaye, Bianchettiego, Nagatomo, Johnatana i Zanettiego - dlaczego wiec wychodzi Silvestre, ktory pewnie ani razu nie wlaczy sie do akcji ofensywnej? dobry mecz rowniez Guarina, Mudingayi`a, Palacio i Livaji......
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Celtic Glasgow - Inter Mediolan 1:1

Post autor: Seba »

mio85 pisze:Seba dla mnie krytyka Milito jest troche niezrozumiala.....wszyscy wiemy jaki on ma styl gry - on zyje z podan, a w tym meczu tego nie bylo, zmarnowal jedna sytuacje, takze nie ma co lamentowac.......juz raz go wszyscy skreslili, na co odpowiedzial fantastyczna forma strzelecka wiosna tego roku.....ja dam sobie reke uciac ze w tym sezonie polknie lekko z15 bramek, a jesli dopisze zdrowie bedzie zapewne lepiej
Bardziej chodzi mi o jego nietykalność, która podkreślana jest na każdym kroku. Jak zaskoczy to strzela seriami, ale niestety coraz częściej przytrafiają mu się także obniżki formy. Powinniśmy pozyskać gracza, który konkurowałby z Argentyńczykiem o pierwszy skład, a nie "tylko zmiennika" jak podają media. Dopóki w Interze główną rolę będzie odgrywała hierarchia, to nic dobrego z tego nie wyjdzie. Obawiam się, że bez względu na formę, tacy zawodnicy jak Cambiasso, Zanetti, Chivu oraz Milito, będą zawsze grać.
19Kozioł45
Posty: 31
Rejestracja: 3 sty 2011, 23:36
Lokalizacja: Gliwice

Re: Celtic Glasgow - Inter Mediolan 1:1

Post autor: 19Kozioł45 »

masakra...
ODPOWIEDZ