1 kolejka Serie A: Chievo - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 1 kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: Orzeu »

Prawdopodobne składy:
INTER: Handanovic; D’Ambrosio, Miranda, Ranocchia, Nagatomo; Banega, Medel, Kondogbia; Candreva, Icardi, Perisic

Bardzo ciekawy jestem tego meczu, szkoda że nie ma transmisji w polskiej telewizji. W obronie Ranocchia, co może wróżyć nie najlepiej, choć chodzą słuchy że zawodnik wynajął trenera mentalnego, który ma pomóc mu wrócić do dawnego blasku - tak czy siak Miranda powinien nim dobrze pokierować, mam nadzieję na brak żadnych baboli.

Obstawiam:
Milan - Torino remis
Chievo - Inter wygrana Interu
Pescara - Napoli wygrana Napoli
dawid123784
Posty: 28
Rejestracja: 19 lut 2011, 13:05

Re: 1 kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: dawid123784 »

To Ranocchia miał kiedyś blask? Niestety to musiało być bardzo dawno temu bo nie pamiętam takich rzeczy

Liczę na wspaniałe zwycięstwo
Imrahil
Posty: 1142
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 1 kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: Imrahil »

Powrót Ranocchi do pierwszego składu to istne science-fiction footballu. Gdy w styczniu odszedł, wszyscy odetchnęli z ulgą. Niestety, koszmar powraca. Możliwe że Frank chce mu dać jeszcze jedną szanse, tylko ile tych szans można dostawać? Nawet jeśli zagra "życiówkę" i po jego błędzie nie padnie bramka, to sama obecność będzie dużym minusem już na samym starcie sezonu.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 1 kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: Orzeu »

To Ranocchia miał kiedyś blask?
Warto sie połudzić, że zagra dobrze :P choć wolałbym na środku już DD lub Medela.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 1 kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: Orzeu »

Swoją drogą teraz czytam, że większość mediów awizuje do gry.. Edera. Także Perisik lub Candreva ława prawdopodobnie.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 1 kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: Dzyl »

Ranocchia nawet w Sampie walił babole i grał padakę...może mnie ktoś oświecić jak wygląda sytuacja z Andreollim?
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 1 kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: maniekfci »

Erkin dostał możliwość rozglądania się za nowym klubem, faktycznie jest wybitny.

Dziś z Ranokją czy bez mamy wygrać. 3:0 dla Interu
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 1 kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: VVujek »

Oby z Ansaldim nie było podobnie,gość miał jeden dobry sezon
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 1 kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: Nen »

Początki przeważnie mieliśmy niełatwe, z Chievo też różnie nam się grało w Weronie, ale jak mamy kończyć w top 3 to 3 pkt muszą być u nas już dzisiaj. Bez Ansaldiego i Murillo obrona wygląda z lekka niepewnie, tym bardziej powinniśmy liczyć na pozostałe formacje, że zdominujemy Chievo, strzelimy i będziemy kontrolować sytuację.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 1 kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: Odet »

Czarodziej Czasu pisze: dziś do gry wchodzi główni faworyci do Scudetto czyli Milan i Inter.
10/10
za poczucie humoru :)

Postawiłem dziś 1x na Chievo i osobno na bramkę Meggioriniego, mam nadzieję, że się pomyliłem :)

Pozdr.
Adriano_forever
Posty: 1281
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 1 kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: Adriano_forever »

Dzyl pisze:Ranocchia nawet w Sampie walił babole i grał padakę...może mnie ktoś oświecić jak wygląda sytuacja z Andreollim?
Z Andrzejem sprawa wygląda tak, że dostał kontuzji kolana w Sevilli która wykluczyła go z kontuzji na rok. W lipcu miał ponoć wrócić do treningów, wygląda na to, że to nadal rekonwalescent.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 1 kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: miniu86 »

A ja po prostu jestem ciekaw Interu De Boera. Holender mówi o Interze grającym ładną piłkę i stwarzającym wiele okazji - to wręcz zaprzeczenie Interu jaki znam od 1998 roku.

Niby mówi się o tym 3. msc, ale nie nastawiam się. Chociaż kto wie może taki wariant na wariackich papierach wypali i w maju będziemy się cieszyć z powrotu do LM.

Wielka niewiadoma i czysta kartka. Zaczynajmy.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1 kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: Klinsi64 »

też się wielce nie nastawiam na TOP3,mimo że Banega,Candreva,Ansaldi i Joao(?) powinni wnieść Inter na dużo wyższy poziom to sezon jest długi i różne problemy mogą nam stanąć na drodze,Roma i Napoli to już poukładane ekipy u nas sporo się będzie kształtowało w trakcie sezonu...jak mawiał Massimo Moratti "VEDREMO COSA SUCCEDERA"
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Re: 1 kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: and1 »

Ciekaw jestem bardzo czy zobaczymy sama zmiane nastawienia druzyny bo po 2 tygodniach nie ma co liczyc na poukladana gre. Frank de Boer jesli chce sie liczyc jako manager w Interze musi cos ugrac. Czysta karta jako trener, przeżyłem Strame przeżyje i Franka. Ostatnio te starty sezonu sa średnie wiec moze byc roznie. Co do skladu mysle ze Eder wystapi a nie Candreva a reszta tak jak w prognozach.
NdOrom
Posty: 91
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: 1 kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: NdOrom »

Jednym słowem dramat... Nigdy specjalnie nie krytykowałem zespołu, ale Banega z Candreva to ja im dziękuję za taką grę niestety. Mam nadzieję, że po drugich 45 minutach będę mógł to odszczekać ale zero + w pierwszej połowie, nic kompletnie nic.
O dziwo jedynym, który chce grać do przodu jest... Ranocchia... :o
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 1 kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: Orzeu »

NdOrom pisze:O dziwo jedynym, który chce grać do przodu jest... Ranocchia... :o
wytłumaczę Ci ten fenomen - Ranocchia gra ostatniego obrońcę ;)
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Re: 1 kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: and1 »

Ranocchia w pierwszych 5 min pokazal zeby na niego nie stawiac. Dlaczego my nie mamy lewego pomocnika dzisiaj? Na prawej cos tam jest ten Candreva a na lewej kto?
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 1 kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: Nen »

Dość.
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 1 kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: Chuchu »

Nie zdzierżę kolejnego sezonu przejściowego. Jeszcze trochę i z tych sezonów przejściowych uzbiera się przejściowa dekada.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: 1 kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: Ljarro »

Dziękuję chłopakom za zaangażowanie, zagraliśmy dobrze, jest dobrze
NdOrom
Posty: 91
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: 1 kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: NdOrom »

a tak bardzo chciałem napisać wuf, wuf... :/
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 1 kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: miniu86 »

W sumie to żadnego zaskoczenia być nie może. Już w pierwszej połowie okazało się bowiem, że to wypisz wymaluj Inter z ostatnich lat. Czyli gramy w poprzek, jesteśmy bezużyteczni z piłką przy nodze i w końcu nadziewamy się na ostrą jak brzytwa kontrę. Dobrze znany nam scenariusz.

Frank chyba nie spodziewał się 0-2 na dzień dobry. Ja nie spodziewam się top 3.
Jeżeli szybko nie poprawimy gry to nie przekroczymy nędznego wyniku strzelonych bramek jaki "wyśrubowaliśmy" w ostatnim sezonie.

Ciekawe, że zagraliśmy dzisiaj 3-5-2. Czyżby inspiracja Juventusem?
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 1 kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: Orzeu »

Słabizna.

Nagatomo, Ranocchia - out. DD, Medel, Eder, Icardi - również bardzo słabo dzisiaj.

Naprawdę ciężko jest kogolwiek dzisiaj pochwalić, no może trochę Kondo i Perisicia który chyba jako jedyny z naszych chciał grać do przodu (no może poza Ranocchią :D). Generalnie Chievo tak zamurowało, że przez 90 minut nic nie zrobiliśmy.
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: 1 kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: hbk »

Oj co taki smutek? Przeciez to Inter jaki znamy:
- gramy na zero z przodu z tyłu zawsze coś wpadnie
- Handanovic i jego zastygniecie w bramce spowodowane astygmatyzmem
- ogolny chaos w obronie
- checi pojawiajace sie po stracie bramki, ale szybko zgaszone przez daremnosc
- padaka w ofensywie
Imrahil
Posty: 1142
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 1 kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: Imrahil »

Na tą chwilę tylko napiszę, że właśnie wysłaliśmy wyraźny sygnał, że nadal jesteśmy zwykłym przeciętniakiem.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 1 kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: MiRas. »

No to się nam sezon zapowiada. Jestem zażenowany. Obyśmy byli w TOP10.


#fuckranokija
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: 1 kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: hQ »

Oglądałem tylko 2 połowę. Nic się nie zmieniło. Dopóki Medel będzie grać w pomocy to nie będzie żadnej kreatywności, ten zawodnik nadaje się tylko na środek obrony, gdzie powinien być zamiast tego wagonu towarowego co miał być nowym Materazzim, a co najwyżej jest mediolańskim Rzeźniczakiem. Dopóki Nagatomo, dopóty będzie 0-2 z gównami jak Chievo. Dalej podania w poprzek boiska, zamiast do przodu, i wrzuta wrzuta wrzuta, ruchu zero, po stracie piłki żadnego pressingu tylko obserwacja co zrobią Werończycy. 80 minuta, rozgrywamy na naszej połowie, a Chievo pressuje i chce odebrać piłkę (!), a nasi grają jakby wygrywali 3-0. Spokojnie, bez ruchu, aby mieć piłkę i sobie pokopać. Jakie kwity muszą mieć Ranocchia, Nagatomo i Palacio na kolejnych trenerów? To jest dramat, cały świat widzi, że oni nadają się co najwyżej do Crotone, a każdy następny supertrener stawia dalej na nich. Od teraz dopóki któreś z ww nazwisk będzie widniało w pierwszej jedenastce to nie oglądam, szkoda nerwów.
MarcoPolo
Posty: 399
Rejestracja: 27 sie 2008, 20:13
Lokalizacja: Ruda śląska
Kontakt:

Re: 1 kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: MarcoPolo »

No cóż...padaka.Napaliłem się jak co rok, ale tego to się nie spodziewałem.Chievo zagrało tak defensywnie,mądrze i efektywnie, że Inter wyglądał przy nich bardzo blado.Birsa sam sobie w środku lepiej radził niż Banega,Kondo i Medel razem wzięci...
Candreva - dwie za mocne wrzutki i 30 podań do tyłu.
Banega - spacerki,machanie rąk,podania do najbliższego
Nie chcę już dłużej oglądać w akcji Nagatomo,D'Ambrosio,Medela,Kondogbii,Edera, bo to są tak przeciętni i słabi piłkarze, że głowa mała.
Ogólnie jest pizda i szykuje sie wielkie pompowanie balonika, że teraz trzeba Żało Mario, albo Innego Messiego i będzie już najlepiej, a drużyna nie stworzyła ani jednej akcji po składnych podaniach czy coś tym stylu.

PS: BROZOVIC jeśli się nie mylę wszedł na ostatnie 20 minut po to by podać 3 razy niedokładnie, 2 razy piłkarzom Chievo pod nogi i dostać żółtą kartkę? serio ?
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1 kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: Klinsi64 »

De Boer nie chciał spierdolić tego co zbudował Mancio i udało mu się ;)
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: 1 kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: hbk »

Ma(R)co_Polo pisze:No cóż...padaka.Napaliłem się jak co rok, ale tego to się nie spodziewałem.Chievo zagrało tak defensywnie,mądrze i efektywnie, że Inter wyglądał przy nich bardzo blado.Birsa sam sobie w środku lepiej radził niż Banega,Kondo i Medel razem wzięci...
Candreva - dwie za mocne wrzutki i 30 podań do tyłu.
Banega - spacerki,machanie rąk,podania do najbliższego
Nie chcę już dłużej oglądać w akcji Nagatomo,D'Ambrosio,Medela,Kondogbii,Edera, bo to są tak przeciętni i słabi piłkarze, że głowa mała.
Ogólnie jest pizda i szykuje sie wielkie pompowanie balonika, że teraz trzeba Żało Mario, albo Innego Messiego i będzie już najlepiej, a drużyna nie stworzyła ani jednej akcji po składnych podaniach czy coś tym stylu.

PS: BROZOVIC jeśli się nie mylę wszedł na ostatnie 20 minut po to by podać 3 razy niedokładnie, 2 razy piłkarzom Chievo pod nogi i dostać żółtą kartkę? serio ?
To zaraz zadnego pilkarza w Interze nie bedzie, podpowiem, ze 90% naszej kadry jest przecietna lub slaba:D

Top 3 jednak jest pewne, panowie to Serie A!
ODPOWIEDZ