2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Chuchu »

Nie ma co owijać i nadmiernie analizować - Palermo to słabiutka drużyna, która w tym sezonie będzie się biła o utrzymanie i jakakolwiek strata punktów z nimi, zwłaszcza w Mediolanie będzie nie do przyjęcia.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Odet »

Wg mnie Palermo obok któregoś z beniaminków (Crotone??) będzie jednym z najsłabszych zespołów sezonu 2016/17.
Tak więc zwycięstwo Interu jest konieczne.
Pozdr.
miniu86
Posty: 2881
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: miniu86 »

Wiecie jak to jest z tymi słabymi drużynami. W przypadku Interu tym bardziej trzeba drżeć o wynik.
Zastanawiałem się czy ze względu na trzęsienie Ziemii nie odwołają tej kolejki. Kto wie czy nie było by to dla nas lepsze.

Przyjdzie nam zobaczyć Inter w wersji 4-3-3.

Trochę o mercato. Mamy fajny bałagan. Za 5 dwunasta szukamy chętnego na Erkina(oj Mancio, Mancio), Ponadto próbujemy sprzedać Brozovica i Jovetica. A ja naiwny miałem nadzieję, na pierwsze od dłuższego czasu przemyślane i rozsądne okienko transferowe.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Kujon »

Chuchu pisze:Nie ma co owijać i nadmiernie analizować - Palermo to słabiutka drużyna, która w tym sezonie będzie się biła o utrzymanie i jakakolwiek strata punktów z nimi, zwłaszcza w Mediolanie będzie nie do przyjęcia.
Dokładnie, osłabili się w lecie i nasi muszą wygrać. Mam nadzieje, że zagrają razem Perisić-Banega-Candreva-Icardi i strzelimy z 2-3 bramki.

Eleven Sport transmituje mecz na żywo :)
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Klinsi64 »

pierwszy mecz u siebie po wtopie w Weronie,po prostu muszą wyjść i się odkuć
Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Don_Balon »

Co ciekawe włosi zgodnie podają, że FdB nieprzerwanie stawia na treningach na Santona na lewej obronie, a na ostatnim próbował Yao na prawej (a wcześniej Yuto). Liczę, że Frank już się przekonał o jakości Rano i Yuto i nie będzie ich wystawiał.
Mówi się też o Ederze zamiast Candrevy, więc na skrzydła Ivan - Anetek troszku poczekamy.

Nie ma innej opcji niż zwycięstwo - Palermo jest moim zdaniem murowanym kandydatem do spadku i nie ma opcji nie wygrać...
MAro98
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2016, 10:27
Kontakt:

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: MAro98 »

Palermo? Nie byłbym taki pewny tego ... Moim zdaniem ma jeszcze na szanse utrzymać się w grupie.
Jestem Marek, pracuje jako księgowa Jelenia Góra to miasto mojego życia.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Czarson »

3pkt po niezłym meczu to jedyny scenariusz do zaakceptowania.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: sampam »

Obawiam sie, ze nie doceniacie naszych sztukmistrzow ;)
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: sampam »

Mialo byc 6 punktow, jest 1, ale, jak stwierdzil fachowiec z Eleven, "od czegos trzeba zaczac". Na razie prowizorka totalna i to na tle nad wyraz slabego rywala, ktorego wartosc oscyluje w granicach 35 mln.
Taki Kondogbia przez duza czesc meczu gral po prostu slabo. Szwankowala tez skutecznosc. Duze wyzwanie przed nowym szkoleniowcem, ale pytanie czy on dotrwa do listopada z tak grajaca druzyna?
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Piekarz »

De Boer jest do natychmiastowego zwolnienia. Przestraszony idiota, który kompletnie nie panuje nad drużyną. On tego nie ogarnie, a szkoda tracić dwa tygodnie przerwy, podczas której nowy trener mógłby coś już wypracować.
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Chuchu »

To nie był rywal z czołówki ligi, to nawet nie był ligowy średniak. Palermo to jedna z najsłabszych drużyn w lidze i brak zwycięstwa z nimi na własnym stadionie jest absolutnie kompromitująca dla trenera i piłkarzy.

Medel grający prawie w linii ataku i Banega grający niemal w linii z obroną, wyglądało to bardzo słabo i nie wiem co autor (trener) miał na myśli. Z taką grą to nam bliżej do środka tabeli aniżeli do podium. Nic, kompletnie nic nie usprawiedliwia dzisiaj zawodników i pana Franka.
pietri
Posty: 82
Rejestracja: 30 mar 2016, 11:17

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: pietri »

dno, jakieś chore eksperymenty, amatorszczyzna, kompromitacja płakać się chcę pozdrawiam wszystkich kibiców będzie dobrze essa
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Klinsi64 »

bardzo często sukces rodzi się w bólach,szkoda że drugi gol nie wpadł,ale na to nic nie poradzimy,lepiej chujowo zacząć i dobrze skonczyć niż odwrotnie
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Nen »

Remis, to mógł nam się przytrafić z Chievo w Weronie, a nie u siebie z Palermo. Szkoda główki Edera, chyba każdy widział to w siatce. Jest źle. Jeśli nie wygramy z Pescara to w zasadzie odpadamy z walki o top 3
Ostatnio zmieniony 28 sie 2016, 20:09 przez Nen, łącznie zmieniany 1 raz.
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: hbk »

Musze przyznac Medel jako ofensywny pomocnik/podwieszony napastnik,to cos co mnie kompletnie zaskoczylo.
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Chuchu »

hbk pisze:Musze przyznac Medel jako ofensywny pomocnik/podwieszony napastnik,to cos co mnie kompletnie zaskoczylo.
Na jeszcze bardziej zaskoczonego wyglądał sam Medel.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: kachol »

Dajmy czasu De Boerowi, nie ogarnie tego w tak krótki czasie, myślę, że w listopadzie - grudniu będzie szansa widzieć jakaś poprawę. Prawda jest taka, że mieliśmy na tyle sytuacji, że powinniśmy to wygrać pomimo umówmy się słabej dyspozycji naszych, bo graliśmy z jedną z najsłabszych ekip, a może i najsłabszą.

Były bardzo krótkie momenty, kiedy było widać naszą wyraźną przewagę, ale realnie to powinniśmy Palermo ograć w 45 minut strzelając 2 bramki, a nie walczyć jak równy z równym. Zobaczymy co dalej, narazie jesteśmy -5 ptk, a przynajmniej -3, bo remis z Chievo to było minimum co trzeba ugrać nie kompromitując zespołu.

Absolutnie do poprawy jest forma fizyczna piłkarzy i absolutnie do poprawy jest gra w drugiej linii bo to co widzieliśmy dzisiaj w tych aspektach jest absolutnym skandalem. Jest niestety bardzo duże ryzyko, że po 6-7 kolejkach będziemy tracili do lidera już 10 ptk, a biorąc pod uwagę kalendarz to sprawi, że walka o LM będzie bardzo trudna, bo Juventus, Napoli i Roma na pewno nie są w szczytowej formie, ale ich forma z porównaniem do naszej jest na kosmicznym poziomie.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Odet »

Nen pisze: Jeśli nie wygramy z Pescara to w zasadzie odpadamy z walki o top 3
Z walki o top 3 odpadliśmy 9 sierpnia 2016 roku. Niech ci co mnie wyzywali teraz przeproszą (nie liczę)

Widzieliśmy dziś nowatorski pomysł naszego trenera, Medel jako napastnik, kończący akcję za Mauro "100mln" Icardiego.
Z Pescarą może Rano zagra na szpicy?:)

Pochwalę Edera i piękną wrzutkę Candrevy.
Banega prezentuje zachowanie typowe dla gracza przychodzącego z innej ligi do Włoch. Myśli, że ma czas na zastanowienie, a tu od razu jest presja. Czas na zastanowienie to ma bramkarz.

Pozdr.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Lopez »

Remis jak przegrana.Zabrakło szczęścia przy główkach Mirandy,Murillo i Edera.Ikar poza bramką to nic więcej nie zrobił dobrego.Za mało zawodników włączało się do kontr czasami na 3 naszych było 7 zawodników Palermo,odległości między zawodnikami były za duże,dopiero po golu coś się w tym temacie zmieniło. A podania Kondo to porażka równa wystawieniu medela na pozycji ofensywnego pomocnika
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Klinsi64 »

Odet pisze:
Nen pisze: Jeśli nie wygramy z Pescara to w zasadzie odpadamy z walki o top 3
Z walki o top 3 odpadliśmy 9 sierpnia 2016 roku. Niech ci co mnie wyzywali teraz przeproszą (nie liczę)
Pozdr.
twoja wiara w klub jak na tak zasłużonego i w pewnych kręgach wręcz legendarnego fana jest doprawdy rozpierdalająca
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Piter »

Zagraliśmy dobry mecz, widać progres w grze, co mnie cieszy najbardziej. Mieliśmy kilka sytuacji, nie mówię, że były to setki, bo tak to by wpadło, lecz mogło się skończyć dużo lepiej dla nas, zabrakło drugiego gola, ale jak na boisku zobaczymy w tym samym czasie Cadrevę i Perisicia, to będziemy grali dwoma skrzydłami jednocześnie, bo Eder czy nadbiegający boczny obrońca nie potrafią zrobić takiej różnicy jak Ivan czy Antonio. Nie podniecam się przyjściem Gabigola i J.Mario, bo nie będziemy grać ciągle jednym składem, tym najmocniejszym, lecz widziałem dziś dobry Inter i to mnie cieszy najbardziej. Przeciwnik też potrafi grać w piłkę i stało się, straciliśmy gola, ale nasza reakcja była dobra i nie rzuciliśmy się na "pałę" do ataku, tylko graliśmy ciągle swoje co zaowocowało bramką kapitana, a gdyby wpadła druga, to byłby to mecz perfekcyjny. Gratuluję wszystkim zawodnikom, nawet Medelowi, bo on też dzisiaj odwalił kawał dobrej roboty, i kilkanaście dobrych odbiorów zaliczył, za co trzeba go pochwalić.
Rebelde
Posty: 32
Rejestracja: 28 sie 2006, 10:37
Lokalizacja: Kluczbork

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Rebelde »

Odet pisze:
Nen pisze: Jeśli nie wygramy z Pescara to w zasadzie odpadamy z walki o top 3
Z walki o top 3 odpadliśmy 9 sierpnia 2016 roku. Niech ci co mnie wyzywali teraz przeproszą (nie liczę)
Jeden głupszy od drugiego.
miniu86
Posty: 2881
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: miniu86 »

Bardzo, ale to bardzo żałowałem, że z powodu feralnego trzęsienia ziemii we Włoszech, nie odwołano tej kolejki. Trochę to samolubne, ale czułem, że tak będzie dla tej drużyny lepiej.
Ogromny falstart stał się faktem. 5 punktów straconych z przeciętnymi drużynami.
Póki co to jest nadal Inter Manciniego - co mecz tracimy gola i mamy ogromne problemy ze strzelaniem tychże rywalom. Oni zaś całkiem rozsądnie pozwalają nam grać piłką.

Najbardziej szwankuje pomoc. Cofnięty Banega nie byłbym niczym złym gdyby nie fakt, że w takiej sytuacji za konstruowanie akcji odpowiadają Medel i Kondgbia. Dość powiedzieć, że chilijczyk miał najwięcej oddanych strzałów z zawodników Interu.

Przed Interem wyjazd do Pescary, domowy mecz z Juventusem i wyjazd do Empoli. Boję się, że na pierwszą wygraną zaczekamy aż do 25 września i meczu z Bolonią.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Odet »

Klinsi64 pisze:
Odet pisze:
Nen pisze: Jeśli nie wygramy z Pescara to w zasadzie odpadamy z walki o top 3
Z walki o top 3 odpadliśmy 9 sierpnia 2016 roku. Niech ci co mnie wyzywali teraz przeproszą (nie liczę)
Pozdr.
twoja wiara w klub jak na tak zasłużonego i w pewnych kręgach wręcz legendarnego fana jest doprawdy rozpierdalająca
Moja wiara w klub jest wielka, mała jest moja wiara w top 3 :(
Rebelde pisze:
Jeden głupszy od drugiego.
Byś tak napisał coś o mecz? jestem ciekaw Twojego mądrego zdania...

Pozdr.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: MiRas. »

Nadal zbieramy plony po Mancinim, ale mimo wszystko nie jest to usprawiedliwienie wyniku. Już po dwóch meczach, zamiast 6 punktów, które powinny być dla nas tak oczywiste, jak to, że Ranocchia to pięć zapałek i nabity na górze kartofel, to mamy jeden, skromny, malutki punkcik... rzecz niepojęta, ale prawdziwa. Z niepokojem patrzę na to, co będzie dalej...
bobogol
Posty: 250
Rejestracja: 5 lut 2005, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: bobogol »

WYNIK (gra mniej, dawno nikt w tym klubie nie wyciągał wniosków z popełnionych błędów)
+
Klinsi64 pisze:twoja wiara w klub jak na tak zasłużonego i w pewnych kręgach wręcz legendarnego fana jest doprawdy rozpierdalająca
Obrazek
;-) :szal:
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Nen »

Rebelde pisze:Jeden głupszy od drugiego.
Po pierwsze, jakim prawem mnie obrażasz?
Po drugie, jak już uraczyłeś wszystkich wpisem rozwinąłbyś nieco "myśl". Twoje burackie zachowanie w zasadzie zwalnia mnie z odpowiadania, ale przypomnę, że w czwartej kolejce gramy z Juve, więc przy ew. wdupieniu z Pescarą możemy być z 1-2 pkt. dorobkiem na progu 5. kolejki, tych punktów będzie brakować, tym bardziej, że może przyjść coroczny, noworoczny kryzys formy, a wystarczy spojrzeć na rywali z tegoż okresu. Straciliśmy 5 ważnych punktów, które miały być łatwe. Za zakontraktowanie Gabigola pkt. nie przyznają.
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Imrahil »

:cool:
Jak miło, że nie oglądałem, a wynik ponoć lepszy niż gra. Już na samym starcie notujemy -5 punktów. Debur ma czas do końca września.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Odet »

Tak, wiem, wg wielu z Nas winny jest Mancini.
Ale zaraz, gdybyśmy mieli teraz 6pkt (a nie 1) to czyja byłaby to zasługa de Bura czy Mancio??
Pozdr.
ODPOWIEDZ