2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Imrahil
Posty: 1142
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Imrahil »

Teraz opisz, drogi kolego, dlaczego Mancini nie jest winny, skoro sam odszedł 10 dni przed inaguracją? Opisz, może być jednym zdaniem, byle sensownie.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Klinsi64 »

Odet pisze:Tak, wiem, wg wielu z Nas winny jest Mancini.
Ale zaraz, gdybyśmy mieli teraz 6pkt (a nie 1) to czyja byłaby to zasługa de Bura czy Mancio??
Pozdr.
skąd pewność że z Mancinim nie mielibyśmy 0 punktów?
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Odet »

Nie jestem od opisywania.
Ponawiam pytanie, jak nie umiesz odpowiedzieć, nie odpisuj proszę: "gdybyśmy mieli teraz 6pkt (a nie 1) to czyja byłaby to zasługa de Bura czy Mancio??"
Pozdr.
Klinsi64 pisze:skąd pewność że z Mancinim nie mielibyśmy 0 punktów?
Nie wiem, ja nie mam pewności, moglibyśmy mieć ich też 6...

Pozdr.
Imrahil
Posty: 1142
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Imrahil »

Odet pisze:Nie jestem od opisywania.
Pozdr.
Wszystko w temacie, zabrakło argumentów.
Pozdr.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Klinsi64 »

Odet pisze:Nie jestem od opisywania.
Ponawiam pytanie, jak nie umiesz odpowiedzieć, nie odpisuj proszę: "gdybyśmy mieli teraz 6pkt (a nie 1) to czyja byłaby to zasługa de Bura czy Mancio??"
Pozdr.
Klinsi64 pisze:skąd pewność że z Mancinim nie mielibyśmy 0 punktów?
Nie wiem, ja nie mam pewności, moglibyśmy mieć ich też 6...

Pozdr.
mimo wszystko,chujowe przygotowanie fizyczne zwłaszcza na początku sezonu ma dużo większe znaczenie niż taktyka i wybory personalne,a tylko tyle mógł poprawić De Boer
Imrahil
Posty: 1142
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Imrahil »

Klinsi, z Mancinim byśmy teraz oglądali losowanie Ligi Mistrzów a nie Ligi Europejskiej - a NIE, CZEKAJ, czy to czasem nie włoski trener nie spełnił swojej obietnicy? No tak, dostał dwa razu ultimatum w sezonie - z żadnego się nie wywiązał i jeszcze miał pretensję do wszystkich wokół pod koniec. Brak słów, ale lepiej teraz wróżyć z fusów, że z Wybitnym byłyby komplet punktów.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Odet »

Imrahil Hitokiri pisze: Wszystko w temacie, zabrakło argumentów.
Pozdr.

Prosiłem byś nie odpisywał, jeśli nie umiesz odpowiedzieć. Zrobiłeś to złośliwie? czy pytanie było niezrozumiałe??


@Klinsi64 przynajmniej ma swoje zdanie na ten temat. Ja nie uważam, żebyśmy byli źle przygotowani fizycznie do meczu z Palermo. To raczej piłkarze nie wiedzieli co robić, gdzie biec, gdzie się ustawić (tak, tak, to na pewno kondycja przeszkadzała Dżefrejowi dobrze podawać)
W meczu z Chievo rzeczywiście wyglądaliśmy gorzej fizycznie, ale może dlatego że piłkarze Chievo biegali mądrzej, wiedzieli kiedy biec, a kiedy zagęścić grę i zwolnić.
No ale tego uczy włoski trener na nie nuworysz z Holandii.

Pozdr.
Imrahil
Posty: 1142
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Imrahil »

Dobra Odet, odpiszę Ci stopniowo, bo widzę troszkę wolniej łapiesz niż inni.
Odet pisze:Tak, wiem, wg wielu z Nas winny jest Mancini.
Ale zaraz, gdybyśmy mieli teraz 6pkt (a nie 1) to czyja byłaby to zasługa de Bura czy Mancio??
Pozdr.
Bez rozmieniania na drobne. Zasługa byłaby to, przede wszystkim, nowego trenera i piłkarzy. Tak samo brak punktów jest winą obecnego jak i piłkarzy. To raczej oczywiste. Twoje słowo klucz gdybyśmy. Takie pytania (retoryczne) nie wymagają odpowiedzi bo jak napisałem, wróżysz z fusów na zasadzie "gdyby babcia miała wąsy", bo nikt nie wie, jak to wyglądałoby za Manciniego, ale Tobie najwidoczniej trzeba wszystko powoli tłumaczyć, gdyż:
Odet pisze:Tak, wiem, wg wielu z Nas winny jest Mancini.
Imrahil Hitokiri pisze:Teraz opisz, drogi kolego, dlaczego Mancini nie jest winny, skoro sam odszedł 10 dni przed inaguracją? Opisz, może być jednym zdaniem, byle sensownie.
Imrahil Hitokiri pisze:
Odet pisze:Nie jestem od opisywania.
Pozdr.
Wszystko w temacie, zabrakło argumentów.
Pozdr.
Odet pisze: Prosiłem byś nie odpisywał, jeśli nie umiesz odpowiedzieć. Zrobiłeś to złośliwie? czy pytanie było niezrozumiałe??
Pozdr.
Nie. Może Ci gula podskoczyła, bo generalnie odpowiedziałem pytaniem na pytanie, jednak:
Imrahil Hitokiri pisze:Klinsi, z Mancinim byśmy teraz oglądali losowanie Ligi Mistrzów a nie Ligi Europejskiej - a NIE, CZEKAJ, czy to czasem nie włoski trener nie spełnił swojej obietnicy? No tak, dostał dwa razu ultimatum w sezonie - z żadnego się nie wywiązał i jeszcze miał pretensję do wszystkich wokół pod koniec. Brak słów, ale lepiej teraz wróżyć z fusów, że z Wybitnym byłyby komplet punktów.
Tu masz moją odpowiedź, ale łatwiej udawać greka.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Odet »

Imrahil Hitokiri pisze:Klinsi, z Mancinim byśmy teraz oglądali losowanie Ligi Mistrzów a nie Ligi Europejskiej - a NIE, CZEKAJ, czy to czasem nie włoski trener nie spełnił swojej obietnicy? No tak, dostał dwa razu ultimatum w sezonie - z żadnego się nie wywiązał i jeszcze miał pretensję do wszystkich wokół pod koniec. Brak słów, ale lepiej teraz wróżyć z fusów, że z Wybitnym byłyby komplet punktów.

Hehe, myślałem, że pisząc to powyżej po prostu pomyliłeś wątek, ale Ty jednak upierasz się że to Twoja odpowiedź.
No nic zabawna, choć widzę, że nie rozumiesz dlaczego.

Po co poruszasz temat losowań LM i obietnic?? Mancio z obu się nie wywiązał, powinien zostać zwolniony po sezonie od razu!! Po co trzymano go do sierpnia?? czego na jego miejsce wzięto gołowąsa z Holandii??
Imrahil Hitokiri pisze: Zasługa byłaby to, przede wszystkim, nowego trenera i piłkarzy. Tak samo brak punktów jest winą obecnego jak i piłkarzy. To raczej oczywiste.
Dziękuję, jednak odpowiedziałeś. Nie bolało?? Napisałeś tak jak chciałem, zapamiętaj to!! Cieszę się że umiesz napisać coś mądrego :)

Pozdr.
SyR90
Posty: 75
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: GÓRNY ŚLĄSK

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: SyR90 »

Prawda jest taka, ze Palermo z obecnym skladem powinnismy wciagnac nosem bez trenera I to biorac zawodnikow prosto z wakacji.
Plus sytuacji jest taki, ze FDB chyba czyta nasze forum, bo bylem zszokowany skladem bez Nagatomo i Ranochii :)
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: kachol »

Nie ma co już wracać do tego co zawalił, a czego nie zwalił Mancini, był 2 lata, dostał wszystko co chciał, a nie osiągnął ligi mistrzów. To, że zmiana trenera nastąpiła chwile przed inauguracyjnym meczem jest kompromitujące, bo należało to zrobić po stracie szansy na 3 miejsce. Teraz Frank będzie zbierał baty od kibiców, że jest tak źle (jakby wcześniej było dobrze). Ludzie wiele gorzej niż za Manciniego nie będzie, siła samej kadry pozwala nam być pewna, że środek tabeli to minimum jakie da się ugrać, nawet praktycznie nie grając.

Dobra wiadomość jest taka, że nowi inwestorzy + nowy trener pozwala patrzeć w przyszłość bardzo optymistycznie i wierzyć, że niedługo Inter wróci na właściwe tory, zła taka, że już po 2 kolejkach bardzo dużo wskazuje na to, że czeka nas sezon przejściowy z (oby nie) minimum 2 szkoleniowcami na ławce, bo jak będziemy na 7-8 miejscu w grudniu to nie wierzę, że Erik i Chińczycy będą mieli cierpliwość do De Boera.

Przerwa reprezentacyjna może da troszkę czasu na lepsze przygotowanie do następnego meczu, który musimy wygrać, bo potem strata punktów raczej pewna
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: hbk »

Z kadra jaka mielismy, to czwarte miejsce bylo dobre. Zamiast sredniego trenera, zatrudnilismy jakies wielkie niewiadomo co.
Skoro czwarte miejsce to za malo, to po to zmienilismy tenera, by byc w top 3. Na razie trudno o optymizm, skoro gowniaki typu Palermo i Chievo nami pomiataja.
rumcyk
Posty: 256
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:56
Lokalizacja: Radom

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: rumcyk »

Nie przesadzajcie ze FDB to byle co, wygrał 4 mistrzostwa a juz jest krytykowany a pamietak jak przychodzil Mazzari to zjara wszedzie straszna a on nie wygral nic..Co do meczu to Icara, Medela i Handy nie da sie ogladac, Kondo tez duzo strat ale probowal zagrac dobra pilke i cos mu tam wyszlo.
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: hbk »

rumcyk pisze:Nie przesadzajcie ze FDB to byle co, wygrał 4 mistrzostwa a juz jest krytykowany a pamietak jak przychodzil Mazzari to zjara wszedzie straszna a on nie wygral nic..Co do meczu to Icara, Medela i Handy nie da sie ogladac, Kondo tez duzo strat ale probowal zagrac dobra pilke i cos mu tam wyszlo.
Czekam na Skorze, on to wszystko poukłada.Ten to najwyższą klaser rozrgrywką wygrał też z trzy razy, a do tego pewnie i puchar polski z 4!
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: kachol »

rumcyk pisze:Nie przesadzajcie ze FDB to byle co, wygrał 4 mistrzostwa a juz jest krytykowany a pamietak jak przychodzil Mazzari to zjara wszedzie straszna a on nie wygral nic..Co do meczu to Icara, Medela i Handy nie da sie ogladac, Kondo tez duzo strat ale probowal zagrac dobra pilke i cos mu tam wyszlo.
Co do FDB to się zgadzam, ale nie wiem jakie masz pretensje do Handanovica, który wczoraj nie popełnił ani jednego błędu, bo ciężko zakładać, że miał wyciągnąć ten rykoszet. Icar też swoje zrobił, dwie akcje miał, jedno strzelił. Natomiast Kondogbia grał fatalnie, szczególnie od momentu, gdzie było widać, że ma jakiś drobny uraz i nie rozumiałem dlaczego nie został zmieniony, bo to była gra w 10. Więc chyba oglądaliśmy wa inne spotkania
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: VVujek »

No tak Icardi robi swoje.. czyli czekanie na patelnie,było go sprzedać za te 60 baniek !! nasz pseudo kapitam owszem strzela dużo bramek,ale oczy bolą jak się patrzy na to czego nie robi czyli wgl nie gra z drużyną tylko czycha na swoje.

Jakby patrzeć tylko na statystyki to Guarin też miał dobre a każdy się cieszył z jego odejścia.

Znajdą się pewnie tacy co napisaliby że napastnik jest od strzelania bramek,owszem ale tak jak obrońca jest od zabiarania piłki tak też musi ją umieć wyprowadzić.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Stachoo »

VVujek pisze:
Znajdą się pewnie tacy co napisaliby że napastnik jest od strzelania bramek,owszem ale tak jak obrońca jest od zabiarania piłki tak też musi ją umieć wyprowadzić.

Ja podpisuję się pod tym co napisałeś w pierwszej części wypowiedzi, ale co do drugiej nie zgodzę się. Napastnicy dzielą się na uniwersalnych, którzy cofną się do środka pola i sami sobie wypracują bramkę, ale też są napastnicy zwani "lisami pola karnego" którzy dostawiają nogę lub strącają piłke głową do bramki jak np. van Nistelrooy, Inzaghi itp. i do takich należy właśnie Icardi [oczywiście nie nadinterpretowujcie moich słów - nie stawiam poziomem Icardiego obok tych nazwisk tylko stylem gry].
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: VVujek »

ok stasiu są napastnicy zawni lisami pola karnego myślę że ogladałeś mecz Inter vs Tottenham i zapewne znasz napastnika lisów który też jest nazywany lisem pola karnego "Kane" gość cały czas jest pod grą,wiec jeśli takiego napastnika w angli nazywają lisem pola karnego to ja nie wiem jakim typem napastnika jest Icardi :P
Co da van Nisterlrooya to gość potrafił przyjąć i przytrzymać prawie każdą piłkę,Icardi jednak jest kaleką jesli chodzi o technikę czy wgl jakiekolwiek pokazywanie się do gry może on to "lis pola karnego" bierze zbyt dosłownie :P
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 2 kolejka Serie A: Inter - Palermo

Post autor: Stachoo »

VVujek pisze:ok stasiu są napastnicy zawni lisami pola karnego myślę że ogladałeś mecz Inter vs Tottenham i zapewne znasz napastnika lisów który też jest nazywany lisem pola karnego "Kane" gość cały czas jest pod grą,wiec jeśli takiego napastnika w angli nazywają lisem pola karnego to ja nie wiem jakim typem napastnika jest Icardi :P
Co da van Nisterlrooya to gość potrafił przyjąć i przytrzymać prawie każdą piłkę,Icardi jednak jest kaleką jesli chodzi o technikę czy wgl jakiekolwiek pokazywanie się do gry może on to "lis pola karnego" bierze zbyt dosłownie :P
Jak najbardziej się zgodzę, tylko generalnie chciałem pokazać, że jednak typem zawodnika kreującego akcję to ten nasz Icardi niestety nie jest. Zgadzam się w 100% z tym co napisałeś.
ODPOWIEDZ