3 kolejka Serie A: Pescara - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 3 kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Stachoo »

Czarodziej Czasu pisze:Pescara rozpoczęła dobrze.
Cudownie. 1 - 2 z Sassuolo [Głupota Sassuolo spowodowała, że mają te 3 punkty za walkower + remis z Napoli, które mając kilka minut więcej wywiozło by 3 punkty z Pescary.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 3 kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: miniu86 »

Kolejna strata punktów będzie już zwyczajną beką i trolololo.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 3 kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Odet »

Czarodziej Czasu pisze: Przypomina mi się sezon Gasperiniego.
Coś jest na rzeczy. Gasp wystawiał Snejdera na skrzydle, a De Boer Medela w ataku :)

Pozdr.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 3 kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Stachoo »

Czarodziej Czasu pisze: Punkty to punkty.
Jakoś nie mówiłeś tego samego jak "fartem" wygrywaliśmy większość meczów w tamtym sezonie. Przecież tam punkt to też był punkt.

Inny wynik niż wygrana z ambitną, ale słabą Pescarą nie wchodzi w grę.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 3 kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Klinsi64 »

Odet pisze:
Czarodziej Czasu pisze: Przypomina mi się sezon Gasperiniego.
Coś jest na rzeczy. Gasp wystawiał Snejdera na skrzydle, a De Boer Medela w ataku :)

Pozdr.
Gasp miał przeciwko sobie drużynę,De Boer tylko fanów Manciniego ;)
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 3 kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Czarson »

Stachoo pisze:
Czarodziej Czasu pisze: Punkty to punkty.
Jakoś nie mówiłeś tego samego jak "fartem" wygrywaliśmy większość meczów w tamtym sezonie. Przecież tam punkt to też był punkt.

Inny wynik niż wygrana z ambitną, ale słabą Pescarą nie wchodzi w grę.
My powinniśmy być czymś więcej niż Pescara i praktycznie same fartowne wygrane nie powinnny nikogo zadowalać.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 3 kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Odet »

Klinsi64 pisze: tylko fanów Manciniego ;)
I że niby ja mam być fanem Manciniego?? Ciekawe... Trudno zrozumieć mi Twoją sofronowską logikę :)
Pozdr.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 3 kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: maniekfci »

offtop - wystarczy rzucić wam jakieś jedno przypadkowe słówko, nawet nie zdanie, żebyście dostali pierdolca i zaczęli się gryźć XD

pytanie retoryczne do udzielających się tutaj - kto jest większym baranem - stara gwardia, która uważa się za lepszych, a daje się prowokować i sama prowokuje pod byle pretekstem tych, których nazywają idiotami czy ci, którzy przez starą gwardię uważani są za idiotów i marnych prowokatorów?
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 3 kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Odet »

maniekfci pisze:offtop - wystarczy rzucić wam jakieś jedno przypadkowe słówko, nawet nie zdanie, żebyście dostali pierdolca i zaczęli się gryźć XD
Dobrze napisane.
Reszta była pytaniem retorycznym, więc nie odpowiem.
Pozdr.
Piekarz
Posty: 2017
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 3 kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Piekarz »

Mmm, emocje, to lubię. :-D

Fart jak skurwysyn, zwycięstwo zapewnili nam piłkarze Pescary, którzy wymiękli pod lekkim pressingiem Icardiego. Jak widzę mordy takich klaunów jak D'Ambrosio, Santon czy Palacio to szlag mnie trafia. Icardi ratuje dupę De Boerowi. Niestety obawiam się, że prędzej czy później i tak facet poleci, no ale nieważne, czas ograć wycieczkę z Izraela, a następnie dać z siebie WSZYSTKO z Juventusem. Ten gol w końcówce był niesamowicie ważny, nawet nie chcę sobie wyobrażać atmosfery w klubie po remisie.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 3 kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: maniekfci »

Icardi po prostu zrobił swoje, miał te dwie patelnie i wykorzystał.
Poza tym chyba nie widzę jakichś pozytywów, Mario jedyny w miarę poważny ponocnik, Miranda nie wymiękł, Murillo babolarz.
Santon i gówniak dambrosio na bokach to mocne nieporozumienie, tak chujowych grajków dawno nie było i to w pierwszym składzie!!

Nędzny mecz, szczęścia dużo, bo Pescara też miała swoje okazje.

Juve da nam szkołę zapewne.

Forza Inter
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 3 kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Odet »

To co koledzy Handanovic w 11tce kolejki??

Nasz najlepszy obrońca Miranda zaliczył dwie interwencje (33min przy wrzutce do Cristante i 81min zostawił Bahebecka), godne samego Ranocchii :/

Cieszmy się z 3pkt, nie wiadomo kiedy następne :)

Pozdr.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 3 kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: maniekfci »

Handa MVP, fakt, Miranda parę razy przypominał Ranokje, czy to interwencje czy w pewnym momencie wyprowadzenie piłki ( podanie do zawodnika Pescary przed swoim polem karnym )
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 3 kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Raffal »

kilka razy w końcówce Miranda również ładnie wyciągnął piłkę z obrony do ataku - czyli cos co powinno byc standardem a robi Medel(nie wiem po co).

W kilku zawodnikach widać fajny potencjał Mario, Banega. Ale to jeszcze nie to czego oczekujemy.

Niestety słabość to boki obrony i tutaj nadal jest problem.

Icardi ma niesamowity instynkt i przy takich zawodnikach jak Candreva, Banega powinien bić sie o krola strzelców.

Cieszą 3 pkt bo jak Odet napisał ratuja tydzień spokoju w Mediolanie.

Wynik nie imponuję ale wydaje sie ze czas gra na naszą korzyść.

do Izraela z rezerwowym składzie a reszta pracować nad meczem z Juve.\\
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2016, 23:13 przez Raffal, łącznie zmieniany 1 raz.
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: 3 kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: hbk »

maniekfci pisze:Icardi po prostu zrobił swoje, miał te dwie patelnie i wykorzystał.
Poza tym chyba nie widzę jakichś pozytywów, Mario jedyny w miarę poważny ponocnik, Miranda nie wymiękł, Murillo babolarz.
Santon i gówniak dambrosio na bokach to mocne nieporozumienie, tak chujowych grajków dawno nie było i to w pierwszym składzie!!

Nędzny mecz, szczęścia dużo, bo Pescara też miała swoje okazje.

Juve da nam szkołę zapewne.

Forza Inter
W składzie za Stramy w okolicach 11 orbitowały tak genialne nazwiska, jak: Tommaso Rocchi (sporo kontuzjowanych wtedy bylo), Obi, Gargano, Kuzma,Murzyngaj, Skelotto, Stanko-jako emeryt/rencista, no i obrona, uwaga same geniusze: Yuto, Silvestre, Johnatan i Pereira!

Co do meczu, gowniany mecz, wielki Icardi, osrany Frank, De bil na lawce trenerskiej.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 3 kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: maniekfci »

hbk pisze:
maniekfci pisze:Icardi po prostu zrobił swoje, miał te dwie patelnie i wykorzystał.
Poza tym chyba nie widzę jakichś pozytywów, Mario jedyny w miarę poważny ponocnik, Miranda nie wymiękł, Murillo babolarz.
Santon i gówniak dambrosio na bokach to mocne nieporozumienie, tak chujowych grajków dawno nie było i to w pierwszym składzie!!

Nędzny mecz, szczęścia dużo, bo Pescara też miała swoje okazje.

Juve da nam szkołę zapewne.

Forza Inter
W składzie za Stramy w okolicach 11 orbitowały tak genialne nazwiska, jak: Tommaso Rocchi (sporo kontuzjowanych wtedy bylo), Obi, Gargano, Kuzma,Murzyngaj, Skelotto, Stanko-jako emeryt/rencista, no i obrona, uwaga same geniusze: Yuto, Silvestre, Johnatan i Pereira!

Co do meczu, gowniany mecz, wielki Icardi, osrany Frank, De bil na lawce trenerskiej.
A za Stramy to było już 3 lata :P
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 3 kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: miniu86 »

Moj boze, jak Palacio dal popis swoich umiejetnosci w 90 minucie, to bylo tak bardzo "interowskie" ze pomyslalem czy nie powinienem jakos wyleczyc sie z tego klubu. Potem Icardi zrobil cos co dalo mi nadzieje ze przynajmniej troche emocji w.tym sezonie poczujemy.
Tak czy inaczej, dalej gramy taka sama padake jak przez 5 ostatnich lat i de Boer raczej szybko tego nie ogarnie.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 3 kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Klinsi64 »

na dzisiaj mamy -5 do juve i -3 do Romy i Napoli,biorąc pod uwagę komplet punktów w dwumeczach z tymi rywalami,jestesmy liderami Serie A
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: 3 kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: hbk »

maniekfci pisze:
hbk pisze:
maniekfci pisze:Icardi po prostu zrobił swoje, miał te dwie patelnie i wykorzystał.
Poza tym chyba nie widzę jakichś pozytywów, Mario jedyny w miarę poważny ponocnik, Miranda nie wymiękł, Murillo babolarz.
Santon i gówniak dambrosio na bokach to mocne nieporozumienie, tak chujowych grajków dawno nie było i to w pierwszym składzie!!

Nędzny mecz, szczęścia dużo, bo Pescara też miała swoje okazje.

Juve da nam szkołę zapewne.

Forza Inter
W składzie za Stramy w okolicach 11 orbitowały tak genialne nazwiska, jak: Tommaso Rocchi (sporo kontuzjowanych wtedy bylo), Obi, Gargano, Kuzma,Murzyngaj, Skelotto, Stanko-jako emeryt/rencista, no i obrona, uwaga same geniusze: Yuto, Silvestre, Johnatan i Pereira!

Co do meczu, gowniany mecz, wielki Icardi, osrany Frank, De bil na lawce trenerskiej.
A za Stramy to było już 3 lata :P
Dzieki temu wiem, ze od piecu lat gramy gowno.
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 3 kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Imrahil »

Na krawędzi. Byliśmy o krok od poważnego, mentalnego kryzysu. Remis z Pescarą to jak porażka. Inną drogą, gospodarze dziś zagrali dobry mecz, a Inter w ataku kaleczył jak tylko mógł. Przykład - 13 rożnych 0 zagrożenia. Widoczny brak zgrania, rozgrywanie na "czuja" że może coś z tego wyjdzie.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 3 kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Piter »

BRAWO INTER ! Niestety nie mogłem obejrzeć całego meczu, ale jak zobaczyłem dublet Icardiego i wygraną to ucieszyłem się bardziej, niż nie jeden hejter z tej strony, który życzył Interowi straty punktów.
Wczoraj pisałem, że mecz trwa 90 minut, dlatego powstrzymam się od komentarza po tej pierwszej połowie, którą obejrzałem. Irytuje mnie tylko to, że takie podrzędne zespoły jak Pescara czy Chievo grają autobusem przeciwko nam i takim zespołom jest ciężej strzelić niż topowej drużynie, lecz takie są uroki naszej pięknej Serie A. Skład wyjściowy na chwilę obecną mamy bardzo dobry, a Banega, którego oglądałem w pierwszej połowie zaimponował mi jak nikt inny z drużyny.
Brawo Inter! :szal: :szal: :szal:
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: 3 kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Omen »

Szkoda,że nowa reforma Ligi Mistrzów nie będzie dostępna od następnego sezonu bo przeczuwam znów 4 miejsce. Po tym meczu można wyciągnąć dwa wnioski. Nie mamy zgrania oraz bocznych obrońców. Irytują mnie Santon i Ambrosio ale jak się popatrzy kto jest w rezerwie to jeszcze bardziej mnie to irytuje. Mimo wszystko cieszy to zwycięstwo bo w takich meczach nabiera się pewności siebie. W tamtym roku też na start Jovetić strzelił w końcówce a później przyszła seria wygranych. Oby teraz było podobnie zwłaszcza,że gramy teraz z "mistrzami wszechświata i okolic."
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 3 kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Czarson »

Zrozumcie, ze De Bur to tylko trener przejściowy a za rok zawita Simeone.
Adriano_forever
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 3 kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Adriano_forever »

Czarson pisze:Zrozumcie, ze De Bur to tylko trener przejściowy a za rok zawita Simeone.
A co z kontraktem De Bura?
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 3 kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Imrahil »

Pewne źródła mówią, że Diego ma do nas dołączyć w 2018 roku. Zobaczymy, co się wydarzy.
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 3 kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Bardzo ucieszyło mnie wczorajsze zwycięstwo. Takie wymeczone wygrane mogą zbudować ten zespół. Bo potencjał w zawodnikach jest i to ewidentnie widać. Ever Banega będzie kluczowym piłkarzem. Problem w tym ze nie widac jeszcze zespołu. Ale uważam że to kwestia czasu. Jestem cierpliwy :)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 3 kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Piter »

Wymęczone zwycięstwo z Pescarą? Może i tak, ale przypominam, że ta Pescara to nie byle jaki ogórek, 2-1 przegrali z silnym Sassuolo i 2-2 z Napoli, wyniki nie powalające, ale jednak coś znaczące. Hejtujcie dalej, tylko jak przyjdą wyniki to nie zmieniajcie swojej postawy o 180 stopni. Forza Inter
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 3 kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Stachoo »

Piter9702 pisze:Hejtujcie dalej, tylko jak przyjdą wyniki to nie zmieniajcie swojej postawy o 180 stopni. Forza Inter
Chorągiewki nigdy się nie zmienią pamiętaj. 3-4 wygrane z rzędu i będzie fapowanie.

Co do samego meczu, wyglądało to o wiele lepiej niż w pierwszych 2 meczach, sporo składnych akcji przechodzących przez Banegę i Joao Mario. Brakowało szczęści przy tym ostatnim kroku. Przez większość meczu mieliśmy przewagę. Pescara mało co grała, co nie zmienia jednak faktu, że ich nieliczne akcje były o wiele bardziej kąśliwe niż nasze.

Czy nazwać to zwycięstwo fartem? Nie powiedziałbym, szczęście nam dopomogło to fakt, Icar pokazał, że główką to on potrafi grać. Myślę, że 2-3 mecze i to zacznie się kulać i dobrze funkcjonować.
Piekarz
Posty: 2017
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 3 kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Piekarz »

Piter9702 pisze:Wymęczone zwycięstwo z Pescarą? Może i tak, ale przypominam, że ta Pescara to nie byle jaki ogórek, 2-1 przegrali z silnym Sassuolo i 2-2 z Napoli, wyniki nie powalające, ale jednak coś znaczące. Hejtujcie dalej, tylko jak przyjdą wyniki to nie zmieniajcie swojej postawy o 180 stopni. Forza Inter
Błagam, nie popadajmy tylko w tę retorykę pod tytułem "W tej lidze nie ma słabych drużyn". Trener i piłkarze na pewno będą się usprawiedliwiać na wszystkie sposoby (jak zawsze), więc chociaż my im w tym nie pomagajmy. Jeśli drużyna, która w zeszłym sezonie zajęła czwarte miejsce w Serie B, nie jest dla nas byle jakim ogórkiem, to może zmieńmy szczebel rozgrywek, bo wyjdzie na to że każdy mecz ma prawo być taką męczarnią i liczeniem na łut szczęścia jak wczoraj.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 3 kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Czarson »

Dokładnie Piekarz, dokładnie.
ODPOWIEDZ