2 kolejka LE: Sparta - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 2 kolejka LE: Sparta - Inter

Post autor: miniu86 »

Tutaj nie ma zmiłuj. Ten mecz trzeba wygrać inaczej nasze wyjście z tej grupy będzie bardzo wątpliwe. Anglicy to przecież też nie chłopcy do bicia.

Bardzo ciekawi pierwsza jedenastka. Ze względu na niedzielne spotkanie z Romą dobrze byłoby szybko zabić ten mecz.
Kielben
Posty: 770
Rejestracja: 25 sie 2006, 23:55
Lokalizacja: Kowalewo Pomorskie

Re: 2 kolejka LE: Sparta - Inter

Post autor: Kielben »

Sam jestem mega ciekawy jaki skład wybiegnie w czwartek w Pradze.
Mam nadzieję, że wygramy, najlepiej jak najmniejszym nakładem sił.

Będzie nas trochę w czwartek na meczu, także mam nadzieję że się nie zawiedziemy.
Forza!
maciejos
Posty: 252
Rejestracja: 15 lut 2009, 23:27
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 2 kolejka LE: Sparta - Inter

Post autor: maciejos »

Idealny mecz do wyjscia z domu od zony/kochanki/obowiazkow/itd. pod pretekstem spotkania z kolegami w czwartkowy wieczor. Dac pograc mlodym, wynik mnie nie interesuje, ten puchar to strata czasu/pieniedzy/zdrowia dla zawodnikow i klubu, za to Praga swietne miasto na wspolny wypad na mecz. Pozdrowienia dla grupki jadacej z PL.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 2 kolejka LE: Sparta - Inter

Post autor: Orzeu »

bawcie się dobrze Panowie żałuję że nie pojechałem :/

Fajnie by było dzisiaj zobaczyć atrakcyjny mecz i życzyłbym sobie żeby któryś z rezerwowych pokazał się z dobrej strony
SyR90
Posty: 75
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: GÓRNY ŚLĄSK

Re: 2 kolejka LE: Sparta - Inter

Post autor: SyR90 »

2 plusy po tym meczu:
- Brak Ranochii w nastepnym meczu
- Ansaldi
Dziekuje.
Matteo
Posty: 128
Rejestracja: 31 mar 2006, 17:45
Lokalizacja: Racibórz

Re: 2 kolejka LE: Sparta - Inter

Post autor: Matteo »

:/ W momencie gdy łapiemy wiatr w żagle do gry wkracza nasz sabotarzysta Ranocchia- faul/ czerwona / bramka .... dziekuję dobranoc..... Poza tym w środku MeloDramat, z przodu Eder który dalej nie wie czy jest napastnikiem / pomocnikiem i czy w ogóle wyszedł na boisko , do tego tragiczny Murillo, dziadek Palacio i dwóch juniorów. To się po prostu nie mogło udać
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: 2 kolejka LE: Sparta - Inter

Post autor: hQ »

Jak pokonać Inter? Wystarczy naszym zawodnikom oddać piłkę, zagrać wysokim pressingiem i zbierasz 3 punkty.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 2 kolejka LE: Sparta - Inter

Post autor: Imrahil »

Inter znów zaskoczył. Negatywnie. Ranocchia to piłkarski trup, chyba dziś sobie kupił bilet na ławkę do końca kariery, bo raczej nikt po upływie jego kontraktu się nie nabierze na jego "talent".
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 2 kolejka LE: Sparta - Inter

Post autor: Nen »

Pytanie, czy tak słabi jesteśmy, czy tak głęboko w dupie mieliśmy ten mecz.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 2 kolejka LE: Sparta - Inter

Post autor: Piekarz »

Widziałem w życiu pewnie z >500 meczów Interu, ten zmieściłby się chyba do dziesięciu najgorszych...

Niestety ale dopóki takie szmaty do podłogi jak jebany melo i pierdolony ranocchia będą wychodzić na boisko, dopóty nie będziemy poważnym klubem. To jest nieprawdopodobne, WSZYSCY wiedzą że taki ranocchia to najgorsze gówno jakie kiedykolwiek grało w Interze i że wystawianie go na boisko to proszenie się o porażkę, tylko nie trener klubu. A Eder, Palacio, D'Ambrosio, a nawet Murillo niewiele są lepsi. To się nie mogło udać, ale nawet z takim obrzydliwym składem nie miało prawa wyglądać aż tak źle. Sparta (SPARTA PRAGA) na nas nie usiadła, tylko się położyła i wyruchała. De Boer ma elementarne problemy z motywacją zawodników. Za Stramy i za Macara/Manciniego też graliśmy mocno rezerwowymi składami, a jednak zawodnicy byli w miarę zaangażowani i wychodziliśmy z grupy bez problemów. Póki co motywacja nie istnieje, wrzesień dobiegł końca, a my byliśmy odpowiednio zmotywowani na mecz z Juve i na pierwszą połowę meczu z Empoli po zwycięstwie z Juve, czyli wtedy kiedy nie mogło być inaczej.

De Bur zabieraj się wreszcie do roboty nierobie i zapoznaj się wreszcie z tą kadrą na tyle, żeby ogarniać, że niektórzy NIE MAJĄ PRAWA POD ŻADNYM POZOREM WYCHODZIĆ NA BOISKO i wcale nie chodzi o Brozovicia ani Kondgobię.
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2016, 21:05 przez Piekarz, łącznie zmieniany 3 razy.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 2 kolejka LE: Sparta - Inter

Post autor: miniu86 »

Ranocchia jest jedyny w swoim rodzaju. Musiałem w ten sposób zacząć ten post. Brak słów by opisać jego przypadek.


Co do meczu. Inną rzeczą jest olewanie LE, a inną kompromitowanie klubu w LE. Chcielibyście, żeby to był efekt odpuszczenia, ale nie jest. Inter ma po prostu tak beznadziejnych zmienników, a i nie tylko.

Dość mam też tego pierdolenia, że teraz skupimy się na lidze. Mógłbym to łyknąć gdybym śledził pierwszy sezon Inter w swoim życiu. Nasze skupianie się na lidze będzie wyglądać w ten sposób, że przyjedzie do Mediolanu Crotone, Atalanta czy inne Udinese i zrobi tam remis albo lepiej.

Tymczasem pierwsze strony gazet Inter ma jak w banku. Pozdrawiam.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 2 kolejka LE: Sparta - Inter

Post autor: Lopez »

Mi się wydaje,że nasi potraktowali ten puchar w angielskim stylu,tzn na najniższych szczeblach(w naszym przypadku w fazie grupowej) wystawiać możliwie drugi skład a jak się pojawi szansa wygrania grać najsilniejszym.Nie chodzi już tylko o ten mecz,ale o takie założenie przed sezonem.Kadry na granie w trzech rozgrywkach nie mamy.bo do tego potrzeba równorzędnej szerokiej ławki.

Dla mnie osobiście ważniejsza jest Serie A niż liga europy.
Michellaga
Posty: 245
Rejestracja: 18 lut 2012, 10:15
Lokalizacja: Szczecin

Re: 2 kolejka LE: Sparta - Inter

Post autor: Michellaga »

To jak Inter olewa LE to jest dramat. Trener chyba dostał odgórne założenie: Liga to priorytet, natomiast LE to rozgrywki które tylko nam przeszkadzają. Dla mnie jako kibica to jest jednak wstyd oglądać tak dużą historycznie markę jak Inter - która przegrywając z klubami z zaścianka Europy nie stara się nawet gonić wyniku, gra na stojąco, de Boer nie okazywał nawet zdenerwowania jakby grał jakby grał jakiś mało ważny sparing, brakowało sportowej złość, ciężko mi przyjąć jakiekolwiek tłumaczenia: że grał drugi garnitur, że nie chcemy sie przemęczać. Obawiam się że może się to odbić na LM w przyszłych sezonach, bo jak wiadomo niższe zdobycze punktowe do rankingu równają się gorszemu rozstawieniu w koszykach. Podsumuje jak dla mnie, jest wstyd i nie powinno się to powtórzyć, ale jak przewiduje kolejne mecze LE też oddamy na stojąco, bo po co na wiosnę się męczyć jak i tak może wygrać tylko jedna drużyna. Nie ma mentalności zwycięzców. Nie zdziwię się jak po tak słabym spotkaniu, w weekend Inter łatwo odprawi Rome, bo taki jest Inter trochę szalony ale to jednak nasz Inter który kochamy mimo wszystko. Forza Inter!

5 piłkarze to ci co są na wylocie i mają kompletnie wyjebane bo widzą, że prędzej czy później i tak wylecą(Ranocchia, D'Ambrosio, Melo, Eder, Palacio), 2 to juniorzy którzy coś tam starali na ale wiadomo(Gnou i Miangue), natomiast pozostała 4 to podstawowi piłkarze którzy się oszczędzali i było to widać, że grają na 50%( Banega, Murillo, Handanovic, Candreva) i do tego Inter nie zgłosił kilku grajków (Jovetic, Joao Mario, Kondongbia, Barbosa) to wiadomo jak to wygląda.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 2 kolejka LE: Sparta - Inter

Post autor: miniu86 »

Prawdą jednak jest, że o sile obecnego Interu decydują Icardi, Handanovic, Perisic, Miranda, Banega, Jao Mario, Candreva, Medel i być może Barbosa. Gdy grają wszyscy to jesteśmy w stanie toczyć równorzędne pojedynki z każdym, ale gdy tylko części z nich nie ma to jest zupełny dramat.

Zmiennicy to jakiś horror. Całkowita impotencja i w ataku i w obronie.
luuki
Posty: 284
Rejestracja: 22 gru 2008, 16:24
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: 2 kolejka LE: Sparta - Inter

Post autor: luuki »

z początku można było sugerować, że to problem z mentalnością piłkarzy (Beer Shewa)... totalna bzdura. Problem jest z zawodnikami, którzy mają zastępować wyjściową jedenastkę. Eder, Ranocchia, Dambrosio, Palacio, Melo. Oni zwyczajnie są słabi. I choćby grali na 200% to nie ugrają, bo po prostu nie potrafią. Nie ma jak. Kolejna kompromitacja. Zaczynam się przyzwyczajać... Paru zawodników niepowołanych bądź niedostępnych, w tym Jovetić i Kondogbia(?). Skoro mamy wylane w ten puchar, to po co w ogóle się starać. Jakieś dziwne okrajanie składu względem ligi. Lepiej wysłać primawerę...
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 2 kolejka LE: Sparta - Inter

Post autor: Raffal »

Mamy 14 zawodników , reszta to pozostałość po Interze ad 2011-15.

Reszte zawodników należy oddać do Chin skład uzupełnić 2-3 transferami i juniorami.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: 2 kolejka LE: Sparta - Inter

Post autor: kachol »

My nie mozemy olewac LE bo to jedyne puchary w jakich pogramy przez najblizsze lata, wiec liczenie, ze bedziemy walczyc w LM inaczej to bujda, bo nic nie wskazuje, ze tam bedziemy w najblizszym czasie.

Mecz dno co mnie dziwi, bo ostatnie wystepy napawaly optymizmem.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: 2 kolejka LE: Sparta - Inter

Post autor: forzaragazzi »

Czy przy pierwszej bramce nie było przypadkiem ewidentnego spalonego? :oops:
★Intero★
Posty: 238
Rejestracja: 24 kwie 2007, 10:03
Kontakt:

Re: 2 kolejka LE: Sparta - Inter

Post autor: ★Intero★ »

Był. :)
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 2 kolejka LE: Sparta - Inter

Post autor: Nen »

forzaragazzi pisze:Czy przy pierwszej bramce nie było przypadkiem ewidentnego spalonego? :oops:
★ Intero ★ pisze:Był. :)
Byłby, gdyby Melo nie ruszał tej piłki (skrajnie nieudolnie dodajmy). Jeżeli zinterpretujemy zagranie Melo jako stratę, to spalonego nie było.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: 2 kolejka LE: Sparta - Inter

Post autor: Ljarro »

hahahahahah hahahahahah

Nie mogłem się powstrzymać.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 2 kolejka LE: Sparta - Inter

Post autor: Raffal »

Nen pisze:
forzaragazzi pisze:Czy przy pierwszej bramce nie było przypadkiem ewidentnego spalonego? :oops:
★ Intero ★ pisze:Był. :)
Byłby, gdyby Melo nie ruszał tej piłki (skrajnie nieudolnie dodajmy). Jeżeli zinterpretujemy zagranie Melo jako stratę, to spalonego nie było.

Zagranie Melo było wymuszone pozycja spalona w trakcie podania(jeżeli spalony w trakcie podania faktycznie był)

Co nie zmienia faktu ze tak beznadziejnego meczu to za 10 lat chyba nie widziałem....
Dramat.. Mam nadzieje ze DeBur wyciagnie wnioski
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 2 kolejka LE: Sparta - Inter

Post autor: miniu86 »

Mnie coraz bardziej załamuje Murillo. Mam nadzieje, że nie skończy jak JJ.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 2 kolejka LE: Sparta - Inter

Post autor: Stachoo »

Czarodziej Czasu pisze:
Stachoo opisz co czujesz po Pradze
Pierwszy raz z czystą przyjemnością Ci odpowiem, mecz beznadziejny, sklepani zostaliśmy jak dzieci podobnie jak w meczu z Hapoelem - piłkarski sabotaż.

Poza tym czysta przyjemność z wyjazdu i wizyty w Pradze i multum atrakcji związanej z naszą kadrą :)

Co czuję? Radość po m.in. spotkaniu z Zanettim.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 2 kolejka LE: Sparta - Inter

Post autor: Dzonyy »

Dostrzeglem jeden pozytywny aspekt tego spotkania... jest to czerwona kartka dla Ranocchi i dzieki temu nie trzeba bedize na niego patrzec w meczu z Southhampton.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 2 kolejka LE: Sparta - Inter

Post autor: maniekfci »

Bobo, zazdro, spotkać cały skład to nie lada gratka, ale gówniaków typu juto, dambrosio czy ranokja mogłeś z szacunku do samego siebie odpuścić.

Pozdr.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 2 kolejka LE: Sparta - Inter

Post autor: Stachoo »

maniekfci pisze: juto, dambrosio czy ranokja mogłeś z szacunku do samego siebie odpuścić.

Pozdr.
Wciskali się przed obiektyw, a nie chciałem im robić wstydu przy kolegach ze składu i mówić, że nie zasłużyli na fotkę z kibicami.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 2 kolejka LE: Sparta - Inter

Post autor: Odet »

Sparta zagrała świetnie, do 65min (kiedy miała siły) dominowała całkowicie. Akcje pomysłowe, różnorodne, szybkie. Jej kibice mogli być dumni.
Ze łzami w oczach oklaskiwałem piłkarzy Sparty, gdy po meczu przechodzili niedaleko naszej trybuny, bo po prostu zasłużyli.
A nasi "bohaterowie"?? nawet nie podeszli :(

Pozdr.
ODPOWIEDZ