4. kolejka LE: Southampton - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Mati_Btm
Posty: 24
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Śląsk

4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: Mati_Btm »

Southampton v Inter
Liga Europy: 4 kolejka
Godzina: 21:05
Transmisja: Canal+ Sport
Stadion: St Mary’s Stadium

Obrazek
Już jutro o 21:05 czeka nas ciężki mecz wyjazdowy w południowej Anglii,gdzie zmierzymy się z Southampton. Jak dobrze wiemy od wczoraj nie ma już Franka de Boera i tymczasowym trenerem został Stefano Vechi, dotychczasowy opiekun Primavery. Vechi jednak długo nie zostanie na ławce szkoleniowej,bo na jedyne dwa mecze.

Zostawmy aspekty wyżej wspomniane i skupmy się na spotkaniu z "Świętymi". Dokładnie 2 tygodnie temu na własnym terenie zdołaliśmy pokonać jutrzejszego rywala po bramce Candreva. Southampton francuskiego szkoleniowca Claude Puel w lidze zajmuje miejsce w środku stawki,natomiast w LE są na drugim miejscu z 4 pkt. Inter jak wiemy na miejscu ostatnim z 1 oczkiem mniej i jutro nic nie pozostaje jak powalczyć o dobry rezultat,bo porażka może mocno skomplikować sytuację z awansem do kolejnej rundy.
Obrazek
Sytuacja w grupie.
Kadra Interu na jutro; Bramkarze: Handanovic, Carrizo, Berni;

Obrońcy: Andreolli, Ranocchia, Ansaldi, Santon, Murillo, Miranda, D'Ambrosio, Nagatomo;

Pomocnicy: Melo, Joao Mario, Kondogbia, Medel, Banega, Gnoukouri, Brozovic;

Napastnicy: Icardi, Biabiany, Eder, Perisic, Candreva, Barbosa.

Czego możemy się spodziewać po jutrzejszym spotkaniu? Na tę odpowiedź ciężko odpowiedzieć,ale my jako kibice chcemy widzieć zaangażowanie i tzw. "gryzienie trawy",bo więcej kompromitacji nie chcemy oglądać.

FORZA! :flaga:
F.C. Internazionale
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: Orzeu »

Byleby nie przegrać i utrzymać się w grze. Remis biorę w ciemno.
Mati_Btm
Posty: 24
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: Mati_Btm »

Raz "już" ich pokonaliśmy hehe :brawo: Nie ma co ukrywać będzie bardzo ciężko jutro,ale remis brałbym z otwartymi rękami :hold:
F.C. Internazionale
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: Stachoo »

Mati_Btm pisze:
Southampton v Inter
Liga Europy: 4 kolejka
Godzina: 21:05
Transmisja: Canal+ Sport
Stadion: St Mary’s Stadium

Obrazek
Już jutro o 21:05 czeka nas ciężki mecz wyjazdowy w południowej Anglii,gdzie zmierzymy się z Southampton. Jak dobrze wiemy od wczoraj nie ma już Franka de Boera i tymczasowym trenerem został Stefano Vechi, dotychczasowy opiekun Primavery. Vechi jednak długo nie zostanie na ławce szkoleniowej,bo na jedyne dwa mecze.

Zostawmy aspekty wyżej wspomniane i skupmy się na spotkaniu z "Świętymi". Dokładnie 2 tygodnie temu na własnym terenie zdołaliśmy pokonać jutrzejszego rywala po bramce Candreva. Southampton francuskiego szkoleniowca Claude Puel w lidze zajmuje miejsce w środku stawki,natomiast w LE są na drugim miejscu z 4 pkt. Inter jak wiemy na miejscu ostatnim z 1 oczkiem mniej i jutro nic nie pozostaje jak powalczyć o dobry rezultat,bo porażka może mocno skomplikować sytuację z awansem do kolejnej rundy.
Obrazek
Sytuacja w grupie.
Kadra Interu na jutro; Bramkarze: Handanovic, Carrizo, Berni;

Obrońcy: Andreolli, Ranocchia, Ansaldi, Santon, Murillo, Miranda, D'Ambrosio, Nagatomo;

Pomocnicy: Melo, Joao Mario, Kondogbia, Medel, Banega, Gnoukouri, Brozovic;

Napastnicy: Icardi, Biabiany, Eder, Perisic, Candreva, Barbosa.

Czego możemy się spodziewać po jutrzejszym spotkaniu? Na tę odpowiedź ciężko odpowiedzieć,ale my jako kibice chcemy widzieć zaangażowanie i tzw. "gryzienie trawy",bo więcej kompromitacji nie chcemy oglądać.

FORZA! :flaga:
Zapowiedź fajna, ale skąd ty wziąłeś w kadrze Interu Barbose, Kondogbie, Joao Mario??
BAGGIO1
Posty: 550
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: BAGGIO1 »

Zostali powołani na mecz to są w kadrze. Inna sprawa, że nie mogą zagrać.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: hQ »

z inter.it zapewne. Ciekawi mnie jak zagrają nasi fantastyczni zawodnicy.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: Kusy »

Remis biorę w ciemno, lecz liczę na zwycięstwo :D fajne powołania :D
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: maverik »

Vecchi oczyści atmosfere po De Burze i nasze samograje, wygrają za niego mecz.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: Lopez »

Wygrana w Southampton będzie równie niespodziewana co wygrana z Juve.Remis będzie bardzo dobrym wynikiem.
Chciałbym zobaczyć Inter w ustawieniu 4-4-2 no i dałbym szanse Andreoliemu niech pokaże czy będzie jakiś pożytek z niego.

Handa-Ansaldi,Miranda,Andreoli,DD-Candreva,Medel,Banega,Perisic-Ikar,Eder
Mati_Btm
Posty: 24
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: Mati_Btm »

Stachoo pisze:
Mati_Btm pisze:Zapowiedź fajna, ale skąd ty wziąłeś w kadrze Interu Barbose, Kondogbie, Joao Mario??
Informacje miałem sprzed dwóch dni. Przepraszam dziś dokładnie nie sprawdziłem,ale z tego co wiem w kadrze się znajdują,lecz nie zagrają.
F.C. Internazionale
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: Piekarz »

O kurwa, porządnie założony temat meczowy, tego tu nie grali od paru ładnych lat.
Mati_Btm
Posty: 24
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: Mati_Btm »

Piekarz pisze:O kurwa, porządnie założony temat meczowy, tego tu nie grali od paru ładnych lat.
Przyzwyczajaj się hehe :smile:
F.C. Internazionale
AlwaysRemember
Posty: 1468
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: AlwaysRemember »

Mati_Btm pisze:
Stachoo pisze:
Mati_Btm pisze:Zapowiedź fajna, ale skąd ty wziąłeś w kadrze Interu Barbose, Kondogbie, Joao Mario??
Informacje miałem sprzed dwóch dni. Przepraszam dziś dokładnie nie sprawdziłem,ale z tego co wiem w kadrze się znajdują,lecz nie zagrają.
http://fcinter.pl/news/29156-pierwsze-p ... -vecchiego < nie masz co się tłumaczyć, są na liście powołanych.;)
miniu86
Posty: 2881
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: miniu86 »

Jestem dziwnie spokojny o to, że zobaczymy dzisiaj tą samą kupę co za de Boera, tym samym będzie to nasz koniec w europejskich pucharach w tym sezonie.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: Nen »

Ciężko liczyć na cokolwiek. Porażka wyeliminuje nas z LE. Bukmacherzy nie mają złudzeń i stawiają na Southampton, za zwycięstwem którego przemawia wszystko. Nasza jedyna nadzieja w Vecchim, że ułoży jakoś defensywę tak, by nie dawała się ruchać jak to ostatnio miała w zwyczaju i w udanie przeprowadzonych kontratakach.
BAGGIO1
Posty: 550
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: BAGGIO1 »

Nie sądzę, że jest w stanie ułożyć defensywę po dwóch treningach, ale można liczyć, że gwiazdeczki zepną poślady i determinacją zawalczą o korzystny wynik, który pozostawi nas w grze o awans. Szczerze mówiąc spodziewam się raczej porażki. Obym się mylił.
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Jak patrze na przewidywane składy a szczególnie parę Medel- Gnoukouri w środku pola to już mi się odechciewa oglądać ten mecz. Mimo wszystko obejrzę, żeby przekonać się czy problem Interu leżał w osobie trenera czy po prostu Ci piłkarze nie potrafią grać w piłkę.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: Stachoo »

Jaszczu91 pisze:Jak patrze na przewidywane składy a szczególnie parę Medel- Gnoukouri w środku pola to już mi się odechciewa oglądać ten mecz. Mimo wszystko obejrzę, żeby przekonać się czy problem Interu leżał w osobie trenera czy po prostu Ci piłkarze nie potrafią grać w piłkę.
Ja widziałem w przewidywaniach Melo z Brozoviciem.

Bardziej mnie obrona zaciekawiła z Ranocchią i Nagatomo.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: Orzeu »

Ja widziałem w przewidywaniach Melo z Brozoviciem.
nie mogłeś tego widzieć. Brozo zawieszony
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: Stachoo »

Orzeu pisze:
Ja widziałem w przewidywaniach Melo z Brozoviciem.
nie mogłeś tego widzieć. Brozo zawieszony
No racja, czerwo. Fail. Pokutuję za błąd :P

Dobra znalazłem. Melo z Medelem w środku. Przed nimi Ever i po bokach Ivan z Antonio. Icar na szpicy i defensywa z Żabą, Yuto, Mirandą i Ansaldim. Szpica i bramka standard.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: Czarson »

Inter to Inter, teoretycznie mamy szanse ich ograć lecz by to osiagnac pilkarze musieliby zagrac ambitnie, musieliby chciec udowodnic, ze stac ich na dobra gre. Tylko wlasnie, nasi kopacze zarabiaja tak dobre pieniadze, ze juz nic nie musza udowadniac...
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: Odet »

Każdy wynik możliwy.
Dobrze byłoby na 0 z tyłu.
Pozdr.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: hQ »

Obrazek

To tak odnośnie europejskich pucharów :szal: Zawodnicy, którzy liznęli LM odchodząc z Interu :P
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

3 listopada i juz po sezonie. Rekord ustanowiony :)
Mati_Btm
Posty: 24
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: Mati_Btm »

Niestety fatalna gra i wynik 2:1 do tyłu ... Ostatnie miejsce w tabeli LE!

FORZA ... Inter, bo co innego pozostało :flaga:
F.C. Internazionale
BAGGIO1
Posty: 550
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: BAGGIO1 »

Nie ma co się dziwić. Na boisku byli dziś "piłkarze" (tfu!), którzy nigdy, przenigdy w Interze grać nie powinni. Dzień w którym zostaną wypie**leni z tego klubu będzie jednym z szczęśliwszych w historii. Nie wierzę, że skoro chinczyki mają po kilkadziesiąt baniek na transfery to nie stać ich na wywalenie na zbity pysk amatorów przyodziewających nasze barwy.
miniu86
Posty: 2881
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: miniu86 »

Dodajmy, teoretycznie najsilniejszy Inter po 2011 roku, rekordowo szybko ma po sezonie. To jest wręcz niewiarygodne, że nadal musimy się taplać w takim gównie.

Druga rzecz. To niewytłumaczalne, że kolejny już rok w kadrze widnieją nazwiska Ranocchi i Nagatomo.
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: Piekarz »

Tak sobie myślę, że ultrasi mogliby się raz w życiu na coś przydać i zamiast napierdalać na najlepszego zawodnika drużyny, wziąć się za te dwie kurwy nagatomo i ranocchię, wygwizdywać i lżyć na każdym meczu, żeby trenerzy i dyrektorzy wreszcie coś z tym zrobili. Szukają skandalu w jakichś idiotycznych autobiografiach, a prawdziwy skandal to to, że te gówna grają tu i ośmieszają ten klub już od jebanych sześciu lat.

PS Jestem zażenowany naszym zarządem. Zwolnienie de Bura wisiało w powietrzu od miesiąca, a tymczasem mijają kolejne dni i ciągle jesteśmy bez trenera. Dzisiejsza porażka idzie na konto Thohira, który mnie coraz bardziej wkurwia.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: mio85 »

Wiecie może, co muszą odjebać jeszcze nasi cesarze defensywy - Ranocchia i Nagatomo, żeby ich w końcu wyjebali z klubu?
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: Nen »

O dobrych napastnikach mówi się, że piłka sama szuka ich w polu karnym. Podobnie jest z Nagatomo i Ranocchią, tyle, że ich szukają boiskowe nieszczęścia i niestety dla nas prawie zawsze znajdują. Te dwa osobniki powinni wziąć na warsztat fizycy, bo zdają się być dowodem na istnienie tajemniczej Ciemnej Energii.

Oczywiście, że to nie tylko przez nich przegraliśmy. Zagraliśmy gówno, a jedynym, który zaprezentował przyzwoity poziom był oczywiście Handanovic. Ciężko o szerszą analizę spotkania bo poziom żenady, jaki aktualnie reprezentuje Inter wymyka się rozsądkowi. Nie działa nic - skrzydła, środek i obrona.

Chińczycy chcieli reklamy w Europie, kończymy przygodę z Ligą Europy ze średniakiem angielskim, który szanse na wygranie turnieju ma takie same, jak my od kilku minut. Porażka goni porażkę, a plebiscyt "Twój wymarzony trener" trwa w Interze w najlepsze.

Czeka nas teraz jałowe 5 miesięcy do dogrania aktualnego sezonu, możemy sobie powalczyć o Puchar Włoch choć pewnie tam zostaną posłani Nagatomo i Ranocchia wraz z Carrizzo więc jednak nie, nie powalczymy sobie.
ODPOWIEDZ