4. kolejka LE: Southampton - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: Odet »

Jakby nie pechowa interwencja Yuto, powiedzielibyśmy że grał dobry mecz. Jakby bramki nie strzelił kryty przez Żabę van Dijk powiedzielibyśmy ze zagrał jak profesor. Jakby, jakby, jakby...
Ci gracze ściągają pecha.

Z tym że: po grze wspomnianych przeze mnie panów niczego dobrego się nie spodziewamy, za to pewnego (nawet wysokiego) poziomu piłkarskiego spodziewamy się po Perisicu, Candrevie czy Banedze. I tego ich poziomu dziś zabrakło :/

Pozdr.
jarekddz
Posty: 9
Rejestracja: 24 paź 2006, 17:30

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: jarekddz »

Dziwna sprawa, ale jestem podekscytowany tym jakim gównie jest Inter. Nigdy chyba nie upadli tak nisko, a kibicuję im prawie 17 lat. Czekam na dalsze wydarzenia.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: Raffal »

Odet pisze:Jakby nie pechowa interwencja Yuto, powiedzielibyśmy że grał dobry mecz. Jakby bramki nie strzelił kryty przez Żabę van Dijk powiedzielibyśmy ze zagrał jak profesor. Jakby, jakby, jakby...
Ci gracze ściągają pecha.

Z tym że: po grze wspomnianych przeze mnie panów niczego dobrego się nie spodziewamy, za to pewnego (nawet wysokiego) poziomu piłkarskiego spodziewamy się po Perisicu, Candrevie czy Banedze. I tego ich poziomu dziś zabrakło :/

Pozdr.
Dobre podsumowanie.

Ciężko cos więcej napisać skoro nic sie nie działo po naszej stronie.

Mógłbym dodać coś Medelu ale ...nie ten poziom bo to piłkarz to masowej obrony nic innego nie wnosi.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: maniekfci »

jarekddz pisze:Dziwna sprawa, ale jestem podekscytowany tym jakim gównie jest Inter. Nigdy chyba nie upadli tak nisko, a kibicuję im prawie 17 lat. Czekam na dalsze wydarzenia.

Dzięki za niezbędną wzmiankę stażu kibicowania, ja studiuję prawo, tylko tyle chciałem dodać.

Porażka nie dziwi

Forza
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: Piekarz »

Odet pisze:Jakby nie pechowa interwencja Yuto, powiedzielibyśmy że grał dobry mecz. Jakby bramki nie strzelił kryty przez Żabę van Dijk powiedzielibyśmy ze zagrał jak profesor. Jakby, jakby, jakby...
Ci gracze ściągają pecha.
To nie jest żaden pech. To są jebani w pizdę amatorzy. (Przepraszam za swoje słownictwo, ale po sześciu latach oglądania tych pokrak roszczę sobie prawo do obrażania ich na wszystkie sposoby, oni mnie dużo mocniej obrażają w każdym meczu swoją grą).
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: Klinsi64 »

Diego czekamy...
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: miniu86 »

Włoska prasa: "Inter, crollo senza fine. Addio Europa."
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: Stachoo »

Piekarz pisze:
Odet pisze:Jakby nie pechowa interwencja Yuto, powiedzielibyśmy że grał dobry mecz. Jakby bramki nie strzelił kryty przez Żabę van Dijk powiedzielibyśmy ze zagrał jak profesor. Jakby, jakby, jakby...
Ci gracze ściągają pecha.
To nie jest żaden pech. To są jebani w pizdę amatorzy. (Przepraszam za swoje słownictwo, ale po sześciu latach oglądania tych pokrak roszczę sobie prawo do obrażania ich na wszystkie sposoby, oni mnie dużo mocniej obrażają w każdym meczu swoją grą).
A ja roszczę sobie prawo do odszkodowania za straty moralne jakie wyrządza ich gra oraz uszczerbek na psychice, na którą wpłynęło regularne rozczarowanie grą tego zespołu.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: kachol »

Rozczarowany jestem tym meczem, dlatego, że wygrywając 1-0, a do szatni Handa wyciąga karnego, a my na 2 połowę wychodzimy jakby mecz był kupiony. Totalnie święci zmasakrowali Inter, jakby uznali - dobra panowie koniec zabawy, trzeba wbić dwa gole, bo na stojąco nie wygramy.

Zawodnikiem meczu u nas oczywiście Handanovic - szkoda mi tego bramkarza, bo prawdopodobnie już nie wygra niczego znaczącego w karierze, a jest klasą światową, co udowadnia kolejny sezon, że nawet jak każdy zawodnik gra gówno to on jakby był z innej gliny ulepiony i robi co może, żeby zmniejszyć cierpienia kibiców.

Brawa dla 2 linii, szczególnie w drugiej połowie - można by tam postawić pachołki, nie byłoby różnicy. Obrona oczywiście musi dodać coś od siebie i Yuto nawet jak gra niezły mecz to nagle dostaje omamów wzrokowych i dokłada swoje, co powoduje, że nie może on grać, bo jest obrońcą i błędy w tej formacji sporo kosztują. O Rano nie będę się rozwijał bo szkoda strzępić ryja na niego.

Inter okazał się najsłabszą włoską ekipą w europejskich pucharach nie wychodząc z grupy z której powinien wyjść grając rezerwowym składem bez trenera.
Matteo
Posty: 128
Rejestracja: 31 mar 2006, 17:45
Lokalizacja: Racibórz

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: Matteo »

Nieźle się uśmiałem podczas meczu. Mnie już nawet pewne rzeczy nie denerwują tylko bawią, a jak widzę że przy pierwszej bramce stał obok Ranochcchaldo pomyslalem ze to było do przewidzenia. Przy bramce Fjutoo po prostu wybuchnalem smiechem widzac jego minę po samobóju jak by małemu dziecku ktos zabawkę zabrał... Całość dopełnił komentator i jego MIRINDA, po prostu kabaret
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: Nen »

Matteo pisze:Nieźle się uśmiałem podczas meczu. Mnie już nawet pewne rzeczy nie denerwują tylko bawią, a jak widzę że przy pierwszej bramce stał obok Ranochcchaldo pomyslalem ze to było do przewidzenia. Przy bramce Fjutoo po prostu wybuchnalem smiechem widzac jego minę po samobóju jak by małemu dziecku ktos zabawkę zabrał... Całość dopełnił komentator i jego MIRINDA, po prostu kabaret

No boki zrywać.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: Mora »

Kolejna kompromitacja naszych gwiazdeczek, ale można się było tego spodziewać - Interowi zawsze ciężko grało się na brytyjskiej ziemi i nie mam tu na myśli tylko meczów z Liverpoolem czy United, bo swego czasu przegraliśmy na Wyspach z mocarnym Ipswich Town. O obecności w kadrze Interu tych dwóch pokrak już chyba wszystko zostało napisane, nie mieści mi się w głowie jakim cudem te dwie ofermy nadal są w Interze, niech wypierdalają jak najszybciej.

Kompromitacja Interu osiągnęła poziom upodlenia, można mieć tylko nadzieję, że gorzej (chyba) być nie może...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: MiRas. »

Gdyby tak policzyć ilu punktów pozbawił nas duet boski duet nadwornych klaunów Interu to aż boję się pomyśleć o jakiej liczbie mowa. Tyle punktów w dupie, tyle goli zawalonych, ale oni nadal w Interze i co gorsza, dostają szansę na pogranie i udowodnienia jakimi niesamowitymi są patałachami. Przecież równie dobrze możemy postawić tam dwa strachy na wróble, koszta dużo mniejsze, a pożytku dużo więcej. Strach przynajmniej nie macha nogami jak ułomna żaba.

Teraz robimy jakiś śmieszny casting na trenera, zresztą identycznie jak wtedy, gdy "casting" wygrał Gasperini, który wyleciał po 5(?) meczach/kolejkach. K.wa co się w tym klubie dzieje to jest istna kraina absurdu.
Mora pisze: Kompromitacja Interu osiągnęła poziom upodlenia, można mieć tylko nadzieję, że gorzej (chyba) być nie może...
Pamiętaj, nie takie rzeczy Inter odpierlalał. ;)

Obrazek
pietri
Posty: 82
Rejestracja: 30 mar 2016, 11:17

Re: 4. kolejka LE: Southampton - Inter

Post autor: pietri »

dopóki ktoś z tego śmiesznego zarządu nie uświadomi sobie, że do wypierdolenia jest połowa składu kurwów i pół amatorów piłkarskich dyzmów jebanych to nic się nie zmieni. Zwłaszcza, że dwie największe niedorajdy i kreatury godne jedynie maniciniego roberto ciągle pokazują nam się na oczy przy czym jedynym miejscem jakie im się należy w tym klubie jest w klubowy kibel ze szczotą i mopem.
ODPOWIEDZ