8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Imrahil »

konioryj dwa tygodnie nie dawała miętusowi, to musiał chłop wpakować gole ;] ale że był aż na takim ciśnieniu.. :oops:
Niemcu
Posty: 11
Rejestracja: 28 sie 2006, 18:47

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Niemcu »

Wujek z niecierpliwością czekam na Twojoa opinie po meczu
doug
Posty: 99
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:12
Lokalizacja: Krotoszyn
Kontakt:

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: doug »

Ahhh, Ci krytykanci Interu. Ból dupy co niektórzy mają teraz
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: VVujek »

VVujek pisze:
Minister pisze:
Przeczuwam, że nasze pierdolenie doprowadzi do tego, że Icardi strzeli po asyście DD ;)

AMEN
Tak też się stało amen

Lekcja Calcio :?
Icardi się przełamał po 5 meczach,a DD kolejna asysta
Mamy 2 bohaterów :D i to jakich haha pięknie się to skończyło
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: emika »

Wujek, Jezu Chryste ależ twoja kompromitacja, żenada, masakracja. Broń się, proszę.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Raffal »

głupie wypominki....

słowa Wujka "Amen" powiedziały mi wszystko. Icardi zagrał słabo kilka meczów ale to powód dlaczego nie zmienia się takich zawodników jak Icardi , Candreva(którego ja jestem przeciwnikiem:)(dziś MOM dla mnie:)) w meczu derbowym.

BRAWO - gra dziś nie ma znaczenia bo w takich meczach liczy się tylko WYNIK :) BRAWO Inter <3
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: IlCapitano »

Dokladnie, świętujmy zamiast sparować, ludzie tego pragną taka prawda.

PS. Antoś Królu prowadź nas :hold: Jak mówiłem, że najlepszy prawy skrzydłowy ligi to sapali, coś tam się pruli o Kajehonach czy Kładradach a ja gniłem mocno z beki niestety.
Ostatnio zmieniony 15 paź 2017, 22:57 przez IlCapitano, łącznie zmieniany 1 raz.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: mio85 »

Wspaniałe skrzydła, Candreva z Icardim bohaterami meczu, Vecino na przeciwstawnym biegunie. Nagatomo jest chyba największą zagadką w historii piłki nożnej - tym razem Spalletti "odlatuje" stawiając na amatora.
doug
Posty: 99
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:12
Lokalizacja: Krotoszyn
Kontakt:

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: doug »

Candreva dzis wyjasnil kogos i Icardi dzis wyasnil kogos. A tak w ogóle to ile milan wywalil na transfery? :D
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Odet »

Inter królem Mediolanu !!!
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Piter »

Mecz wspaniały, Icardi wielki. Oprócz wielkiego zwycięstwa, humor poprawia mi zwiastowanie naszej porażki przez pewnego wielkiego człowieka, po golu na 1:1 :/ cóż on ma za "nosa" do przewidywania wyników :/

Obrazek
MK92
Posty: 15
Rejestracja: 1 wrz 2017, 15:00

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: MK92 »

Kłaniam się wszystkim forumowiczom! To mój pierwszy wpis w tym miejscu. Jestem kibicem Milanu.

Gratuluję derbowego zwycięstwa! Nie graliście dziś wielkiej piłki, ale niestety, to wystarczyło na bardzo słabą defensywę Milanu. No i macie fantastycznego Icardiego. Pierwsza połowa spotkania przebiegała pod pełną kontrolą z Waszej strony. Nasze chaotyczne próby ofensywne były bardzo łatwe do zastopowania. Druga część była już dużo lepsza w wykonaniu Milanu, kiedy Suso, po wejściu na boisko Cutrone, mógł wreszcie grać na swojej ulubionej pozycji skrzydłowego. Niestety, błędy defensywy i faul Rodrigueza w polu karnym, który chwilę wcześniej zablokował bardzo groźny strzał piłkarza Interu, przesądziły o losach półrocznego prymatu w Mediolanie...

Do zobaczenia w marcu 2018 roku!

Forza Milan!
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: VVujek »

Po tym meczu z Ministrem możemy sobie podać rękę haha
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Imrahil »

10 punktów nad Milanem. Namiocik to pewne.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Saff »

VVujek pisze:
VVujek pisze:
Minister pisze:
Przeczuwam, że nasze pierdolenie doprowadzi do tego, że Icardi strzeli po asyście DD ;)

AMEN
Tak też się stało amen
Icardi strzelił, a gdzie niby ta asysta Danilo?
marcinek91081
Posty: 128
Rejestracja: 9 mar 2008, 17:51

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: marcinek91081 »

miniu86...czekam na Twój komenatrz.... z niecierpliwością jak dziecko na gwiazdkę :D GRANDE Inter :inter:
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Raffal »

MK92 pisze:Kłaniam się wszystkim forumowiczom! To mój pierwszy wpis w tym miejscu. Jestem kibicem Milanu.

Gratuluję derbowego zwycięstwa! Nie graliście dziś wielkiej piłki, ale niestety, to wystarczyło na bardzo słabą defensywę Milanu. No i macie fantastycznego Icardiego. Pierwsza połowa spotkania przebiegała pod pełną kontrolą z Waszej strony. Nasze chaotyczne próby ofensywne były bardzo łatwe do zastopowania. Druga część była już dużo lepsza w wykonaniu Milanu, kiedy Suso, po wejściu na boisko Cutrone, mógł wreszcie grać na swojej ulubionej pozycji skrzydłowego. Niestety, błędy defensywy i faul Rodrigueza w polu karnym, który chwilę wcześniej zablokował bardzo groźny strzał piłkarza Interu, przesądziły o losach półrocznego prymatu w Mediolanie...

Do zobaczenia w marcu 2018 roku!

Forza Milan!
trafna opinia.

Zapraszamy do częstszego udzielania się :)

Milan przyznam szczerze zagrał dzis w 2. połowie znacznie lepiej niż się spodziewałem. Suso naprawde ciekawy zawodnik. :)
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: VVujek »

Saff pisze:
VVujek pisze:
VVujek pisze:
Minister pisze:
Przeczuwam, że nasze pierdolenie doprowadzi do tego, że Icardi strzeli po asyście DD ;)

AMEN
Tak też się stało amen
Icardi strzelił, a gdzie niby ta asysta Danilo?
Wywalczenie karnego liczą jako asystę zresztą słusznie .

MK pewnie że zapraszamy przecież Milan i Inter nie mają kosy
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Saff »

Mój błąd - nie zwróciłem uwagi, że to on sprokurował jedenastkę.
MK92
Posty: 15
Rejestracja: 1 wrz 2017, 15:00

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: MK92 »

Dziękuję za życzliwe przyjęcie :) Zawsze staram się być obiektywny. Będę się tutaj wypowiadał raczej tylko przy okazji Derby della Madonnina. Miejmy nadzieję, że Mediolan wkrótce znowu będzie nosił miano stolicy europejskiej piłki klubowej.
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Chuchu »

22 punkty po 8 kolejkach, a za nami mecz z Fiorentiną, Romą na wyjeździe i derby Mediolanu. Oby Icardi wrócił do regularnego trafiania po tym meczu. Dobrze, że skończyło się zwycięstwem, wygrał lepszy i miejmy nadzieję, że takie wyniki dalej się będą utrzymywać.A za tydzień jeden z dwóch najtrudniejszych meczów w sezonie.
MK92
Posty: 15
Rejestracja: 1 wrz 2017, 15:00

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: MK92 »

Póki co, gra Waszego zespołu nie powala mnie na kolana, ale macie solidną obronę, zgranie, znakomitych Icardiego i Perisicia oraz fachowca Spallettiego na ławce. Dorobek w tabeli przemawia za Interem, ale prawdziwy egzamin czeka Nerazzurrich za tydzień w starciu z Napoli.

Tymczasem ulatniam się stąd do marca 2018 roku, chyba że trafimy na siebie wcześniej w Coppa Italia :) Zobaczymy, na jakich pozycjach wówczas będą nasze drużyny.

Pozdrawiam!
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: miniu86 »

Dzisiaj będzie krótko bo czas nagli.

Panie i panowie zamykam na wieki wszelkie dyskusję na temat przydatności czy nieprzydatności Icardiego w Interze. Ja sobie tego chłopaka wymyśliłem jak tylko przyszedł z tej Sampdorii, że zastąpi mi Vieriego kurwa jego mać i tak właśnie będzie.

Na koniec tego postu przytoczą tylko święte słowa o naszym Maurito:

Mauro Icardi to jest niesamowity piłkarz, ciągnie ten Inter i szczęściem dla każdej osoby związanej z tym klubem jest to, że on nie chce odchodzić.

Tyle.
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: emika »

LordMatt | 15.10.2017 22:56

Dajcie sobie spokoj z napinkami. Icardi 2 razy ledwo co udezyl bo zeszla i idealnie w rog.kupa szczescia. plus karny z kapelusza ktory zniszczyl ten mecz. bo powinno skonczyc na tym 2-2.Tym bardziej ze milan byl druzyna duzo lepsza aktywniejsza i grajaca wiele ciekawiej. Inter to prosta kontra i kupa szczescia i z takim graniem jak dzis i mecze poprzednie w krotce zacznie spadac w dol bo szczescie sie skonczy.I ktos mowil ze Milan wszystkich rozjedzie? spodziewalem sie obrazu duzo gorszego. a zobaczylem fakt faktem od drugiej polowy. wiele walki ambicji i ciekawej gry i zmiany ustawien.Inter niepokazał nic czego niewidzielismy 7 kolejek.kupy szczescia po akcji skrzydlowy icardi.i refleks handanovica.Pozatym totalne dno;) pozdrawiam


ahahahahhaaahahaaa
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Piekarz »

Dziwny był ten mecz, raz że o rzadko spotykanej kolejności padania bramek, dwa że wszystkie gole były mniej lub bardziej z dupy (niemożliwe, aptekarskie zgranie w czasie Candrevy z Icardim, potem strzał z dystansu Sruso który w ogóle nie powinien być oddany, potem prezent od Milanu, potem samobój Handy, no i nawet ten karny frajerski), a dwa że... gra jakaś dziwna była, nie do końca umiem to wyjaśnić, ale jakby bardzo dużo spokojnych szachów i bramek/sytuacji bramkowych, a mało czegoś pomiędzy. Albo mi się tak tylko wydaje, bo oglądałem mecz prawie na płasko z trybun, pewnie to to.

Niezła huśtawka, dobrze że zatrzymała się ostatecznie po naszej stronie, bo 2-2 byłoby mocno wkurwiające - byliśmy lepsi i nie powinniśmy oddać prowadzenia ani razu, a co dopiero dwa razy.

Posłaliśmy do piekła to gówno za ponad 200 mln, rozczarowanie niektórych kibiców Milanu musi być nie z tej ziemi, patrząc na sztucznie pompowany entuzjazm w okresie przygotowawczym w drużynie, jak i na wiele kosmicznych komentarzy przed sezonem.

W obecnej sytuacji przyjmę porażkę w Neapolu bez narzekań, ale jednocześnie apetyt wzrósł. W końcu te zmutowane krasnale z Napoli muszą się potknąć i za tydzień świetna okazja na to, myślę że remis jest prawdopodobny.

VVujek - pisałeś ostro, więc Cię nie oszczędzę: albo obudź w sobie poczucie wstydu i zamilcz co najmniej do końca sezonu, albo przynajmniej wyciągnij wnioski z dzisiejszego wieczora i przestań z wyższością wypisywać nieprawdopodobne bzdury, bo powiem zupełnie szczerze, równie spektakularnej kompromitacji nie widziałem w całej historii fcinter.pl, a siedzę tu bez mała 12 lat. Pisałeś że wszyscy którzy Cię wyśmiali to "banda pedałów klepiących się po dupach" i kreowałeś się na jedynego rozsądnego Korwina w bagnie głupiej większości, tymczasem okazało się że wszyscy mieli rację, a ty wyszedłeś na odklejonego durnia.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: VVujek »

O jojoj nie podniecaj się tak bo gdyby grał inny napastnik wcale nie znaczy że byśmy nie wygrali ,mój hejt na icara był jak najbardziej słuszny ,wyśmiewany przez takich jak ty DD załatwił karny na wagę 3 pkt
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Odet »

Już tak na chłodno napiszę moje przemyślenia.

Przede wszystkim cieszę się że zespół wyszedł ustawieniem w pomocy o jakim pisałem.
Szkoda szans Candrevy, Vecino i Edera, ale i tak skończyło się dobrze.

Dla mnie znakomity Icardi (ta 2 bramka !!!), Candreva (szybszy z piłką niż gracze Milanu bez :)).
Perisic może i jest nieskuteczny (asystę jednak zaliczył), ale znakomicie pomaga w destrukcji (nic dziwnego, że chciał/chce go Mou). Handa na bramce to instytucja.
Hejtowany często DD jest graczem którego już od czasu Torino lubię. Wiem, że to nie Maicon, że umiejętności nie te, ale to facet który gra niesamowicie po włosku, czyli sprytnie, nawet perfidnie. Wie kiedy się przewrócić, zasłonić, gra z głową. No i to mocno przyczyniło się do 3 pkt wczoraj.

Najmniej podobał mi się Nagatomo. W ataku (jak już się tam pojawił), to szybko tracił piłkę. W obronie bez szału.
Pozdr.
ps. DD najlepsze mecze gra przeciwko Insigne (wg moich obserwacji, to jedyny gość który umie małego Włocha zatrzymać), więc jakiś dobry prognostyk przed sobotą jest.
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Piekarz »

VVujek pisze:O jojoj nie podniecaj się tak bo gdyby grał inny napastnik wcale nie znaczy że byśmy nie wygrali ,mój hejt na icara był jak najbardziej słuszny ,wyśmiewany przez takich jak ty DD załatwił karny na wagę 3 pkt
A więc kompletnie nic nie dotarło i wolisz pogłębiać swoją kompromitację. Wytłumaczę ci to po raz ostatni - twój hejt na Icardiego w postaci sadzania go na ławie w derbach był skrajnie kretyński, bo było bardzo prawdopodobne, że mimo pięciu meczów bez gola z gry wyjdzie i zrobi coś tak fantastycznego. Gdyby tego nie zrobił, to z twojej kompromitacji odjęłoby zresztą tylko jawność, ale nie wagę. To jest elementarz ogarniania piłki nożnej i sytuacji w Interze, wszyscy poza tobą go przyswoili. Ale jak wolisz bronić się tezami że przecież Eder mógłby zagrać równie dobrze (a może i lepiej!), to tylko lepiej dla nas, przyda się trochę śmiechu na jesieni.

Minłajl bohaterski DD "załatwił" karny, bo został totalnie frajersko przewrócony w sytuacji gdy nie stwarzał najmniejszego zagrożenia, przysięgam będę wracał do tego tematu meczowego jak mi się smutno kiedyś zrobi xD
BAGGIO1
Posty: 550
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: BAGGIO1 »

VVujek pisze:bo gdyby grał inny napastnik wcale nie znaczy że byśmy nie wygrali
Błagam. Nie brnij dalej.

Co do meczu. W pierwszej połowie wyglądało to całkiem ok. Kontrolowaliśmy przebieg gry, znakomite zagranie Candrevy i gol Icardiego. Zabrakło być może trochę podkręcenia tempa po pierwszej bramce i poszukanie drugiego gola, bo gołym okiem było widać która drużyna rządzi i dzieli na boisku. Nie rozumiem niestety tego co działo się w pierwszym kwadransie drugiej połowy. Dlaczego do uja zostaliśmy w szatni na kolejne 15 minut? Szczęście, że bramka Suso (zresztą po fatalnym zachowaniu zdaje się Galiardiniego) nas przebudziła. Wreszcie dobra akcja Ivana (nie miał ich zbyt wiele) i wykończenie Icardiego - "truskawka na torcie". Niepotrzebne też nerwy w końcówce, ale najważniejsze, że są trzy punkty i tak ważne zwycięstwo w derbach.

Obawiałem się trochę Valero ustawionego wyżej (już raz w tym sezonie to nie wyszło), ale trzeba przyznać, że wczoraj poradził się całkiem dobrze. Był aktywny i cały czas starał się być pod grą. Nie można powiedzieć tego o Perisicu, bo jednak powinno się od niego wymagać więcej, szczególnie w ofensywie. Koniec końców i tak miał swój przebłysk. Najgorszy Nagatomo, mam nadzieję, że Dalbert zacznie grać regularniej i występy japończyka to będą tylko epizody. Niepokoją też dziwne zagrania Mirandy, które trafiają mu się od czasu do czasu.Trzeba pochwalić rzecz jasna Handę i Candrevę. Kto piłkarzem meczu pisać nie trzeba. Jeśli tylko Icardi będzie dostawał okazję do bramki od kolegów to jestem spokojny o wynik. Już to pisałem nie raz, powtórzę się. Gość jest niesamowity.

Porażka w Neapolu niejako wliczona w koszty, ale po takim starcie sezonu, po takim zwycięstwie w derbach, dlatego, że na ławce jest Spall, nie ukrywam, że apetyt rośnie. Może chociaż przywieziony punkt?

Forza Inter!
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Minister »

VVujek pisze:Po tym meczu z Ministrem możemy sobie podać rękę haha
Ja nie wiem czy my czasem nie powinniśmy sobie przypisać tego zwycięstwa ;)

Bezpłciowy środek pola i przedmeczowe rozmyślania, że to w tym miejscu "wygra" się mecz o dziwo się nie sprawdziły, bo mecz wygraliśmy na bokach. Kozackie zawody w ofensywie jak i do tyłu zagrał Candreva, DD też całkiem nieźle. O kapitanie nie ma co nawet pisać, KLASA! Kolejny już raz Skriniar potwierdza, że jest jebaną maszyną w obronie i mamy kozaka wokół, którego będzie budowana obrona przez lata !

Sama gra nie powalała, momentami graliśmy konkretnie ospale, bez większego zaangażowania. W pewnym momencie wyglądało to tak jakbyśmy byli pewni zwycięstwa i spokojnie odliczali minuty do końca, obawiam się, że na Napoli może to nie wystarczyć.
ODPOWIEDZ