8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Minister »

VVujek pisze:
Minister pisze:Jak to, już zapomniałeś o najlepszym obrońcy ligi DD i że Zapata to nie boczny obrońca tylko wahadłowy?

Panie, ale tak się składa, że Icardi to nasz najważniejszy zawodnik, tak jak Messi dla Barcelony.

Fakt Icardi gra od pięciu meczów piach, idąc tym tokiem rozumowania w derbach powinniśmy zagrać:

Bez Candrevy, trójki ze środka pola, może poza Vecino,Perisic ława, Candreva ława i oczywiście Icardi ława. O twoim bogu na prawej obronie nawet nie wspominam.



Skończ waść, wstydu sobie oszczędź.
Jaki Zapata ? Haha wez ty minister może sobie tornister kup


Jeśli chodzi o pozycję wahadłowy to myślę że z 90 % strony wie o co chodzi tylko biedny ministrem nie wie .
Jaki moj Bóg haha ja tylko stwierdziłem fakt że jest jednym z najlepszych w lidze i takie są fakty więc ...

Valero ,Vecino ,Perisic, grają raz przeciętnie raz trochę lepiej niż przeciętnie ,a Icardi ma 5 fatalnych meczy za sobą więc to ty karwa porównuje..
I jeszcze jedna istotna sprawa Tylko Icardi ma zawodnika który może go godnie zastąpić .Cały okresy przygotowawczy graliśmy z ederem na szpicy i gra wyglądała świetnie ,eder strzelał i wszystko było cacy .
"Bog na prawej obronie "ostatnio bramka na wagę 3 pkt i asysta w meczu wcześniej więc nie dziwi że nie wspominasz xd



Oszczędź sobie wstydu i nie porownuj icardiego do Messiego bo ten drugi jest nie do zastąpienia
Dla ciebie Icardi jest najważniejszy dla mnie nie i taka jest różnica między nami ,zrozum że ktoś może mieć inne z da nie od ciebie i to nie znaczy że nie ma racji .Dla mnie Icardi wcale nie jest ważniejszy od Perisicia ,handanoovicia...

Chodzilo mi o tego „Zapate”- mój błąd mysleniowy, twoje kwiatki z tamtego wątku o wahadlowych i prawych obroncach, zainteresowani na pewno pamiętają twoje ciekawe teorie..90% to raczej nie kumalo o co ci w tamtym momencie chodziło.

„Zapacosta owszem poprzedni sezon grał na PO ale wcześniejsze sezony grywał głównie jako wahadłowy.Profil tego piłkarza zdecydowanie bardziej pasuje do ustawienia z 3 obrońców bo jest lepszy w ofensywie szybki i dość przebojowy ,aczkolwiek w defensywie jest slabszy,kolejny argument jest taki że jest ...”

Ktoś kto wyjeżdża pokemonowym xd pisze mi coś o tornistrze? Ciekawe...
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: VVujek »

Ty Tornister Twój problem ze nie wiesz co to wahadłowy .

@ Stacho
Ile dobrych meczy zagrał Icardi z Milanem ?
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: VVujek »

@Minister
A TERAZ wpisz w google wahadłowy fcinter.
Już se wyobrażam jak siedzisz czerwony jak pomidor przed monitorem bo wyszło że określenie ,WAHADLOWY jest używane na fci i nie tylko ,radzę ci się nie udzielać skoro nie masz pojęcia o futbolu .Zajmij się może składaniem długopisów tornister.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Stachoo »

VVujek pisze:Ty Tornister Twój problem ze nie wiesz co to wahadłowy .

@ Stacho
Ile dobrych meczy zagrał Icardi z Milanem ?
To nie chodzi o to ile dobrych czy złych meczy Icardi zagrał z Milanem. Odsunąć kapitana na mecz derbowy to byłby strzał w kolano, niezależnie od jego formy. Na Napoli ok, Eder wchodzi, Icardi siada, ale nie na derby.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: miniu86 »

Omg na prawdę dalej to walkujecie. Dobrze, że mecz już jutro.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Minister »

W(ch)ujek
określenie wahadłowy występuje, nigdy nie twierdziłem, że to fikcja. Tu się rozchodzi o to, że próbowałeś wmówić i dalej próbujesz to robic, że prawy obrońca i wahadłowy to dwie różne pozycje?

Gdzie jest XD ?

Icardi w derbach na ławce= znawca futbolu.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: VVujek »

Oczywiście że to dwie różne pozycje.Wadlowy jest ustawiany zdecydowanie wyżej niż boczny obronca.
Dobra już przyjęłaś dziewczynko do wiadomości że jest coś takiego jak wahadłowy ,a teraz próbujesz jakoś wyjść z pod gilotyny że to ta sama pozycja co boczny obronca.To teraz wejdź na jakąkolwiek stronkę gdzie opisują pozycję zawodników np.transfermarkt i zobacz drużyny które grają 3 środkowych obroncow. Wybierz jakiś mecz i zobacz jak opisani są wahadłowo.Na koniec wybierz sobie jakiś mecz drużyny grającej w takim systemie ,obejrzyj ,grzecznie przeproś i nie udzielają się na tematy na które nie masz pojęcia.

Największym problemem nie jest to że to kapitan ,a to że to wasz ulubiony zawodnik ;)

Jeszcze tak apropo nie sadzanie na ławce kapitana.
Javier Zanetti mówi to wam coś ? A teraz gaszę światło :)
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Stachoo »

VVujek pisze:Oczywiście że to dwie różne pozycje.Wadlowy jest ustawiany zdecydowanie wyżej niż boczny obronca.
Dobra już przyjęłaś dziewczynko do wiadomości że jest coś takiego jak wahadłowy ,a teraz próbujesz jakoś wyjść z pod gilotyny że to ta sama pozycja co boczny obronca.To teraz wejdź na jakąkolwiek stronkę gdzie opisują pozycję zawodników np.transfermarkt i zobacz drużyny które grają 3 środkowych obroncow. Wybierz jakiś mecz i zobacz jak opisani są wahadłowo.Na koniec wybierz sobie jakiś mecz drużyny grającej w takim systemie ,obejrzyj ,grzecznie przeproś i nie udzielają się na tematy na które nie masz pojęcia.

Największym problemem nie jest to że to kapitan ,a to że to wasz ulubiony zawodnik ;)

Jeszcze tak apropo nie sadzanie na ławce kapitana.
Javier Zanetti mówi to wam coś ? A teraz gaszę światło :)
O ile w temacie wahadła i bocznego obrońcy popieram Cię w 100% to w temacie Icardiego kompromitujesz się. Dla mnie osobiście nie jest moim ulubionym zawodnikiem. A przykład Javiera Zanettiego to ja nie wiem po co przytoczyłeś.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Minister »

Wahadłowy to dalej boczny obrońca tylko z innymi (bardziej ofensywnymi) założeniami taktycznymi, co bardzo często widać przy grze obronnej gdzie często przechodzi się na gre 5 z tyłu.

Pierdolisz mi coś o używaniu słowa wahadłowy jakbym powiedział, że taka forma słowna nie istnieje i nigdy w piłkarskim świecie się nie pojawiła, a ja po prostu twierdze, że to ta sama pozycja co boczny obronca i tyle. Punktem zaczepnym całego zamieszania o wahadłowego był moment w którym wyjechałeś z tekstem,ze Conti nie może być porównywany do DD i Zapacosty, bo większość sezonu grał jako „wahadłowy”. Hit, ogólnie trzeba się zastanowić, czy w tym wypadku nie wyróżniać do np. 11-stki kolejki osobno bocznych obrońców i oddzielnie wahadlowych.

Przeczuwam, że nasze pierdolenie doprowadzi do tego, że Icardi strzeli po asyście DD ;)
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: VVujek »

Minister pisze:
Przeczuwam, że nasze pierdolenie doprowadzi do tego, że Icardi strzeli po asyście DD ;)

AMEN
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Saff »

W sumie dobrze, że gra ten Eder zamiast Icardiego.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: MiRas. »

Icardi pozamiatał i udowodnił, że to ścisły światowy TOP, czy nadal wysyłamy go na ławę?!

MASAKRA, po prostu masakra. Wielki mecz... bo pomimo, że nam się podsypiało, to pokazaliśmy charakter. Milan pokazywał pazurki, a pokazaliśmy pazur.

Forza Inter!
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: IlCapitano »

VVujek opisz co czujesz w tym momencie, zrób to błagam ludzie czekają ale tak w trybie fast może co.
BAGGIO1
Posty: 550
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: BAGGIO1 »

Ups ... ktoś chyba powinien zlikwidować konto ;)
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Lopez »

VVVujek cała społeczność Interu czeka na kolejną lekcje Calcio.Opisz może grę Icara:D
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Imrahil »

konioryj dwa tygodnie nie dawała miętusowi, to musiał chłop wpakować gole ;] ale że był aż na takim ciśnieniu.. :oops:
Niemcu
Posty: 11
Rejestracja: 28 sie 2006, 18:47

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Niemcu »

Wujek z niecierpliwością czekam na Twojoa opinie po meczu
doug
Posty: 99
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:12
Lokalizacja: Krotoszyn
Kontakt:

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: doug »

Ahhh, Ci krytykanci Interu. Ból dupy co niektórzy mają teraz
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: VVujek »

VVujek pisze:
Minister pisze:
Przeczuwam, że nasze pierdolenie doprowadzi do tego, że Icardi strzeli po asyście DD ;)

AMEN
Tak też się stało amen

Lekcja Calcio :?
Icardi się przełamał po 5 meczach,a DD kolejna asysta
Mamy 2 bohaterów :D i to jakich haha pięknie się to skończyło
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: emika »

Wujek, Jezu Chryste ależ twoja kompromitacja, żenada, masakracja. Broń się, proszę.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Raffal »

głupie wypominki....

słowa Wujka "Amen" powiedziały mi wszystko. Icardi zagrał słabo kilka meczów ale to powód dlaczego nie zmienia się takich zawodników jak Icardi , Candreva(którego ja jestem przeciwnikiem:)(dziś MOM dla mnie:)) w meczu derbowym.

BRAWO - gra dziś nie ma znaczenia bo w takich meczach liczy się tylko WYNIK :) BRAWO Inter <3
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: IlCapitano »

Dokladnie, świętujmy zamiast sparować, ludzie tego pragną taka prawda.

PS. Antoś Królu prowadź nas :hold: Jak mówiłem, że najlepszy prawy skrzydłowy ligi to sapali, coś tam się pruli o Kajehonach czy Kładradach a ja gniłem mocno z beki niestety.
Ostatnio zmieniony 15 paź 2017, 22:57 przez IlCapitano, łącznie zmieniany 1 raz.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: mio85 »

Wspaniałe skrzydła, Candreva z Icardim bohaterami meczu, Vecino na przeciwstawnym biegunie. Nagatomo jest chyba największą zagadką w historii piłki nożnej - tym razem Spalletti "odlatuje" stawiając na amatora.
doug
Posty: 99
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:12
Lokalizacja: Krotoszyn
Kontakt:

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: doug »

Candreva dzis wyjasnil kogos i Icardi dzis wyasnil kogos. A tak w ogóle to ile milan wywalil na transfery? :D
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Odet »

Inter królem Mediolanu !!!
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Piter »

Mecz wspaniały, Icardi wielki. Oprócz wielkiego zwycięstwa, humor poprawia mi zwiastowanie naszej porażki przez pewnego wielkiego człowieka, po golu na 1:1 :/ cóż on ma za "nosa" do przewidywania wyników :/

Obrazek
MK92
Posty: 15
Rejestracja: 1 wrz 2017, 15:00

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: MK92 »

Kłaniam się wszystkim forumowiczom! To mój pierwszy wpis w tym miejscu. Jestem kibicem Milanu.

Gratuluję derbowego zwycięstwa! Nie graliście dziś wielkiej piłki, ale niestety, to wystarczyło na bardzo słabą defensywę Milanu. No i macie fantastycznego Icardiego. Pierwsza połowa spotkania przebiegała pod pełną kontrolą z Waszej strony. Nasze chaotyczne próby ofensywne były bardzo łatwe do zastopowania. Druga część była już dużo lepsza w wykonaniu Milanu, kiedy Suso, po wejściu na boisko Cutrone, mógł wreszcie grać na swojej ulubionej pozycji skrzydłowego. Niestety, błędy defensywy i faul Rodrigueza w polu karnym, który chwilę wcześniej zablokował bardzo groźny strzał piłkarza Interu, przesądziły o losach półrocznego prymatu w Mediolanie...

Do zobaczenia w marcu 2018 roku!

Forza Milan!
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: VVujek »

Po tym meczu z Ministrem możemy sobie podać rękę haha
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Imrahil »

10 punktów nad Milanem. Namiocik to pewne.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Saff »

VVujek pisze:
VVujek pisze:
Minister pisze:
Przeczuwam, że nasze pierdolenie doprowadzi do tego, że Icardi strzeli po asyście DD ;)

AMEN
Tak też się stało amen
Icardi strzelił, a gdzie niby ta asysta Danilo?
ODPOWIEDZ