8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: ZnawcaCalcio »

Nie rozumiem czemu nie możemy zagrać na dwóch napastników, widać ewidentnie problemy Icardiego wynikające z braku partnera/pomocnika, coś jak reprezentacja Polski przed Milikiem z samym Lewandowskim.Poza tym Eder jest w formie i szkoda byłoby to zmarnować.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: maverik »

Klinsi64 pisze:Z jednej strony mecz z Benevento był okazją to przetestowania czegoś innego,a z drugiej mógł być szansą dla podstawowych zawodników na przełamanie się.Na dzień dzisiejszy bardziej nam jest potrzebny przełamany Candreva,Vecino czy Icardi,niż przetestowany 19 latek z Francji,Eder o którym wiemy wszystko czy Joao Mario który nie potrafi ustabilizować formy od ponad roku.
Zgadzam się. Tak jak pisałem w temacie meczowym z Benevento. Jeżeli byśmy zmienili cokolwiek, ustawienie, bądź skład i by wypaliło to dalej mimo wszystko nie byłoby to miarodajne, bo co działa na Benevento nie musi działać na Milan czy Napoli. Przynajmniej utwierdziliśmy się, ze jeżeli mamy grać 4-2-3-1 to na 10 musi grać Brozović.
Milan zmienił 4-3-3 na 3-5-2 w meczu z Austrią Wiedeń. Z nimi wypaliło, ale w lidze było jeszcze gorzej niż 4 z tyłu.

Jeżeli nie będzie Brozovica to też jestem za Ederem obok Mauro. Ewentualnie 4-3-3 tylko wtedy pomoc musi się podłaczać i z góry jesteśmy skazani na gre skrzydłami, co akurat z Milanem powinno wypalić.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: VVujek »

Ja jestem zdecydowanie za posadzeniem Icardiego ktory jest kompletnie bez formy,zagrał dwa dobre mecze w tym sezonie Viola/Roma a od tamtego czasu nie gra dosłownie nic,tylko nie pierdolcie że to nie jego wina bo to śmieszne jest Mauro ma problemy z przyjęciem prostych piłek,ciągle daje się wyprzedzać. Ławka dobrze mu zrobi.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: IlCapitano »

Oto moja najnowsza wizja, która to zapewni nam w niedzielę oszałamiające zwycięstwo:

http://www.footballuser.com/formations/ ... ionale.jpg

Proszę o oceny i opisy, pozdrawiam.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: maniekfci »

Handa - Dalbert, Miranda, Skriniar, Taribo West - Vecino, Valero - Ivan, Mario, Candreva - Icardi niestety.

wygramy to, przypominam prawilnie
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: VVujek »

Handa - Dalbert, Miranda, Skriniar, DD - Vecino, Valero - Ivan, Mario, Candreva - Eder
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Piekarz »

VVujek pisze:Handa - Dalbert, Miranda, Skriniar, DD - Vecino, Valero - Ivan, Mario, Candreva - Eder
A dobry macie ten Internet w Tworkach?
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: VVujek »

A co ból dupy że Icardi ławka podczas gdy każdy go wystawia nawet jak gra totalną kupe ?
Ile jeszcze takich meczy ma zagrać by ktoś pomyślał że ławka dobrze mu zrobi ?
Eder w koncówce poprzedniego sezonu i w sparingach pokazał że potrafi go godnie zastąpić wiec jak najbardziej powinien zagrać w obecnej sytuacji.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: maverik »

VVujek pisze:Ja jestem zdecydowanie za posadzeniem Icardiego ktory jest kompletnie bez formy,zagrał dwa dobre mecze w tym sezonie Viola/Roma a od tamtego czasu nie gra dosłownie nic,tylko nie pierdolcie że to nie jego wina bo to śmieszne jest Mauro ma problemy z przyjęciem prostych piłek,ciągle daje się wyprzedzać. Ławka dobrze mu zrobi.
To teraz pomyśl sobie czemu akurat zagrał te dwa mecze dobrze.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: VVujek »

maverik pisze:
VVujek pisze:Ja jestem zdecydowanie za posadzeniem Icardiego ktory jest kompletnie bez formy,zagrał dwa dobre mecze w tym sezonie Viola/Roma a od tamtego czasu nie gra dosłownie nic,tylko nie pierdolcie że to nie jego wina bo to śmieszne jest Mauro ma problemy z przyjęciem prostych piłek,ciągle daje się wyprzedzać. Ławka dobrze mu zrobi.
To teraz pomyśl sobie czemu akurat zagrał te dwa mecze dobrze.

No tak znam tą gadkę to nie jego wina :D
w repce też słabo ale to nie jego wina :D
próbujecie gościa bronić na siłę bo go lubicie ale fakty są takie że gra UJOWO i powinien powąchać ławki tym bardziej że jest zawodnik który daje radę,sytuacja gorzej wygląda na skrzydłach...
meinenameislottar
Posty: 47
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: meinenameislottar »

VVujek pisze:
maverik pisze:
VVujek pisze:Ja jestem zdecydowanie za posadzeniem Icardiego ktory jest kompletnie bez formy,zagrał dwa dobre mecze w tym sezonie Viola/Roma a od tamtego czasu nie gra dosłownie nic,tylko nie pierdolcie że to nie jego wina bo to śmieszne jest Mauro ma problemy z przyjęciem prostych piłek,ciągle daje się wyprzedzać. Ławka dobrze mu zrobi.
To teraz pomyśl sobie czemu akurat zagrał te dwa mecze dobrze.

No tak znam tą gadkę to nie jego wina :D
w repce też słabo ale to nie jego wina :D
próbujecie gościa bronić na siłę bo go lubicie ale fakty są takie że gra UJOWO i powinien powąchać ławki tym bardziej że jest zawodnik który daje radę,sytuacja gorzej wygląda na skrzydłach...

Błagam Cię nad wszystko Wujek opisz mi jedną rzecz. Chcesz sadzać Icardiego, który ładuje gole nawet jak jest bez formy bo to dobry napastnik kosztem kolesia, który gra dobrze raz na 10 meczów i nazywa się Citadin, po czym potem typujesz Danilo "Wiecznego kmiota", D'Ambrosio do pierwszego składu mimo tego, że jest gówniakiem i bez formy to on jest chyba od urodzenia. A no tak w sumie zagrał on 0 meczów w kadrze Włoch. No to jednak zasługuje na szacunek. Zaklinam Cię na Boga opisz mnie to.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Piekarz »

Trzeba być absolutnie odklejonym, żeby w takim meczu sadzać na ławce napastnika zdolnego do takich rzeczy jak w meczu z Romą, dlatego że nie zachwycał w paru meczach w których nie zachwycał praktycznie nikt, i jeszcze wstawiać za niego jebanego Edera, który pojawił się w tym sezonie na nie za długo w czterech meczach i strzelił zero bramek. Absolutnie odklejonym. Przy czym zgaduję że to bardziej potrzeba zaistnienia kontrowersją niż rzeczywisty sąd.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: maverik »

VVujek pisze:
maverik pisze:
VVujek pisze:Ja jestem zdecydowanie za posadzeniem Icardiego ktory jest kompletnie bez formy,zagrał dwa dobre mecze w tym sezonie Viola/Roma a od tamtego czasu nie gra dosłownie nic,tylko nie pierdolcie że to nie jego wina bo to śmieszne jest Mauro ma problemy z przyjęciem prostych piłek,ciągle daje się wyprzedzać. Ławka dobrze mu zrobi.
To teraz pomyśl sobie czemu akurat zagrał te dwa mecze dobrze.

No tak znam tą gadkę to nie jego wina :D
w repce też słabo ale to nie jego wina :D
próbujecie gościa bronić na siłę bo go lubicie ale fakty są takie że gra UJOWO i powinien powąchać ławki tym bardziej że jest zawodnik który daje radę,sytuacja gorzej wygląda na skrzydłach...
Całe otoczenie Icardiego czyli dwóch skrzydłowych + trzech środkowych pomocników gra słabo, to co ma w takiej sytuacji zrobić taki lis pola karnego jak Mauro? Wziąć piłke od obronców i przebiec pół boiska?
Oglądałem dwa mecze Argentyny z udziałem Icardiego i na pewno nie grał słabo, więc zapewne wnioskujesz po tym, że teraz nie gra.
Ty z kolei próbujesz na siłe umniejszać umiejętności Icardiego tylko dlatego, że go nie lubisz. Tak to wygląda, że czekasz aż Mauro zagra kilka słabszych meczów, żeby dodać coś od siebie.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Kredence »

Piekarz pisze:Trzeba być absolutnie odklejonym, żeby w takim meczu sadzać na ławce napastnika zdolnego do takich rzeczy jak w meczu z Romą, dlatego że nie zachwycał w paru meczach w których nie zachwycał praktycznie nikt, i jeszcze wstawiać za niego jebanego Edera, który pojawił się w tym sezonie na nie za długo w czterech meczach i strzelił zero bramek. Absolutnie odklejonym. Przy czym zgaduję że to bardziej potrzeba zaistnienia kontrowersją niż rzeczywisty sąd.

Pjeker synek zrozum że to nie potrzeba zaistnienia tylko najzwyczajniej w świecie wujek to kompletny amator niemający pojęcia o calcio. Jest to człowiek uzależniony od udzIelania się na przeróżnych forach w internecie. Osobnik ten prawdopodobnie nie posiada żadnego życia poza internetem i stąd biorą się takie kwiatki . Polecam gdzieś na forum poszukać sobie wpisów wujka który twierdzi że Dambrosio gówniak przebrzydły jest najlepszym czy tam jednym z najlepszych prawych obróńców w lidze . Kopalnia beki .
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Raffal »

Nie posadziłbym Icardiego na ławce obecnie ani z Juve czy Napoli natomiast w każdym innym meczu chętnie zobaczyłbym nasza gre bez niego. Zwykła ciekawość bo latem gdy Eder zastępował Icardiego to faktycznie cała gra wyglądała całkowicie inaczej.

Icardiego nie usprawiedliwia słaba gra kolegów bo sam nie grał NIC. Jeżeli inni nie potrafią mu stworzyć sytuacji bramkowych to może potrzebujemy innego typu zawodnika obecnie, takiego który sam coś zrobi, sam pociągnie z piłką. Takie o rozważania... Obecnie Icardi w 7 meczach strzelił 3 bramki z akcji oraz nie zanotował żadnej asysty więc szału też nie ma....

Natomiast tak jak pisałem na początku nie uważam żeby sadzanie Icardiego na ławce w meczach z czołówką gdzie miejsca będzie miał trochę więcej było dobrym rozwiązaniem.

Ja osobiście ustawiłbym Edera obok Icardiego i zagrał 442 ale to moje zdanie.

PS. Nauczcie się rozmawiać i dyskutować o różnych opiniach i przemyśleniach - przecież lepiej rozmawiać z kimś o innym zdaniu niż słuchać pochlebstw i takiego samego zdania jak własne.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: VVujek »

No tak jak myślałem zła forma i Ujowa gra icara to wina wszystkich innych tylko nie naszego rodzynka .
Eder nie strzelił ? Strasznie dziwne skoro grał wszędzie tylko nie na swojej nominalnej pozycji xd teraz sprawa DD - a co macie kogoś lepszego ? Przecież wy go hejtujecie nawet po dobrym meczu ,a tak ogólne ostatnio bramka i asysta.Icardi strzela nawet bez formy ? No chyba z karnych .Do większości z was i tak nie dotrze żaden argument dla was Icardi ma grać bo to Icardi xd beka .Dlatego pytam ile jeszcze takich męczy ma zagrać Mauro aby ktoś pomyślał o ławce dla niego .
Ostatnio zmieniony 9 paź 2017, 22:45 przez VVujek, łącznie zmieniany 1 raz.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: VVujek »

Aha i jeszcze jedno mervik argument że go nie lubię też jest z dupy bo też jednak czekałem do 3 w nocy aby oglądać go w repce.
Raffa jedyny rozsądny xd reszta to banda PE..... Klepiacych się po dupach.

Ja jak JKM uważam że większość jest głupia więc ...
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: IlCapitano »

VVujek pisze: Ja jak JKM uważam że większość jest głupia więc ...
Tej siły już nie powstrzymacie!

Niedługo VVujek namówi Popka do założenia konta na FCInter.pl aby popierał jego racje, zrozumcie.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Piekarz »

Psy i poszukiwacze wątpliwej jakości rozgłosu szczekają, karawana jedzie dalej i niedługo dobije do pierwszej setki bramek w Serie A. Icardi jak każdy inny zawodnik miewa słabsze serie meczów, na szczęście trenerami w Serie A nie są na ogół całkowici dyletanci i nie sadzają go z tego powodu na ławie na rzecz takich miernot jak Eder. Dzięki temu za każdym razem Mauro szybko powraca i znowu ładuje bramki, a my nie jesteśmy zmuszeni do oglądania popisów gównianych Citadinów.

Vvujek Raffal napisał to samo co my o Twoim kretyńskim pomyśle posadzenia Icardiego na ławce w derbach, tylko w łagodniejszych słowach, a Ty piszesz że jedyny rozsądny, jesteś naprawdę zdesperowanym kosmitą.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: VVujek »

Nikt mojej racji nie musi popierać ,Icardi gra kupę i powinien odpocząć na ławce.Ponawiam pytanie ile jeszcze takich meczów musi zagrać Mauro aby któryś z jego fanów napisał że powinien usiąść na ławce .

Raffa jako jedyny napisał że by go posadzil ,moze nie w tym meczu ale jednak. Ja też już wcześniej pisałem ze powinien posiedzieć i będę to robił dopóki będzie grał taka kupę . W derbach znowu zagra słabo to nic się nie stanie prawda ? Mnie mało interesują jego bramki z przeszłości bo liczy się to co teraz a teraz zasługuje na ławkę rezerwowych .
meinenameislottar
Posty: 47
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: meinenameislottar »

Chryste Pańskie! Co się dzieję z tym człowiekiem? Generalnie to nawet na rubepoland zaraz będą kręcili bekę z tego co wypisuje ten jegomość, pomagier Guarina z im.com co.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: VVujek »

Już 5 słabych mecz naszego kapitana ,dla mnie ławka i tyle.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Skepta »

Chyba popieram Wujka pierwszy raz w życiu

Prawilnie przypominam:
Obrazek

jakieś pytania? pewnie co weekendzik grilluja przy coli a pozniej sie dziwic ze biegaja jakby przy dupie uwiązany mieli wór z węglem. Dodam również fakt, że na zdjęciu znajduje się m.in. Vecino i Borja jeszcze, którzy także dupki nie urywaja swoją grą.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Imrahil »

Posadzić na ławce ,w meczu derbowym, najlepszego strzelca drużyny i do tego kapitana zespołu? Chyba się dachówki obluzowały.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: KoBa »

Gabigol przynajmniej biegał i się starał, o.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Jaszczu91 »

Icardi nie usiądzie na ławce w meczu derbowym i kropka. Zgodzę się z tym, że jest w słabej dyspozycji i nie strzelił gola z gry od 2 kolejki ale to kapitan i najlepszy strzelec i posadzenie go na ławce w takim meczu mogło by zrobić więcej smrodu w drużynie niż pożytku. Spal nie jest idiotą i nie pozbawi się swojej najgroźniejszej broni w derbach. Idąc tropem rozumowania Wujka Perisić też powinien zagrzać ławe bo nic nie gra ostatnio... Ale czy ktoś wyobraża sobie dzisiaj Inter bez Icara i Perisicia?
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: VVujek »

Widzę że każdy udaje że nie widzi pytania więc , zapytam jeszcze raz...

Ile jeszcze słabych męczy ma zagrać Icardi aby zasłużył na ławkę rezerwowych ?
Przypominam że 5 już za nim.

W każdym innym klubie po takiej serii zawodnik byłby wysyłany przez kibiców na ławkę.juve nie miało jakoś problemu aby posadzić grubasa co przyniosło natychmiastowy efekt.

Możliwe są 2 scenariusze

1.Icardi strzeli i wszyscy będą pisać jakieś ostre komentarze w moim kierunku,spoko może tak być że w końcu coś mu wpadnie po 5 mega słabych występach.

2.Nie strzeli i znowu zagra słabo,co wtedy ? Podejrzewam że będziecie pisać że to nie jego wina.

@Jaszczur
Tak ale my nie mamy na ławce rezerwowych zawodnika który zastąpiłby Perisicia który oprócz akcji ofensywnych wspomaga obronę ,tak samo sytuacja wygląda z Candreva . Za Mauro natomiast jest Eder który potrafi strzelić bramkę i zagrać dobry mecz.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Orzeu »

Tak geniuszu, naprawdę teraz nam potrzeba sadzania na ławce (w derbach!) kapitana drużyny. :o
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: fcinter.pl »

Alfa a ty co o tym wszystkim sadzisz opisz blagam
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 8. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Odet »

VVujek pisze:Widzę że każdy udaje że nie widzi pytania więc , zapytam jeszcze raz...

Ile jeszcze słabych męczy ma zagrać Icardi aby zasłużył na ławkę rezerwowych ?
Przypominam że 5 już za nim.
Oj tam, niech i ma jeszcze 10 słabych, bylebyśmy byli w top 3.
VVujek pisze:
W każdym innym klubie po takiej serii zawodnik byłby wysyłany przez kibiców na ławkę.juve nie miało jakoś problemu aby posadzić grubasa co przyniosło natychmiastowy efekt.
Tam w Turynie jest więcej klasowych piłkarzy i mogli sobie na taki ruch pozwolić. Poza tym Pipita nie jest kapitanem.

ps. Może i Icardi powinien posiedzieć na ławce, ale na Boga nie przed Derbami !!!!

Pozdr.
ODPOWIEDZ