12. kolejka Serie-A: Inter - Torino

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 12. kolejka Serie-A: Inter - Torino

Post autor: IlCapitano »

Niestety, nie można zawsze wygrywać. Śmierdziało tu remisem już w pierwszej połowie, kiedy Icardi notorycznie kompromitował się w polu karnym Torino. Za cholerę nic nie chciało wpaść, takie mecze się zdarzają. Teraz musimy jak najszybciej wrócić do wygrywania i pokonać u siebie Atalantę. W następnej kolejce Derby Rzymu, Milan jedzie do Neapolu, a Juventus do Genui na Sampdorie. Musimy wygrać i odskoczyć.

Szkoda tego spojenia Vecino. Rany boskie, co za petarde odpalił, byłaby brama rundy.
PepeBergomi
Posty: 377
Rejestracja: 13 wrz 2006, 18:04
Kontakt:

Re: 12. kolejka Serie-A: Inter - Torino

Post autor: PepeBergomi »

Zawiódł mnie dziś Gagliardini, zreszta w całym sezonie nie gra jakoś rewelacyjnie a szkoda bo liczyłem że Włoch będzie pewnym punktem w pomocy. Po powrocie Brozovicia zapewne Valero zajmie jego pozycje a chorwat bedzie grał za Icardim. Valero po przesunięciu dziś zdecydowanie lepiej sie prezentował, ma dobry przegląd pola, potrafi zagrać daleką piłke i co najważniejsze przy wychodzeniu spod presji i kontrataku nie panikuje, zagrywa piłkę precyzyjnie a dziś właśnie mieliśmy kilka takich głupich strat przy wyprowadzeniu. Dambrosio z Łamatomo chyba też juz sie wypstrykali. Pierwszy dziś znow tak jak w poprzednim meczu sprokurował niebezpieczną sytuacje, drugi może i dobrze w defensywie ale z przodu kiepsko strasznie. Chciałbym zobaczyć Dalberta i Cancelo.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 12. kolejka Serie-A: Inter - Torino

Post autor: Piekarz »

Miałem napisać parę słów, ale widzę że już to zrobili tacy panowie jak Il Capitano czy Bart, ale i tak napiszę bo już sobie zaplanowałem że napiszę. Typowe potknięcie, które musi się czasem zdarzyć nawet najlepszej drużynie, a delikatnie mówiąc trochę nam jeszcze do najlepszej drużyny brakuje. W jedynym akceptowalnym (choć najbardziej frustrującym) stylu, czyli po mnóstwie niewykorzystanych okazji i zbiegnięciu się w czasie kilku czynników, które zachodzą rzadko lub prawie nigdy - fatalny dzień Icardiego, Torino napalone tak, jak nawet w derbach Turynu nie bywa (nie pierwszy raz, te chujki coś do nas mają chyba), świetna dyspozycja Sirigu. Oczywiście wciąż powinniśmy to wygrać, ale jak już nie wygrać, to w ten sposób. Sztuka polega nie na tym, żeby wygrać wszystkie mecze w sezonie ze słabszymi na papierze przeciwnikami, tylko żeby potknięcia nie odebrały ani trochę werwy, lecz przeciwnie, zaowocowały sportową złością i jeszcze lepszą dyspozycją. W zeszłym i jeszcze wcześniejszym sezonie był z tym ogromny problem i też o tym pisałem - miejmy nadzieję, że Spalletti przezwycięży problem, który przerósł Manciniego i Piolego.
meinenameislottar
Posty: 47
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 12. kolejka Serie-A: Inter - Torino

Post autor: meinenameislottar »

Stryjek opisz Danilo "0 występów kadrze" D'Ambrosio w pierwszym składzie przeciwko Szwecji w barażach. Czekamy...
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 12. kolejka Serie-A: Inter - Torino

Post autor: miniu86 »

To fakt, już w pierwszych 3 minutach było widać, że Toro wyszło na nas zajebiście nabuzowane i zmotywowane. To jeden z tych zespołów, które lubią nam napsuć krwi, a przed Juve czy Romą rozkładają nogi.

Też mi się wydaje, że z Valero obok Vecino wychodzilibyśmy dzisiaj lepiej z akcjami. Pressing Torino długi czas paraliżował nasze ataki. Valero zaś jest mistrzem z wychodzenie spod opresji z piłką przyklejoną do nogi.

Cieszy, że po tygodniu z europejskimi pucharami nie tylko my(hehe) straciliśmy punkty. Dużym wygranym jest dla mnie Roma, która jak dotąd wygrała już kilka meczy, w których winna stracić punkty. Dzięki temu nadal są na powierzchni i podnoszą ciśnienie w top 4.

Najważniejsze to teraz od razu wrócić do wygrywania wyciągając wnioski z dzisiejszego meczu.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 12. kolejka Serie-A: Inter - Torino

Post autor: Odet »

Świetne widowisko. Taka bijatyka z Torino nam jednak nie służy, bo usiekły 2 pkty.
Trudno, gramy dalej.
Pozdr.
ODPOWIEDZ